ورود / ثبت نام
0

چاقی یک روش زندگی است

laghri
اندازه متن

همه افرادی که اضافه وزن دارند، چاق شدن را یاد گرفته اند و تنها تفاوت آنها با افرادی که در تمام عمر متناسب هستند، همین آموخته هاست. افراد متناسب اطلاعی از چاقی ندارند.

چاق شدن مثل آموختن زبان فارسی در کودکی است، ما برای یادگیری زبان شیرین فارسی سختی نکشیدیم، خیلی راحت در طی مراحل تکامل خود، صحبت کردن به زبان فارسی را یاد گرفتیم و الان به راحتی فارسی صحبت می کنیم. اما آیا یادگیری زبان دیگری به همین راحتی امکان پذیر است؟ مسلماً به این راحتی نیست و باید از طریق آموزش، تکرار و تمرین به صحبت کردن به زبان دیگری مسلط شویم.

شما برای یادگیری زبان فارسی والدین خود را سرزنش نمی کنید

پس برای چاقی هم نمی توانید والدین یا اطرافیان و یا هر فرد دیگری را مقصر آموزش چاق شدن به خود بدانید.

همانطور که برای یادگیری زبان دلخواه خود اقدام به یادگیری می کنید، اکنون می توانید برای یادگیری چگونه لاغرشدن و از آن مهمتر چگونه لاغر ماندن اقدام کنید.

به شما توصیه می کنم به جای غصه خوردن و غمگین بودن بخاطر شرایطی که دارید همت کنید و زبان لاغری را بیاموزید و خود را از چاقی و مشکلات مربوط به آن رها کنید و برای باقی عمر، جسمی جدید برای خود بسازید و از بی نهایت مزایای لاغرشدن برخوردار شوید.

هر آموزشی که شما در زندگی یادگرفته اید از طریق ذخیره اطلاعات در مغز شما صورت گرفته است مانند: خواندن و نوشتن، رانندگی، آشپزی و بی نهایت مهارت دیگر.

پس منطقی است که یادگیری لاغرشدن نیز باید از این طریق انجام شود و اگر شما به خوبی آموزش های این دوره شگفت انگیز را بیاموزید و به کار بگیرید مطمئن باشید نه تنها لاغر می شوید بلکه تا ابد لاغر خواهید ماند مگر اینکه خودتان مجددا تصمیم بگیرید دوباره چاق شوید.

همه انسان ها در زندگی روزمره به طور مداوم در حال عمل کردن به آموخته های خود هستند.

بعنوان مثال شما رانندگی کردن را یک بار آموزش دیده اید و سال هاست رانندگی می کنید و نیاز ندارید مجددا تحت تعلیم رانندگی قرار بگیرید.

عدم نیاز شما به آموزش مجدد این است که در روز یا هفته چندین بار رانندگی می کنید و این تکرار و استفاده از آموزش هایی که یاد گرفته اید سبب تثبیت و عدم فراموشی آنها می شود.

وقتی لاغر شدن از طریق آموزش ذهن را یاد بگیرید و هر روز از آن برای تغییر شرایط افکار و نگرش خود استفاده کنید مانند رانندگی کردن یا هر مهارت دیگری محال است آن را فراموش کنید.

در این صورت لاغری به اطلاعاتی دائمی در مغز شما تبدیل خواهد شد و شما به راحتی می توانید سال ها متناسب باقی بمانید.

این استدلال بدون بازگشت بودن لاغر شدن با قدرت ذهن است .

مسلماً افرادی که سعی در یادگیری و استفاده از این آموزش دارند نتیجه عالی از آن کسب می کنند و پرداخت هزینه و تهیه دوره آموزشی به تنهایی تضمین کسب نتیجه عالی برای افراد نخواهد بود.

بنابراین برای لاغر شدن از طریق آموزش های لاغری با ذهن ابتدا باید تصمیم قاطع بگیرید که هر آنچه در این دوره آموزشی گفته می شود را با نهایت اشتیاق و علاقه پذیرفته و اجرا کنید.

کسب نتیجه عالی برای افرادی که شرایط فوق را می پذیرند آسان خواهد بود، چرا که خودم و هزاران نفری که از این آموزش ها استفاده کرده اند مهر تاییدی بر این ادعا است.

برای تماشای نتایج برخی از استفاده کنندگان از دوره های آموزشی به آلبوم شگفتی سازان مراجعه کنید.

برای یادگیری بهتر مباحث لاغری با ذهن جزوه تمرینی در نظر گرفته شده است که به صورت فایل pdf در اختیار شما قرار داده می شود که باید قبل از شروع به استفاده از فایل های آموزشی آن را چاپ کنید.

انجام تمرینات نوشتاری بی نهایت در کسب نتیجه عالی از این دوره تاثیرگذار است.

مدت زمان اجرای دوره آموزشی حدود 12 هفته در نظر گرفته شده است و مدت زمان استفاده از این آموزش ها بستگی به عشق و علاقه شما برای لاغرشدن دارد.

همه ما در طی زندگی روزمره و به طور کاملا ساده و راحت چاق شده ایم و برای چاق شدن هیچ عجله ای نداشته ایم، بنابراین بهترین و اصولی ترین راه لاغر شدن بازگشت از همان مسیری است که برای چاق شد طی کرده ایم.

آموزش های این دوره به گونه ای طراحی شده که به راحتی در زندگی روزمره قابل اجرا خواهد بود و شما از سادگی و تاثیرگذاری این روش شگفت زده خواهید شد که البته امری کاملا طبیعی است چون از چاق شدن بدون تلاش و زحمت، بارها شگفت زده شده اید.

در روش لاغری با ذهن ما از قدرت ذهن خود برای لاغر شدن استفاده می کنیم، همان ذهنی که سالهاست با استفاده از اطلاعات چاق کننده توانسته به راحتی باعث چاقی ما شود. بنابراین فقط لازم است اطلاعات لاغر کننده را در ذهن خود تقویت کنید، به این صورت شما به راحتی لاغر می شوید.

نکته بسار مهم و قابل توجه این است که شما در مدت زمان کوتاهی چاق نشده اید پس انتظار لاغر شدن یک هفته و یک ماهه را نداشته باشید.

البته این نوید را به شما می دهم که سرعت لاغر شدن بسیار سریع تر از چاق شدن است اما به هر حال جسم ما نیاز به زمان کافی برای تغییر و تحول خودش دارد و تصور اینکه هر روز که شما فایل گوش داده و تمرین می کنید مقداری از سایز و وزن شما کاسته می شود تصور اشتباهی است.

شگفتی های این روش بسیار است اما شاید از جذاب ترین های آن این باشد که هیچگونه برنامه رژیمی یا ورزشی اداده نمی شود. در این روش شما هرگز نیاز نیست گرسنه بودن را تحمل کنید، حتی نیاز نیست با انجام حرکات ورزشی سریع و سنگین به میزان بیشتری عرق کنید.

هر فردی که اضافه وزن دارد احساس بد رژیم داشتن و ورزش کردن را تجربه کرده است بنابراین لاغر شدن بدون رژیم غذایی و ورزش کردن با استفاده از آموزش های ذهنی برای افراد چاق مانند معجزه می باشد.

معجزه ای که با استفاده از آموزش های لاغری با ذهن برای شما یک امر طبیعی و ساده خواهد بود.

در روش ذهنی از هیچگونه دارو، دمنوش یا کرم های موضعی استفاده نخواهد شد چرا که کم و بیش از این موارد استفاده کرده ایم و از تاثیرات آنها آگاهی کامل داریم.

در این روش برنامه های ورزشی داده نخواهد شد چرا که شما هم مثل من احتمالا برای لاغر شدن باشگاه رفته اید و از نتایج آن اطلاع دارید.

در این روش تنها از تکنیک های یادگیری لاغر شدن استفاده می کنیم و با کمک گرفتن از نیروی ذهن ناخودآگاه برای متناسب شدن اقدام می کنیم، نیرویی که تا به امروز با استادی تمام باعث چاق شدن شما شده است و همه شما تجربه عدم توانایی مخالفت با آن را دارید.

به لحظاتی فکر کنید که با غذا روبرو می شوید و در عین حالی که کاملا سیر هستید نمی توانید از خوردن آن خودداری کنید، این نیرویی که شما را ترغیب و حتی وادار به خوردن می کند همان نیروی ذهن ناخودآگاه است که اکثر افراد چاق آن را به اشتها می شناسند.

در این روش شگفت انگیز شما علاوه بر اینکه خودتان آگاهانه در مسیر لاغر شدن قرار می گیرید، ذهن ناخودآگاه خود را نیز آموزش می دهید که همسو با شما در مسیر لاغر شدنتان گام بردارد. کاری که تا به امروز آن را نمی دانستید و انجامش نداده اید.

دلیل اینکه شما نتوانستده اید از هیچ روشی لاغر شوید این است که هر بار به تنهایی تصمیم گرفته اید که لاغر شوید و ذهن ناخودآگاه خود را در این مسیر همراه خود نداشته اید و به همین علت همیشه در انجام روش های مختلف لاغری با مشکل مواجه شده اید.

فشار عصبی زیادی را متحمل شده اید چون ذهن ناخودآگاه شما در جهت مخالف شما در حرکت بوده است و حرکت جسم و ذهن در دوجهت مخالف باعث بروز مشکلات عصبی و رفتاری می شود و در نهایت سبب شده است که شما روش لاغر شدن را ادامه ندهید و بعد از مدتی اگر مقداری هم کاهش وزن داشته اید مجددا به وزن قبلی خود و یا حتی بالاتر رسیده اید.

در لاغری با روش ذهنی شما به تنهایی شرکت نمی کنید بلکه ذهن ناخودآگاه شما هم همراه شما خواهد بود و همسو با شما در جهت متناسب شدن آموزش خواهد دید، اتفاقی که تا حالا آن را تجربه نکرده اید.

هدف من از ارائه توضیحات کامل درباره این روش شگفت انگیز این است که افراد با آگاهی و اطلاع کامل از مسیری که تصمیم به طی کردن آن دارند قدم در راه بگذارند مسیری که شما را به رویای خود می رساند.

منتظر خواندن نوشته های شما هستم

همراه همیشگی شما: رضا عطارروشن

موزیک بی کلام
آیا این مطلب را می پسندید؟
https://tanasobefekri.com/?p=9793
برچسب ها:
44 نظر در مورد چاقی یک روش زندگی است

دیدگاهتان را بنویسید

   فرشته مهربانF.s
   1400/08/29 10:33
   مدت عضویت: 479 روز
   اندازه متن
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 515 کلمه

   با سلام خدمت استاد گرامی وهمگی دوستان عزیزم 

   من تصمیم قاطع خودمو گرفتم تا آموزش هایی که دیدم رو درخودم نهادینه کنم وهرروز بهتر فکر کنم وبهتر عمل کنم تا بدنم خودش روند تناسب اندامشو طی کنه 

   من عاشق خودمم عاشق متناسب شدنم 

   دراین مدت متوجه شدم که هیچ چیز وهیچ کس منو به اندازه متناسب شدن خوشحال وسرشار از آزادی ولذت وتوانمندی نمیکنه 

   چیزی که بارها شنیده بودم که تناسب اندام ذره ای اهمیت نداره ومهم اخلاق وروح پاک انسان هاست 

   اما الان متوجه شدم که یک انسان نمیتواند جسمی مریض چاق وبا کلی اختلالات عصبی رفتاری ذهنی داشته باشه وروحش رشد کنه واخلاقش تعالی پیدا کنه 

   امروز مطمئنم همه باورهای قبلیم نتیجه توجیه وبهونه لاغر نشدن اطرافیان من بوده که به من انتقال دادن تا بار مسئولیت لاغر ومتناسب شدن را از دوش خود ومن بردارند وکاملا باور غلطی بوده

   امروز من احساس اختیار مسئولیت پذیری آزادی ولذت بیشتری میکنم احساس آرامش بیشتر که زندگی زجر آور نیست  وسراسر دردو عذاب 

   زندگی بینهایت زیباست از آن جهت که هدیه ای از جانب خدای مهربانم هست در حالی که تکه ای روحش را دروجودم به جای گذاشته 

   مادرها وقتی فرزندی بدنیا میاورند میگن جگر گوشه من یا پاره تن من هر مادری احساس میکنه تکه ای از وجودش را تبدیل به این کودک کرده واز این رو شگفت زده وسرشار از عشق مادری میشه 

   حالا دیگه ببین چقدر عزیزم برای خداوند که جگر گوشه اش شدم پاره تنش شدم که روحش درمن قرار داده 

   هر چقدرم اشتباه رفتم بازم جگر گوشه وعزیز دلشم 

   حالا که اینقدر ناز پروده وعزیز کرده ودلبرم اینقدر لوس خداجونمم عزیز دلشم عشقشم ببین چقدر عاشق متناسب شدن منه  چقدر عاشق پیشرفت من چقدر عاشق اینکه حالم خوب بشه وخوب بمونه 

   چقدر دوست داره تاج سر همه مخلوقات والگوی همه بنده هاش بشم 

   وقتی بهش فکر میکنم میبینم خدا ۹۰ درصد راه رفته که من متناسب وزیبا وسالم بشم ده درصدشم گفته توبیا سمتم آخه منم عاشق اینم که بیای طرفم باذوق تا قند تو دلم آب بشه 

   مثل مادری که از قصد میشینه عقب تر فقط کمی عقب تر ودستاشو بازمیکنه ومیگه جان دلم بیا پیش مامان 

   بیا قربونت بشم بیا عزیز دلم 

   درحالی که میتونه ودلش پز میکشه که یه لحظه هم نوزادش ازش دور نباشه وهمیشه تو آغوشش باشه 

   اما میگه بگذار یاد بگیره رو پای خودش بایسته وراه بره میخواد استقلال بچشو ببینه میخواد پیشرفتشو ببینه میخواد بزرگ شدنشو ببین حالا این بچه که ذوق داره بره بغل مامانش ممکنه بیوفته گریه کنه دردش بگیره حتی کمی کوفته وزخمی بشه اما چشمای مامانش ودستای مامانش چنان شوق دروجودش ایجاد میکنه که بلند میشه چند قدمو میره 

   منم با خداجونم اینجوریم گاهی از دستش عصبانی هم میشم که چرا نمیاد سمتم وبلندم کنه وراه ببره اما وقتی صورت پرمهرشو عشقشو وشوق رسیدن بهم میبینم از خودم خجالت میکشم وبیشتر تلاش میکنم برم درآغوشش آغوش خدا همونجاییه که دراوجیم رسیدیم بهش وقتی بشم متناسب وخوشهیکل رسیدم بهش وقتی بشم یک زن پولدار وموفق رسیدم بهش 

   وقتی بشم یک انسان دانا رسیدم بهش 

   وهرچیزی که بخوامو وآرزوشو داشته باشم خدامنو بلند میکنه میگذاره پنج قدم عقب تر میگه بیا عزیز دلم 

   تو میتونی تلاشتو بکن قربونت بشم 

   من درست روبروتم دستامو ببین فاصله ای نیست 

   بیا 

   خداجونم عاشقتم وممنونم که همیشه وهمه جا هستی 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 4 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/06/25 08:35
   مدت عضویت: 801 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 80 کلمه

   سلام وقت بخیر.  آموزش بهترین روش قدم گذاشتن در راهی است که تا امروز راه حلی برای آن نداشتیم . و بشخصه می دانم که این نگرش و روش درستی می باشد. و من از مطالب آموزشی استفاده خواهم کرد و گام به گام پیش خواهم رفت و بارها و بارها ادامه خواهم داد تا همانند سایر مهارت‌ها جزوی ز اطلاعات ذهن من بشود و من در آرامش آینده ایی زیبا را سپری کنم.  سپاس از توضیحات عالی شما .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/05/23 16:51
   مدت عضویت: 661 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 132 کلمه

   با سلام.

   من امروز برای سومین بار میخوام دوره را تکرار کنم…

   نهال تناسب اندام من امروز ۳ ساله شده است..

   و خوشحالم و سپاسگزارم که در این مدت رهایش نکردم..

   هدف من از این سری تکرار ، شادی و آرامش است..

   دوست دارم که با احساس یک فرد ۵۴ کیلویی این دوره را انجام بدهم ..و با اطمینان او از آموزش ها را تکرار کنم.

   در هر لحظه از مسیرم لذت ببرم …

   من از اینکه هرروز یک قدم برای خودم برمیدارم خوشحالم..

   و بسیار خوشحال تر اینکه به خودم افتخار میکنم که رها نکردم و ادامه دادم..

   و امروز هم ردی از خودم در این صفحه به جای میگذارم.

   تصمیم دوم من این است که دیگر به مقدار کلمات نظراتم توجهی نکنم و هرچه از دلم برمیآید را ثبت کنم..

    

   با آرزوی شادی و سلامتی برای همه ی اعضای سرزمین لاغرها

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    1400/08/24 10:22
    مدت عضویت: 661 روز
    اندازه متن
    محتوای دیدگاه: 110 کلمه

    با سلام .

    و من اینجا هستم تا برای چهارمین بار دوره ی تکرار را انجام دهم.

    خیلی خوبه که میبینم در انجام کاری که دوستش دارم انقدر استمرار داشتم، حتی چندین بار هم تکرارش کردم و هنوز هم در مسیرش هستم.

    یادگیری ، پلی است برای تجربه ی شرایطی که دوستش داریم، برای تغییر کردن و برای لذت بردن..

    شاید یکی از فرق های ما با سایر موجودات همین قدرت یادگیری مطالب جدید است..

    نعمتی که باید برایش بی اندازه سپاسگزار بود..

    درست مثل رانندگی ، مطالبی که در لاغری با ذهن آموخته میشوند تبدیل به بخشی از ناخودآگاه ما میشوند و هیچ گاه فراموش نخواهند شد…

    برای خودم و همه ی دوستانم آرزوی موفقیت میکنم..🌹

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/04/28 08:27
   مدت عضویت: 293 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 161 کلمه

   یکبار دوره رو از اول تا آخر بدون کم و کاست انجام دادم ، از نظر روحی تمام چیزی رو که میخواستم و لازم بود به دست آوردم و احساسم بسیار خوب بود ولی از نظر فیزیکی و جسمی تاثیری ندیدم ، خیلی ناامید شده بودم ، تصمیم گرفتم برای بار دوم شروع کنم و این کار رو هم کردم تا هفته سوم  ادامه دادم ولی نه طبق برنامه استاد ، مثلا یه روز که وقت کمتری داشتم فایل کمتری گوش میدادم و اگر  وقت بیشتری داشتم تعداد فایلهای روزانه را افزایش میدادم اما به نظرم بر خلاف دفعه اول نظمی در کارم نبود بنابراین تصمیم گرفتم از امروز  دوباره از روز اول شروع کنم و دقیقا طبق برنامه آقای عطار پیش بروم 

   پس با توکل به خدا شروع مجدد خود را اعلام میکنم . و سعی میکنم تمام موانع ذهنی لاغری را از سر راه خود بردارم ، به امید نتیجه ای شگفتی ساز برای خودم و همه شما دوستان عزیز 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 7 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    1400/05/17 03:31
    مدت عضویت: 833 روز
    اندازه متن
    همیار لاغری
    محتوای دیدگاه: 91 کلمه

    سلام دوست عزیز

    من فکر میکنم اگر شما به دنبال دلیل خوب انجام ندادن دوره بگردید و آنها را برطرف کنید به شما برای بهتر انجام دادن اینبار کمک میکند  والا امکان اینکه باز هم در تله قبلی بیافتید و شور و شوقی را که میخواهید نداشته باشید هست 😥😥

    من به شما تبریک میگویم که تصمیم به شروع دوباره گرفته اید و این نشان دهنده این است که ذهن ناخودآگاه شما به این دوره شگفت انگیز ایمان دارد و میخواهد که شما در این مسیر مانده و استمرار داشته باشید

    موفق باشید 🙏😊😊

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 4 از 1 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/03/22 10:47
   مدت عضویت: 659 روز
   اندازه متن
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 435 کلمه

   از همون ابتدا چاقی رو خوب خوب یاد گرفتم. اون موقع که یادمه هر کسی منو می دید می گفتن ماشاالله؛ دخترتون چه تپل و نازه. 

   مادربزرگ خدا بیامرزم که می گفت بچه برای اینکه سالم باشه باید دو پر گوشت داشته باشه. چیه بچه های لاغر؛ همش مریضن.

   همون موقع ها یادمه برام سوال بود که چرا خواهرم که همیشه لاغره پس مریض نمیشه آخه؟

   همینطور زمان می گذشت و من چاقی رو خوب خوب یاد می گرفتم و در اون به مرحله استادی رسیدم. 

   اما کار به جایی رسید که از دیدن خودم در آینه، از حضور در خیابون و بودن با دوستام خجالت زده و شرمنده شده بودم.

   تصمیم گرفتم وزنم رو کم کنم. اما چطور؟

   با مراجعه به مشاور لاغری شروع کردم. تو رژیمم بهم کلی خیار و کاهو و… داد که از خوردنشون متنفر بودم. اصلا کلمه رژیم حالمو خراب می کرد.

   منم خب چون چندان رعایت نمی کردم نتیجه نمی گرفتم و در نتیجه، هر وقت می خواستم هفته بعدش مراجع کنم می ترسیدم. چون می دونستم اوضاعم فرق چندانی نکرده.

   باشگاه هم کنارش می رفتم؛ اما به صورت مقطعی و معمولا در تابستون. هر روز که می خواستم برم از خدام بود که یه اتفاقی پیش بیاد که نخواسته باشه برم. بعضی وقت ها هم خودم یه بهونه ای جور می کردم که نرم.

   همه اینها گذشت تا با روش خام گیاهخواری آشنا شدم. حدود 2 ماه انجامش دادم و کلی از وزنم کم شد. هر کسی منو می دید می گفتم تو چی کار کردی؟ تو دلم قند آب میشد. اما واقعا نتونستم ادامه بدم و روزم رو با کاهو و خیار و … شروع کنم و به پایان ببرم.

   حدودای سال 96 بود که نمی دونم چطوری دیدم در یک کانال لاغری عضو شدم. واقعا هیچ وقت نفهمیدم چطوری عضو شدم.

   من اصولا هیچ وقت نمیشد که کلیپ ها یا ویس ها رو بشنوم. اما اتفاقی یکی از ویس ها رو باز کردم و همون جا میخ کوب شدم. (اینم بگم که دقیقا چند روز قبلش از شدت استیصال تصمیم گرفته بودم دوباره خگخ رو شروع کنم. اما از خدا خواسته بودم که هدایتم کنه و بهم بگه این کار درست هست یا نه؟)

   بعد از شنیدن اون ویس، رفتم پی وی استاد عطار روشن و ازشون تشکر کردم. و وقتی استاد در مورد دوره صحبت کردند بدون هیچ تاملی تصمیم گرفتم شرکت کنم.

   دوره رو شروع کردم؛ اونم چندین بار. اما وسطای کار رهاش می کردم. 

   گذشت و گذشت تا رسیدم به سال 1400 و شروع دردهای کمرم به خاطر وزن بالا.

   همین شد که یه تصمیم جدی گرفتم که این دفعه خوب خوب و تا انتها ادامه بدم تا به لطف خدای مهربان بشم اونی که می خوام.

   خدایا شکرت…

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 9 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/03/10 10:09
   مدت عضویت: 725 روز
   اندازه متن
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 792 کلمه

   سلام🙂

   لاغری با ذهن چیه؟

   ما معتقدیم چاقی رو یاد گرفتیم و تفاوت ما با افراد متناسب همینه👌👌

   پس میتونیم لاغری رو هم یاد بگیریم و مثل هر آموزش دیگه ای اگه بارها تکرار بشه و جزئی از شخصیت و رفتار روزمره ما بشه تا همیشه متناسب خواهیم بود🤗

   ما در این روش فرمولهای چاق کننده ذهن رو میشناسیم و با آموزش لاغری فرمولهای جدید رو هم در ذهن قرار میدیم ولی اینبار چون فرمولهای جدید رو تکرار میکنیم و از اون مهمتر چون طبق فرمولهای جدید رفتار میکنیم به مرور طبق قانون توجه پیوندهای عصبی فرمولهای قبلی سست میشه وپیوندهای عصبی مسیر لاغری محکمتر میشه  و این همان یادگیری هست که دیگه فراموش هم نمیشه🙂👌

   در یادگیری با ذهن چه رژیمی رو باید رعایت کنیم؟

   هیییییچ رژیمی در این روش داده نمیشه🙂

   و ما  وقتی ترس از مواد غذایی و ترس از خوردن و برچسب های ذهنی مون از غذاها رو تغییر بدیم اونوقت طبق میل مون از هر ماده غذایی و به هر مقدار که نیاز مون هست میخوریم و لاغر میشیم😏

   چه ورزشی در این روش باید انجام بدیم؟

   هییییییچ ورزشی حتی پیاده روی هم لازم نیست🤗

   ما در ایندوره یاد میگیریم که متابولیسم بدن ما با سایر افراد که متناسب هستن یکیه و به همین دلیل لازم نیست برای بالا بردن سوخت و ساز ورزش کنیم و کالری بسوزونیم 🙂👌

   که اتفاقا اگه با هدف لاغری بخوایم ورزش کنیم یه ترمز جلوی راه تناسب قرار دادیم😏

   چه دارویی باید بخوریم؟

   هیییبچ دارویی نمیتونه ما رو لاغر کنه و تمام ادعاهای شرکتهای داروسازی در این مورد کلا پوچ و بی اساس هست 

   ما تمام آنچه برای لاغر شدن نیاز داریم در بدنمون داریم پس احتیاج به هیچ داردی چربی سوز و بالابرنده سوخت و ساز نیست😏👌

   چه دمنوشی باید بخوریم؟

   هییییچ دمنوش تلخ و بدمزه ای لازم نیست بخورین پس فریب عطاریها و شرکتهای سازنده دمنوشهای لاغری رو هم نخورین و معده خودتون رو با این دمنوشهای مسخره آسیب نزنین

   چه کرم یا ژل چربی سوزی باید استفاده کنیم؟

   هییییچ کرم یا ژل چربی سوزی وجود نداره که شما رو لاغر کنه و همه اینها تبلیغات دروغی هست که به خاطر نیاز شدید افراد چاق به لاغر شدن باعث سو استفاده آدمهای سود جو شده 

   فریب این نبلیغات رو نخورین و چه بسا با استفاده از این کرمها حساسیت پوستی هم پیدا کنین و مدتها درگیر درمان عوارض باشین😶😑

   گن لاغری و ساعت شنی و…هم لازم نیست استفاده کنیم؟؟؟؟

   همه اینها فقط یه مشت دروغه و شما با فشاری که کشهای سفت این گنها به جسم شما وارد میکنن نمیتونن مدت زمان زیادی اونو ببندینو احساس خفگی و فشار میکنین و عرق سوز شدن و حساسیت به جنس این گنها هم معضل دیگه ای هست پس پولتونو بابت این وسایل مسخره هدر ندین👌😏

   پس چی کار باید بکنیم تا لاغر بشیم؟؟؟

   شما باید از همون روشی که چاق شدین لاغر بشین به راحتی بدون ناراحتی بدون محدودیت بدون تغییر در مقدار خوردن و زمان خوردن 

   باید آموزش جدید رو به ذهنتون بدین و تکرار کنین و بر اساس آموزش جدید عمل کنین تا خیلی ساده و طبیعی لاغر بشین فقط به سری نکته داره که باید رعایت کنین؛

   ۱-هر روز فقط یه قدم برمیداریم تا از شرایط فعلی فاصله بگیریم و به سمت شرایط ایده آل حرکت کنیم پس اینکه چند تا فایل رو گوش بدیم کمکی به اینکه زودتر لاغر بشیم نمیکنه😏😉

   ۲_اینکه عجله نداشته باشیم و به جسم و ذهنمون اعتماد داشته باشیم و اجازه بدین آموزشها اثر خودشو بذاره و به روند لاغر شدن جسم هم اعتماد کنیم که بهترین فرم بدنی رو برامون میسازه👌🤩

   ۳_ترازو رفتن و وزن کردن یا سایز کردن ممنوعه و از احساس خوبی که دارین بدونین در مسیر هستین و لازم نیست خودتونو با اعداد بسنجین👌👌

   ۴_سرعت تغییر جسم خیلی کمتر از سرعت تغییر ذهنه پس انتظار نداشته باشین با هر بار فایل گوش کردن مقداری از وزن و سایزتون کم بشه👌👌(باگ ذهنی خودم😁)

   ۵_نتیجه رو رها کنین و فقط با احساس خوب و اشتیاق هر روز فایلها رو گوش بدین و تمرینات رو انجام بدین و این روند رو تا زمانی که متناسب بشین ادامه بدین👌👌👌

   ۶_تا زمانی که خودتون آموزشها رو درک نکنین و به اونا عمل نکنین لاغر نمیشین صرف خرید دوره اموزشی و گوش دادن فایل شما رو لاغر نمیکنه👌👌👌🤨

     ۷_سرعت لاغر شدن خیلی بیشتر از سرعت چاق شدنتونه ولی اینطور هم نیست که یکماهه و شش ماهه اتفاق بیوفته

   ۸_خودتون رو با دیگران مقایسه نکنین هر کسی شرایط زندگی متفاوت و درگیریها و مشغله های ذهنی متفاوتی از بقیه داره ولی تمام کساییکه این مسیر رو ادامه میدن و رها نمیکنن در نهایت متناسب میشن با هر شعلی با هر درجه سوادی با هر ذهنیتی با هر سنی…‌😊😊

   ۹_برخلاف سایر روشهای لاغری در ابن روش شما جوانتر شادابتر و زیباتر میشین و از افتادگی و شل شدن پوست خبری نیست😊

   چه روشی بهتر از این 😊😊👌👌

   پس ایمان داشته باشیم به این آموزشها و به خودمون که توانایی لاغر شدن از طریق ذهن رو داریم و ادامه بدیم با قدرت👌👌

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 24 از 5 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/03/06 15:56
   مدت عضویت: 446 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 278 کلمه

   سلام

   علاوه بر مثال کشاورزی که با تمام مراحل ذهنی شباهت داره،  مثال هایی که درباره ی رانندگی میزنید هم خیلی به من تاحالا توی مسیر تناسب اندام کمک کرده. بار ها دیدم که مادر و پدرم بدون هیچ تلاشی رانندگی میکنند و حتی زمانایی که یه نفر میاد روی دستشون یا ممکنه مشکلی براشون توی رانندگی کردن پیش بیاد ، خیلی خوب از پسش بر میان ولی برای منی که تا حالا رانندگی نکردم ، این کار خیلی سخت و دور از ذهنم به نظر میاد اما برای پدر و مادرم و یا هر کس دیگه ای که رانندگی بلده مثل آب خوردنه . اونا تمام حرکت هاشون در رانندگی بر اساس عادتشونه و میبینم که چقدر عالی انجامش میدن. الان دیگه از طریق آشنا شدن با روش های ذهنی متوجه شدم تنها دلیل موفقیت اونا استمرار داشتنشونه اگه توی رانندگی کردن استمرار نداشتن و آموزه هاشون رو تکرار نمیکردن انقدر دست فرمونشون خوب نبود و نمیتونستند ماشین رو کنترل کنن . هر آموزه ی جدیدی نیاز به زمان و تکرار داره تا توی ذهن تثبیت بشه و تبدیل به عادت اون فرد بشه نیاز نیست هر روز برن کلاس رانندگی اما نیازه چند بار در هفته رانندگی کنن که چیز هایی که توی ناخودآگاهشون ثبت شده از یادشون نره. لاغری هم همینطوره. نمیتونیم از مسیرش خارج بشیم و انتظار داشته باشیم تمام آگاهی ها توی ذهنمون بمونن ، حتی اگه همه ی فایل ها رو حفظ باشیم باید بازم تکرارشون کنیم و گرنه فرمول های جدید به فراموشی سپرده میشن و ما کم کم رفتار قبلی رو که اشتباه و نا آگاهانه بود رو انجام میدیم.

    

   ممنون از این مقاله ای که به این خوبی نوشته بودینش

   خدایا شکرت

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 17 از 4 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/08/30 17:13
   مدت عضویت: 467 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 66 کلمه

   سلام استاد و دوستان عزیز….
   من سه ماهه با سایت شما آشنا شدم و همراه شما بودم. خیلی خوشحالم.‌گرچه توفیق خریدن دوره ورود به سرزمین لاغرها رو نداستم ولی بزودی تهیه میکنم….الان قصد دارم دوره رایگان رو تکرار کنم.البته مطم،نم دوره رو تهیه میکنم…..
   خیلی خوشحالم
   تا الان تغییر جسمی نداشتم ولی حالم خوبه.‌آرامش دارم و همین کافیه. من در مسیر درستم و بزودی لاغریم اتفاق میفته.اطمینان دارم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    رضا عطارروشن
    1399/08/30 22:28
    اندازه متن
    محتوای دیدگاه: 33 کلمه

    سلام دوست عزیز
    خوشحالم احساس بهتری دارید
    اگه میخوای در مسیر لاغری با ذهن خیلی ساده و با لذت و آرامش لاغر بشی این عبارت رو از ذهنت پاک کن “تا الان تغییر جسمی نداشتم”

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 10 از 2 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   فرشته مهربانF.s
   1399/08/24 18:38
   مدت عضویت: 479 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 206 کلمه

   باسلام خدمت همگی همراهان میخوام بگم که من اولین باره که دارم دوره لاغری رو تکرار میکنم واولین روزم هم هست تا به حال خیلی چیزا یاد گرفتم وفکرم هم نسبت به چاقی کلی تغییر کرده اینکه متوجه شدم من هستم که انتخاب میکنم که کی وچه چیزی وچقدر بخورم واین حس خوبی به من میده اما پرخوری بدترین ظلم وعذاب دنیاست من تا به حال فکر میکردم اگه مقداری غذایی که میخورم کم باشه لاغر ومتناسب میشم اما الان متوجه شدم دیگه نیاز نیست گشنگی بکشم فقط همین که سیر شدم دیگه نخورم عالیه ومن متناسب میشم مهم حال خوب من قبلا همش فکر میکردم باید سختی کشید تا متناسب شد اما الان با تمام وجودم میدونم که من باید حال خودمو خوب کنم تا متناسب بشم خیلی عالیه امروز برای اولین بار رفتم پیاده روی با فایل های پیاده روی استاد برای اولین بار بود که به هیچ چیز ناراحت کننده ای فکر نکردم وجالب اینجا بود که وقتی به چهره اکثر آدم ها نگاه میکردم ناراحت بودن ویا وقتی با هم اومده بودن پیاده روی همش غر میزدن وخانم وآقای منفی بافشون یک لحظه رهاشون نمیکرد من بسیار مشتاق تکرار این دوره هستم متناسب شدن با تمام وجودم یاد میگیرم وعمل میکنم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/08/04 09:52
   مدت عضویت: 817 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 58 کلمه

   دومین بار است که می خواهم دوره تکرار را بگذرانم وبا اشتیاق کامل مسیر وراه لاغری را انتخاب کردم اوایل باورش برام سخت بود که چاقی هم انتخاب خودم بوده چون اینطوری یادش گرفته بودم ولی الان وباگذروندن دوره آگاهی های منم افزایش یافته و با اطلاعات بهتر وکامل و درست تری در این راه قدم برمی دارم.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 3 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/06/15 16:22
   مدت عضویت: 726 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 262 کلمه

   ما همانطور که از کودکی ناخواسته و بدون تصمیم قبلی زبان مادری را از محیط یاد گرفته ایم چاقی را هم ناخواسته یاد گرفته ایم و هیچ کس مقصر نیست. ولی الان باید آگاهانه تصمیم بگیریم و تلاش کنیم تا زبان دیگر یا زبان لاغری را آموزش ببینیم.باید با انجام تمرینات ذهن را همسو با خواسته مان کنیم و وقتی خواست ما و خواست ذهن هماهنگ شد رسیدن به هدف و آموزش زبان جدید فوق العاده آسان و راحت خواهد بود.
   چاقی و لاغری یک زبان هستند که هر دو یاد گرفتنی اند. پس با یادگیری زبان لاغری به سادگی لاغر خواهیم شد.فقط زبان جدید نیاز به تمرین تکرار و استمرتر داره چون زیان چاقی را ناخوداگاهمون آموزش دیده ولی زبان لاغری رو خودمان آگاهانه تصمیم گرفتیم که یاد بگیریم
   نکته مهم در این یادگیری لذت بردن از مسیر است .باید از انجام تمرینات لذت ببریم و‌همیشه حس خوب داشته باشیم. باید این آموزش رو به یه جور تفریح و‌دلخوشی تبدیل کنیم تا ذهن هم لذت ببره از مسیر و‌مایل باشه که همراهی کنه و سریعتر و زیباتر ما رو به هدف برسونه
   من از بودن در مسیر شاد متناسب شدن لذت میبرم و با عشق و شادی تمرینات رو انجام میدم و از انجام تمرینات لذت میبرم
   من ای بار میخوام با تعهد بیشتر و با حس خوب با شادی تمرینات رو انجام بدم و این بار متعهد هستم که برای رسیدن به هدف نهایی یعنی وزن ۵۸ و سایز ۳۸ همه همه همه تلاشم رو بکار ببرم و با درک دوره ‌‌نه فقط گوش کردن به تمرینات بطور جدی دوره آموزشی رو‌دمبال کنم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/06/08 19:48
   مدت عضویت: 553 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 69 کلمه

   سلام
   من امروز اولین روز است که میخوام تکرار کنم دوره رو
   و اولین بار هم هست …و خوندن مطالب لذت بردم و خیلی خوب درک کردم چون دوره رو گذروندم‌‌‌‌…
   همونطور که روز اولی که میخواستم دوره رو آغاز کنم با تصمیم قاطع و اشتیاق آغاز کردم
   امروز هم با قاطعیت و اشتیاق شروع می کنم و گامی دیگر بر میدارم برای ادامه راهم برای هدفم 🌷

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/06/01 13:51
   مدت عضویت: 779 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 252 کلمه

   سلام
   من براي بار اول است كة ميخواهم دوره تكرار را شروع كنم و به خاطر اين فكر زيبا و قرار دادن دوره تكرار از استاد تشكر ميكنم چرا كه هر روز فكري جديد براي اسان رسيدن به مقصد براي مشتاقان رسيدن به تناسب دارند
   من اين روش را ادامه خواهم داشت و با خودم عهد بستم در مسير بمانم مسيري كة فقط به جسم مربوط نيست بلكة تمام جوانب زندگي را تحت شعاع قرار ميدهد من اينجا ميمانم و هرچه فايل هست را حتما ميگذرانم و قدم در جا پاهاي استاد قرار ميدهم و ميدانم زندگي در ارامش و شكرانه نعمت بايد هميشگي باشد و رسيدن به ان به تكرار هميشگي نياز دارد و هر چه بيشتر تكرار كني نتيجه بهتري خواهي گرفت
   از خداوند سپاسگزارم كة در مسيري زيبا همراه با خدا شناسي قرار گرفتةام
   من ديگر براي بدست اوردن خواستهايم رنج و عذاب نمي كشم و مسير را با لذت قرار است طي كنم مسير هر چقدر طولاني باشد مهم نيست مهم لذت بردن از مسير است
   من از روزي كه شركت كردام بدون ترس غذايم را ميخورم و اضافه وزن نداشتم و مقداري هم كم كردةام و اين نشانه زيباي است كة به من ياداوري كرده كة من تمام اگاهيهاي مسير را دريافت نكردةام و بار دوم بيشتر از بار اول درك خواهم كرد خيلي مشتاق دوباره شنيدن فايلها هستم و ميدانم نكات بسيار زيادي در انتظار من هستند كة گام به گام انها را نيز جذب كنم
   خداوندا سپاسگذارم به خاطر تمام دادها و تمام خواستهايم كة قرار است به من بدهي 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/06/01 12:32
   مدت عضویت: 828 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 77 کلمه

   سلام به استاد عزیز و دوستان خوبم
   من از امروز میخوام دوره تکرار رو در کنار دوستای عزیزم شروع کنم تا بتونم یک جهش دیگه در روند متناسب شدنم داشته باشم
   واقعا این دوره یک دوره عالی هستش و خدا رو شکر میکنم که تونستم در این مسیر قرار بگیرم
   میخوام یک بار دیگه با قدرت و اشتیاق و احساس عالی این دوره رو طی کنم که هم لذت ببرم و هم به روند متناسب شدنم کمک کنم
   خدایا شکرت

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/06/01 07:31
   مدت عضویت: 661 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 197 کلمه

   با سلام.
   به نظر من تکرار کردن یک نعمت از طرف خداوند هستش که باید به خاطرش سپاسگزار بود. چون اگر تکرار نباشه زندگی ممکن نیست.
   زندگی ما و نتایجی که میگیریم به خاطر تکرار یک سری مشخص از رفتار و افکار ما هستش و اگر بخوایم نتیجه تغییر کنه باید افکار و رفتاری که در طول روز تکرار میکنیم رو تغییر بدیم نه اینکه تکرار کردن رو متوقف کنیم.
   برای مثال تکرار رانندگی باعث تثبیت رانندگی میشه. تکرار پرخوری باعث اضافه وزن شده، تکرار افکار منفی باعث افسردگی میشه و…
   تکرار افکار خوب باعث قرار گرفتن در مدار دریافت اتفاقات و نعمت های خوب میشه اما باعث نمیشه که قسمت تکرار افکار منفی پاک بشه. این قسمت هست اما دلیل اینکه دیگه در زندگی اهمیت نداره و تأثیر نمیذاره این هستش که ما انتخاب کردیم که بهش بی توجه باشیم و افکار بهتری رو تکرار کنیم.
   در هر صورت تکرار معجزه میکنه.
   من تصمیم قاطع گرفتم که برای تغییر و تثبیت نتیجه ی زندگیم، تکرار دوره ی ورود به سرزمین لاغر ها رو انجام بدم. تعهد بدم که از مسیر لذت میبرم. و ایمان داشته باشم که از این روش لاااااااغر میشممم. ❤️❤️😍
   1 شهریور ماه سال 1399

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    1400/05/23 16:37
    مدت عضویت: 661 روز
    اندازه متن
    محتوای دیدگاه: 43 کلمه

    ۲۳ مرداد ۱۴۰۰

    و من هنوز در مسیر دوست داشتنی ام هستم..

    امروز روز اول من در دوره ی تکرار است ..دوره ی لاغری با ذهن را همراه استاد به پایان رساندم و امروز هم شروع میکنم تا تکرار کنم با ایمانی بسیار زیاد ..

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/04/22 07:20
   مدت عضویت: 674 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 49 کلمه

   سلام بر خدای بخشنده ومهربان🌹💐🌹
   سلام بر استاد گرامی و دوستان همراهم 💐💖💐
   روز اول تکرار
   امروز برای بار دوم دارم دوره تکرار را شروع میکنم این بار مصمم تر از دفعه قبل با آگاهی وشوق بیشتر در این راه قدم بر میدارم تا ب رویای خودم دست پیدا کنم ،

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/04/15 12:40
   مدت عضویت: 802 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 28 کلمه

   سلام
   امروزبرای دومین باردوره ی تکرارراشروع کردم وحس تازه وجدیدی دارم وخداوندرابابت این هدایت دوباره ،اشتیاق عالی که دارم سپاسگزارم وبسیارخوشحالم که جزوشگفتی سازان این دوره هستم ازاستادعزیزم ممنونم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/03/24 20:15
   مدت عضویت: 661 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 149 کلمه

   روز اول تکرار:
   سلام. 💎 من برای بار دوم هستش که میخوام دوره ی تکرارو ،تکرار کنم. خیلی خوشحالم. چون مثل اینه که وقتی برای اولین بار به جایی سفر میکنم، چیزهایی که بهشون توجه میکنم واضح ترین چیزها هستند و دقت میکنی که دقیق باشی تا مسیر رو درست طی کنی. اما وقتی آشنا بشی به مسیر، راحت و با آرامش بیشتری راه خودتو طی میکنی. میتونی چند روز در یه ایستگاه بمونی تا از فضای اونجا لذت ببری و میدونی که هم مسیر زیباست هم مقصد پس لذت میبری و با اشتیاق ادامه میدی، عجله نمیکنی و سعی میکنی تمام ایستگاه ها رو کشف کنی و تجربه ای به آموخته های خودت اضافه کنی.
   منم دقیقا همین حس رو دارم و امروز که دوره ی تکرار تموم شد زودی اومدم از روز اول شروع کردم. و میخوام که شگفتی ساز بشم و شگفتی در جسم خودم خلق کنم.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/03/17 09:41
   مدت عضویت: 674 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 89 کلمه

   سلام بر خدای بخشنده و مهربان 💐🙏
   سلام بر استاد گرامی و تمامی دوستان همراهم💐
   من هم امروز روز اول تکرار را برای اولین بار شروع کردم و خداوند را سپاس گذارم ک تونستم گام اول را ب خوبی بردارم و با امید و انگیزه ی بیشتر برای متناسب شدن در تمام مراحل زندگیم وجسمم و روحم گام بعدی را بردارم .ایمان دارم ک با تکرار کردن بیشتر ب نتیجه عالی میرسم وبابت این موضوع از خدای خودم سپاس گذارم 💐
   به امید روزی ک جزو شگفتی سازان این دوره باشم 💐🙏💐

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/02/19 13:09
   مدت عضویت: 834 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 66 کلمه

   سلام دوستان
   من امروزاینجاهستم تاباتکرار،آموزشهایم رابه عمل تبدیل کنم،چراکه گفته اند:به عمل کاربرآید😊
   تکراروعمل به آموخته هاباعث تثبیت درذهن مامی شوند.
   پس با اشتیاق شروع می کنم ومی نویسم چون می دانم فقط باهماهنگ شدن باذهن ناخودآگاه عزیزم می توانم به رویای اندام ایده آل خود دست پیداکنم،
   وامروزبااحساس عالی ایی که دارم شادی و رضایت ذهن ناخودآگاه عزیزخودرااحساس می کنم.
   ازخداوندبرای همه ی دوستانم آرزوی موفقیت دراین مسیرراخواستارم😊

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1398/10/28 15:53
   مدت عضویت: 801 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 60 کلمه

   با سلام بزرگترین چیزی که این دوره به من یاد داد این بود: رسیدن به موفقیت با تغییرات کوچک اتفاق می افتد چیزی که تا امروز به دنبال فهمیدنش بودم. این تغییر باورهای که هرروز یک گام کوچک محسوب میشه احساس فوق العاده ای رو در من به وجود آورده تغییراتی که قصد ندارم تحت هیچ شرایطی رها شون کنم.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1398/10/21 18:37
   مدت عضویت: 719 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 464 کلمه

   برای من شنیدن فایل امروز که تکرار همان دیروز بود خیلی جالب بود چون دقیقا سوال داشتم که بعد از اتمام دوره چکار باید کرد وتوقعم از خودم در حال حاضر چقدر باید باشد چطور پیشرفت خواهم کرد .هنوزهم ذهن من برخی اوقات کمی مقاومت می کند به یکباره از خودم می پرسم آیا واقعا این روش جواب می دهد یعنی روزی می رسد که وقتی به گذشته نگاه می کنم دیگر این اضطراب اضافه وزن همراه من نباشد .فایل شماره 43در لاغری پیشرفته می گوید که نباید عجله داشته باشیم مدام حول بشویم ومکررا بعد از انجام هر تمرین با خود بگوییم پس کی لاغر می شوم مدام نگران باشیم که مبادا برای ما جواب ندهد .هراز چند گاهی به تصاویر شگفتی سازان نگاه می کنم وبا خودم می گویم همه اینها از همین روش لاغر شدند ببین وصبر کن که نوبت تو هم می رسد تو به آرامش ابدی در این زمینه خواهی رسید . می دونید ما آدم ها تا وقتی که یک مشکلی داشته باشیم مدام به ان فکر می کنیم ولی به محض اینکه برطرف شد دیگر از ذهن ما خارج می شود برای شخص من که این گونه بوده .هر وقت که یک مشکل رو برطرف کردم دیگه برنگشتم نگاه کنم که یک روزی با همچین مسئله ای درگیر بودم وحالا که نیست خوشحال باشم به جز چند ماه اخیر که یاد گرفتم شکر کنم همیشه هر ساعت حتی برای جزی ترین چیزها چون دوباره به زندگی من برمی گردد .نمی دانم چرا ما عجله کردن را در عوض آرام وصبور بودن یاد گرفتیم در حالی که در اغلب اوقات هم نتیجه چندان جالبی برای ما نداشته است شاید به این خاطر بوده که ما در اغلب اوقات زندگی تنبلی کردیم ودر عوض جبران خواستیم با عجله همه چیز را حل وفصل کنیم .مثلا خود من چند وقت است که در گیر اضافه وزن هستم در این شرایط اگر مهمانی یا مراسمی پیش بیاید تصمیم می گیرم که با عجله وزن خودم رو با رژیم وورزش پایین بیاورم .یکی از دلایلی که باعث شد ذهن من روز به روز الگوهای بدتری را انتخاب کند زندگی مشترک بود تفاوت عادتها محکوم به خانه ماندن از بین رفتن انگیزه تنهایی بی همزبانی و….الان هم در همین شرایط هستم ولی دارم سعی می کنم که حال وهوایم وتفکراتم و احساسم را عوض کنم چرا که اگر درست بود به این مشکلات گرفتار نمی شدم در هر صورت شنیدن این فایل ها ونوشتن برای من مثل دریچه امید است که یک روز بذرهای من هم جوانه می زند ومن هم محصولات دوست داشتنی ام را درو خواهم کرد اگرچه شاید در نگاه بقیه من کار بیهوده می کنم وتوهم دارم که با ذهنم می توانم زندگی ام راتغییر دهم وهرروز مثل قبلم هستم وانتظاری که آنها دارند را برآورده نمی کنم .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1398/10/21 17:49
   مدت عضویت: 719 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 165 کلمه

   با سلامت خدمت شما استاد گرامی از آنجایی که من هر روز اگر سوالی درقسمت تمرینات بنویسم فردا برای جوابش بیایم می بینم که قسمت تمرینات عوض شده ومن سوال خود را گم می کنم بنابراین تا شب منتظر پاسخ های شما هستم وسوالم این است که در طی روز به جز شنیدن فایل ها وتفکر راجع به آنها میزان نوشتن ما چقدر باید باشد آیا با نوشتن بیشتر نتایج بهتری حاصل می شود یا نه همان چند سطر تمرین کافی است واینکه علاوه بر آن مطالبی که شما می فرمایید در همان راستا می توان مطالب اضافه یادداشت کرد .برای اینکه من از قسمت های سفید جزوه هم استفاده می کنم ودیگر اینکه آیا باید همانند دفترچه آرزوها این دفتر همیشه همراه ماباشد ؟در ضمن باید در پی ترک عادتها خودم راکنترل کنم .مواقعی واقعا بی اشتها می شوم ولی یکسری اوقات این طور نیست آیا در مواقعی که این طور نیست باید کنترل کنم وبه میلم توجه نکنم یا نیازی نیست؟با تشکر فراوان

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1398/10/21 11:22
   مدت عضویت: 802 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 36 کلمه

   سلام استادعزیزوگرامی
   بنده هم امروزباشورواشتیاق فراوان که اصلا نمیدونم چطوری به وجود میاد برای باراول تکراررادرکنارشماخوبان شروع میکنم وازخدای مقتدروداناسپاسگزارم که این مسیرسبزوزیبارابه طرزشگفت انگیزی واردزندگیم کردوتشکرفراوان ازشمادارم بابت آموزه های دقیق وعالیتون باآرزوی بهترینها برای شما

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1398/09/09 20:00
   مدت عضویت: 805 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 42 کلمه

   سلام استادعزیزامروزمن هم پیمان باسرزمین لاغرهاشده ام که برای باردوم دراین همایش عظیم خودسازی وخودشناسی وتناسب فکری شرکت کنم وبه خودم برای دومین بار پیوندعشق ودوستی ببندم وخودم رابیشتر بشناسم وبیشتردوست بدارم ومن به خودم وهمت بلندم در این لحظه تبریک میگویم.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1398/07/20 11:23
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 105 کلمه

   سلام من یک بار دوره رو گذروندم و چند بار تکرار کردم.. اما حالا که دانشجوی رشته زبان هستم متوجه میشم که یادگیری یک زبان جدید نیاز به صبر، استمرار، مطالعه، علاقه و تکرار هرروزه و استفاده از آن زبان داره.. همونطور که متناسب شدن هم به تمام فاکتور های بالا احتیاج داره و در این صورت نتیجه تضمین شده است و خیلی خیلی طبیعی و راحت نتیجه به دست میاد. عملی کردن آموزش ها در زندگی خیلی اهمیت داره و من تصمیم گرفتم در دوره ای که میخوام تکرار کنم به این نکته اهمیت بدم و حتما آموزش ها رو در زندگیم عملی کنم.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1398/07/13 09:48
   مدت عضویت: 833 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 173 کلمه

   سلام .واقعا این جمله درسته و من به شخصه بهش معتقدم که چاقی اموختنی هست و من یادم میاد که همیشه من از بچگی از بعضی غذاها متنفر بودم و به زور اون غذارو بهم میدادن که تپل بشم بزرگ بشم و من همیشه یادم هست که وقتی خواهرم کوچیک بود به زور تا ته فرنی رو بهش میدادن و حتی اون غذا رو تف میکرد ولی بازم با زور اون رو بهش میدادن و ما اینجور خوردن ها برامون یه عادت شده بود که بعدها از اینکار لذت میبردیم .نه اینکه من بخام بگم اونا مقصر این کار هستن چون اونا هم این رفتار هارو از بقیه اموزش دیده بودن وگرنه هیچکس دوس نداره که بچه ای داشته باشه که با اضافه وزن دچار همه مشکلات باشه.وبه لطف خدا با ورود به این دوره توانستیم رفتارهای اشتباه خودمون رو شناسایی کنیم و اونهارو با جایگزین کردن رفتار صحیح اصلاح کنیم .من تعهد میدم که تا اخر این مسیر هستم و تا زمانی که احتیاج داشته باشم این مسیر رو ادامه بدهم .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   فاطمه
   1397/10/15 21:13
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 114 کلمه

   سلام به همه ی دوستان و استاد عزیزم
   چاقی یک روش زندگی است ، درست ترین جمله ای که درباره ی چاقی شنیدم .
   چاقی یک سبک زندگی است وقتی حسرت لباس های سایز کوچک خوردن ، پرخوری ، افسردگی و بیماری در کمین انسان های چاق است
   و متناسب بودن هم یک سبک زندگی است وقتی لباس های شیک و رنگ شاد،شادی، به اندازه ی نیاز غذا خوردن ، سرزندگی و سلامتی همراه انسان است.
   انتخاب هر یک از آنها با ماست و من از امروز تصمیم قاطع خود را گرفته ام که متناسب بودن را سبک زندگی خودم قرار دهم واز مزایای آن بی نهایت لذت ببرم و زندگی جدیدی را تجربه کنم …

   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   Maryam akbary
   1397/07/28 19:12
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 145 کلمه

   سلام به استاد عزیز و همه دوستان،منم خیلی از روشهایی مثل رژیم و ….استفاده کردم تا اینکه سه ماه پیش خسته از همجا از خداوند خالصانه کمک خواستم یه ندایی به من میگفت این روشهای لاغری خسته کننده هستند همینجور یه روز تو اینترنت سرچ میکردم تصاویر انسانهای موفق لاغری نگاه میکردم که عکس یکی از شگفتی سازان دیدم زیرتصویر نوشته بود لاغری باذهن شماره استاد از اونجا پیدا کردم لینک کانال و گروه از ایشون گرفتم دو یا سه تا از فایلهای رایگان گوش کردم فرشته دورنم بهم میگفت این روش قطعی هست با مشورت همسرم و توجه به ندای درونم دوره ثبت نام کردم وخیلی خوشحالم خداوند منو لایق دانست و بهترین ها که این دوره بود،منو هدایت کردخداروشکر، از استادهم کمال تشکر دارم که حساب شده این دوره برا ماها تهیه کردند و هیج جای دوره کم نزاشتند خداخیرتون بدهد

   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   ساحل
   1397/05/28 01:09
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 63 کلمه

   سلام خدمت استاد مهربون و دلسوزم خداراشکر میکنم ک با دوره تناسب اندام با قدرت ذهن اشنا شدم خدارو بی نهایت شکر میکنم… من دوره مقدماتی رو تموم کردم و از نتیجه به لطف خدا راضی بودم. خوشحالم ک از امروز دوباره دوره رو شروع کردم و دارم تکرار میکنم مطمئنم با تکرار دوره نتایج شگفت انگیزی برای من توراهه.ممنونم ازشما استاد عزیز

   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   خاصترینم
   1397/03/09 12:31
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 8 کلمه

   سلام استادعزیز
   مثل همیشه با مطالباتون روشنتر میشم…تشکر استادم

   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1397/01/05 01:05
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 43 کلمه

   درود بر استاد عزیزم
   سپاسگزارم از خداوند مهربان که به من توفیق آشنایی با شما رو داده.
   از مرور مطالب بی نظیر دوره ی تناسب فکری بی نهایت لذت میبرم و هرروز متناسب تر از همیشه به زندگی زیبای خودم ادامه میدم.
   سپاسگزارم استاد عزیزم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1396/12/05 15:09
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 71 کلمه

   سلام استاد مهربان و عزیز
   خدا را شاکرم که بعد از دوره مقدماتی باز در کنار شما دوستان عزیز هستم
   این دوره واقعا متفاوت و بی نظیر بود و نتیجه تا این لحظه برای من عالی
   از اینکه باز در کنار ما هستید بسیار خوشحالم
   مطمن هستم نتیجه صد در صد را با دوره متفاوت و شگفت انگیز لاغری با قدرت ذهن با حضور مهربان شما تجربه خواهیم کرد .
   سپاس

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1396/11/07 10:26
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 123 کلمه

   سلام‌و درود خدمت استادعزیزو بزرگوار و تمامی خوش استایل های این زندگی جدید…خوشحالم امروز اولین روز دوره کردن دوره ام هست و بینهایت خوشحالم که دارم مرور میکنم وهی تکرار چون تنها باتکرار هست که شگفت انگیزترمیشیم از زحمات استادم ممنونم و زبانم از گفتن تشکر شرمنده است….انشالله یه روزی به همین زودیا همگیمون با اندامهای تراشیده و دست ساخته خودمون و ذهنمون استادجان را بیشترشگفت زده میکنیم…ومن میخوام به همه دنیا بگم اینجا جایی هست راهی هست لذت بخش و همیشه ماندگار این راه تورو به همه چیزهایی که فکر میکنی غیرممکنه میرسونه چون من خودمم در پیله غیرممکن های ساخته خودم اسیر بودم اما الان معجزه هارا پیدا کردم و رها هستم شادو سبک.من منتظر همتون توی تالار هستم…درپناه خداوند باشین…

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   زينب (زيبا)
   1396/08/21 09:01
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 12 کلمه

   ممنون و سپاسگزارم از شما براي تمام آموزه ها و زحماتتون ???

   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1396/08/20 21:28
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 41 کلمه

   ضمن عرض سلام وخسته نباشی خدمت استاد بزرگوار خوشحالم که بار دیگر درجمع شماخوبان هستم وممنونم از شما که مارا باواقعیتهای زندگی روبرو میکنید وبا سخنان دلنشین واموزنده به مایاد میدهید که بپذیریم انچه راکه برایمان سخت بود در زندگی وباورهایمان

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1396/08/20 18:56
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 88 کلمه

   من از این مطالب یاد گرفتم ک باید تناسب اندام خودم رو یک کودک تازه متولد شده بدونم ک باید هرروز بهش رسیدگی کنم و بهش اموزش بدم تا کم کم سیر تکاملش رو طی کنه تا بزرگ بشه، سینه خیز بره، چهاردست و پا بشه، راه بره… تا بالاخره بتونه خودش توی مسیر امن و سبز و مطمئن تناسب ذهنی بدوه و لذت ببره
   کودک من ممکنه زمین بخوره و زخمی بشه ولی هرگز بخاطر ذوق راه رفتنش زمین گیر نمیشه و بازم مصمم تر ادامه میده ☺️

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   Venus
   1396/08/20 16:35
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 10 کلمه

   همسو کردن ذهن ناخودآگاه با جسم و هدف خیلی مهمه

   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   سعیده
   1396/08/20 07:11
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 53 کلمه

   واقعا راز این دوره همسو شدن ذهن ناخودآگاه به طرزی شگفت انگیز با خودمونه
   همون ذهنی که همیشه هدایتمون میکرد به خوردن و لذت بردن از خوردن ،امروز همراه و پا به پا در راه متناسب شدنه
   من از این همراهی تو بخشهای دیگه زندگیمم دارم استفاده می کنم و لذت میبرم

   استاد سپاسگذارم

   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   شهره
   1396/08/04 22:37
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 29 کلمه

   همه مطالب شما در ذهن من سال ها و بار ها تکرار شده واین کلام انگیزه ای بود تا گرد خاک گرفته شده در ذهن من پاک شود سپاسگزارم

   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم