سال های زیاد از عمرم را با چاقی سپری کردم و در تمام آن سال ها حتی یک جمله انگیزشی لاغری از دیگران نشنیدم. هرچه بود در جهت تحقیر، سرزنش و تخریب اعتماد به نفس من بود.

حتی آنهایی که قصد تشویق من برای لاغر شدن را داشتند از عبارت هایی استفاده می کردند که نه تنها باعث ایجاد انگیزه لاغری در من نمی شد بلکه بیشتر سبب تقویت باور عدم توانایی لاغر شدن در من می شد.

عبارت هایی مانند:

  • لاغر بشی خیلی خوبه
  • کی میخوای لاغر بشی
  • چرا به فکر خودت نیستی
  • به فکر آینده ات باش
  • اگه تا جوون هستی لاغر نشی دیگه نمی تونی لاغر بشی
  • و صدها جمله دیگر که من و شما شنیده ایم

در آن هنگام با تمام وجود در ذهنم فریاد می زدم “من هم دوست دارم لاغر شوم” اما چگونه؟

” من هم دوست دارم مثل دیگران لباس های رنگ روشن بپوشم” اما چگونه؟

” من هم دوست دارم با سر بالا و بدون نگرانی از نگاه تحقیرآمیز دیگران در مهمانی ها حاظر شوم” اما چگونه؟

انبوهی از دلایل مختلف برای دوست داشتن لاغری در وجودم داشتم اما راهی برای رسیدن به آنها نداشتم.

سالها رژیم های مختلف گرفته بودم، ورزش های سخت انجام داده بودم، سال ها در جستجوی لاغری بودم اما نتیجه ای برایم نداشت.

دیگر باور کرده بودم که سرنوشت من چاقی است و خداوند مرا اینگونه آفریده است.

 

عامل انگیزشی که سبب شد من لاغر شوم چه بود؟

تنها عاملی که در من اشتیاق لاغر شدن را ایجاد کرد، آگاهی از قوانین ذهن بود. زمانی که با قانون جذب و قدرت ذهن آشنا شدم هدف من لاغری نبود، بلکه تغییر شرایط مالی و شغلی ام بود اما نمی دانستم این اشتیاق و انگیزه تغییر کردن آنچنان مرا دگرگون می کند که باعث تغییر جسم من خواهد شد و پس از آن نه تنها شغل بلکه تمام زندگی من وقف لاغری و لاغر شدن می شود.

خواندن کتاب های انگیزشی و گوش دادن به آموزش های استادی توانا در عرصه توحید و یکتاپرستی شوق تغییر را در من ایجاد کرد و آن شوق آنچنان شعله ور شد که چاقی مرا در برگرفت و من بعد از 35 سال چاقی توانستم در مسیر لاغری با قدرت ذهن قرار بگیرم و با اشتیاق و استمرار در این مسیر به تناسبی که هیچ زمان از زندگی در رویای خودم نمی دیدم دست پیدا کنم.

اشتیاق و انگیزه من برای لاغر شدن به حدی بود که افراد زیادی تحت تاثیر آن قرار گرفته و از آموزش های لاغری با ذهن و مسیری که من طی کرده بودم برای خلق رویای لاغری خود اقدام کردند و به لطف خدا نتایج عالی کسب کردند که نتایج شگفتی سازی برخی از دوستان در آلبوم شگفتی های سایت به نمایش گذاشته شده است.

چگونگی ایجاد اشتیاق و انگیزه در من از طریق شنیدن سخنان انگیزشی درباره تغییر زندگی بود که به لاغری ختم شد و این موضوع سبب شد که به وضوح به قدرت سخنان انگیزشی لاغری پی ببرم و مجموعه فایل های انگیزشی برای ایجاد شوق و اشتیاق لاغری را تهیه کنم.

شما می توانید با گوش دادن مکرر این فایل و همچنین فایل صوتی فوق العاده خدای لاغری و همچنین ف روبرو شدن با چاقی در خود اشتیاق و انگیزه لاغر شدن را تشدید کنید.

همچنین با تماشای تصاویر افرادی که مانند شرایط اکنون شما چاق بوده اند اما با تصمیم قاطع وارد مسیر لاغری با ذهن شده اند و نتایج عالی گرفته اند در خود انگیزه لاغری ایجاد کنید.

نوشته های اعضای این سایت بهترین و تاثیرگذارترین کتاب انگیزشی لاغری در جهان است، چرا که حاصل تجربه عملی و مستندی از زندگی افرادی است که از مسیر لاغری با ذهن برای رهایی از چاقی و تجربه لاغری حرکت کرده اند.

 

عضویت در کانال تلگرام ما

 

محتوای انگیزشی لاغری چگونه باعث ایجاد اشتیاق در ما برای متناسب شدن می شود؟

از ویژگی های ذهن ما همرنگ شدن با محیط پیرامون است، حتما این ضرب المثل را شنیده اید “خواهی نشوی رسوا، همرنگ جماعت شو”

ذهن ما علاقه شدید به همرنگ جماعت شدن دارد و علت آن جمع آوری اطلاعات برای حفظ امنیت و بقای ما در زندگی است.

مثال واضح آن زمانی است که اتفاقی در جامعه رخ می دهد که فضای دهن عموم جامعه را به خود جلب می کند، درباره آن در رسانه ها به دفعات صحبت می شود، شبکه های مجازی به شدت درباره آن موضوع اطلاعات و اخبار ارائه می کنند و به مرور افراد در مورد آن موضوع با یکدیگر صحبت می کنند.

وقتی ذهن از طریق ورودی های خود (شنیداری، دیداری، لامسه) اطلاعاتی درباره خطری که جامعه را تهدید می کند دریافت کند به صورت اتوماتیک و خارج از اختیار ما احساس خطر را به صورت پیام عصبی و تاثیرگذار به مغز منتقل می کند و مغز که وظیفه کنترل صد در صد جسم را به عهده دارد از طریق سیستم عصبی پیام هایی را به قسمت های محتلف جسم ارسال می کند که مفهوم آماده باش برای رویارویی با خطری که در کمین است می باشد.

در این حالت جسم ما در حالت اضطراب و ترس قرار می گیرد و تمام فکر و ذکر ما مشغول آن ماجرا می شود و به این شکل ذهن ما همرنگ اوضاع و شرایط پیرامون خود می شود.

این از ویژگی های ذهن انسان است که در هیچ موجود دیگری به این شکل وجود ندارد.

بنابراین به صورت آگاهانه و هوشمندانه ای می توان با توجه کردن به موضوعاتی که مربوط به لاغری و لاغر شدن است ذهن خود را در فضای لاغری قرار داد و در نهایت لاغر شدن برای ذهن ما به شکل ساده تری باورپذیر می شود.

چون بارها درباره لاغری نوشته هایی را خوانده ایم، تصاویر افرادی که لاغر شده اند را دیده ایم و فایل های صوتی یا تصویری مربوط به لاغری با ذهن را دیده ایم.

همه اینها ورودی هایی مثبت و انگیزشی لاغری برای ذهن ما هستند و بعد از مدت کوتاهی ما توانمدی لاغر شدن را در خود احساس می کنیم.

باور می کنیم که می توانیم لاغر شویم چون بارها شنیده، خوانده و دیده ایم که افرادی در شرایط وزنی و سنی فعلی ما با اقدام کردن و استفاده از آموزش های لاغری با ذهن لاغر شده اند پی برای ما هم طبیعی و باورپذیر می شود که ما هم بتوانیم لاغر شویم.

به همین دلیل به شما دوست عزیزی که رویای لاغری داری توصیه میکنم از محتوای آموزشی، نوشته های اعضای سایت و همچنین تصاویر آلبوم شگفتی سازان بعنوان ورودی های انگیزشی لاغری ذهن خود استفاده کنید و به صورت آگاهانه ذهن خود را در معرض آگاهی صحیح و تاثیرگذار درباره لاغری قرار دهید.

در این صورت به شما اطمینان می دهم زودتر از آنچه تصور کنید اشتیاق و انگیزه لاغر شدن در شما افزایش پیدا می کند و احساس می کنید شما هم می توانید از چاقی و وضعیت فعلی رهایی پیدا کنید.

 

رویای لاغری من

هر فردی در زندگی رویاهایی دارد و سعی می کند به همه یا بخشی از آنها دست پیدا کند.

دستیابی به رویا از لذت بخش ترین تجربیات زندگی می باشد که عده اندکی از انسانها موفق به تجربه آن در سطح فراوان می شوند. بسیار از انسانها در زمان حیات خود تنها موفق به تجربه تعداد کمی از رویاهای خود می شوند.

در تمام سال های که چاق بودم مهمترین رویای من، لاغر شدن بود.

هر موفقیتی را در گرو لاغر شدن می دیدم و هر شکست و ناکامی را به دلیل چاق بودنم می دانستم و هر لذتی را بعد از لاغر شدن می خواستم.

رویای لاغری در من شعله ور شد و به لطف خدای مهربان به مسیری هدایت شدم که آموختم چگونه باید متناسب شوم

و لذت رسیدن به رویای لاغری چنان در من اشتیاقی ایجاد کرد که تصمیم گرفتم به دیگران کمک کنم تا به رویای لاغری خود برسند

و امروز زیباترین لحظه زندگی من زمانی است که نتایج شرکت کننده های مسیر لاغری با ذهن را می خوانم، می شنوم و تصویر شگفتی سازی آنان را می بینم.

با رنگ گرفتن رویای لاغری دوستانم هر لحظه رویای لاغری من پررنگ و پررنگ تر می شه و چه زیباست رویایی که رویای دیگران باشد.

همراه همیشگی شما رضا عطارروشن