تناسب فکری

رویای لاغری

همه ما در درون خود نیروی داریم که میتوانیم با استفاده از آن به هر چیزی که در زندگی میخواهیم برسیم

این نیروی چیزی نیست جز خدا

هر فردی در زندگی رویاهایی داره و سعی می کنه به همه یا بخشی از اونها دست پیدا کنه

دستیابی به رویا از لذت بخش ترین تجربیات زندگی ما می تونه باشه

من وقتی چاق بودم مهمترین رویای من این بود که لاغر بشم

هر موفقیتی را در گرو لاغر شدن می دیدم و هر لذتی را بعد از لاغر شدن می خواستم

رویای لاغری در من شعله ور شد و به لطف خدای مهربان به مسیری هدایت شدم که آموختم چگونه باید متناسب شوم

و لذت رسیدن به رویای لاغری چنان در من اشتیاقی ایجاد کرد که تصمیم گرفتم به دیگران کمک کنم تا به رویای لاغری خود برسند

و امروز زیباترین لحظه زندگی من زمانی است که حرف های شرکت کننده های در دوره تناسب اندام با قدرت ذهن را می خوانم و می شنوم

با رنگ گرفتن رویای لاغری دوستانم هر لحظه رویای لاغری من پررنگ و پررنگ تر می شه و چه زیباست رویایی که سراسر رویای دیگران باشد

ارادتمند شما رضا عطارروشن

 

رویای لاغری

 

Download
3 دیدگاه
 1. سلام.
  رویای شما رویای من و امثال من است ؟ یعنی تا این حد یگانگی با انسانها ؟ استاد شما در چه نقطه ای هستید ؟
  “””””””” با رنگ گرفتن رویای لاغری دوستانم هر لحظه رویای لاغری من پررنگ و پررنگ تر می شه و چه زیباست رویایی که سراسر رویای دیگران باشد.””””””. وای این جملات یعنی اوج عظمت . اوج انسان دوستی . اوج وحدانیت . وای ساعتها میتوان در این جملات تعمق کرد و خود را وسعت بخشید . اما فعلا قبل از اینکه این جملات را عمیقا سلوک کنم ، از رویایم مینویسم تا قدمی در مسیر رویای شما بردارم . من به عنوان بنده ی خدا و یکی از بیشمار هنرجوهای شما که شما را به رویاهایتان رساندند و میرسانند و خواهند رساند رویایم را باور کردم و در جهت آن کوشیدم . راهی که هرگز با متناسب شدن جسم پایان نمی یابد . راهی که خود هدف است . من رویایم را باور کردم و یکی از نتایج این باور، تناسب اندام است . رویای من متناسب شدن جسم بود . اما در اینجا آرزوی جانم را یافتم . تناسب فکری بی آنکه بدانم همیشه و همیشه رویای من بود . برای همین هرگز آرام وقرار نداشتم و روزی که به اینجا رسیدم روزی بود که ذهن من بی آنکه دلیل آن را بدانم آرام شد و با عشق و اشتیاق تن داد به راهی که همیشه در جستجوی آن بود . من رویایم را در اینجا یافتم . رویایی که آن را ابتدا در تناسب اندام میدیدم اما هر چه بیشتر میگذرد میبینم تناسب اندام فقط نتیجه ای کوچک در رویای تناسب فکر است . تناسب فکری رویای من است . رویایی که آن را یافتم . به آن عشق ورزیدم و هر روز آن را زندگی میکنم . تناسب فکر ، مرا به تناسب احساس رساند و هر روز آن را زندگی میکنم . رویای من دور نیست . رویای من در آغوش جان منست .
  تناسب فکر ، مرا به تناسب گفتار رساند و هر روز آن را زندگی میکنم . چون رویای من در آغوش جان من است .
  تناسب فکر دارد مرا به تناسب رفتار میرساند و این رویا را که بسیار از خود دور میدیدم و حتی جرات صحبت کردن از آن را نداشتم را اکنون دارم زندگی میکنم . رویایی که همیشه حسرت آن را داشتم و اکنون آن را با لذت و نشاط در آغوش دارم و با شیرینی از آن سخن می گویم . رسیدن به تناسب رفتار برایم دست نیافتنی ترین رویا در این مسیر بود و چیزی که مرا به این محبوب زیبا رساند تناسب فکر بود.
  تناسب فکر را هر روز زندگی میکنم و به آن عشق می ورزم . چون تناسب فکر رویای بعدی مرا که تناسب در عادات است به من هدیه میکند . چون من با استمرار در خلق رفتارهای متناسب ، عادات متناسب را نیز در بر خواهم گرفت . رویای بعدی من شخصیت متناسب است که آن را هم با استمرار در عادات متناسب در آغوش جان میگیرم و رویای بعدی من سرنوشت متناسب است که این سرنوشت را هم خودم با استمرار در مسیر تناسب خلق خواهم کرد .
  تناسب فکری رویاییست که بعد از تولد دوباره ام هر روزم را با آن زندگی کردم و میکنم و خواهم کرد . رویایی که در ذهن من بود و من آن را نمیدیدم . رویای من خدا بود و من آن را دور میدیدم تناسب فکری مرا به خدایی که در آغوش من بود؛ رساند .
  بیدلی در همه اوقات خدا با او بود
  او نمیدیدش و از دور خدایا می کرد.
  من غافل بودم و خداوند از طریق رویای شما مرا به رویایم رساند و حالا با محقق شدن رویای من و امثال من شما به رویای خود خواهید رسید و این یعنی وحدت و یگانگی میان انسانها .
  و این یعنی خدا .
  خدایا شکرت . سپاسگزارم سپاسگزارم سپاسگزارم
  جملات آخر شما در عین سادگی پر از گوهرهای زیباییست که همه ی آن را با تمام توانم از ذهنم استخراج میکنم .
  “”””با رنگ گرفتن رویای لاغری دوستانم هر لحظه رویای لاغری من پررنگ و پررنگ تر می شه و چه زیباست رویایی که سراسر رویای دیگران باشد. “”””””

  5+
  • رضا عطارروشن 2018/10/16 در 08:51 پاسخ

   سپاسگزارم از شما دوست خوبم و تبریک میگم به شما برای خلق رویای خودت
   خدا رو شکر که رویاهای مقدس ما را به هم گره میزند و خودش بهترین مسیر برای خلق آن را به ما هدیه میکند

   4+
 2. سهیلا زلکی نژاد 2018/08/02 در 21:09 پاسخ

  سلام سلام به استاد خستگی ناپذیر ??منم امیدوارم که همون خدای مهربون حمایت وهدایت کنه ودست منو در تمامی کارام بگیره ??خدایی که به تمام بنده ها ی خودش لطف ورحمت سعادت دینوی واخروی رو نوید داده خدای مهربونم خدای خوبم از تو سپاسگزارم سپاسگزارم سپاسگزارم

  3+

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

109 comments