0

بر علیه خود شاهد جمع نکنید!!!

1346 بازدید
لاغری با ذهن

به نام خدای مهربان

معنی کلمه شاهد در فرهنگ لغت، گواهی دهنده، ناظر و مشاهده کننده آورده شده است.

در دستگاه قضایی شاهد و شهادت عبارت است از اظهارات اشخاص خارج از دعوی که امر مورد اختلاف را دیده یا شنیده یا شخصاً از آن آگاه شده‌اند

بنابراین شاهد نقش تاثیرگذاری در صدور حکم به نفع طرفی است که شاهد بیشتر یا مستند تری داشته باشد.

بسیار از ما درباره خودمان تعریف هایی داریم

بعضی ها خودشان را بدشانس میدانند، برخی خود را تنبل می دانند، برخی خود را کم هوش و حواس میدانند و خلاصه هر فردی درباره خود تعریف یا تعریف هایی دارد که نشانه ویژگی خاصی در اوست.

نکته قابل توجه این است که ما این ویژگی ها را نه تنها درباره خود پذیرفته ایم بلکه به دفعات برای دیگران درباره آنها صحبت کرده ایم.

در گفتگو با دوستان و آشنایان بارها درباره ویژگی های خود که معمولا نشات گرفته از ضعف و ناتوانی خودمان است صحبت کرده ایم و به اطلاع همه رسانده ایم که چه خصوصیتی داریم.

این عادت یکی از مخرب ترین رفتاری است که فردی میتواند با خود داشته باشد و منشاء بسیاری از اتفاقات در زندگی ما می باشد.

وقتی ما به وضوح درباره خودمان توصیفاتی داریم و آن را برای دیگران بازگو میکنیم در واقع داریم در جهان برای ویژگی خودمان شاهد پیدا میکنیم و متاسفانه سیستم جهان به این شکل است که بر اساس تعداد شاهدهای شما در هر زمینه ای اتفاقات و جریانات را وارد زندگی شما میکند.

بسیاری از افراد از جمله خودم (البته تا چند سال قبل) از این موضوع بسیار مهم اطلاع داریم و به سادگی درباره خود ویژگی ها و خصوصیاتی را پذیرفته ایم و به خاطر تکرار بارهای آن با خودمان و همچنین گفتن آن به دیگران باور کرده ایم که واقعا ما آن ویژگی ها را داریم و با پیدا کردن تعداد زیادی شاهد برای ادعای خود سبب شده ایم که جهان یا خداوند پاسخ آن فکر را به شکل اتفاقات و شرایط مختلف همسو با آن ویژگی ها وارد زندگی ما کند.

به دلیل اهمیت بسیار زیاد این موضوع ترجیح دادم به صورت یک فایل تصویری درباره این موضوع مهم با شما دوستان عزیز صحبت کنم

امیدوارم این آگاهی را با دقت مورد استفاده قرار دهید و تصمیم قاطع بگیرید بر اساس گفته های در زندگی عمل کنید و شرایط بسیار متفاوتی را برای خود رقم بزنید.

منتظر خواندن نظرات شما دوستان عزیزم هستم

همراه همیشگی شما: رضا عطارروشن

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://tanasobefekri.com/?p=14731
اشتراک گذاری:
برچسب ها:

نظرات

57 نظر در مورد بر علیه خود شاهد جمع نکنید!!!

درباره آنچه درک کردید بنویسید

 1. با سلام چقدر جالب وقتی استاد گفتن که برای خودتون شاهد جمع نکنید متوجه شدم که چقدر این موضوع به درد من وهمسرم کمک میکنه من از امروز ۱۷ دی ۱۳۹۹ با خودم وخدای خودم عهد میبندم که درمورد هیچ موضوع منفی وصفت منفی با کسی صحبت نکرده وبرعلیه خودم شاهد جمع نکنم وفقط در صورتی درباره خودم صحبت کنم که برای خوشبختی وتمام چیز های خوب شاهد جمع کنم
  این تعهد نامه من ومن بسیار مسرورم که هر روز چیزهای بهتری یاد میگیرم تا زندگی بهتری داشته باشم

  +2
 2. فایل “بر علیه خود شاهد جمع نکنید!!! “:

  به نظر من، معمولاً وقتی ما از خودشناسی صحبت میکنیم ، قصد داریم با استفاده از الگوها و مدلها ، صفات و ویژگیهای ذهنی و رفتاری خود را بهتر درک و تحلیل کنیم. هر کدام از ما جزیی از محیط اجتماعی هستیم ، هم بر ان تاثیر میگذاریم و هم از ان تاثیر میپذیریم، به همین دلیل شناخت خود حقیقی ما خیلی اهمیت دارد. ما به عنوان انسان میخواهیم برای پرورش استعدادهای بالقوه فردی خود تلاش کنيم تا دنیایی بهتر برای خود فراهم کنیم. ما باید به خودمان اموزش بدهیم تا هماهنگ در راستای اهدافمان به طور عادلانه در ابعاد مختلف پیشرفت کنيم.

  +2
 3. مرسی استاد فایل خیلی عالی بود،من هم ضدخودم شاهد جمع کردم والان که دارم راجب بهش فکر می کنم هنوز هم اینکار رو انجام می دم در زمینه لاغری نه ولی در زینه های دیگه این کاررو انجام می دم هر چند خیلی کمترش کردم ولی نتونستم به صفر برسونمش وبنظر من به این طرز نگاه من برمی گرده که از بچه گی بهم گفتن که تعریف کردن از خود یاصحبت کردن درمورد موفقیت هام وتوانمندیهام خودخواهی ومغرور بودنه وایین چیز بدیه و اینکه وقتی راجب خودمون حرفهای بد می زنیم نشانه ی تواضع وصمیمیت ماست که واقعا اشتباست واین خیلی اشتباست ما باید خودمون رو بعنوان ااشرف مخلوقات خداقبول کنیم ودوست داشته باشیم من امروز مورخ 12.12.2020 به خودم تعهد می دم که دست از جمع کردن شاهد ضد خودم بردارم ودر این راه تمام انرژی خودم رو بکار می گیرم

  +2
 4. به نام خدای مهربان
  سلام بر استاد عزیز و دوستان شگفتی ساز
  یادم میاد تا قبل از هدایت شدن به این دوره همیشه احساس بدبختی و ناتوانی میکردم خیلی شرایط روحی بدی داشتم بخاطر چاقی خودم کلی نسبت های بد به خودم میدادم و با صفت های بدی خودم را تعریف میکردم و درباره ی خودم حرف می زدم و متاسفانه به هر کس هم که میرسیدم تا احوالم را می پرسید شروع میکردم به درد دل کردن که من خیلی بدبختم این از ریخت و قیافه م اون از شرایط زندگیم این از خونواده م و….
  خلاصه تا کلی خودم را در مقابل شون خرد و ذلیل و مفلوک نشون نمیدادم دست بردار نبودم….
  ی عالمه درد دل میکردم و از بدبختیام می گفتم و بعضی ها هم که اصولاً دخالت و سرک کشیدن تو زندگی دیگران را خیلی دوست دارن هی سوال میکردن و هی تجسس تا وقتی تو جمعای خودشون حاضر میشن حرفی برای گفتن داشته باشن و من بی توجه به این موضوع که حالا خیلیا از مشکلات من با خبرن بازم ادامه میدادم و به قول استاد عزیز برای بدبختی و ناتوانی و مشکلات خودم شاهد جمع میکردم….
  و عالم هستی و خداوند هم هی مشکلات بیشتری را برام رقم میزدن و من باز هم خودم را گرفتارتر و ناتوان تر احساس میکردم و از لاغر شدن و از موفقیت و کلا از زندگی ناامید میشدم و دست از تلاش بر میداشتم و با خودم می گفتم این دیگه سرنوشت منه و باید بسوزم و بسازم….
  اما از زمانی که به لطف خدای مهربان به این مسیر هدایت شدم آموختم که با حرف زدن درباره ی مشکلات هم حالم بدتر میشه و هم بیشتر مشکلات را به سوی خودم جذب میکنم….
  و حالا دوباره متعهد میشم با همه ی وجود که دیگه از مشکلات حرف نزنم و برای گرفتاری های خودم شاهد جمع نکنم تا هم احساس خوب و آرامش داشته باشم و هم خدای مهربان اتفاقات خوب و عالی برام رقم بزنه و زندگیم تغییر کنه و بتونم به اهداف عالی خودم که یکیش متناسب شدنه برسم🙏🙏🙏
  به امید رسیدن به آرزوها و رویاهای شیرین مون

  +4
 5. با سلام
  به لطف خدا از اولین باری که این فایل رو شنیدم تمام سعیمو کردم که دیگه در مورد اضافه وزنم حرف نزنم و الان چندماهی خیلی خوب عمل کردم . حرف نزدن درمورد چیزهای بد خودش کلی به من انرژی میده من درمورد خودم یه باور خوب دارم اینکه وارد راهی نمیشم مگر اینکه دوستش داشته باشم و بدونم می خوامش و وقتی واردش شدم تا آخرش میرم تا جایی که نتیجه عالی و مطلوبم رو بگیرم حالا هم می دونم درمسیر درست هستم و اعلام می کنم من خودم رو مسئول اضافه وزنم می دونم و حالا با توجه کردن به نیاز بدنم به اندازه غذا می خورم و تبدیل به انسان متناسبی میشم که خداوند متعال من رو به اون شکل خلق کرده.

  +3
 6. با سلام.
  وقتی به اطرافیانم نگاه میکنم و همچنین خودم، متوجه میشم که بخش قابل توجهی از زندگی ما تحت تاثیر حرف هایی هست که درباره ی خودمون به دیگران گفتیم و شاهد هایی که جمع کردیم.. مثلا در فامیل ما خانمی هست که سن زیادی داره ولی همیشه شاد و خندان هستش و به همه هم این موضوع رو میگه، تا حالا ندیدم گله و شکایتی داشته باشه زندگی خوبی هم داره اما داریم کسی رو که نماد بدبختی و مشکل پشت مشکل در فامیل هست…
  و هیچ کس از جمله خودش انتظار اتفاق خوبی براش ندارن و اگر خدا لطفی کنه و اتفاق خوبی سرراهش بذاره میگه حتما کسی نقشه کشیده یا حتما اولش خوبه بعدش دوباره بد میشه و.. خلاصه که نقش شاهد خیلی مهمه.. برای همین هستش که باید حواس مون کاملا جمع باشه که چی داریم از خودمون به دیگران میدیم و خودمون رو چی معرفی میکنیم.
  به من یاد داده بودن که خودت رو در درونت تشویق کن اما در جلوی دیگران خودت رو بشکن و پایین تر از اونها جلوه بده.. مثلا من ریاضیم خیلی خوب بود ولی هروقت ازم تعریف میکردن میگفتم نه من معلمان خوبی دارم و باعث شد به تدریج از ریاضی زده بشم چون نباید استعدادم رو بیان میکردم.. و این آموزش خیلی غلطی هستش که اسمش هم گذاشتن، فروتنی و تواضع 😕🤔
  خلاصه که اگر اینه من نمیخوام انسان فروتنی باشم 😂 😂 من میخوام که درباره ی توانایی هام صحبت کنم و خودم رو همونطور که عالی میدونم معرفی کنم..
  یک اتفاق جالبی که من تجربه کردم بعد از دوره ی لاغری با ذهن که دیگر من زیباترین مخلوق خداوند در جهان هستم 😊 همه هم این بازخورد رو به من میدن در حالتی بهم میگن چه قدر زیبایی، چه قدر این لباس بهت میاد،.پوستت چه قدر خوبه و… و من این بار تایید میکنم که بله این من هستم 😊 😊 و باعث میشه که افکار و گفتار من در یک جهت قرار بگیرند و من احساس آرامش میکنم.🌸

  +3
 7. سلام و درود , استاد عزيز & دوستان سرزمين لاغرى با ذهن😊
  روز پنجاه و چهارم تكرار
  فايل , بر عليه خود شاهد جمع نكنيد !!!
  برچسب هايى كه هم خودم به خودم زدم و هم ديگران به من زدند كه بارها و بارها باعث ايجاد احساس بد در من شد . و چقدر خودم به ديگران اجازه دادم تا به راحتى از من انتقاد كنند و برچسب بزنند , در حالى كه من خودمو دست كم گرفته بودم و نگاه و توجهم فقط به مسئله ى زندگيم بود و باعث كاهش سطح انرژى من شده بود ، و الان كه در اين مسير هستم , آگاه تَر شده ام ، و خداروشكر و سپاس من لياقت بهترين زندگى رو دارم و اين خواست خداوند است . خداوند نيكوست .
  من يادم مى ياد كه در نوجوانى يه بار با دختراى فاميل داشتيم مى رقصيديم و من در اون لحظه فقط شاد بودم و احساس خوبى داشتم كه يكى از فاميل به من گفتش , چرا اينجورى مى رقصى ‼️ در صورتى كه اصن مسئله رقص نبود , فقط مى خواستيم شاد باشيم . سالها بعد هم در جوانى كه داشتم حركات موزون رو در كلاس ورزشى انجام مى دادم , مربى گفتش كه تو , چرا اينجورى انجام مى دى‼️از همون نوجوانى من ديگه هيچوقت تا حالا نرقصيدم و خجالت مى كشيدم , باورم شده بود كه من نمى تونم برقصم .در حالى كه خيلى دوست داشتم و دارم كه برقصم و البته شاد باشم .
  من متاسفانه قبلا در باره ى مسئله هاى زندگيم با چند نفر حرف مى زدم و البته نه در مورد همه ى چيز ايى كه ناراحت و نگران بودم اما بازم حرف مى زدم و ديدن اين فايل خيلى خيلى به من كمك كرد كه متوجه اشتباهاتم شدم . البته الان در اين مسير بهتر شده ام . از اين تاريخ , من تعهد مى دم كه ديگه براى مسائل و مشكلات خودم شاهد جمع نكنم . ( البته تمرين مى كنم )😊👍 يكى از دلايلى هم كه دوست داشتم در اين دوره شركت كنم اين بود كه من با وجود نعمتها و رحمتهاى زياد از زندگيم لذت نمى بردم و همش فكر مى كردم كه در كارام و در زندگيم , گره افتاده ، كه چرا من از زندگيم لذت نمى برم‼️
  اين جمله از امام على ( ع ) رو در كتابى سالها پيش خوندم , فرمودند , ” خوشبخت كسى است كه فرصت انديشيدن به بدبختيهايش را نداشته باشد ”
  وقتى من خودم رو سرگرم انجام كارام مى كنم و يا اينكه هدفم رو هر روز دنبال مى كنم ، وقت كمترى پيش مى ياد تا من بخوام در مورد مسئله هاى زندگيم با اينو اون صحبت كنم . و الان خدارو شكر و سپاس كه اين فايل رو ديدم و متوجه شدم كه ديگه براى بديها , مسائل و مشكلات و ضعف هايم با كسى صحبت نمى كنم و براى خودم و زندگيم شاهد جمع نمى كنم .
  با تشكر فراوان , شاد و سرسبز باشيد🧡🧡

  +5
 8. به نامدخدا
  سلام به استاد گرامی و دوستان متناسبم
  باز هم یک فایل عالی و بی همتا از استاد زیبایی ها. یعنی هر بار مبگم با خودم یعنی دیگه استاد میخواد چی بگه.‌همیشه فایل جدید رو با ذوق باز میکنم و منتظرم استاد بترکونه.‌برای خودتون شاهد جمع نکنید….
  من همیشه از خودم ناراضی بودم و بابتش پیش همه مینالیدم.‌این جمله که من دیگه پیر شدم رو که خیلی زیاد میگفتم.خیلی زیادا. نیست که ۱۴ سال سابقه کاری توی ۳۵ سالگی دارم‌ و اونایی که هم سابقه منن جاهای دیگه شاید ده سالی بزرگترن و عوارضکار هم زیاد سراغ ما با سابقه ها اومده همش میگفتم ای ما که دیگه پیر شدیم و ….همینم شد.‌تو ۳۵ سالگی طوری پام رباط پاره کرده که لنگ میزنم و داغون شدم. قبل آشنایی با سایتشما دلمرده و افسرده و غمگین و سرگردون بودم.ورد زبون همه شده بودا.‌تا مثلا سر شب خوابم میاد میگفتن مثل پیرا شدی. وقتی من اون همه پیش همه گفته بودم کا،نات هم داشت منو پیر زودرس میکرد.‌در مورد چاقیم همینطور. دا،م مینالیدم که من کم کاری تیرویید دارم و سوخت و سازمو آورده پایین واز طرفی خانوادم همه چاقن و ژنتیک من چاقه که حتی آب هم میخورم چاق میشم و فرمول های ذهنی چاقی رو‌در ذهنم چنان پرورونده بودم که واقعا کل هفته رورژبم بودم ته هفته ترازو یک کیلو زیاد نشون میداد.‌کلافه میشدم‌ .بقول استادپا که گذاشتی رو مین معلوم نیست چه بلایی سرت میاد .یعنی اعصاب روان من انگار منفجر میشد.‌بهم میریختم.اگه سر صبح. بود اون روزم خراب میشد.‌اول میشستم یه گوشه گریه میکردم بعد با بچه و همسرم سنگین و عصبی میشدم و در نهایت به لج نخوردنا و کم نشدنا پرخوری عصبی میگرفتم.‌یادمه باردارشده بودم بجای خوشحالی یه روز مفصل با یکی از همکارا از ترسم از چاقی بارداری صحبت کردم و میگفتم من بد چاق مبشم و همین یه ذره بزور کنترل اندامم از دستم میره و همینم شد.که هنوز درگیر اضافه وزن‌همونم.خدایا این همه شاهد دور و بر خودم جمع کردم حالا میخوام چاقم نشم. الانم یه مدتیه هی خودم رو عصبی تصور میکنم.بداخلاق. نق نقو و اعتراضی در محل کار.نه درست نیست.‌من عصبی نیستم.وقتی بچه کوچیک زیاد اذیت میکنه یا حق تو جایی میخورن خوب یکم عصبانیت و اعتراض طبیعیه.ولی میخوام همینم نباشم.من عصبی نیستم.مادر نمونه ایم. در محل کار با سابقه خوشقلب و مهربونیم.یا حتی مدتیه چند بار سعی کردم پسرمو از پوشک بگیرم نشددیگه باور کردم‌که من نمیتونم. نمیشه. انتظارم از خودموباید عوض کنم.‌امشب دوباره سعی مو مبکنم و یواش یواش موفق میشم.‌مرسی استاد بابت این همه آکاهی ناب.‌همه چی در ذهن ماست.‌باید باور مونو تغییر بدیم .بعد انتظارمون تغییر میکنه و در نهایت کارمون درست میشه و موفق میشیم.من ایمان دارم میتونم و میتونم.فقط باید تمرین کتم و استمرار داشته باشم….همین
  متناسب شدن با ذهن آسونترین کار دنیاست.

  +5
 9. من از امروز ۱ آبان ۱۳۹۹ تعهد میدهم که دیگه هیچ گونه حرفی درباره ضعف هام (حرف هایی که نشان دهنده ضعف منه) نزنم پیش هیچ کس وبرای خودم شاهد جمع نکنم من از امروز نه دمورد چاقی و تبلی و نه هیچ مورد دیگه ای با کسی حرف نمیزنم و فقط در مورد موفقیت هام حس خوبم حال خوبم توانایی هام زندگی خوبم با دیگران حرف میزنم و شاهد جمع میکنم تا خداوند در زندگی من همه چیز های خوب رو وارد کنه ❤❤❤

  +5
 10. باسلام من تعهد میدم امروز 20،september دیگه بر علیه خودم شاهد جم نکنم و همیشه پشت خودم باشم.
  من هم همیشه مبگغتم کمذ درد م یا معده دردم و این دیگه بین خانوادم رواج شده بود ک من کمردردم بااینکه الان هیچ دردری ندارم خدارشکر یا ابنکه مشکل معده داشنم نمیدونم چرا خوشم میومد ک بگم درد دارم ولی ازین لحظه اینو نمیگم و پشت خودمم
  یااینکه ابن باور شده بود برام هروفت ورزش داریم ی بلایی سرم میاد و کل مدرسه اینو فهمیده بودن ولی میخام دیمه اینجوری نباشه و لذت ببرم از سلامتی مکو قدرت خودم رامب چاقي هم باور شده بود ک م هرچی تلاش کنم لاغر نمیشم و اینو همبشه مامانم میگه خودم ابن باور رو ندارم و ب اغت دیگران هم توجهی ندارم خدارشکر

  +3
 11. با سلام ، منم به خودم القاب زیادی میگفتم هم به خودم که باورم شده بود و هم به دیگران ، همیشه میگفتم من ی کاری را خوب شروع میکنم ولی وسطش رها میکنم زود خسته میشم ودیگه ادامه نمیدم یا اینکه من تو رژیم گرفتن آدم بی اراده ای هستم یا متابولیسم بدنم پایینه و به سختی وزن کم میکنم یا اینکه چاقی من از نوع خیلی زشت و بدیه و بسیاری موارد دیگه ، من خودم را با این فرمول به همه معرفی کرده بودم برای همین واکنش دیگران با من طوری بود که این القاب به خودم بر میگشت و با این کارم کلی شاهد علیه خودم جمع میکردم تازه از دست دیگران ناراحت هم میشدم که چرا راجب من همچین نظری دارن ، خدا را شکر از روزی که وارد دوره شدم با آموزشهای درست ، یکی یکی شاهدها را پاک کردم که مهمترینش اینکه دیگه جلوی هیچ کس نگفتم من چاقم البته قبلش جمله من چاقم را تو ذهنم پاک کردم و به خودم و خدای خودم تعهد دادم که پیش هیچ کس از ناتوانی خودم حرف نزنم و تا الان فقط از توانمندیهام صحبت کردم چون باورم در مورد خودم تغییر کرده ، باور کردم که آدم توانمندی هستم و شاهدهای خیلی خوبی جمع کردم و خداوند تو این مدت چند برابر لطفشو به من نشون داد که تغییرات زیادی داشتم خدایا شکررررت

  +3
 12. به نام خدا
  سلام خدمت دوستان عزيز و فرشته ی الهی (استاد عزیز)
  استاد خوبم شما راهنمایی از طرف خدا هستین برای هدایت بنده ها 🙏🏻🙏🏻🙏🏻😍شکی ندارم 👍🏻👏🏻
  هر وقت سوالی در ذهنم باشه جوابش رو همون روز در فایل ها میشنوم

  بر عليه خود شاهد جمع نكنيد ☺️
  من چند روز هستش ميخاستم به استاد بگم ولي گفتم اخه جه بكم اخه همه دوستان تو گروه ميگن كه ما همه ي مريضي هامون برطزف شده ولي من كمرم درد ميكنه با معدم پس حتما من درست توجه نميكنم به فايل ها
  اخه من هميشه ميكم به همه كه من معده ام عصبيه و دوست دارم دردم رو به همه بكم يا مثلا ميگم كمرم درد ميكنه وفتي به كسي ميكم احساس ميكنم يه كم راحت شدم خوشم مياد از گفتنش امروز جواب سوالم و گرفتم اينكه نبايد در مورد ضعف هام با كسي صحبت كنم ولي من از گفتنش خوشم مياد دوست دارم همه احساس ترحم كنن نسبت به من از اينكه كسي پای درد دل هام بشینه خوشحال میشم همش برچسب های ناخوشایند به خودم میزنم
  و من کار هر روزم اینه که بشینم بکم وقتی عصبی میشم معدم در د میکنه

  من مریم رحیمی امروز یکشنبه تاریخ ۹۹/۶/۹میدم که علیه خود شاهد جمع نکنم و از این پس در مورد ضعفام صحبت نکنم و در مورد نکات مثبتم صحبت کنم و به خودم افتخار کنم از توانمندیهای که دارم
  ان شاالله به یاری خداوند در این مسیر زیبا به هدفم میرسم 👌😍🥰

  +6
 13. سلام
  بر علیه خود شاهد جمع نکنید
  🌱🌱

  نتیجه خودتان در زندگی را ربط ندهید به عوامل بیرونی
  خب این خیلی به این برمیگرده که چقدر قانون را درک کرده باشیم

  یک تصویری به ذهنم جدیدا رسیده
  هر خواسته ای
  هر ماده ای
  هر چیز قابل دیدنی درجهان
  در ابتدا فقط یک احساس بوده
  به اون معنا که ماده نبوده
  اون احساس انقدر قوی شده تا تبدیل به ماده شده
  یک حرکت صفر تا صدی

  که صفرش حتما یک احساس است و برای خواسته هامون این احساس باید از قلبمون شروع بشه و انقدر ادامه پیدا کنه تا به ماده تبدیل بشه و در مسیرما قرار بگیره

  پس اگر توفیق از قلب ما شروع نشه هرگز در بیرون ظاهر نمیشه

  چون این یک حرکت صفر تا صدی
  صفر از قلب شروع میشه تا صد در بیرون به تجربه مادی ما تبدیل بشه

  وقتی احساس قلبی ما نسبت به فروش بالا آرام نیست و تپش داره یعنی به توفیق در فروش ناهماهنگیم

  وقتی احساس قلبی ما وقتی در مورد ثروت حرف میزنیم یا هر توجهی به ثروت داریم با تپش و در بازه بد و ناهماهنگ هیچ حرکت فیزیکی مثل تحصیلات تغییر شهر محل زندگی نمیتونه مارا به ثروت برسونه

  چون این یک حرکت صفر تا صدی
  صفر از قلب شروع میشه و صد در بیرون ظاهر میشه

  💙💙💙

  از طرفی هم ما پذیرفتیم سازکار جهان تقلا نداره
  خیلی قانونمند و منظم همانند همانند را جذب میکنه

  واقعا منم دوست دارم انقدر نتایجم عالی و شگفت انگیز بشه در راحت ترین حالت که مثل استاد بخودم بگم خدایا مگه ۲۰ سال گذشته!!! تقویم که سه سالو نشون میده🌱🌱🌱🌱

  استاد منم قصد ادامه تحصیل داشتم ولی وقتی با قانون آشنا شدم کلا پلنش را متوقف کردم

  و دارم رو باورام کار میکنم از ابتدای سال ۹۷
  و بزرگترین نتیجه اش هم تا الان تناسب اندام با قدرت ذهن بوده
  الهی شکر

  حالا مهمترین
  در واقع ضروریترین مهارتی که ما باید یاد بگیریم کنترل ذهن

  خب توی لاغری انجام دادیم و جواب داد

  الهی شکر

  اگر موافقت ذهن را جلب نکنی مثل این میمونه که برای رسیدن به یک خواسته ابتدای جاده اون هستی:
  با دو تا شخصیت
  🙋🙋

  یکیش جسم
  یکیش ذهن در معنای عادتها
  جسم شروع به رفتن میکنه👣👣👣

  و هر چقدرم که رفته باشه با رنج و تقلا؛
  ذهن اونو میکشه و برمیگردونه به اول جاده

  دقیقا مثل چیزی که به کش وصل شده در نهایت برمیگرده اول جاده

  💙💙💙

  برچسب ها

  خب ما ناخوداگاه از برچسب هایی که داریم لذت میبریم

  نمیدونم چقدر میتونم برچسب های بهتری جایگزین کنم
  خیلی سخت بنظرم میاد استاد

  مثلا اولین برچسبی که تازه عنوانشو کشف کردم برچسب بردگی

  به اون معنا که من احتیاج به عامل بیرونی برای حس رضایت درونی و سروز دارم
  یک چیزی مثل ثروت
  یک چیزی مثل فروش بیشتر
  قرارداهای تپل
  خب قلبمم هماهنگ نشده کامل
  به همین خاطر احساس خوبی ندارم

  این برچسب ها دقیقا مثل فیشی که از رستوران برای سفارش غذامون گرفتیم و دقیقا همونو سر میزمون میارن

  فرمانبردارم سرورم

  من خیلی به بقیه نمیگم
  اما به خودم خیلی میگم

  بیین فلانی چقدر فروش زده
  حالا یک چیزی یک راه امید شده برام

  مثل اون تمرین تبدیل حسرت ها به رویاها که برای لاغری انجام دادیم
  بیام همه این صحنه های حسرت صحنه رویا تبدیل کنم
  مثل این:
  همون همکارم که فروشش چند برابر بگه وااای خانم چقدر فروشش بالا شده
  افرین
  یا همسایه های دفترم بگن اووووه چقدر سرش شلوغ شده اصا ی وضعی😎😎
  ی چن تا برچسب زد ترکوند
  اینا تبدیل رویای حسرت من به رویای دست یافتن
  ولی نمیدونم چقدر میشه موفق بود

  نجوا میگه حالا بر فرض که تعهدم دادی فکر میکنی به این راحتی حل میشه؟؟
  😎😎

  🌱🌱💙💙💙🌱

  خدایا تعهد میدم خودت کمکم کن

  من تعهد میدهم از امروز شاهد جمع نکنم…تعهد میدم گفتگوهای ذهنیمو تغییر بدم
  خدایا کمکم کن
  مسیرشو باز کن
  واقعا دوست دارم این برچسبارو بکنم و رها بشم ازین بردگی
  دوست دارم نفس بکشم

  🌱🌱🌱🌱

  دقیقا وقتی که حال آدم بد باید سکوت کنه

  ۳۱ تابستان ۹۹

  +5
 14. درود بر همه عزیزان
  من از امروز متعهد می شم که در مورد موارد ضعفم برای خودم شاهد جمع نکنم و نخوام حس ترحم افراد و جلب کنم . که خدارو شکر چون قبلا هم این فایل و در اواسط دوره شنیده بودم بهش عمل می کردم ولی بازم الان توجه می کنم می بینم هنوز جای تکرار و تمرین هستش . امروز این نکته رو تو صحبت های استاد گرفتم که خواستن مثبت ها و شاهد گرفتن افراد برای نکات قوتت دو صد چندان بهت عنایت و لطف می شه و این عالیه چراکه نه . مگر خوان سفره بیکرانش همه جا پهن نشده ما هم دعوت شده بر سر این برکت لایتناهی هستیم پس بخواه تا اجابت شود. 🙏🙏🙏🙏🙏❤

  +4
 15. با درود بر همه همراهان، من از تاریخ ١۵ جون ٢٠٢٠ تعهد میدهم که شاهد برای ضعفهای خودم شاهد جمع نمیکنم. هر کدام از فایلها موضوعات مهمی را به ما آموزش میدهد اما بعضیهاشون خیلی خاص هستند و این فایل از آنهاست. من بارها بهم ثابت شده که این قانون چطور اجرا شده. مورد اخیرش کمردردم هست که دقیقاً شاهد جمع کردم و اتفاقاً دو روزه پیش تصمیم گرفتم توجه بهش نکنم و حرفشو نزنم، خیلی بهتر شدم.کلی مثالهای دیگه دارم. الان دارم فکر میکنم که واقعاً راجع به بچهامون چقدر باید این قانون را رعایت کنیم. انقدر برچسب نزنیم که این مدلیه جلو خودش یا دیگران. خیلی متشکرم از این فایل بسیار عالی. از همین الان زندگیم از جهت دیگر و بار دیگر متحول شد تحولی جدید و جالب و لذت بخش😊کاملاً حس میکنم که امروز باید این فایل را میشنیدم و هدایت میشدم.

  +4
 16. سلااااام فااااایل بی نظیریه انصافا ،فوق العاده لذت بردم از نحوه بیان این موضوع فوق العاده صحیح بارها و بارها این رو از اساتید مختلف موفقیت شنیده بودم ،به خودتون برچسب نزنید،از کلام خود بر علیه خودت استفاده نکن،فقط کلمات مثبت در مورد خودتون بوار ببرید و…..ولی شما با بیان ساده تر و روانتر ودلنشین تر و با بکار بردن کلمه شاهد این رو خیلی توی ذهن من محکم تر کردین،سپاسگزارم استاد🙏🙏🙏🙏
  چقدر این جملات رو دوست داشتم”وقتی میگی من بدبختم از انبار بدبختیها نعمت برات میارن ،بگو من خوشبختم تا از انبار خوشبختیها برات نعمت بیارن”به همین سادگی کلام تو عصای معجزه گر توست🙂
  من زهرا صابری از امروز۱۵ خرداد ۹۹ متعهد میشوم که فقط از زیباییها،خوبیها ،تواناییهام صحبت کنم و شاهد جمع کنم که همه بگن من چقدر خوشبختم،چقدر عالیم،چقدر متناسبم،چقدر ثروتمندم،چقدر شادم،چقدر سلامتم و چقدر زندگی عالی و فوق العاده ای دارم‌.😏😏😏
  ودر تایید صحبتهای شما که میگید خدا فوق العاده نعمت میده ۱۰ میخوای ۱۰۰ میده بگم که ۲ روز پیش من دفتر پارسالم رو باز کردم روهای اخر سال ۹۷ و اوایل ۹۸ من بازی فراوانی رو انجام میدادم و خواسته هام رو روزانه به صورت ذهنی خرید میزدم وقتی داشتم چک میکردم دیدم نزدیک ۳۰ مورد از چیزهایی که من نوشته بودم الان مدتهاست دارمشون ومتوجه نبودم که چقدر طبیعی وارد زندگیم شدم و یه روزی با نوشتن دستورش رو به کائنات داده بودم 😍😍😍😍😍
  اول اینکه به معجزه نوشتن بسیار ایمان اوردم و دقیقا به این رسیدم که”بنویس تا اتفاق بیفتد” دوم اینکه نزدیک ۳۰ تا مورد هم وارد زندگیم شده سال گذشته که من ننوشته بودم و الان دارمشون هزاران بار خدا رو شاکرم که اینقدر جریان این دنیا به سمت خیر و خوبی،وخوشبختی و ثروت ،ارامش بیشتر قرار داده،خدایااااااااشکرتتتتتتتت،عااااااشقتمممممم❤❤❤❤❤

  +7
 17. با سلام خدمت استاد ودوستان گرامی.من همیشه چون در خانواده شلوغی بودم مدام بین ما فرق میگزاشتن و مدام بهمون برچسب میزدن .همیشه به من میگفتن ترسو پرخور وعصبی
  وهمیشه میگفتن تو خیلی درس خون نیستی و من واقعا این برچسب رو به خودم زدم و برای خود شاهد جمع کردم و دراین ضمینه پیشرفتی نکردم و همیشه برچسب خنگ بودن را به خودم میزدم.
  حتی الان هم نمیخاستم این برچسب هارو بنویسم .میخاستم از همین الان برچسب زدن رو به خودم تعطیل کنم و تعهد میدم که از همین امروز به خودم برچسبی به جز برچسب مثبت نزنم .
  از این فایل خیلی لذت بردم و انرژی گرفتم که خداوند همه ما انسانها رو عالی و بدون نقص افریده و این ماهستیم که به خودمون احترام نمیگزاریم و علیه خودمون شاهد جمع میکنیم.
  خدایااااا سپاسگزارم بابت این مسیر زیبا….

  +5
 18. باسلام و درود خدمت شما
  مثل همیشه صحبت هاتون عالی بود
  من حالا که فکر می کنم میبینم در مورد یه مدتی در باشگاه میگفتم من لاغر نمیشم هر کاری میکنم
  به همه میگم من حواس ندارم و اشتباه می کنم
  میگم من حافظه تصویری خوبی ندارم و چهره افراد یادم نمی‌مونه
  میگم من هرروز کاری بکنم نمیتونم صبح زود بیدار بشم
  من در فاصله زمانی صبح تا ظهر نمیتونم درس بخونم و خوابم میگیره
  من با هرکس حرف میزنم و دوست میشم بعدش منو ول می‌کنه ومیره
  و خیلی حرف های دیگه ….جالبه حتی قدیما می‌گفتند که از مشکلات زندگی آن هم به مردم بگو و زیاد از موفقیت هات و خوشبختی هات نگو چشمت میزنند
  و بارها دیدیم و شنیدیم که گفتند چشم خوردی
  و این موضوع چشم نظر این باور رو در مردم ایجاد کرده بود که نباید از خوبی ها و موفقیت ها گفت و در واقع شاهد خوب جمع کرد بلکه باید از بدی ها و مشکلات گفت و در واقع شاهد بد جمع کرد …..
  و این دیدگاه اشتباه بوده
  من از امروز تصمیم میگیرم که فقط و فقط شاهد خوب جمع کنم و سپاسگزار نعمت های خداوند باشم تا هرروز به موفقیت های بیشتر برسم

  +4
 19. از امروز من متعهد میشوم که برای منفی ها و بدی های خودم با کسی حرف نزنم و همیشه مثبت ها و داشته هایم را در نظر میآورم وسپاسگزاری میکنم هر وقت خواستم منفی ها رو بگم فکر میکنم دارم شاهد جمع میکنم برای خدا و ابن با سپاسگزاری مغایر هست
  صحبت های استاد عالی بود
  شکر نعمت نعمتت افزون کند
  کفر نعمت از کفت بیرون کند

  +5
 20. از قدیم اینطوری بوده که بهتره ادم فروتن باشه خودستایی نکنه در واقع بگیم من هنگام در جامعه بهتره تا بگیم من باهوش هستم و همه فکر میکنن مغرور هستم
  اما در واقع لازم نیست به کسی توضیح بدیم به خودمون مثبت بگیم وبه اطرافیان هیچی نگین یا مثبت بگیم

  +3
 21. این باورهای برچسب بر می گرده به دوران کودکی آدم که اون موقع هر کی هرچی گفته آدم باور کرده و فکر می کنه در آدم هست یاداوری خوبی بود من اگه یادم باشه به خودم برچسب نمی زنم و دیگه از ضعف های خودم برای کسی نمی گم ولی گاهی هم فراموش می کنم چون تمرین خیلی زیادی می خواد ! البته من در مورد دیگران خیلی رعایت می کنم و همش به نکات قوتشون توجه می کنم و ضعفها رو نادیده می گیرم اگه بتونم درباره خودم هم همین کار و بکنم خیلی خوبه!
  این داستان هم مثل همون توجه کردن به طعمهای خوبه آدم دوس داره در زندگی تجربه کنه هر روز پس چیزی و که دوست نداریم توجه نکنیم تمرین تمرین هر روزه می خواد که خدا آدم و به اون مسیرها هدایت کنه انشالله

  +5
 22. سلام استاد عزیز ودوستان
  کاملا حق با شماست ما متاسفانه ب خاطر اینکه خودمان را بیگناه نشان بدهیم ک هر اتفاقی رخ داده ما مقصر نیستیم برای دیگران مدام تعریف میکنیم سعی میکنیم دیگران را قانع کنیم ک ما کاملا بی تقصیر یم وب خاطر این موضوع احتیاج ب شاهد داریم ک مهر تایید بزند پای صحبتهای ما
  ولی ای دل قافل ک کاملا بر ضرر خودمون داریم کار میکنیم وذهن ماست ک بیشتر از همه درگیر این موضوعات میشود وبیشتر ب ما ضرر میزند
  مثلا من خودم همیشه سعی میکنم چاقی خودم را برای دیگران توضیح بدم وهر کسی ک چشمش ب من بخورد اول در مورد چاقی صحبت میکنم وسعی میکنم اورا قانغ کنم ک من مقصر نیستم واین تقریبا ی عادت برای من شده ک بی اختیار در اولین برخورد باکسی چنین میکنم برایم عادت شده الان ک متوجه شدم چقدر ب ضرر خودم است سعی میکنم ک جلوی این کار را بگیرم ولی واقعا گاهی اوقات دوباره همین کار را میکنم واگر متوجه بشم همان موقع دیگه ادامه نمیدم
  و حرف را عوض میکنم ولی واقعا کار سختی ست تغییر عادات
  ولی من خوشحالم ک میتونم خودم را تغییر بدم وتمام تلاش خودم را میکنم چون میخوام یک شگفتی ساز بشم
  خدایا شکرت خدایا شکرت ?
  استاد پاینده باشی ?

  +7
 23. روز ۵۴تکرار
  سلام به همه
  ۴ماه پیش که وارد سایت شدم ۱بار این فایلو گوش دادم وکامنت هم گذاشتم ولی با گوش دادن مجدد اگاهی های دیگه واسم روشن شد دلم خواست بازم بنویسم
  برچسب های زیادی اول دیگران بهم زدن وبعد خودم بیشتر وبیشتر ادامه دادم البته که تو این دوره داریم یاد میگیریم مسئولیت تمام کاستی های خودمونو بعهده بگیریم
  برچسب احساس ناتوانی در همه جنبه ها که خیلی زندگی منو سخت کرد،برچسب نادانی،بی عرضگی،احمق بودن،ساده بودن،مخ حلزونی،بی عقل،بی اعتماد بنفس،چاق،زشت،بی ریخت وشلخته ،تنبل ،کثیف،بدتیپ،نیرز،بی ارزش،بی لیاقت که به وفور شنیدم،سر به هوا،شکمو،نچسب و خیلی موارد دیگه که زیاد میشه بخوام بنویسم
  دیشب داشتم فکر میکردم با خودم که ،فریده تو اگر فقط بخوایی عوارض چاق شدنتو تو زندگیت بسنجی ،خیلی موارد هست که باعث شده تو درجا بزنی ،اونم فقط تو جنبه چاقی،حالا جنبه مالی هست،حنبه عاطفی هست،روابط،زندگی
  مثلا
  من از ۱۰سالگی که با سرزنش های شدید پدرم روبرو شدم برای چاقیم وهمینطور مادرم ودیگران و رفتن توی رژیم شام نخوردن که از طرف پدرم برام تعیین شده بود،یعنی من از ۱۰سالگی داشتم فرکانس وارتعاش ناراحتی،زجر،بی اعتمادبنفسی،بی عزت نفسی،احساس زشت بودن،احساس دوست نداشتنی بودن،خواستنی نبودن،ترس از خوردن وچاقتر شدن ،نگرانی،استرسو به جهان میفرستادم،جهان هم همتراز اون احساسات را برای من ارسال میکرده،یعنی چاقی بیشتر،احساسات منفی بیشتر تو هر زمینه ای،عزت نفس پایین،اعتماد بنفس ضعیف،ترس ونگرانی ووووووووووو
  خب منم هر لحظه فقط بدیها ومنفی هارو از همون سن جذب کردم،وقتی ۱۶ساله بودم وبه یک ازدواج اشتباه تن دادم هم از بی عزت نفسیم بود که نتونستم یه آدم بهتر از خودم جذب کنم،یعنی تو فرکانس اون آدم ها نبودم،وهمینطور تو تمام قسمتهای زندگیم جذب های بدی داشتم ،بقول استاد زمین من حاصلخیز نبود پر بود از علف های هرز،جایی نبوده واسه کاشت بذر جدید ،من با همون احساس چاقی وعواقبش ،برنامه ریزی شده بودم
  حالا تو تمام اون مدت که رژیم گرفتم و ورزش کردم ،داشتم تلاش میکردم لاغر بشم،توی تمام مدت رژیمم ترس از خوردن ونخوردن داشتم،ترس از اینکه نکنه لاغر نشم،وقتی هم که لاغرتر میشدم مدام ترس ونگرانی اینو داشتم که نکنه چاقتر بشم ،پس بازم احساسات شک و دو دلیو ترس همراه من بوده واین داستان ادامه داشت تا ۴ماه پیش،یعنی من ۳۴سال توی ترس واضطراب زندگی کردم ومدام داشتم انعکاس منفی به جهان میفرستادم،با اینهمه ارتعاش منفی ،من چطور انتظار داشتم که زندگیم تو تمام جنبه هاش خوب باشه،همینم که الان هستم باید خدارو شکر کنم که تونستم تا حدودی زندگیمو حفظ کنم

  از ۴ماه پیش که هدایت شدم به دوره و شروع کردم به گوش دادن فایلها وانجام تمرینات ویواش یواش که تمرینات وارد زندگی عملی من شد مدل روحی و ذهنی و احساسی من تغییر کرد
  اولین پازلی که توی وجودم ساخته شد و من نفس کشیدم بعد از ۳۴سال ،این بود که تمام زجرها تموم شد و افتادم تو راه صحیح وهمین آگاهی خیال منو راحت کرد
  دومین موضوع،اینکه ترمز چاقتر شدن من زده شد وباعث شد ترس بزرگی از جسم وذهن وروح من ریخته بشه
  سومین،،ترس از خوردن نخوردن ریخته شد
  چهارم،،آرامش آرامش که خیلی مهمه
  پنجم،،احساس خوشحالی وشادی ولذت
  ششم،احساس اعتمادبنفس
  هفتم،،احساس عزت نفس
  هشتم،،استفاده این تمرینات در تمام جنبه های زندگیم
  نهم،،ومهم ترینش،،،،،بدنم شروع کرد به کم کردن سایز
  اونم بعد از ۲ماه ونیم ،اونم در زمانیکه من تو سفر۲۱روزه طولانیم بودم ،تو هتل های یوآل،همش تو پرواز های طولانی،تو خوراکی های متنوع وخوشرنگ ،یعنی محل استیبلی نداشتم نه برای فایل گوش دادن نه محل مناسبی بود برای انجام تمرینات،بلخره وقتی تو سفری ،راحت نیستی،همش تو جمعی وبیرون وگردشی
  ولی من تمریناتمو انجام میدادم و ۲روز آخر سفرم دیدم بدنم یه ریزش چشمگیر داشت مخصوصا در قسمت پاهام،،خیلی خوشحال شدم،اومدم خونه بچه هام میگفتن چقدر لاغر شدی

  اینارو توضیح دادم که بگم از ۴ماه پیش تا حالا من دارم برعکس سالهای پیش ارتعاش میفرستم ،ارتعاش الان من
  احساس اطمینان از متناسب شدن
  احساس آرامش
  احساس اعتماد بنفس
  عزت نفس بالاتر که خیلی مهمه
  احساس شادی،لذت،امیدواری،لاغری
  وفرستادن تمام این فرکانس ها یعنی جهان هم داره یواش یواش جواب فرکانسای منو میفرسته،من سالها فقط به جهان گفتم نمیتونم،چاقم زشتم،بی ارزشم ووووووووووو
  حالا دارم فرکانس توانستن،شجاعت،ارامش،لذت،شادی،اعتماد بنفس ،لاغری وووووووو میفرستم واین خیلی عالیه که باید از این به بعد منتظر اتفاقات خوب باشم ،وقتی من ارتعاش اعتمادبنفس وعزت نفس میفرستم ،جهان کارهایو برای من میفرسته که لایق وشایسته ش باشم یعنی پول بیشتر،روابط عالیتر،لاغری زیباتر،سلامتی بیشتر،،شادی بیشتر،حال خوب بهتر ،آرامش بیشتر
  یعنی اطراف من پر میشه از انرژی های بهتر،حالا متوجه میشم که استاد اوایل دوره میگفت شما
  رو خودتون کار کنید بقیه جنبه های زندگیتون خوب میشه
  منکه از صبح تا شب روی نکات مثبت خودم کار میکنم ومیدونم بزودی اتفاقات عالی واسم رخ میده

  +8
  1. سلام دوست عزیز از اینکه اینقدر توانستی تغییر کنی بسیار خوشحال شدم از ته دل برایت بهترینها را آرزو میکنم انسان توانایی زیادی دارد وشما این را ثابت کردید موفق باشید

   +1
 24. سلام استاد عزیز ودوستان گرامی
  من همیشه ب خودم برچسب هایی میزدم ومناسفانه روز ب روز احساس بدتری نصبت ب خودم واوضاع دوروبرم پیدا میکردم وبرای خودم شاهد جم میکردم حتی اگر خودم هم فراموش میکردم شاهدانم با سوالات شون منو یاداوری میکردن ومن بیشتر پی ب بدبختی های خود میبردم مثلا من خودم را ادم ترسو وبی عرضه ایی میدانستم ک قادر نیستم اوضاع زندگی وخودم را تغییر بدهم وخیلی از دست خودم عصبانی بودم ک چرا من اینقدر ب خودم باور ندارم همیشه نگاهم ب چیزهایی ک دوست نداشتم بوده وب کل توجه م در زندگی ب نداشته هایم بوده تا داشته هایم وهمیشه بدترین برچسب ها را ب خودم زدم واز دیدن خودم بدم میامده وهمیشه برای دیگران تعریف کردم واصلا ب نکات مثبتی ک داشتم توجه نمیکردم مثلا چون چاق هستم واصلا دوستش ندارم بقیه صفاتی ک دارم را نمی دیدم ب زیباییم هیچ توجهی نمیکردم وحاضر نبودم در اینه نگاهی ب خودم بندازم وزیبایی هایم راببینم ودر مورد انها صحبت کنم چون باورشون نداشتم بارها مادرم از دستم ناراحت میشد ومیگفت خدا قهرش میگیره باهات…چون ناشکری میکنی وهمش ب اضافه وزنت چسبیدی زیبایی هاتو نمیبینی ومن فکر میکردم چون مادرمه ب خاطر دلخوشی من اینطوری میگه یا اینکه میگفت دلیل نداره برای دیگران از نداشته هات حرف بزنی هیچ دلیلی نداره ک برای خودت ب قول استاد شاهد جم کنی چون اگر روزی خودت هم کمبودهاتو فراموش کنی دیگران فراموش نمیکنند پس برای خودت شاهد جم نکن
  ومن از امروز تصمیم میگیرم ک سعی کنم در رفتارم تغییر ایجاد کنم وبرای کمبودهام صحبت نکنم وشاهد جم نکنم برعکس در موردارزوهام وچیزهایی ک دوست دارم بهشون برسم صحبت کنم وشاهد جم کنم ک انشاالله ب آنها برسم
  من میخواهم متناسب شوم وب لاغری برسم
  من میخواهم قوی وسالم زندگی کنم
  من میخواهم روزهایم را با شادی وامید بگذرانم
  من میخواهم زیبایی های بیشتری بدست بیاورم
  من میخواهم در کارهایم موفق بشوم
  من میخواهم خودم را دوست داشته باشم واز دیدن خودم لذت ببرم
  من توانایی زیادی برای تغییر کردن دارم
  من همیشه ب خداوند امیدوار هستم وشاد وخوشحال زندگی میکنم
  من هرگز از چیزی نمیترسم وهیچ اشکالی نداره ک گاهی چالش هایی در زندگی داشته باشم حتما قویتر خواهم شد
  الهی امین ??
  استاد سپاسگذارم

  +6
 25. سلام. امروز 24 فروردین 99 من تعهد میدهم که هرگز هرگز از ناخواسته ها و ناخوشی هایم صحبت نکنم و ترجیح میدهم هروقت در شرایط تعریف بد از خودم قرار گرفتم سکوتی مرگبار انتخاب کنم تا صحبت کردن و شاهد های منفی جمع کردن. در عوض، با دوستان خوبم مثل شمایی که در این مسیر باهمیم از ویژگی های مثبت، عالی و شگفت انگیزم صحبت کنم. و با خودم همچنین. چون انسان هایی که در اطرافم هستند و از این آگاهی ها خبر ندارند به من میگن مغرور یا خودپسند و اینکه میگن کو نتیجه اش؟ من در مسیرم با خودم، خدای خودم و دوستانی مثل دوستان سایت تناسب فکری از تواناییم در متناسب شدن، از تواناییم در تغییر خیمه ام به سمت خوشبختی و از توانایی های عالی و زیاد خودم صحبت میکنم. در غیر این صورت سکوت رو ترجیح میدم.

  +8
 26. سلام استاد و دوستان گرامی از سالها قبل خواهرم به من گفته بود اگر کسی ازت تعریف کرد فقط بگو مچکرم وسعی در نقض اون نکن و این برای من مثل یک عادت شده بود بارها شاهد بودم وقتی به فردی میگم چه قدر لاغر شدی با تمام تلاشش میخواد من قانع کنه که لاغر نشده استاد من در مورد بچه هام هم سعی میکنم شاهد جمع نکنم و میدونم همه چیز به باور ما بستگی داره من باور دارم که به تاسب اندام همیشگی دست پیدا خواهم کرد

  +7
 27. سلام استاد عزیز و دوستان گرامی
  بر علیه خود شاهد جمع نکنید :
  من با حرفهای شما کاملا موافقم ف من هم همینطور بودم . و همیشه خودم را می کوبیدم .انگار دشمن خودم بودم . بعداً گاهی اوقات دیگران آن را بر علیه خودم استفاده می کردند. یادمه یک بار خواهرم یک غذایی را که من خیلی علاقه داشتم را تعارف کرد و من چون غذا خورده بودم نخوردم و خواهرم گفت حالا کم بخور ، گفتم می دونی چیه ؟ من چون بی جنبه ام به یک ذره که قانع نیستم بعد پرخوری می کنم .بعدها یک بار خواهرم اومد از خودش تعریف کنه گفت من مثل تو بی جنبه نیستم و اراده قوی دارم و می تونم مقدار کمی بخورم .من خیلی ناراحت شدم و بعد دیدم خودم این عیب را روی خودم گذاشتم ، پس چرا ناراحتم ؟
  حالا امروز فهمیدم که اون اَنگ هایی که قبلاً به خودم زدم تبدیل به حکمی شده بر علیه خودم که طبق قانون کائنات حتی اگر من اون صفت را هم نداشته باشم در آینده خواهم داشت .اصلاً من دنبال یک مورد در زندگی ام بودم که سریع یک برچسبی به خودم و زندگی ام بزنم و بعد هم منتظر بودم تا دوباره اتفاق بیفتد و من بگم دیدید من درست گفتم .
  در مورد چاقی هم من به همه می گفتم من هر کاری کنم همین طور چاق هستم .وگرنه من خیلی تلاش کرده ام .
  وای به من ، که با خودم چه کرده ام !!!1 خدا را شکر که من اشتباهاتم را فهمیدم .خدا را برای این دوره سپاسگزارم .
  و با این فایل یاد گرفتم من اساساً لاغر بوده ام و بعداً به خاطر باورهای غلط و رفتارهای غلط چاق شده ام .من یاد گرفتم برای چیزهایی که دوست دارم داشته باشم شاهد جمع کنم و در مورد صفات مثبتم شاهد جمع کنم .

  +7
 28. از گوش دادن به این فایل آموزنده بسیار لذت برد م.من هم در طول این سالها علیه خودم شاهدهای زیادی جمع کردم مثلا همیشه می گفتم من آدم زودرنجی هستم و این ویژگی باعث میشد که ازگفته های ساده دیگران زود برنجم ومدتها بیخودناراحت میشدم واعصاب خودم را بهم می ریختم یا اینکه می گفتم بدن من به رژیم جواب نمیده من به سختی وزن کم می کنم. همین عامل باعث میشد که دررژیم گرفتن ها به خودم سختی می دادم ولی وزن کمی از دست می دادم.از امروزتعهد میدم که دیگه علیه خودم شاهدی جمع نکنم مگر در راه درست و شاهدهای مثبت مثلا میگم من به راحتی وبا روش ذهنی به لاغری و وزن مناسبم می رسم .من بسیار صبوروبا اراده ام و دراین مسیر می مونم تارسیدن به وزن ایده آلم و…

  +6
 29. من قبلا چون از رژیم گرفتن خسته شده بودم وناامید،همش می گفتم که من لاغر نمی شم وبدن من به لاغری مقاومه ،من استعداد چاقی رو داره ،چربی های بدن من خیلی مقاوم هستن ،من متابولیسم خیلی پایینی دارم ،واینقدر این حرفها رو زده بودم که دیگه خودم هم باورم شده بود وهر وقت بعد از مدتی باز تصمیم می گرفتم رژیم بگیرم همسرم مخالفت می کرد ومی گفت خودت رو الکی خسته نکن تولاغر بشو نیستی هیکلت همینه دست بردار

  +6
 30. سلام به استاد عالیمون ودوستان خوبم
  از برچسب هایی که بهم زدن از بچگی نگم براتون که یه تومار دارم سال ها حمل میکنم با خودم ولی از همشون وحشتناکتر این بود که تا چند سال پیش هم بهم میگفتن مغز حلزونی مغز فندقی? مخصوصا وقتی تو جمع غریبه ها بهم میگفتن ,حالم بدتر میشد وجمله من نمیتوانم از بچگی تو ذهن من نقش بست از بس بابام با لفظ چولاق بشی دختر که هیچ کاریو نمیتونی انجام بدی منو خطاب کرد وهنوزم میخوام یکار کوچیکم انجام بدم ,فریده تو که نمیتونی جلوتر از من میره و نجواهای منفی شروع میشه وخدا نکنه کسی بخواد ازم یه انتقاد کوچیک بکنه تمام اون خاطرات مثل پتک توی سرم میخوره که ببین فریده تو واقعا احمق بودی که خانواده تم فهمیده بودن,اگر بخوام بگم که چقدر الفاظ مختلف شنیدم وقبولشون کردم و شاهدای زیادی دارم واسه صفت های ناراحت کننده میتونم چندین صفحه بنویسم ولی نمیخوام به ناخواسته ها توجه کنم,
  منم تعهد میدم که بتونم این آموزه هارو در عمل و در زندگیم انجامشون بدم,اتفاقا امروز مهمون داشتم و از اونجاییکه قبلا عادت داشتم که اگر ازم تعریف کنن هول کنم و خودمو لایقش ندونم ,وقتی شروع کردن از تغییرات من گفتن نذاشتم ذهنم مثل قبل عمل کنه ,خیلی محکم گوش میدادم وخودمو تایید میکردم واز توانایی های خودم صحبت میکردم ,اصلا اجازه نمیدادم که مثل قبل بگم ,آره منکه تو اینکار ضعیفم, منکه فراموشی دارم,منکه یچیزیو دیر یاد میگیرم,منکه نمیتونم اینکارو انجام بدم ووووووو
  و اجازه ندادم بازم منفی بافم منو بکوبه و خیلی مقتدر فقط از توانایی هام گفتم ,احساسم خیلی خوب میشد ,احساس قدرت میکردم و واقعا میخوام از این به بعد یک فریده جدید با ورژن بهتر وعالیتر وقویتر ارائه بدم,اگر میخوام به امکانات جدید وعالیتر برسم باید بیس وپایه خودمو تمیز و قوی وارزشمند وسالم وشاد وکلا یه شخصیت جدیدی بسازم ,باید ظرفمو بزرگتر کنم
  اینکه سال ها با الفاظ والقاب مختلف عادت کردیم و شکل همون صفت ها شدیم ,چه انتظاری داریم که جهان موقعیت های عالی واسمون بذاره,مثل اینه که تو مزرعه گندم بکاریم وانتظار موز داشته باشیم
  منم میخوام یه فریده دیگه از خودم بسازم مثل چیزی که خودم دوست ندارم نه مدلی که خانواده وجامعه ومدرسه ساخت وحتما مصمم ومحکم در این جاده قشنگ شروع میکنم
  ممنون از آموزش عالیتون

  +7
  1. با اینهمه آموزشای ناب شما, باید بتونیم مسیر درست و راحتر بشناسیم وقدم بذاریم, باید در عمل از این آگاهی ها استفاده کرد
   خوشحالم وسپاسگذار از خداوند از بودن در این مسیر

   +6
 31. این مساله نمی دونم تو ما ایرانی ها زیادتره مثل اینکه!
  از بس از بچگی به ما بر چسب زدن اون موقع که خودمون بچه بودیم نمی دونستیم دیگران از بس این حرفا رو گفتن و برای دیگران تکرار کردن که وقتی بزرگ‌تر شدیم هم ما همینا رو ادامه دادیم من الان هنوز تمرین دارم می کنم که این برچسب ها رو به خودم نزنم ولی گاهی فراموش می کنم و جالبه که هر کس هم از من تعریف می کرد بازم سخت باورم می شد البته الان هم همینطوره ولی بهتر شدم دارم باور می کنم که توانایی هایی هم دارم و راست می گن اونایی که تعریف می کنن !??????
  حالا من که هر روز سعی دارم می کنم که از خودم بد نگم به کسی ولی بعضی وقتا از خودم به خودم بد می گم??
  ولی من از امروز تعهد می دهم که شاهد جمع نکنم برای ضعف های خودم و برچسب بی خودی به خودم نزنم !

  +6
 32. سلام استاد عزیز و گرامی و تمام دوستان خوبم
  این فایل فوق العاده است آموزنده با ارزش با اطلاعاتی گرانبها این فایل را باید چندین بار گوش کرد تا در ذهنمان حک شود چقدر قشنگ است یاد گرفتن این شیوه ها و به اجرا گذاشتن آن من از امروز فقط و فقط برای افکار و حرفها و احساس های خوب برای خودم شاهد جمع میکنم و گزارش عملکردم را به اطلاع استاد گرامی و ارزشمندم و تمامی شما دوستان می رسانم ???❤❤❤???

  +4
 33. سلام به استاد خوبم
  این فایل و دیروز تو روز پنجاه و چهار تکرار گذاشته بودین و از بس که عالیه الانم گوش دادم بهش و خواستم نظرم و بنویسم.
  همه ی فایل های استاد خوبه ولی بعضی هاش خیلییی خوبه و این فایل از اون خیلیییی خوباس …
  این موضوع که برای مسائل و مشکلاتمون شاهد جمع نکنیم که واقعا عالیه و من حدود یک سالی که با قانون اشنا شدم خیلی بهتر شدم تو این موضوع ولی از امروز 1 دی 98 تعهد میدم که با تمام وجودم سعی کنم و حواسم باشه که دیگه اصلا برای مسائلم تو زندگی شاهد جمع نکنم و فقط از خوبی ها و توانایی ها و شادی هام تو زندگی برای خودم بگم و با دیگران در موردشون صحبت کنم و تو این خوبی ها شاهد جمع کنم …
  و نکته عالی برای من از این فایل 2 دقیقه اخرش بود که استاد در مورد ویژگی خدا که سریع الجواب هست و این که ** بی نهایت بخشنده هست ** گفتن و این که ** هر خواسته ای از خدا داریم خیلی خیلی بهترشو و به ما میده و این عادتش هست ** گفتن و یه دقیقه بعدش چراغش تو ذهنم روشن شد که در مورد 2 تا خواسته م تو زندگی که همین دو سه سال گذشته خدا بهم داد یادم اومد که قبلا هم بهش فکر کردم که من چیزی که از خدا خواستم تو این 2 تا مورد با ویژگی های خیلی خیلی بهترشو به من داده و این یعنی من 10 از خدا خواستم و خدا به من 100 و داده و با به یاد اوردنش باورم به ** بی نهایت بخشنده بودن خدا ** خیلی بیشتر شد و با خودن تکرار کردم و میخوام هر روز به خودم یاداوری کنم که این باور عمیق و عمیق تر بشه و واقعا حس کردم این باورم برام عمیق تر شد با این فایل و خیلییییی برام عالی و لذت بخش بود …
  خدای من شکرت … خدای بی نهایت بخشنده و واسع من ….عاشقتم که روز به روز باور هام داره بهت بهتر و بهتر میشه جان دل … استاد ممنونم ازتون

  +7
 34. روز پنجاه‌و‌چهار تکرار:
  برعلیه خود شاهد جمع نکنید:
  خیلی خوشحالم که در مورد چاقی از وقتی وارد دوره شدم به طور کلی شاهد جمع کردن رو ترک کردم و تا میتونم شاهد برای لاغر شدنم جمع می‌کنم.
  به طور کلی سعی می‌کنم در همه‌ی جهات این فرمول رو به کار ببرم هر چند گاهی هم اوضاع از دستم در میره اما اینو میدونم که رفتار اکنونم زمین تا آسمون با گذشته‌ی من فرق داره.
  این فایل هم مثل فایل‌های دیگه مطالب مهم و اموزنده‌ی زیادی داره که نیازه بارهای زیادی تکرار بشه تا در ناخوداگاه جا بیفته

  +7
 35. باسلام خدمت استاد عزیز ودوستان خوبم
  در مودد شاهد جمع کردن وبرچسب زدن متاسفانه باید بگم من زیاد این کار رو میکنم .به خودم برچسب تنبلی ،عصبی بودن وپرخاشگری،ترسو بودن ،نداشتن حافظه برای اعداد،همیشه میگم من عدد توی ذهنم نمیمونه .
  وسواس بودن وخیلی برچسبهای دیگه .واقعا چقدر زندگی های ما وحرفها ورفتارمون دارای جزییات ریز هست که ما اصلا هیچ توجهی به اونها نمیکنیم وفقط برحسب عادت ،وخیلی وقتها اینکه ما هم یه حرفی زده باشیم خودمون رو ورفتارمون رو زیر سوال میبریم .توی تعریفهامون با همدیگه بارها چیزهایی رو میگیم که عملا هم از دست کسی کاری برای ما برنمیاد وما فقط اون حرف رو تکرار میکنیم و غافل از اینکه داریم اوضاع رو بدتر میکنیم .چقدر من این کار اشتباه رو توی زندگی خودم تکرار کردم ? وچه خوب که ایک موضوع رو یاد کرفتم که این کار به ضرر من هست .
  من الاک که فکر میکنم حتی وقتی کسی از من حالا به هر دلیلی تعریف میکنه فورا میگم نه بابا حالا اینطوریها هم که شما میگی نیست .شما نظر لطفت اما من اینجوری نیستم وهزار تا حرف بیخود دیگه مثل این .
  اما از امروز به خودم وبه شما تعهد میدم که دیگه به خودم برچسب نزنم .وچون میدونم برای انجام هر کاری باید موافقت ذهنم رو جلب کنم از امروز شروع به کار کردن روی ذهنم برای این موضوع میکنم واین عادت زشت رو از خودم دور میکنم

  +7
 36. سلام یک سوال :
  چرا گوسفند که غذاش فقط علف هست این همه دنبه و چربی داره اما شیر که این همه گوشت و دنبه میخوره بدنش اصلا چربی نداره و فقط عضله است ؟ چرا گاو که از صبح تا شب هیچ حرکتی نداره و فقط سرش توی آخره دنبه اش کمتر از گوسفنده در حالیکه حرکت گوسفند بیشتر از گاوه ؟
  طبیعت بدن حیوانات با هم متفاوته . اونا هم فرمولهای ناخوداگاه دارند که البته فرقشون با انسان اینه که اونا نمیتونند فرمولهای ناخوداگاه رو تغییر بدهند اما ما با عقل و عشق و نیروی خوداگاهی که خدا بهمون داده میتونیم در فرمولهای ناخوداگاهمون دخل و تصرف کنیم .
  حالا میفهمم چرا میگید باید روی الگوهای رفتاری بیشتر تمرکز کنیم . چون ما انسانیم . البته این بحث خیلی طولانیه و میشه در موردش کلی مطلب نوشت .

  +7
 37. سلام .
  شهادت حضرت زهرا (س) بر شما تسلیت باد .
  دو تا ریشه ی چاقی دیگه هم پیدا کردم به لطف خدای متعال
  خشم = چاقی
  خودکم بینی = چاقی
  این فرمولها رو هم اگر مساوی متناسب ترین بودن قرار بدیم
  نیروی بر طرف کننده ی تناقض در ذهن میادو قسمت اول فرمول رو تغییر میده
  مهر = متناسبترین بودن
  اعتماد به نفس = متناسبترییین بودن
  راستی بزرگترین چیزی که پیدا کردم برای اثبات باورهای متناقض ، خود قرآنه .
  دیشب با بابام صحبت میکردم . بابام داشت در مورد قران صحبت میکرد . گفتند قرآن در عین صامت بودن گویاست و یک عالمه سخن و پند و درس درونشه . یهو ذهنم گفت بفرما خود قرآن شد شاهد:
  یعنی صامت (سکون، ساکت ) = گویا
  البته به همه ی کتابها و سایت و موبایل و …‌ میشه تعمیم داد . وجود خود انسان بزرگترین نشانه ی اثبات باورهای متناقضه . انسان در عین آشکاری پنهانه . در عین جسمانی بودن روحانیست و …
  خود خدا هم بزرگترین نشانه ی اثبات باورهای متناقضه . خداوند در عین آشکاری پنهانه و در عین پنهانی آشکار .

  راستی دفاع کردن از تناسب هم اومد توی باورهام .
  من بزرگترین مدافع تناسب هستم . البته این من من نیستم . نیروی ذهنمه . خودم گاهی اوقات دچار تردید میشم . اما نیروی ذهنم عجیب فعاله . خودش آنچنان مطالب رو کنار هم میچینه اصلا تو کفِش می مونم .

  کاری که من دارم انجام میدم برای پیدا کردن ریشه های چاقی به وسیله ی باورهای متناقض کاریست که خود خدا هم تاییدش کرده .
  شما هم بارها و بارها فرمودین . ریشه ی چاقی ما درونیست و عوامل بیرونی کمکش میکنند .
  و حالا ما داریم تناسب رو قدم به قدم در درونمون پرورش میدیم و عوامل بیرونی جذبش میشن و به صورت عاالی کمکش میکنند .

  پس وقتی ما از درون روی باورهامون کار کنیم زمانی خواهد اومد که دیگه تمام عوامل چاق کننده ی درونی و بیرونی تبدیل میشن به عوامل متناسب کننده .

  خدایاااا کمکم کن .میدونم تو باهام هستی . میدونم تو اگه منم نخوام بهم کمک میکنی . خودت مسیر رو هر لحظه بازتر و بازتر میکنی و بهم کمک میکنی تا احساسم در مسیر تناسب قرار بگیره .

  راهی که دارم میرم شاید در ظاهر با راه استاد متفاوت باشه ولی خودت میدونی زیر بنای این کار هم احساسی درونیست که از تو نشات میگیره نه از عاملی بیرونی . علت تمام چاقیهای ما درونیست و هرچه بیشتر میگذره بیشتر موانع شناسایی میشن . هرچی بیشتر جستجو میکنیم همراه بچه ها موانع رو با کمک خدا شناسایی میکنیم و پشت سر میزاریم . خداوند هر لحظه از وجودمون راهی رو باز میکنه تا تناسبمون لذتبخش تر بشه . ما تا رسیدن به تناسب اندام ایده آل از هر راهی که تناسب رو برامون لذتبخش کنه کمک میگیریم چه عوامل بیرونی چه عوامل درونی .

  راستی یه خبر خوش هم بهتون بدم حتی ترازو هم در ذهنم داره به عاملی برای تناسب تبدیل میشه چون هربار میرم روش انتظار عدد کمتری رو دارم و همین اتفاق میفته .گرچه هنوز میترسم . ولی این ترس رو هم میشکنم و این مانع چاق کننده رو هم در ذهنم تبدیل میکنم به عاملی برای متناسب شدن . ولی هنوز هم محتاطاته عمل میکنم چون این کار خلاف آموزه های شماست . اما چون دارم مرحله به مرحله روی ذهنم کار میکنم ایمان دارم قدرت ذهنم این مانع رو هم برای خودم تبدیل به عاملی برای متناسب شدن میکنه و
  تازه بعدش هم به عاملی برای متناسب ماندن .
  چون من تصمیم قاطع خودم رو برای متناسب شدن و متناسب ماندن گرفته ام .

  راستی یادتونه میگفتم میخوام به وزن ۴۴ برسم . وقتی حتی خود چاقی اومد سراغم از این چاقی هم برای رسیدن به ۴۴ استفاده کردم .
  من چاقترین ۴۴ کیلویی جهانم .
  فرمول چاقترین بودن = ۴۴ بودن
  متناسبترین بودن = ۴۴ بودن
  پس نتیجه میگیریم چاقترین بودن = متناسب ترین بودن =۴۴ بودن
  و نیروی ذهن من از بدنم یک ۴۴ کیلوی زیبا و خوش اندام را میسازه .

  خلاصه همچنان در حال تفکر و پرواز میان درون و بیرون هستم و خداوند هم کمکم میکنه یه زمانی سکوت میکنم میگم خدایا دوباره چه چیز جدیدی میخوای نشونم بدی؟ یهو یه جرقه توی ذهنم میزنه که بلند شو فلان کار و انجام بده یا فکری نو به سراغم میاد و ….
  البته شاید این تناقضات یکم پیچیده باشه ولی اینا مال خودمه . مال ذهنم و خودش خوشگل همه رو تنظیم میکنه .
  اصراری ندارم بچه هایی که سایت شما رو مطالعه میکنند اینا رو متوجه بشن چون شاید براشون سخت جلوه کنه . اما با یکم فکر کردن همش کاملا روشن میشه .

  به قول یکی از بچه ها میگفت سادات چرا فکر میکنی ما حرفاتو نمیفهمییم ۴۴ کیلو از نظر همه ی ما یعنی یه فرد لاغر استخوانی . برای همین ذهنت داره چاقی رو کنارش میزاره تا چهل و چهاری از تو بسازه که یه ۴۴ متناسب بشه . میگفت به نیروی ذهنت اعتماد کن اون عالی هدایتت میکنه .
  اینم نشونه ای از خدا بود که دلم رو آروم کرد و در راهم ثابت قدم ترم کرد .
  خدایا شکرت که متناسبم کردی .
  خدایا شکرت که خودت ادامه ی راه رو هم برام شیرینتر و شیرینتر میکنی .

  خدایا شکرت شکرت شکرت .

  +5
 38. من از امروز تعهد میدهم که علیه خودم شاهد جمع نکنم و در مورد مهارت ها و توانایی های خودم صحبت کنم امروز 16 بهمن سال 97. تعهد میدهم که به زودی بیام و از تغییرات عالی خودم براتون بنویسم..

  +6
 39. یک موضوعی از وقتی مهاجرت کردم توجه من رو خیلی بخودش جلب می کرد و برام جالب بود
  از بچگی تو محاوره ها اینطور به ما یاد دادن که شرط فروتنی اینکه وقتی کسی ازت تعریف کرد بگی نه بابا حالا اونطوریها هم که می‌گویید نیست
  ولی اینجا دقیقا برعکس هست مثلا وقتی از بچه کسی تعریف می کنی در جواب بهت میگه بله اون شایسته این تعریف هست
  این در تمام موارد صادق هست حتی وقتی از بزرگسالی بابت مهارتش تعریف می کنید به شما میگه بله مهارت و تجربه من در کارم ستودنی هست
  اوایل که اومده بودم از جوابشون جا می خوردم چون در فرهنگ عام ما این یک نوع بزرگنمایی هست
  فکر می کنم این نوع شاهد جمع کردن به نوعی در فرهنگ ما خیلی متداول هست

  +12
 40. استاد ممنون از فایل بسیار مفید و تاثیرگذار
  من سوالی داشتم در مورد بهبود روابط با توجه به اینکه در یک رابطه انرژی و نوع نگاه دونفر هست که به رابطه شکل میده چطور میشه با قدرت ذهن یکنفر رابطه را بهبود بخشید
  ممنون میشم در مورد کارکرد این قانون بر روی روابط میان فردی هم توضیح بدید

  +4
 41. سلام وقت بخیر استاد ارجمند
  سپاس فراون بابت زحمات شما
  فایل تصویری شاهد را دوبار دانلود کردم ولی متاسفانه باز نمی شود ایا مطالب ان همانی است که بصورت نوشته موجود است یا خیر؟
  ضمنا من بطور عجیبی دائم منتظر پیامهای زیبا و پر محتوا و پر انرژی شما هستم معتاد شدم ?
  ما هم عاشق شما هستیم عاشق ان جمله که می پرسید چه کسی مهمتر از شماست همیشه سلامت و موفق باشید ارزوی بهترینها را برایتان دارم

  +4
 42. سلام بر استاد خوبیها
  فایلتون عالی بودمثل همیشه دقیقآ درست میفرمایید استاد من خودم تجربه بسیاری در این زمینه دارم و کاملآ درک میکنم که چقدر تابحال علیه خودم شاهد جمع کردم و سختیهارو برای خودم اضافه کردم که به لطف خداو شما استاد گرانقدر متوجه اشتباهاتم شدم و مدتیه تغییر روش دادم و با امید و صبر منتظرم تاتغییرات رو در زندگیم ببینم فقط یک سوال داشتم اینکه آیا ما همزمان میتونیم روی چند مورد از مسائلمون تمرکز کنیم و سعی در پاکسازی ذهنی داشته باشیم یا یکی یکی بهتر جواب میده ممنون میشم راهنمایی بفرمایین
  باتشکر

  +8
 43. سلام استاد بزرگوار واقعا صحبت های شما از دل بر می آید و به دل میشینه،من تمام این سالها همش دنبال شاهد جمع کردن برای نکات منفی بودم و تازه اگه کسی هم ازم تعریف میکرد کلی تلاش میکردم که نه اشتباه نکن من اینجوری نیستم و انگار وظیفه داشتم اون شخص را متقاعد کنم که هیچ نکته مثبتی ندارم?،خدایا چقدر بیرحمانه، واقعا به خود حقیقی ام ظلم کردم?،ممنون که ما رو متوجه نکته به این مهمی کردید،عالی بود.

  +7
 44. بسیار عالی
  میخوام اینجا عهد ببندم تلاش کنم دیگه از ایرادات خودم با کسی صحبت نکنم
  ……….
  پی نوشت: چقدر حس میکردم این فایل برای من هست

  +8
 45. سلام استاد بازم فایل تون عالی بود من به خودم قول میدم که برای خودم شاهد جمع نکنم و تعهد میدم اینجا به شما و خودم و خدای خدام که در این راه ثابت قدم بمونم ممنون استاد خیلی عال هستی شما

  +7
 46. درود بر شما
  من کلمه استاد را واقعاااا برازنده شما می بینم چون به قدری واضح مسایل را باز می‌کنند که به قشنگی هر چه تمامتر میان و به ذهن ما میشینند
  بیرریایی شما واقعاااا ستودنی است
  استاد این آرامشی که شما به قول خودتون فوق دیپلم به روح و روان ما داده‌اید هیچ فوق تخصص ‌پزشکی هم با سالیان سال دارو تو حلق آدم‌ها کردن و بیشتر به ناآرامی و دیوانگی کشاندن نکردند ،بدون هیچ اغراقی شما نه چند تا پله بلکه چند صد پله جلوتر هستید و درود بر شما واقعاااباثر کنید به چنان آرامشی دست یافتم که اگر سالیان سال هم تلاش می‌کردم غیر ممکن بود بهش برسم ????متشکررررررررم

  +9
 47. سلام استاد واقعا ممنونم ازتون که همیشه فایلهاتون همیشه عالی هستن و منم به خودم خیلی بر چسب زدم و پیش همه می گفتم و شاهد می گرفتم ولی از امروز به شما و خودم و خدای خودم قول میدم که دیگه شاهد نگیرم و همیشه متهعد بمونم در این راه ان شالله

  +7
 48. سلام اقای روشن عالی بود شما کارهایی را که من تصور میکردیم دلیل بر خضوع میشه را با شرح جالبتون نشان دادید که باعث انحراف راه ما میشه از وقتی که میذارید ممنون

  +7
 49. من از بچگي با باور پرخور بي عرضه حواس پرت ساده و دهن بين بزرگ شدم از امشب به خودم قول ميدم كه ديگه هيچ وقت اين باورها رو به زبانم جاري نكردم و از خداي مهربونم هم ميخوام كه تمام اينها رو از ذهنم پاك كنه و باور توانمند بودن رو به من عطا كنه و مطمينم كه خدا بهترين رو برام ميخواد و از همين لحظه به من عطا ميكنه در حدي كه حتي بيشتر از انتظار من خواهد بود

  +7
 50. باسلام استادعزیز
  مرسی برای این پیامتون خیلی برکت گرفتم
  من چند روزی بود به این فکر رفته بودم چرا هرچی پیش میاد به خواهرم مامانم میگم چه در مورد خودم چه ضعفهای پسرم….
  ولی در اینجا متعهد میشم واقعا که این ضعف و از رو خودم بردارم و خودم و گنترل کنم.
  بااینکه خیلی اهل تلفن بازی و حرفه‌ای روزمره با کسی هم نیستم ولی اینکار و هم باید بذارم کنار وموفق هم میشوم. تغییر از درون اتفاق میفته و ما پای تعهدمون می‌ایستیم ودنیای بیرون ما نیز تغییر میکنه.
  روزهای خوب خواهند امد

  +8
 51. سلام به همه ی دوستانم و استاد عزیزم
  دیروز که استاد نوید این فایل با ارزش رو دادید من فکرم مشغول شده بود که این معنی و موضوع فایل چه خواهد بود؟ ?
  تا امروز که متن ابتدایی رو خوندم و یاد موضوعی افتادم: من هروقت که موضوعی رو متوجه نمیشدم یا دیر متوجه میشدم به دوستام میگفتم :تو که میدونی من دیر میگیرم. یا وقتی از چاقیم میگفتم حرف این بود که من اینجوریم و کاری نمیتونم بکنم و همه تایید میکردن و من به مرور باورم شده بود انسان چاق، تنبل، خنگ و بدشانسی هستم.
  با دوستان جدیدی که دید مثبتی داشتن آشنا شدم و من هرچی از خودم بد میگفتم اونا میگفتن نه اتفاقا خیلی هم خوبی و احساس ناشناخته ی خیلی خوبی در وجود من بیدار میکردن که : من خوبم؟!!
  چطور تا الان توجه نکردم به این موضوع؟ آره من واقعا خوب بودم ولی به خاطر شاهدهای زیادی که برای عدم خوب بودنم جمع کرده بودم خودم و کل دنیا باور کرده بودیم و دنیا تمام تلاشش رو میکرد تا هرروز بدترین ایرادام رو به من نشون بده و من رو در نظر خودم ناتوان جلوه بده.
  خدا رو شاکرم که این فایل ارزشمند تولید شد و از استادم ممنونم با اینکه نمیدونم افکار و احساس من چه قدر مشابه با موضوع فایل هستش با شور و اشتیاق بی نهایت این فایل رو گوش می‌کنم و لذت میبرم و در زندگیم حتما بهش عمل می کنم.

  +12