0

نوجوان شگفتی ساز

365 بازدید

به خوبی به یاد دارم روزی که تصمیم گرفتم برای لاغر شدن از قدرت ذهن استفاده کنم به هیچ وجه انتظار لاغر شدن نداشتم چون تمام تجربیات قبلی من برای لاغر شدن منجر به شکست شده بود.

مدت ها در انجام تمرینات ذهنی برای لاغری استمرار داشتم.

در همان روزهای اول از تغییر احساسی که در من ایجاد شده بود لذت می بردم و همین تغییر به ظاهر ساده باعث افزایش شوق و اشتیاق من برای ادامه دادن شد.

به لطف خدا در مسیر لاغری با ذهن ادامه دادم تا بعد از حدود 15 ماه نتایج اولیه را در جسم مشاهده کردم.

سر از پا نمی شناختم و زمانی که واکنش اطرافیانم نسبت به لاغر شدنم را دیدم انگیزه ای مضاعف برای ادامه دادن و کسب نتایج بهتر گرفتم و از آن زمان به مرور نتیجه جسمی من از یادگیری لاغری با ذهن بیشتر شد.

زمانی که بیش از نصف اضافه وزن خودم را با استفاده از قدرت ذهن کاهش داده بودم بیشتر مورد توجه اطرافیان قرار گرفتم و آنها از روی کنجکاوی از من درباره روشی که برای لاغری استفاده کرده بودم سوال می کردند.

هرچه لاغری با ذهن را توضیح می دادم آنها بیشتر به حرف های من شک می کردند که من نمی خواهم روشی که موجب لاغری ام شده است را به دیگران بگویم.

هرچه من بیشتر توضیح می دادم آنها بیشتر مقاومت می کردند و اصرار داشتند تا راستش را بگویم و برنامه رژیمی که استفاده کرده ام را به آنها بدهم تا با استفاده از آن بتوانند مثل من لاغر شوند.

آن روزها متوجه شدم که توضیح دادن به افرادی که نمی خواهند لاغری با ذهن را باور کنند بی فایده است و تصمیم گرفتم فقط برای افرادی توضیح بدهم که دوست دارند لاغری با ذهن را یاد بگیرند نه آنان که فقط می خواهند لاغر شوند.

به لطف خدا آرام آرام افرادی که علاقمند به یادگیری لاغری با ذهن بودند به سمت سایت تناسب فکری هدایت شدند.

آنان که می خواستند لاغری را به شکلی متفاوت تجربه کنند.

شکلی که توام با شادی، احساس خوب، نشاط درونی و تناسب اندام ایده آل و ماندگار باشد.

ویدیویی که در این بخش برای شما قرار دادم توضیحات نوجوان شگفتی سازی است که با اطمینان قدم در مسیر لاغری با ذهن گذاشته و با اشتیاق و احساس در حال سپری کردن این مسیر و کسب تجربه های بی نظیر است.

ضمن تبریک به این دوست عزیز پیشنه اد می کنم به داستان شگفتی سازی این دوست عزیز توجه کنید تا ضمن ایجاد باور قوی تر برای نتیجه گرفتن از مسیر لاغری با ذهن شور و اشتیاق بیشتر برای شگفتی ساز شدن در شما ایجاد شود.

منتظر خواندن نوشته های عالی شما هستم

همراه همیشگی شما: رضا عطارروشن

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://tanasobefekri.com/?p=24095
اشتراک گذاری:
برچسب ها:

نظرات

4 نظر در مورد نوجوان شگفتی ساز

درباره آنچه درک کردید بنویسید

 1. سلام عزیزم خوبی…آفرین ب تو ک تونستی.تواین سن ب این آگاهی برسی.ب تناسب اندامت رسیدی.تو میتونی بهترین هارو رقم بزنی..ازبیشتر
  خیلیییییی خیلیییییی بهت تبریک میگم عزیزم.ب امید موفقیت بیشترو بهتر و باکیفیت تر

  0
 2. خیلی بهتون تبریک میگم و براتون خیلی خوشحالم که تو این سن با این روش درست و شگفت انگیز آشنا شدین و درمسیر درست قرار گرفتین قدرشو بدونید امیدوارم که درتموم مراحل زندگی تون موفق باشین

  +4
 3. سلام دوست عزیز
  تبریک میگم 😊
  آفرین👏👏👏👏👏
  خیلی خوشحال شدم
  خداروشکر که نتیجه تلاشتون رو دیدین😊
  براتون بهترین ها رو آرزو دارم🙏
  انشالله در تمام مراحل زندگیتون موفق باشین 😘❤️😘🌺🌸

  +3