تناسب فکری

لاغری رویایی است که می توان آن را زندگی کرد

زندگی گذشته من، مجموعه ای از مشکلات چاقی بود.

یادم می آید آنقدر عاشق پوشیدن شلوار لی بودم که هر وقت برای خرید شلوار به بازار میرفتم دنبال شلوار پارچه ای بودم که رنگش شبیه شلوار لی باشه.

هر چند وقت که دیگه حسابی دلم می خواست شلوار لی بپوشم از چند فروشگاه سوال می کردم که اندازه من شلوار لی دارید و همیشه همون جواب قبلی رو میشنیدم که میگفت سایز شما شلوار لی نیست که بیاریم

یک بار یه آقایی گفت باید بگی از کشورهای عربی برات بیارن، چون اونجا خیلی آدم چاق هست حتما شلوار لی سایز بزرگ هم دارند

آن روزها نمی دونستم تحمل این همه شرایط سخت فقط نتیجه افکار و باورهای من درباره اضافه وزنه و انبوه عادت های اشتباهی که سالها اسیر اونها بودم اما امروز به یقین میدانم که داشتن جسمی سالم و اندامی متناسب تنها تنیجه افکار و عادت های صحیح است و ژنتیک و شانس و خدا در اضافه وزن نقشی ندارند.

همیشه آرزوی اندامی را داشتم که بتوانم آزادانه لباس های مورد علاقم را انتخاب کنم، اندامی که برای نشستن و برخواستن باعث زحمت من نشود، وزنی که برای بالا رفتن از پله باعث نفس نفس زدن م نشود، و وضعیتی که بتوانم به راحتی و با اعتماد به نفس در مهمانی ها و جمع دوستان و آشنایان حضور داشته باشم.

من میدانستم که لاغر شدن زندگی جدیدی را برای من رقم خواهد زد، زندگی سرشار از سلامتی، شادی، احساس خوب و اعتماد به نفس بالا، اما متاسفانه راهی برای رسیدن به آن بلد نبودم

حتی در طایفه ما یک فرد متناسب نبود که بتوانم از او درباره لاغر بودنش سوال کنم و او را لگوی خودم در تغییر زندگی قرار بدهم، هیچ فردی مرا تشویق نمیکرد که میتوانم متناسب شوم، همه میگفتند که ژنتیک من چاقی است، خدا مرا اینگونه خلق کرده، استخوان بندی درشتی دارم و …

هر بار که تجربیات افرادی که از طریق مختلف لاغر شده بودند را می شنیدم خوشحام می شدم که راهی برای لاغر شدن وجود دارد اما مدتی بعد همان فرد را میدیدم که از سعی خود ناامید شده بود و چاق تر از قبل زندگی را سپری میکرد و تکرار این مساله احساس ناامید در من برای لاغر شدن ایجاد کرده بود تا جایی که پذیرفته بودم که باید به این شکل به زندگی خود ادامه بدهم.

اما هر بار که زندگی فرد متناسبی را می دیم امیدوار می شدم که من هم باید اینگونه زندگی کردن را تجربه کنم. من هم باید بتوانم به راحتی هر لباسی با هر طرح و رنگی را انتخاب کنم، من هم باید به راحتی بتوانم با فرزندانم بازی کنم، من هم باید به راحتی از هر غذایی که دوست دارم بخورم، من هم باید به راحتی در مهمانی ها حاظر شوم و از خوش تیپ بودنم لذت ببرم

همیشه به خداوند شاکی بودم که چرا بعضی ها باید به انقدر راحت زندگی کنند و من در این شرایط سخت زندگی کنم، چرا باید بعضی ها به راحتی هر لباسی را انتخاب کنند و من هیچ حق انتخابی نداشتم، چرا باید بعضی ها بدون استرس کیک و شیرینی و انواع غذاها را مصرف کنند و من برای هر لقمه خود باید استرس و اضطراب چاق تر شدن داشته باشم.

خداوند صدای من را شنید، مرا با قدرت ذهنم آشنا ساخت، قدرتی که شکل دهنده تمام جنبه های زندگی من بود، ذهنی که توسط خداوند به بهترین شکل در اختیار من قرار داده شده بود و من نادانسته اطلاعات اشتباهی روی آن ذخیره کرده بودم و استفاده مکرر از اطلاعات اشتباه باعث برهم خوردن تعدل وزنی و جسمی من شده بود

شناخت اصول کارکرد ذهن و نحوه مدیریت آن سبب شد که در طی کمتر از دو سال اندامی که 30 سال در رویای من بود را برای خودم بسازم، توانستم با استفاده از این نیروی خدادادی تمام حسرت های سالها زندگیم را یک بار دیگر زندگی کنم و تجربه های بسیار شگفت انگیزی داشته باشم.

شناختم از قوانین جهان هستی و عملکرد ذهن قدرتمندم سبب شد که نه تنها جسم من بلکه تمام جنبه های زندگی من در جهان مادی دستخوش تغییراتی شگفت انگیز شود، تغییراتی که مرا از انسانی چاق، بیمار، ناامید، افسرده، عصبی و بسیار شاکی به انسانی متناسب، امیدوار، شاد و بسیار توانمند تبدیل کرد.

امروز نتیجه این آموخته ها را به وضوح در زندگی من مشخص است. زندگی کنونی من حتی از رویاهایی سالهای گذشته ام، بسیار بهتر است.

وقتی در پیام های دوستانم ناراحتی و ناامیدی از اضافه وزن را مشاهده میکنم به وضوح احساس و شرایط آنها را درک میکنم و دوست دارم با تمام وجودم فریاد بزنم که من هم ناراحت بودم، ناامید بودم و خودم را در لاغر شدن ناتوان میدانستم، من هم روزی در جایگاه فعلی شما بودم و به هر دری میزدم تا شاید دوای چاقی خودم را بیابم، من هم از نگاه های دیگران خسته شده بودم، من هم از نیش و کنایه های دیگران آزرده خاطر بودم، من هم از زندگی کردن ناامید بودم و دوست داشتم زندگی دیگری داشته باشم

اگر اضافه وزن دارید و این نوشته را می خوانید بدانید که از شرایطی که هستید تا شرایطی که من هستم راهی نیست، مقداری ایمان به خدا و توانایی خود میخواهد و اندکی همت

بنابراین تصمیم گرفتم آموخته های خودم که سبب لاغر شدنم شده بود را به صورت دوره ای آموزشی با نام لاغری با ذهن به افرادی که رویای لاغری دارند آموزش دهم، آموزشی که فراتر از هر آموزشی است که تا کنون آموخته و تجربه کرده اید، آموزشی که روح و جسم و ذهن شما را پالایش میکند، افکار منفی را از شما دور میکند، اضطراب و ترس و ناامیدی را از قلب شما بیرون می راند و اضافه وزن را از حسم شما محو میکند

به لطف خدای مهربان در این مسیر دوستان زیادی حضور پیدا کردند و عاشقانه مراحل آموزشی را طی کردند و با احساس خوب هر روز یک گام دیگر به سوی تغییر کردن برداشتند و شگفتی ساز دوره لاغری با ذهن شدند.

خداوند را بی نهایت سپاسگزارم که مرا هدایت کرد تا جسم خودم را از نو بسازم و مرا یاری کرد تا رسالتم را برای آموزش لاغری با ذهن به آنان که دوست دارند زندگی متفاوتی را تجربه کنند آموزش دهم.

من و همه دوستانی که در دوره لاغری با ذهن شرکت کردند هم متناسب شدند و هم کمک میکند تا افراد بیشتری در مسیر لاغری با ذهن قرار بگیرند.

این متن را نوشتم تا با تمام ایمانی که به خداوند دارم و یقینی که به صحیح بودن این روش شگفت انگیز برای لاغر شدن و لاغر ماندن دارم از شما دعوت کنم تا هم سفر ما شوید و حرکت خود را از زندگی ملال آور به سوی زندگی رویایی شروع کنید.

تمام آنچه که در این سالها آموخته ام، و تمام راهکارهایی که برای ساختن باورهای صحیح برای لاغر شدن و لاغر ماندن کسب کرده ام را از طریق دوره آموزشی لاغری با ذهن با شما به اشتراک میگذارم و به شما این اطمینان را میدهم که همانگونه که خودم و هزاران نفری که در این چند ساله از این برنامه ها استفاده کردند و متعهد شدند که مراحل آموزشی را همانگونه که آموزش میدهم سپری کنند میتوانید برگی از آلبوم شگفتی سازان دوره لاغری با ذهن را به خود اختصاص دهید.

اصلا مهم نیست وزن و قد شما چقدر است، اصلا مهم نیست چقدر جوان یا پیر هستی، چقدر شرایط زندگی ات سخت است یا چه تحصیلاتی داری یا در کدام شهر یا روستا زندگی می کنی، یا مشغول انجام چه کاری هستی، هر چقدر هم که وزنت بالاتر از استانداردهای نعریف شده باشد، هر چقدر هم شرایط ات سخت باشد، هر چقدر هم که اسیر بیماری های مختلف باشید، هرچقدر هم که احساس ناتوانی در لاغر شدن داشته باشید همان گونه که شرایط من و عده زیادی که از این آموزش ها استفاده کرده اند از وضعیتی که داشتیم به شرایط و وضعیتی که الان هستیم تغییر کرد، این تغییر برای شما هم میتواند رخ دهد، اگر بخواهید و شجاعت تصمیم گیری و اقدام کردن را داشته باشید.

همانگونه که شرایط هزاران نفر از افراد به خاطر جدی گرفتن تمرینات و آموزش های لاغری با ذهن و ایجاد آن باورهای قدرتمند کننده تغییر کرد، شرایط شما هم قابل تغییر است.

فقط کافی است شرایط فعلی خود را به عنوان سرنوشت ات نپذیری برای ساختن سرنوشتی که دوست داری اقدام کنید، یا علی بگوید و کار را آغاز کنید و به لطف خدا در مسیر صحیح لاغری با ذهن قرار بگیرید و از نتایج متعدد و شگفت انگیز آن لذت ببرید.

شما یاد میگیرید که چگونه سرنوشت خود را بسازید، چگونه اندامی که دوست دارید را به واقعیت زندگی خود تبدیل کنید، چگونه لباس هایی که سالهاست در رویای خود دارید را به تن کنید

ایجاد تغییر در شما حتی می تواند سریع از زمانی باشد که من برای تغییر خودم اقدام کردم، زیرا آن روزها من مانند شما، راهنمایی چون خودم و تمام افرادی که در دوره لاغری با ذهن شرکت کرده اند نداشتم، دوره لاغری با قدرت ذهن را برای یادگیری نداشتم، مشاور و استادی که پاسخگوی سوالات و ابهامات من باشد را نداشتم، اما امروز به لطف خدای مهربان تمام این شرایط برای شما مهیاست و من رضا عطارروشن بعنوان مدرس دوره لاغری با ذهن متعهد هستم که به پاس احترام دوستانی که به من و این روش شگفت انگیز اعتماد میکنند همواره پاسخگوی سوالات دوستانم باشم و تجربیاتم در لاغری با ذهن را با آنها به اشتراک بگذارم.

دوره لاغری با ذهن برای هر فردی که میخواهد لاغر شود و تا ابد لاغر بماند لازم است. این دوره برای تمام خانواده هایی که فرزندان چاق یا در معرض چاقی دارند لازم است، این دوره برای تمام خانم هایی که قصد باردار شدن دارند یا به لطف و رحمت خدا باردار هستند لازم است.

آموزش های این دوره ها ، همواره به یادت می آورد زندگی در نهایت تناسب اندام، سلامتی و آرامش،  طبیعی ترین شیوه زندگی است که برای تجربه اش به این جهان آمده ایم و با به یاد آوردن حمایت خداوند از تو، این ایمان و انگیزه را در دلت رشد می دهد که به رویاهایت باور داشته باش. زیرا اگر خداوند رویایی را در دلت گذاشته، یعنی قبلاً توانایی رسیدن به آن را به تو بخشیده و تو را در این مسیر حمایت و هدایت می کند اگر افکار و عادت های هماهنگ با آن رویاهای را در خودت ایجاد نمایی.
 

18 دیدگاه
 1. سلام .
  وای که متناسب شدن چقدر لذتبخشه .
  وای که متناسب ماندن چقدر لذتبخشه .
  وای که با احساس تناسب زندگی کردن چقدر لذتبخشه .
  وای که چقدر شیرینه هیچ عذاب وجدانی توی وجودت نیست .
  وای که چقدر شیرینه وقتی میدونی همه ی رفتارها و گفتارها و افکارها و احساساتت داره متناسبترت میکنه .

  وای که چقدر شیرینه با رویای تناسب و خود تناسب زندگی کردن .
  وای که چقدر شیرینه حس زیبای لاغر شدن .
  وای که چقدر شیرینه ‌
  خدایااا شکرت که منو با این راه لذتبخش آشنا کردی .
  کسانی که هنوز فکر میکنید وای من چه کنم با این همه چاقی .تو روخدا قدرت ذهنتون رو کشف کنید .
  وااای که اگه جرقه توی سرتون روشن بشه اصلا دلتون میخواد بی وقفه در جهت آرزوی لاغری و دیگر آرزوهاتون تلاش کنید .
  استاد عمل من با بهترین دکتر صورت گرفت . منی که اون همه با درمان مشکل داشتم حالا دوهفته است عمل کردم و به راحتی یک عمل عالی و لذتبخش رو پشت سر گذاشتم . همه چیز عاااالی بود . همه چیز بدون اینکه من ذره ای سختی بکشم با توکل به خدا با امید و با انگیزه ی مادر شدن سپری شد .
  استاد من تا آخر عمرم مدیون شما هستم .
  آخ که تا چند ماه دیگه که دکتر اجازه بده دوباره خبر مادر شدنم رو بهتون اعلام میکنم .
  هر مانع دیگه ای هم باشه از سر راه برمیدارم .
  چون یاعلی گفتم و تا به اهدافم نرسم دست از تلاش برنمیدارم .لاغری و مادری دو رویای بزرگ من هستن که قدم به قدم دارم مسیرشون رو طی میکنم و روز به روز امیدوارتر به پیش میرم .
  استاد خدا خیر دوعالم رو نصیب شما و بچه هاتون کنه .
  زنده باشید و پرتوان .
  ازتون ممنونم
  خدایاااا شکرت شکرت شکرت

  0
  • رضا عطارروشن 2019/03/06 در 13:45 پاسخ

   سلام دوست گرامی
   چقدر از شندین این خبر خوشحال شدم
   خدا رو شکر که به بهترین شکل شما رو در مسیر سلامتی کامل و دریافت خواسته هایتان هدایت میکند
   منتظر خبرهای عالی شما هستیم
   همینطور که همیشه خوش خبر بوده اید

   0
 2. Z.hashemi96k@gmail.com 2019/01/29 در 09:00 پاسخ

  سلام وصدسلام
  جناب عطار روشن، آخرین ویس کانال تلگرام رو شنیدم که مربوط به امروز یعنی 9 بهمن 1397 هست، تبریک صمیمانه مرا بپذیرید، خیلی خوشحالم
  به خودم تبریک میگم بابت جذب چنین استادی
  وتشکر میکنم از خداوند جهانیان🙏🙏🙏

  0
  • رضا عطارروشن 2019/01/29 در 09:14 پاسخ

   سلام دوست گرامی
   بی نهایت از لطف و محبت شما سپاسگزارم
   و خدا رو شکر میکنم که دوستان فوق العاده ای برای من قرار داده

   0
 3. افسانه روش۲ 2019/01/27 در 13:18 پاسخ

  سلام استاد خیلی حرفتون به دلم نشست و من مطمیا هستم با کمک شما به همه خواسته هام و اندام ایده الم میرسم ممنون از استاد عزیز و دوست داشتنی

  0
  • رضا عطارروشن 2019/01/27 در 18:10 پاسخ

   سلام دوست خوبم
   به لطف خدا حتما همینطور خواهد شد

   0
 4. سلام . ممنون از نوشته ی سراسر امید و آگاهیتون .
  فرمولهای تناسب را با خودم تکرار میکنم :
  من یک متناسب هستم.?
  تناسب لذتبخش است.?
  متناسب بودن جزء نعمتهای الهیست . خدایا بابت این نعمت عالی بینهایت سپاسگزارم.?
  متناسب بودن راحت و آسان است. ?
  تناسب عشق است . امید است . نشاط و شادی است.?
  افکار تناسب شیرینترین افکار هستند.?
  صحبتهای من در مورد اندامم در جهت تناسب است .?
  رفتارهای من متناسب شده است و در جهت تناسب قرار دارد.?
  عادات من متناسب میشوند. ?
  شخصیت من متناسب است و متناسب خواهد ماند .چون باور کردم که یک متناسب هستم.?
  سرنوشت من تبدیل به یک سرنوشت انسان متناسب شده است .?
  تناسب بهترین شیوه ی زندگیست و شیوه ی زندگی من تناسب است .?
  من به متناسب شدن افکار و گفته ها و رفتارم عشق می ورزم .?
  راستی یک خبر خوش . امروز شلوار لی که قبلا داشتم و اصلا دیگر نمیتوانستم بپوشیم به راحتی حتی خیلی بهتر از قبل پوشیدم . اندازه ام بود تازه کمی هم گشاد شده . وای چقدر خوشحال شدم . ازتون خیلی ممنونم . خیلی خیلی. خدایا شکرت شکرت

  2+
 5. خدیجه اکشته 2018/08/02 در 14:26 پاسخ

  سلام استاد عالی بود مثل همیشه

  0
 6. سلام استاد . کلمات شما انگار از وجود خودمون تراوش میکنه . چقدر صحبتهای شما به جان مینشینه . اصلا در وجودم نسبت بهشون ذره ای انکار وجود نداره . شما غبار تاریکیها و ابر ناامیدیها رو از دیدگاه ما کنار زدین و ما رو با خورشید هدایت آشنا کردید . ممنونم ازشما. خیلی خیلی ممنونم از شما . خدایا شکرت . خیلی خیلی شکرت

  1+
 7. Sara*miss Anjella* 2018/07/15 در 15:13 پاسخ

  سلام،به دوستان و استاد عزیزم،این روش واقعا روح و جسم را پالایش میدهد،و اینکه ما میدونیم شمام ی روزی مثل ما بودین و تونستین،ما هم حتما میتونیمممم،شایدم بهتر از شما حتی،چون همچون استاد توانمندی مثل شما داریم،شما محروم بودینن از همچین استادی

  1+
 8. بهنوش ۱۳۴۸ 2018/03/07 در 00:38 پاسخ

  استادعزیزم سپاسگزارم از این همه ابراز احساس زیبا و نوشته بینظیرتون هربار که نوشته هاتون رو میخونم اشک در چشمانم حلقه میزنه و خدارو شکر میکنم که این علم بزرگ و بینظیر رو در شما قرار داد تا هدایتگر من و امثال من باشید من یکساله که با فایلهای شیرین و آموزنده شما زندگی میکنم به لطف خدا و آموزشهای شما تونستم به تناسب ایده آلم نزدیک بشم مهمتراز تناسب اندام میشه گفت به تناسب زندگی رسیدم چون قاطعانه میگم آموزشهای شما نتنها در جسم و تن من تاثیر گذار بوده بلکه در افکارم رفتارم احساسم و تمام جوانب زندگیم اثر داشته خودم را فردی نزدیکتر به خدا میبینم و مهربانتر و دلسوزتر شدم خوشحالی و سلامتی اطرافیانم و همنوعانم برایم مهم و لذتبخشه و هر آنچه رو برای خودم میپسندم برای همنوعانم آرزو میکنم خیلی تغییرات رفتاری در خودم میبینم که همه را اول از خدا شاکرم و بعداز استاد عزیزم که بر سر راهم قرار گرفتند

  2+
 9. سلام بر شما استاد گرامی
  در کتاب افسانه شخصی خواندم که (راز زندگی این است،چیزی که عاشقش هستید را پیدا کنید و سپس مسیری را طی کنید که شما را به آرزویتان برساند.)

  درست همانند شما که دقیق و حساب شده در مسیر رویای زیبای تناسب اندام گام برداشتید و دست تمام عاشقان تناسب اندام را گرفته اید و حامیانه بهترین راه و رسم زیستن را نشان می دهید.
  احسنت بر شما که راز زندگی را درک کرده اید.
  سپاسگزار و ارادتمند
  لیلا جعفری نیا

  4+
 10. سلام استاد عزیزم

  خداروشکر میکنم از بابت اینکه شکر گزاری هایم برای رسیدن به تناسب به واقعیت پیوسته

  استاد عزیزم هر وقت دوستان یا انسانی رو میبینم که مثل من شاهد روزهای تلخ گذشته م بوده کمی برایم درد آور است

  چرا که یاد آوری اون دوران پراز حسرت و ناکامی و منزوی بودن و تلاش های بیهوده ام بود
  چقدر تقلای بیهوده زدمو احساسم بد بود
  نه خودم تنها بد نبودم بلکه رابطه خودم با خدا هم زیاد تعریفی نداشت

  چقد زجر می کشیدم وچقدر ترس از قضاوت ازارم میداد

  وحال که میبینم با اندک زمانی که در مسیر تغییر قرار گرفتم
  دیگر چنین احساسهایی ندارم و نخواهم داشت

  دیگه رویایی برای نرسیدن در سرم نمی پرورانم بلکه همه را دست یافتنی میدانم
  چرا شما به نکته بسیار مهمی برایم اشاره کردید

  آن هم توانایی عشق ورزیدن به خود واقعی

  خیلی خوشحالم در کنار استادی هستم که لحظه به لحظه حالم و احساسم وگذشته ام را درک میکند

  چه خوبه که هستید مهربان

  2+
 11. زهرا فرخی پور 2018/03/06 در 20:30 پاسخ

  سلام استاد گرامی
  متنتون بسیار عالی و جالب بود خدارو هزاران مرتبه شکر میگویم که شما را در مسیر زندگیمان قرار داد تا از شگفتی های استاد ارجمند کمال استفاده رو ببریم و به تجربیاتمان در زندگی بیفزایید.

  1+
 12. خاصترینم? 2018/03/06 در 19:17 پاسخ

  سلام استاد شگفتی هاااا….در جاهایی از خاطراتتون‌منم هم بودم یعنی برای منم مثل شما رخ داده بود…چ ناراحتی هایی که بابت لباس خریدن داشتم و چ عذابایی میکشم…که خداروشکر با اومدن به سمت شما اینها کمرنگ و کمرنگتر شدن…منم ترسهایی از خوردن حتی یه تکه نان خشک داشتم..که بعدش با گریه میرفتم کلی ازش میخوردم…اما الان هرچیزی را با یادآور جمله های قشنگ شمابا لذت‌و به اندازه نیازم‌میخورم…این روش زندگی نه فقط برای تناسب اندام بلکه تناسب فکری و زندگی هم هست به من خیلی کمک کرده و خدارا هروز شکر میکنم و از استاد عزیز نهایت تشکر دارم…

  1+
 13. سلام استاد خوبم
  با خوندن دلنوشتتون کمی غمگین و لی بسیار خوشحال شدم?
  غمگین از این نظر که خیلی تنها بودید و به تنهایی این بار رو به دوش کشیدید. ولی خیلی شجاع بودید که به تنهایی قله رو فتح کردید. من فک می کنم ما در قبال کاری که شما کردید در راه متناسب شدن هیچ کاری نمی کنیم. چند فایل آماده آموزشی گوش می دیم و لاغر می شیم. ☺️ گاهی اوقات غر می زنیم که حس گرفتن کار سختیه. درود برشما ?
  که نه پشیمان شدید و نه ناامید. راهتان همواره سبز ☘☘☘☘☘
  سپاس? سپاس? سپاس?

  8+
 14. چقدر فایل آرامش بخش و زیبایی رو ارائه دادین، استاد من بعنوان یکی از شاگردان شما اعلام میکنم ک واقعا این مسیر کنار حمایتها و آموزش های شما بود ک برای ما سبز و شاد و لذت بخش بود، یجورایی این دوره فقط تناسب باذهن تنها برای جسم نیست، بلکه روحت، احساست و تمام ابعاد زندگیت رو متناسب میکنه، متناسب با روح خدا و جهان هستی.
  از شما بینهایت سپاسگزارم?

  6+

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 comments