به نام خدای مهربان

سال های زیادی  از عمرم را در چاقی سپری کردم و به خوبی رفتارها، عادت ها و هر ویژگی مخصوص افراد چاق را به خوبی می دانم.

یادم میاد که هر سال وقتی به ماه رمضان نزدیک می شدیم من علاوه بر اینکه مانند اطرافیانم که از روزه گرفتن عاجز بودم ناراحت و نگران چاق تر شدن در ماه رمضان بودم و البته این ترس و ناراحتی هر ساله به واقعیت تبدیل میشد و من بعد از ماه رمضان حداقل یک سایز چاق تر میشدم.

به لطف خدا از وقتی با روش لاغری با ذهن آشنا شدم و به نقش فرمول های چاق کننده در ذهن پی بردم به مرور رفتار و واکنش های غذاییم در جنبه های مختلف زندگی مورد توجه من قرار گرفت و همیشه به دنبال کشف معماهای ذهنی خودم بودم

چرا من در مسافرت ها چاق تر میشم؟

چرا من در تعطیلی مدارس چاق تر میشم؟

چرا من در ایام نوروز چاق تر میشم؟

چرا من در ماه رمضان چاق تر مشم؟

رسیدن به جواب این پرسش ها به من کمک کرد تا به مرور بر رفتار و افکارم تسلط پیدا کنم و زندگی جدیدی برای خودم خلق کنم و بعد از سی و چند سال اضافه وزن در مسیر متناسب شدن با قدرت ذهن حرکت کنم و به اندامی که سالها رویای ذهنی من بود دست پیدا کنم.

موفقیت من در رسیدن به تناسب اندام با قدرت ذهن سبب شد تا مورد توجه اطرافیانم قرار بگیرم و آنها مشتاق به استفاده از روش من برای لاغر شدن شوند.

به این ترتیب روند آموزش لاغری با ذهن شروع شد و داستان گروه تناسب فکری شکل گرفت.

در این ایام و با نزدیک شدن به ایام ماه رمضان تصمیم گرفتم تا دانسته های خود درباره چگونه فکر کردن و رفتار کردن در ماه رمضان را با دوستانم به اشتراک بگذارم

فایل تصویری زیر توضیحات کامل درباره این دوره آموزشی یک ماه است

امیدوارم با استفاده از این آگاهی تصمیم قاطع برای حرکت در مسیر لاغری با ذهن بگیرید و رویای لاغری خود را خلق کنید.

رضا عطارروشن