0

کاهش وزن با ذهن و تاثیر اهرم رنج و لذت

3448 بازدید
کاهش وزن با ذهن

استاد عطارروشن به واسطه سپری کردن سال های زیادی از عمر خود در اضافه وزن بالا و سعی و تلاش بسیار برای لاغر شدن و تحقیقات گسترده در حوزه کاهش وزن با ذهن، به یک اصل بسیار مهم پی برده است.

بر طبق این اصل، چاقی یک امر ذهنی است، برای اینکه بدانید ذهن چگونه باعث چاق یا لاغر شدن افراد می شود، لازم است که اطلاعاتی در مورد چگونگی طراحی ذهن داشته باشید، پس برای درک وسیع این موضوع به بررسی اهرم رنج و لذت و تاثیر آن در کاهش وزن با ذهن می پردازیم:

رنج و لذت، بنیادی ترین احساسات در انسان هستند.

هر عملی انسان انجام می دهد، برای دوری از یک رنج یا کسب لذت است.

البته نیروی از رنج بسیار قوی تر از کسب لذت است.

این موضوع در چاق شدن یا متناسب شدن افراد نیز تاثیر خود را نشان می دهد.

اگر می خواهید لاغر شوید، باید برنامه ای قوی بر طبق این اهرم در ذهن خود ایجاد نمایید.

یعنی باید لاغر شدن را در ذهن خود برابر با لذت زیاد و چاق تر شدن را در ذهن خود با رنج شدید مرتبط کنید.

دلیل اینکه افراد با وجود احساسِ نیاز شدید به لاغر شدن و کاهش وزن و سایز و تلاشهای فراوان متناسب  نمی شوند این است که در ناخودآگاهِ آنها، باورهایی وجود دارد که بر طبق این باورها، لاغر شدن  به طریقی به رنج مرتبط و معرفی شده است.

هربار که فرد چاق برای لاغر شدن اقدام کرده باشد (رژیم گرفتن، ورزش کردن، دارو مصرف کردن و … ) و از سعی و تلاش خود به نتیجه مطلوب نرسیده باشد، به شکل قوی تری در ذهن او لاغر شدن برابر با رنج و سختی قرار میگیرد و همین عامل به تنهایی کافی است که فرد چاق تا ابد نتواند لاغر شود.

اهرم رنج لاغری در ذهن فردی که اضافه وزن دارد تمام تلاش های او برای متناسب شدن را خنثی کرده و مانع از لاغر شدن او می شود.

مهم نیست که شما چقدر علاقه دارید که لاغر شوید و برای لاغر شدن به چه میزان تلاش می کنید، باید به این نکته توجه داشته باشید که در ذهن خود نسبت به لاغر شدن چه تفکری دارید؟

آموزشها و تمریناتی که در دوره شگفت انگیز کاهش وزن با ذهن داده می شود، به فرد چاق کمک می کند تا در ذهن خود چاقی و لاغری را در جایگاه صحیح خود قرار دهد.

شما با استفاده از این آموزشها به ذهن خود یاد می دهید که لاغر شدن برابر با شادی و لذت و چاق تر شدن برابر با رنج و درد بیشتر است.

فرمولی که در ذهن همه افراد چاق به اشتباه تعریف شده است. به شکلی که علی رغم اینکه فرد از چاق تر شدن متنفر است اما در ذهن او چاق شدن خیلی ساده و آسان تعریف شده است و در مقابل لاغر شدن که اتفاقا خیلی به آن نیاز دارد و برای رسیدن به آن تلاش میکند برابر با سختی و رنج معرفی شده است.

در مثالی مشابه، یک فرد معتاد به این دلیل از مواد مخدر استفاده می کند که مواد مخدر، در ذهن او مرتبط است با کسب لذت و عدم مصرف مواد مخدر در ذهن او مساوی با رنج است.

برای یک فرد چاق نیز این قضیه حاکم است زیرا خوردن غذا در ذهن او مساوی با لذت و نخوردن آن مساوی با رنج است.

تنها راه لاغری فرد چاق یا سلامت یک فرد معتاد، تغییر این برنامه ریزی ذهنی است.

تاثیر این برنامه ریزی ذهنی در جنبه های دیگر زندگی مثل ارتباطات، سلامتی، لذت، شادی و… نیز صادق است. و دلیل تاثیرگذاری آموزش های دوره لاغری با ذهن بر سایر جنبه های زندگی این است که وقتی یاد بگیرید جایگاه خواسته های خود را در ذهنتان به درستی تعریف کنید، تغییرات اساسی و لذت بخشی را در تمام جنبه های زتدگی تجربه خواهید کرد.

استاد عطارروشن در دوره تخصصی کاهش وزن با ذهن (لاغری با ذهن)  مهار تهایی را به شما آموزش می دهد که با تغییر فرمول های ذهنی شما می توانید آگاهانه کنترل وزن و سایز خود و همچنین سایر مسائل در تمام جنبه های مختلف زندگی خود را در دست داشته باشید.

البته این کار ساده ای نیست زیرا ما در مورد تغییر برنامه ریزی یک کامپیوتر صحبت نمی کنیم بلکه در مورد تغییر برنامه ریزی ذهن یک انسان صحبت می کنیم که قبلاً توسط خانواده، جامعه، معلمان و دوستان، ذهن او برنامه ریزی شده است.

و اکنون اگر می خواهید لاغر شوید باید برنامه ای جدید را روی سیستم ذهنی خود ایجاد نمایید.

اما نگران این موضوع نباشید، ما در انجام این برنامه ریزی مجدد ذهنی به شما کمک می کنیم. پس لازم است فایل های صوتی و تصویری دوره لاغری با ذهن را با دقت و چندین بار مشاهده نمایید.

برای اینکه مطمئن شوید که شما هم می توانید این برنامه ریزی را عوض کنید، به ادامه مطلب توجه کنید.

علم ان ال پی ثابت کرده که سیستم عصبی تمام آدمها به یک صورت عمل می کند، یعنی تمام انسانها از یک ساختار یکسان سیستم عصبی برخوردار هستند. این مطلب مهمترین کلید لاغر شدن را به ما نشان می دهد.

برطبق این علم اگر کسی در جهان توانسته است متناسب باشد، بدان معنا است که تمام افراد جهان نیز قادراند آن کار را انجام دهند.

اگر فقط یک نفر با استفاده از آموزشهای کاهش وزن با ذهن توانسته است به وزن و سایز ایده آل خود برسد، پس تمام افرادی که میخواهند به رویای لاغری خود برسند، می توانند با استفاده از این دوره شگفت انگیز به نتیجه دلخواه خود برسند.

برای مشاهده افرادی که توانسته اند با استفاده از آموزشهای دوره لاغری با ذهن شگفتی ساز شوند می توانید از تصاویر آلبوم شگفتی ها که بخش بسیار کوچکی از موفق های دوره لاغری با ذهن را معرفی میکند، دیدن کنید.

اگر می خواهید لاغر شوید و مهمتر از آن برای همیشه لاغر بمانید، کافی است دو کار را انجام دهید:

1-  باورهای صحیح افراد متناسب را شناسایی کنید و آنها را در خود ایجاد نمایید.

2- به شکلی که آنها عمل کرده اند، عمل کنید.

به این شکل شما به راحتی متناسب شده و برای همیشه متناسب خواهید ماند و این کاری است که ما به شما از طریق دوره کاهش وزن با ذهن آموزش می دهیم.

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://tanasobefekri.com/?p=12243
اشتراک گذاری:
برچسب ها:

نظرات

11 نظر در مورد کاهش وزن با ذهن و تاثیر اهرم رنج و لذت

دیدگاهتان را بنویسید

 1. سلام دوستان یک به یک پیامها رو خوندم و به سپاس از زحمت نوشتهاتون و لذت بردنم لایک کردم و سرشار از لذت شدم دوستانی واقعا با زیبایی وصف نشدنی شرح حال کرده بودن خیلی لذت بردم
  استاد نوشته های شما و فایلهای صوتی و تصویری هرکدام از آنها پازل لاغری ما رو کامل میکنه هرجا سری بزنیم تکهای از پازل رو دریافت میکنیم و هرچه بیشتر بگردیم با اشتیاق تکهها رو زودتر بدست میاریم من قبلا چاقی برایم آسانترین کار بود این باور رو از اطرافیان و حتی دکتر بنامی دریافت کرده بودم، روزی از دکتری پرسیدن چرا چاق شدن آسانتر است گفت چاق شدن فقط خوردن است و جنباندن دهن ولی لاغری 😢😢😢نخوردن زجر و حسرت،
  ولی اینجا یاد گرفتم لاغری یعنی عذت و احترام به خودت به جسمت لاغری یعنی ذهن ارام و به اندازه خوردن لاغری یعنی استراحت کامل اعضاء بدن لاغری یعنی پوشیدن و لذت بردن از خرید کردن لاغری یعنی رنگ بهار و تابستان و پاییز و زمستان لاغری یعنی طلوع و غروب را پوشیدن لاغری یعنی برف بپوشی یا آسمان ابی یا شب پر از ستاره همه و همه زیبا و باوقارند لاغری یعنی حس بودن
  ولی چاقی فشار به تمام اعظاء بدن بیگاری کشیدن و به اسارت بردن زجر دادن و مزد ندادن اخرش هم کوبیدن پتک بی عدالتی بر سر بدن پر کردن سیلوهای بدن از چربی و دوباره زخم زبان زدن به انها خوردن تا سر حد خفه شدن خوردن و پشیمانی خوردن و گریه کردن پوشیدن رنگ شب و شب و باز شب و باز ترس از پوشیدن و دیدن خود در اینه زلال کدام آسانتر است اینجا فهمیدم که باورم چقدر اشتباه بوده و تکهای دیگر از پازل را برداشتم و جمله لاغری آسانترین کار دنیاست را کامل کردم لاغری وقتی آسانترین کار دنیا میشود که ذهن همراهیت کند و برایت ساز موفقیت بزند و برایت دهول بزند و تو در درونت بیقرار شوی چشمانت را ببندی و بر سر انگشتانت شروع به رقص کنی و انقدر غرق خودت شوی که به خدایت برسی.من توانمدترین هستم و خودم را در دریای از علم و دانش استاد روشن پیدا کردم و دارم در این دریا شنا میکنم و لذت میبرم و اینجا تنها جایی است که دوست دارم غرق شوم چرا که غرق دریای معلومات شدن یعنی از نو متولد شدن. خدایا سپاسگزارم.

  6+
 2. سلام ،اهرم رنج ولذت(NLP)در مباحث قانون جذب خیلی اشناو کاربردی است به این معنی که این اهرم در ذهن ما انسانها تعریف شده برای رسیدن به یک هدف لازم است لذت رسیدن به اون هدف پر رنگ تر و سنگین تر از رنج نرسیدن به اون هدف در ذهن تعریف بشه وقتی این اتفاق بیوفته خود به خود مسیر به سمت رسیدن هموار میشه.برای من رنج چاقی شامل؛احساس بد در دیدن اندامم در اینه،احساس بد از فکر کردن به جسم نامتناسبم در ذهنم،احساس بد از پرو کردن لباس در اتاق پرو لباس فروشی،احساس بد از شنیدن صحبتها در باره چاقی و افراد چاق،شنیدن کنایه از اطرافیان و نزدیکان ،شنیدن جمله”ایندفعه چاقتر از قبل شدی”از زبان دیگرانی که متناسبند،محدودیت در خوردن شیرینی ها،محدودیت در خوردن غذاهای مورد علاقه و دسرها،بیدار شدن در صبح زود برای رفتن به باشگاه ،عرق کردن هنگام ورزشهای شدید،ورزشهای شدید که موجب درد زانو میشه،برگشت وزنی در صورت قطع ورزش،شنیدن این جمله از مادرم”ما هممون شکم داریم”،شنیدن این جمله از پدرم”اینها رو اینقدر نخور””موقع خوردن هله هوله،حسرت لاغری با دیدن افراد متناسب،نداشتن آزادی در انتخاب لباسهای رنگی،کوتاه و اندامی،نمابودن نافرمیهای بدنم در لباسه ،معذب بودن از حضور در جمع افراد متناسب،شنیدن این کنایه از بقیه”شما که دکتری دیگه چرا ….”،مخف کردن شکم با دادن نفس به داخل، دوختن لباس متناسب با اندامم و دردسرهای خیاطی رفتن ،معذب بودن از اندازه گیری در موقع اندازه گیری در خیاطی،احساس ضعف و مغلوب بودن در برابر چاقی،اعتماد به نفس پایین،احساس بد از پوشیدن لباسهای مجلسی موقع حضور در مراسم عروسی و…،خجالت از گفتن سایزم در لباسفروشی،شنیدن این جمله از فروشنده ها”این مدل سایز شما نداریم”،احساس بد از کشیدن غذا در مهمانیها،تنفر از حاملگی به دلیل اضافه وزن بیشتر،احساس بد از پوشیدن لباسهای تنگ و کوتاه در خانه،نیاز به اشغال فضای بیشتر در ماشین،انتظار شنیدن جمله “انگار چاقتر شدی”قبل از حضور در جمع کساییکه مدتی هست ندیدمشون،پیدا کردن دلایل متعدد برای چاق بودنم مثل کم کاری تیرویید،ارثی بودن،علاقه به شیرینی،جراحی کیسه صفرا،حاملگی،تحرک کم،خوابیدن زیاد،هله هوله خوری،و و و….
  و اما لذت لاغری برای من😊اعتماد به نفس بالاتر برای حضور در جمع،احساس خوب از دیدن اندام متناسبم در آینه،پوشیدن لباسهای رنگ شاد ،کوتاه و تنگ با احساس عالی،ارامش خیال از بودن مانتوها و لباسهای زیبا برای سایز من در فروشگاهها،احساس راحتی و ارامش از خوردن در جمع و مهمانیها،احساس قدرت در برابر غذاها و شیرینیها،گفتن جمله شیرین”میل ندارم”در ،احساس رضایت از رفتار خوردنم در جمع ،نداشتن حرص و ولع به غذاها،دسرهاونوشیدنیهای سفره،کشیدن حجم کم از غذاها در بشقاب،دست کشیدن از خوردن به محض دریافت پیغام سیری،پوشیدن لباسهایی که خیلی دوست دارم و هنوز در کمد لباسم از سالها قبل وجود داره وبه امید روزی که دوباره سایزم بشن نگه داشتم،شنیدن جمله زیبای”چقدر لاغر شدی”از زبان همه کساییکه این مدت گفتن “چقدر چاق شدی”،ورزش نکردن،خوابیدن با ارامش،احساس خوب از تصور جسمم در ذهن،ازادی در انتخاب غذاها،و خوراکیها،اعتماد به نفس برای صحبت در جمع،اعتناد به نفس برای خرید،تاثیر گزاری بیشتر در بقیه،فضای کمتری اشغال میکنم،لاغری در کنار زیبایی و جوانی پوست،مورد تحسین بودن،احساس خوب از اندامم ، عدم نیاز به خیاطی،یا با حس خوب موقع اندازه گیری یا پرو لباس،سلامتی زانوها و کمر،خسته نشدن یا دیر خسته شدن جسمم از فعالیت فیزیکی،فرز و چابک بودنم،در هر حالت ایستاده ونشسته احساس راحتی داشتن،خرید یکسری کامل از لباسهای با سایز ۴۰ و بخشیدن همه لباسها و مانتوهایی که الان با سایز۴۶،۴۸ دارم،قرار گرفتن عکسم در البوم شگفتی سازان در سایت تناسب فکری،احساس قدرت از توانایی ام در لاغری با ذهن،لاغری ماندگار، شنیدن جمله”واااای چه خوش اندام شدی” و و و…
  ایمان دارم که این روش صحیح ترین و اسانترین روش لاغری است و ایمان دارم که من با استمرار و پشتکاری که دارم به این هدف زیبام میرسم و به قول استاد اضافه وزنم رو به قرن جدید نمیبرم😊😊😊

  7+
 3. سلام به همگی
  من با خوندن این فایل کاملا یاد بزرگترین مانع خودم در برابر لاغری شدم و اون اینکه لاغری سخت و چاقی خیلی راحته برای من لاغری همیشه حکم محرومیت داشته محرومیت از غذاها از مهمونی رفتن از بیرون رفتن با دوستام رستوران و بیرون رفتن و حتی استرس داشتن از خستگی و کار و درس و امتحان و سفر چون همگی برای من برابر چاقی بود ، چاق شدن برام حکم اب خوردن داشت و خیلی راحت من ٢ کیلو ٢ کیلو چاق میشدم
  تا با این سایت آشنا شدم الان چند وقتی هست چاقی برام حکم زجر و عذاب داره یعنی پرخوری که حس فشار شکم و خفگی تجربه کنم
  چاقی یعنی محرومیت و از وقتی لاغری برام آسون تر شده انگار احساس آزادی میکنم از اینکه میتونم مثل ادم های دیگه فکر کنم و رفتار کنم و شاد باشم و تازه در مسیر تناسب باشم این حس ازادی بهم میده که تا به امروز تجربه نکرده بودم لاغری برام حکم ازادی سبکی حس خوب حتی بعد از سیری و شادی به همراه داره و چاقی برام حکم بیماری قرص خوردن درد های متعدد و محرومیت از زندگی ازاد و شاد و رنگی و شیک داره و هیچ لذتی بالاتر از به اندازه خوردن نیست

  6+
 4. با سلام خدمت همه دوستان و استادم.من واقعا از خیلی وقتها به این فکر میکردم که چاقی امکان نداره که ارثی باشه چون من در خانواده خودم من و داداشم چاق بودیم و بقیه متناسب بودن .حتی مادر خودم زمان مجردی بسیار لاغر بوده و عکس هایی هم داره که بسیار متناسبه و چون این باور رو داشته که وقتی ازدواج کنه چاق میشه دقیقا چاق شده بود و وقتی انسان باورش نسبت به چیزی عوض بشه ذهن ناخوداگاه اون رو به مسیری هدایت میکنه که در جهت اون رشد کنه .برا همین اون به ما دستور میده که از این غذا بخوریم در حالی که بهش نیازی نداریم و وقتی طمع اون غذا رو چشیدیم از اون لذت میبریم و برا همین لذت بردن دوباره و دوباره تکرارش میکنیم و این در ذهن ما لذت بخش تعریف میشه.برای همین ترک اون عادت اشتباه برای ما رنج اوره و برای همین اون کار رو ترک نمیکنیم .ما از این طریق ذهنی اموزش میبینیم که بتوانیم جای فرمول های ذهنی رو عوض کنیم و از نخوردن لذت ببریم و خوردن بیش تراز نیاز را رنج بدونیم .و از این طریق به تناسب همیشگی برسیم.من خیلی از خداوند سپاسگزارم که منو تو این مسیر هدایت کرد.

  7+
 5. تمرینات مربوط به فایل های 3 و4، قسمت دیدگاهها،،، با سلام وهزاران پرانرژی باشید، خدمت خانواده ی پرانگیزه ی تناسب فکر وذهن برای رسیدن به تناسب اندام ووزن،،،راستش یه چند روزی با خودم حسابی خلوت کردم وخودم بودمو خدای خویشتنم ، حقیقت اینکه وقتی با این برنامه اشنا شدم خیلی کنجکاو وپرانگیزه و درعین اینکه راه پر هیجان وپر کاری درعین راحتیش پیش رو دارم،، هر چی جلوتر اومدم بیشتر فهمیدم که خیلی کمتر میفهمم، اینکه چه حکمتیه که دوستان جلوتر از من با برنامه آشنا شدن وکلی جلوترن ونتیجه گرفتن،؟!! ولی خیال میکردم ،،من با این روحیه ام احتیاج بیشتری داشتم، گرچه هیچ کس از درون هیشکی خبر نداره،، هرچی بیشتر فایل گوش میدادم، بشتر بفکر میرفتم ، وحالم هی بهتر وبهتر میشد،، (اونجا که استاد فرمودند خدا هیچوقت دیر نمیکنه) ، اونقدربدلم نشست که حد نداره، من خیلی تا حالا این جمله رو شنیدم ولی اون لحظه وزمان بود که گیرنده هام کاملا آماده دریافت این موج پرانرژی بود، من علت چاقیم، نه باور ارثی بود، نه  تاثیر گرفتن از بازیگر خاصی ونه خیلی چیزای دیگه البته بجز اینکه کم کاری تیروئید م که باید قرصش متابولیسم بدن روبالا ببره وباعث لاغری بشه ، پزشک عزیزم با گفتن اینکه تاثیر داروت باعث چاقی میشه، ذهن اروم منو طوفانی کرد، منم یه آدمم که ذهنآ بیمارم، هرلحظه باید شارژ ذهنی وروحی بشم، خلاصه اینکه من زمانی آشنا شدم که‌ میبایست، شاید اگر دوهفته زودتر یا دیرتر یا یکسال پيش آشنا میشدم، اونقدر به اون نقطه درست نرسیده بودم که بقاپمش وسریع جذبش کنم، چون یه آدم اکتیو رو از هر لحاظ حساب کنید، فعاله،، حالا بخاطر هزاران مسئله اجتماعی وفرهنگی و،،،،، دراثر نابرابری‌ها وتعصبات جورواجور که راحت نمیشه حرفشو زد ، اسیرنابرابری های اجتماعی شده ومثه افلیجا افتاده گوشه خونه، گرچه نفس میکشیدم ولی اونقدر ذهنم اسیر این عادتهای تکراری وتکراری شده بود که‌ با وجودیکه میدونستم راهم خطاست، دارم دستی دستی ببدنم اسیب میرسونم، وهی به وزنم اضافه میشه، لجبازانه، سمت خوراکی‌هایی کشیده میشدم که پرکالری بودن واسه یه لحظه شه، زولبیا، باسلوق، حلوا، بامیه، شیرینیهای خامه ای از هر مدلش، ومربایی و پلو وشوکولاتو، غیره و،،. درسته علت چاقی هرکس ، داستانی داره،ودرست تر از اون فرمایش شریف شماست که اشکال از ذهن مریض ماست که بیمارگونه ونا آگاهانه بهر دلیل روانی، فشار بجسم میاد، واین جسم بیچاره مون، خبر میدهد از ذهن ناکارآمد ما،،، درسته تمرین فایل 4‪ تکراروتکراروباز تکرار، وتولد یه عادت وظاهر شدن اون  بصورت یک رفتار، ما واقعا داریم روان‌کاوی میشیم، غذا یه بخش از ذهنه، که خیلیم مهمه، چون اصولا ما زیبا پرستیم، وچون از روح خدا دروجود ما دمیده شده، این نازیبایی درظاهر ما راحت بچشم میاد وآزارمون میده، چقدر ماها خوش شانسیم که زیر پرچم ولوای انسان صافوپاک وبی غل وغشی که زنذگیشونوراحت بدون رنگ ولعاب واسمون تعریف کردند که ما رو ازخودشون بدونن وما احساس صمیمیت بیشتری کنیم وصادقانه جلو بریم، چه قدر خدا عزیزه، منکه چند روزه ذهنم هی داره خودمو لود میکنه، هی درونموریز بریز کنکاش میکنم، از زیر خروارها خاطرات خوردن ونخوردن، از اينکه چی شد رفتارام بصورت تکرار نهایتا عادت دراومد، رفتارمو از شروع تا انتها وگاهی از اخر به اول بصورت معکوس مرور کردم، دیدم، جسم زیبا تراش ما، رو خدای آسمان ها بما امانت دادن، وما باهاش چه بی رحمانه برخورد کردیم، ولی درفایل بعدی که بخش دومه ،، توانایی داریم وبخواست واراده ی ما وباتوکل وتکیه بر منبع واحد انرژی وبا تمارین وراهنماییهای دلسوزانه پدر معنویمون جناب استاد جلو میریم وواقعا بجای اینکه همه چیه چاق شدنامونو بندازیم به گردن عواملی بیرون از درونمون، بیرون از جسممون، اوناروتوخودمون جستجوکنیم، چون عوامل بیرونی همه جا در دسترس نیستن که بخواییم یقه شونوبگیریم، مثلا پدربزرگمون، بنده خدا ممکنه فوت کرده باشه(،جریان ارثی بودن) اگه ارث رو هنوز قبول داریم، اگه گردن پزشکمون بندازیم، بنده خدا توحیطه پزشکیش وظیفش بوده اتمام حجت کنه وخوبی وبدی دارویی که تجویز کرده رو بگه، ولی اسونترینش خودمونیم، شب وروز با خودمونیم، میتونیم ساعتها توخلوت انصاف خودمون واسه خودمون دلایل رو بیاریم، یا رد میکنیم یا میپذیریم، بعد به اشتراک میذاریم، اونوقته که استاد وارد میشن ودرست وغلط بودنشون رو تشخيص میدن، بنا به تجربه وراهی که رفتن وعلمی که تواین راه کسب کردن، من از مشکلاتی که توراه چاق شدن سرم اومد متشکرم، از شکستام، از وقتی که در این راه از هزینه هایی که گاهی اوقات کردم ونتیجه نگرفتم، از همه‌ی ندونستنهام هم ممنونم چرا که اگر نابلدیها وشکستها وخطا وآزمایشات بی سرانحام نبودن، شاید من به این راحتی حرف استاد گلم رو نمیپذیرفتم، چه خوب که فرمولای ذهنم دستکاری شدن، حتی از نادونی وجهل خودمم سپاسگزارم ، بقول استاد ما فرقی که با لاغرها داریم اینه که اونا فرمولاشون رو دست نزدن، شاید بظاهر وتصادفی تناسب داشته باشن، ولی هزاران راهی که مارفتیم، وببهانه ی چاقی درکنارش کلی ب معلوماتمون اونم تا اینجا (، هنوز مونده،) اضافه شده، کلی خاطرات وزندگیه دوستانمون رو میخونیم ودرس میگیریم، کلی حرفای پر ثمر می‌شنویم ، هرروزمون یه رنگ وبوی تازه ای داره، منکه زندگیم دارای نظم خاصی شده، منی که پامو بیرون  نمیذاشتم، حتی کارمو کنار گذاشتم صبحا ساعت 5‪/5‪میرم پارک محل واسه پیاده روی اگه هزینه باشگاه ندارم از دستگاههای پارک فعلا استفاده میکنم، ومطمئن شدم که همه جی درست میشه،،، دیگه کلمه ی چاقی از فرهنگ لغت من ، پاک میشه وتناسب جاشو میگیره، بابت روده درازیم ببخشیدم، این دوتا تمرین رو باهم بکجا ارائه دادم بدلیل اینکه توفایل 4‪ جایی واسه دیدگاه گذاشته نشده بود، تمرین سه وجهار باهم بودن، من هرچی بهش رسیده بودم رو بقلم آوردم، اگرجایی جملاتم ویرایش نشده، شما به ویرایش وتناسب قشنگتون ببخشید، استاد عزیرم تا دنیا دنیاست ممنون ومدیون،،، دوستون دارم

  4+
  1. بهترین استادم، درود برذات پاک خداییتون، اگر اون تحول وانقلاب براساس هوش ودرایت شما نبود، کجا میتونست یک خانواده ی بزرگی در دنیا جمع بشه که این انرژی عظیم که ازون جرقه درونیه شما شکل گرفته،گرد هم بیاد، واین نتایج رو ببار بیاره، شما بودید که مارو خط دادید، لحظه لحظه زندگیم که ببهانه ی کاهش وزنه ودرکنار اون بخدای جهانیان که تغییرات بزرگی رودارم تو زندگیم میبینم، که اگر بگم وجود خدارو بیشتروملموستر حس میکنم، غلوّ نکرده ام وناراست نگفته ام، وبدون اینکه هیچ رژیمی بگیرم، باکمال شادی وافتخار باید بگویم درعرض 5روز پیاده روی ودوچرخه که تو پارک بود و خیلیم درست کار نمیکنه، ولی شده دوست ساعت 6صبح من، اونم فقط نیم ساعت 3کیلو کاهش وزن داشتم، ???????????با اون دیگاه عمیق ونا امیدی که کم کاری تیروئید چاقی میاره وفلانه واله، واااای چه قدر شادم وسبکباروسبکحال وسبک حال استاد گلم، امیدوارم آنچه که تو ذهنتونه ومیخواییدش، آنچنان تحقق پیدا کنه، وعزیزانتون وخونوادتون آنچنان غرق درشادی بشن که گویی بجای خون شادی وشوروتحقق آرزوهاتون تو رگهاتون درجریانه،،،، من یه مانتویی داشتم که از بس دوسش داشتم دلم نمیومد خیلی بپوشمش، ولی بخاطر اضافه وزنم خودشو خوب نشون نمیداد،وقتی رفتم سراغش باورم نشد، من سایز کم کرده بودم وخودم نمیدونستم، از 27/خرداد/98که تعهد داده بودم سایزم در حال کم شدن شده بود، دیروزوامروز صبح از خوشحالی موقع پارک رفتن اونو تن کردم، ومیپوشم،،،ممنون ومدیون که منو خداگونه صدا زدید، وخدای بزرگ روسپاس که دوسداشتن فرزندانش را بار دیگر یادآوری کرد،،، ممنون،،، ممنون ومدیون بخاطر همه ی عشقی که اقیانوسوار بپای ما ریختید،،،، ممنون استاد

   5+
 6. استاد گرامی سلام زمانی بود که من اصلا به رژیم وچاقی یا لاغری هرگز فکر نکرده بودم نه ترازویی داشتم ونه هرگز خودمرو وزن میکردم.اتفاقا در ان ایام متناسب بودم تا اینکه صحبت از لاغری زیاد در جامعه مطرح ومد روز شدو من هم رو به رژیم اوردم تا خیلی لاغر شوم وانواع رژیم ها در طول سالیان گرفتم.از ان زمان بذر چاقی در ذهنم کاشته شد و ترس از خوردن وکالری شمردن ……وحالا حدود 6 الی 7 کیلو میخواهم کم کنم.

  1+
 7. فکر می‌کنم جایگاه لاغری و تناسب افراد در ذهن افراد از لحاظ آلویت بندی با هم متفاوت است دوستان من که از تناسب اندام برخوردار هستند این مساله از آلویت خاصی برشون برخوردار هست اونها هم مواقعی بوده که بعد از یک سفر یا بارداری یا هر چیزی مثلا ۲ تا ۵ کیلو افزایش وزن داشتن ولی تفاوتشون در اینه که سریع متوجه خودشون میشن و وزن کم می کنن ولی مثلا برای خود من اگرچه مواقعی بوده که تا ۱۵ کیلو هم کاهش وزن داشتم ولی انگار مثلا درس خوندن و مدرک گرفتن از آلویت بالاتری برخوردار بوده و تو ساختار ذهنی من لاغری علیرغم تمام مشکلات از آلویت کناری برخوردار بوده

  9+
 8. باسلام و درود بر شما استاد عزیز گرانقدر
  واقعا درست فرمودید برای ما لاغری معنی رنج داشت و چاقی کار اسانی بود ولی بعد از شرکت در دوره چقدر جایگاه کلمات و جملات و مفاهیم برامون تغییر کردسپاسگزارم استاد عزیزم که آگاهی امروزم رو نسبت به دیروز م بیشتر و افزون کردید

  4+