ورود / ثبت نام
0

جلسه اول

اندازه متن

به نام خدای مهربان

نوشته فریده حسنی عزیز بعنوان متن توضیحی این جلسه انتخاب شد:

باید باور کنیم که این تمرینات زندگی ما رو تغییر میده، اصل باور کردنشه، و قبل از اینکه به باور تبدیل بشه باید خیلی کارهای  دیگه انجام داده باشیم، اگر می خواییم یه‌ کاریو  انجام بدیم باید قبلش یه عالمه کار دیگه رو انجام داده باشیم.

یعنی چی؟ یعنی اگر بخواییم به جایگاه فهم و درک بالاتر برسیم قبلش باید از پله های اول شروع کرده باشیم، آزمون و خطا کرده باشیم، یه عالمه چالشو در خودمون حل کرده باشیم تا به درجات بالاتری برسیم. 

مثلا اگر سطح درکم از دوره های لاغری با ذهن بیشتر شده بخاطر اون شروعیه که ۲ سال پیش استارت زدم و در این ۲ سال بالا و پایین ها شدم و در اون فراز و نشیب ها من ساخته شدم.

اگر گاهی به سختی خوردم و راه به جایی نداشتم، کلافه شدم و از تمام عوامل بیرونی دست کشیدم‌ به این دلیل بود که به درون خودم ورود کنم که در درون من همه پاسخها وجود دارد.

اگر به چالشی برخورد کردیم، اگر حالمون بد شد، اگر ناامید شدیم، اگر برامون سئوالاتی پیش اومد، همگی اونها مارو قدرتمندتر کرد، قدرت و شجاعت درون ما رو بیدار کرد، درس صبر به ما داد، درس باورها رو برامون ملموس تر کرد، به ما ماهیگیری یاد داد که حالا می تونیم با قدرت روی پای خودمون و آگاهی هامون بایستیم و از خودمون و باورهای جدیدمون دفاع کنیم. 

پیمودن تمام اون راه ها برای ساختن و شکل دادن باورهای جدید ما بوده، اگر ما هنوز هم از دریچه پنجره دیدگاه های قبلیمون به جهان و اتفاقاتش نگاه میکردیم  که الان می باید در همون جایگاه و شرایط قبلی بودیم اگر تغییر کردیم یعنی نگاهمون تغییر کرده. 

پس این راه و مسیر ذهنیو برای بهبود کیفیت زندگیمون تو همه جنبه هاش استفاده کنیم که فقط و فقط از این طریق میشه به خواسته ها رسید.

اینکه در این مسیر دیگران رو مجبور نکنیم که همراه ما باشن هم‌ بسیار مهمه چونکه اوایل پیوستن به این مسیر، ما دوست داریم‌ اطرافیان یا دوستان ما هم با ما همراه بشن و مدام از آگاهی های جدیدمون می خواییم به اونها هم انتقال بدیم که البته نیت ما خیره ولی در بیشتر مواقع با فیدبک خوبی روبرو نخواهیم شد اونم بدلیل اینه که اون افراد اصلا در مدار شنیدن این مطالب نیستند و اتفاقا مارو آدم های خیال پرداز تصور میکنن.

برای خودم پیش اومد که افرادی رو با خودم به اجبار همراه کردم و هیچ کدوم از اون ها با من نموندن و تازه بمن گفتن تو توهم زدی و سرتو کردی زیر برف و واقعیت جهانو نمیبینی.

هنوز هم که گاهی متنی فایلی برای اطرافیانم میفرستم بی توجه هستن، مثلا من از اوضاع و شرایط ناراحت کننده یکی از نزدیکانم خبر دارم و براش ناراحت شدم و یک متن آگاهی دهنده براش فرستادم.

اولا که بعد از چند روز دید و هیچ عکس العملی نشون نداد اصلا فکر نکنم اون متنو خونده بود، پس زور الکی نزنیم برای آگاه کردن دیگران، اونیکه وقت بیداریش باشه از یه طریقی بیدار میشه.

نتایجی که ما در این مسیر خواهیم گرفت گویای مسیر درست ما خواهند بود، زمانیکه نتایج خوب داشته باشیم افراد به سمت ما خواهند اومد و از راهی که رفتیم خواهند پرسید. 

چیزی که قبلا شنیدیم این بوده که زندگی جبره ،زندگی سخته ،برای داشتن‌ حال و هوای خوب و خوشبختی باید سخت تلاش کنی ،رنج ببری ،پوستت کنده بشه تا بتونی شاید یه ذره روی خوش ببینی 

و حالا داریم یاد میگیریم که پایه و اساس جهان هستی بر ساده گیه بر زیباییه ،خیر و برکته ، حالا ما موندیم و اونهمه اطلاعات اشتباه که باید بتونیم آروم آروم ازشون دل بکنیم و از اون سرزمین به سرزمین جدیدی حجرت کنیم 

سرزمینی که قوانین داره که هر کسی از قانون هاش استفاده کنه میتونه رشد کنه و هر کسی قوانینشو نشناسه مجبوره تا آخر عمر بردگی کنه و زجر بکشه 

و ما حجرت کردیم‌ از سرزمین جهل به سرزمین آگاهی و داریم یاد میگیریم‌ که قربانی کنیم هر آنچه را که قبلا آموختیم ،جالبه برای ما یادگیری یک آموزش جدید سخت نیست ،دل کندن از اون همه یادگیری های قبلی سخته و واقعا اگر میخواییم بصورت ریشه ای تغییر کنیم باید تمام رفتارهای گذشته خودمونو فراموش کنیم 

خدارو شکر که به مسیر درست هدایت شدیم که در مسیر درست با هر سرعتی بریم حتما به مقصد خواهیم رسید، در مسیر صحیح که باشیم به موقع می خریم به موقع می فروشیم‌، یعنی همیشه در بهترین زمان در بهترین و مناسب ترین‌ مکان ها خواهیم بود.  

وظیفه ما در این راه باور کردن و رفع موانعه، چطورش کار خداست.

ما بهتره روی افکار و رفتارهای خودمون کار کنیم خدا وظیفه خودشو بلده.

اگر زیاد به چگونگیش فکر میکنیم بخاطر عادت های مخرب سال هاییه که ما تصور کردیم وظیفه ما چطور رسیدنه و وظیفه خودمون که خواستن خواسته هامون بود رو یادمون رفت ،یعنی ما حتی جرات گفتن خواسته هامونو نداشتیم چونکه به چگونه رسیدنش فکر میکردیم و چونکه راهی براش پیدا نمی کردیم ناامید می شدیم.

شروع آموزش های من از ۲۰ سال پیش با خوندن یک کتاب شروع شد. چند سالی رها کردم و مجدد سال ۱۳۸۷ در دوره کوتاهی شرکت کردم و مجدد رها کردم.

۸ سال پیش بصورت جدی وارد دوره های روان درمانی، ان ال پی و خوندن کتاب های متعدد و دوره ها  شدم که هر کدوم از اون آموزش ها مسیر یادگیری منو تغییر میداد.

آموزش هام ادامه داشت تا ۴ سال پیش که مدل و جنس آگاهی ها به این‌ سمت اومد و وارد دوره های ذهنی شدم، بدلیل اینکه علاقه زیادی به یادگیری داشتم ادامه دادم و از ۲ سال پیش با سایت تناسب فکری آشنا شدم .

نزدیک به ۲ ساله که در دوره های استاد هستم، دوره مقدماتی، پاکسازی، پیشرفته، روانشناس لاغری خود باشید،۳ دوره از خلق آرزوها و خدا هرگز دیر نمی کند که هنوز بصورت جدی شروعش نکردم.

و راضی هستم از انتخابم اینکه خواستم تغییر کنم و هدایت شدم به دوره های استاد.

من همچنین ۱ بار دوره ۱۰۰ گامو گذروندم و تقریبا ۹۰ درصد فایلهای رایگان سایتو دیدم و خوندم همچنین در دوره زندگی با اراده خداوند هم مشارکت دارم.

در کل خوشحالم از اینکه صاحب اینهمه آگاهی شدم و مصصم می خوام که همه دانسته هامو به عمل تبدیل کنم نه فقط دانسته باشمشون یا بتونم خوب بنویسم یا برای کسی توضیحش بدم میخوام جزء سلول های وجودم بشن.

دلیل بودن من در دوره های ذهنی که فقط در این سایت نیستم همزمان در چندتا دوره دیگه هم دارم فعالیت میکنم، اینه که میخوام دنیای دیگه ایو تجربه کنم. الان دیگه مطمئن شدم که در درون من چیزی از خودم وجود نداره که متعلق به من باشه.

ذره ذره وجود من مال دیگرانه، من یه جاهایی رفتارهای پدرمو دارم، جاهایی رفتار مادرم، عموهام، مادر بزرگم، پدر بزرگم، معلم ها وووو مخصوصا منیکه از بچگی در خانواده شلوغی بزرگ شدم و پدرم علاقه شدیدی داشت که ۱۰ ماه از سال رو پدر، مادر، برادرها و اقوامشو در منزل ما نگه داره بنابراین خونه همیشه شلوغی داشتیم، پس آموزش پذیری منهم از افراد بیشتریه. 

میخوام خودی از خودم بسازم که شکل هیچ کدوم از اونها نباشه ،وقتی از بیشتر ابعاد وجودم راضی نیستم یعنی من خود حقیقیم نیستم من مجبور شدم به خاطر اطرافیانم لباس های اجتماعی به تن کنم. 

تربیتی که شدم مورد دلخواهم نیست، می خوام با ارزش های جدیدم زندگی کنم، می خوام زیبایی برام تعریف جدید بشه، می خوام باورهای پول سازیمو تغییر بدم، می خوام نظرم در مورد روابط تغییر کنه، می خوام تمام اون افکار پوسیده نسل های قبلیمو که بمن رسیده بکنم از درونم، می خوام پوست اندازی کنم .

می خوام خود قبلیمو بذارم همون جایی که بود و با خودم نیارمش به این دنیای جدیدم، باید نوع نگاهمو به همه چیز، به خدا، به جهان، به آدم ها، به عشق، به پول، به روابط و به خودم مهم ترینش به خودم عوض کنم.

هر رفتاری که تا الان با خودم داشتم‌ کپی شده اطرافیانم بود که اصلا دوسشون ندارم برای همین قیام کردم و در مسیر قربانی کردن تمام اون وابستگی های سابقم هستم، باید بشکنم تمام اون بت هایی که برام ساخته بودن و منهم چشم بسته فقط گفته بودم چشم، چرا ؟ چونکه بمن فهمونده بودن که دختر باید حرف گوش کن باشه باید تو سری خور باشه. 

حالا دیگه نمی خوام اون فریده سابق باشم، میخوام اون لباس رنج و بدبیاری ها رو در بیارم و بیام تو مسیر عشق، نور، لذت، پول، زیبایی و هر آنچه که خودم دلم میخواد.

الان میدونم که حس قربانی بودنی که ۴۵ سال با خودم حمل کردم و ازش توجه دریافت میکردم برام حکم طناب دار و داره که منو همیشه در موقعیت های ضعیف قرار میده و میخوام اولین لباس ضعف  خودمو برای همیشه از تنم در بیارم.

سالهاست دارم تلاش میکنم که خود قبلیمو خاموش کنم، هرچند صدای اون خیلی بلنده ولی من تلاش خودمو می کنم که هر چقدر تمرین کنم بهتر و بهتر خواهم شد.

باید از اون پنجره ای که سالها ازش جهانو نگاه کردم، پولو نگاه کردم، عشقو نگاه کردم، خودمو  نگاه کردم، دیگه نگاه نکنم، اگر نگاه کنم یعنی دارم نقش تغییرو بازی میکنم، هر چند اولش با نقش بازی کردن شروع شد و داره جدی میشه که اگر جدی بشه نتایج گویای جدی شدن منه.

می خوام محکم و قوی و توانمند پای خودم وایسم، حامی خودم بشم، خودمو دوست داشته باشم و به خودم بگم که اگر اطرافیانت نتونستن تورو دوست داشته باشن اونها دوست داشتن بلد نبودند وگرنه تو دوست داشتنی بودی و هستی.

میخوام های زیادی دارم که خدا رو شکر در حال تمرین کردن هستم و میدونم بزودی منه قدیمم کمرنگ میشه و شخصیت جدید مقتدر متفاوتی از من زایش میشه.

یعنی باید زایش بشه، وقتی من دارم متفاوت فکر میکنم، جوری فکر میکنم که ۸ میلیارد انسان دیگه فکر نمیکنن، پس جوابی که از جهان دریافت می کنم جوابیه  که به ۸ میلیارد انسان نمیده.

اگر خودمو متفاوت ببینم متفاوت جواب می گیرم.

اولین قدم اینه که نوع زاویه نگاهم تغییر کنه که خود همین تمرین برای من ۸ سال زمان برده، از همون استارت اولی که ۸ سال پیش در زندگی من خورده شد و من با موضوع ذهن آشنا شدم .

منم دوست دارم آرامشی از جنس دیگه ایو تجربه کنم، عزت نفسم بیشتر بشه، احساس ارزشمندیم بیشتر بشه، اعتماد به نفسم بالاتر بره، سلامت تر باشم، ثروتمندتر باشم، روابط عالی داشته باشم، میخوام هر جای جهان دلم خواست زندگی کنم، سفر کنم و لذت ببرم، حالم خوب باشه، من دوست دارم تمام ذرات اجزاء هستی در خدمت من باشن.

و سپاسگذار خداوند هستم که من خواستم و هدایت شدم به مسیرهای صحیح و ریشه ای.


پیشنهاد می کنم به این صفحه مراجعه کنید و درباره توضیحاتی که داده شده است دیدگاه خود را ثبت کنید. اطمینان دارم محتوای این صفحه با مشارکت شما بسیار تاثیرگذار خواهد شد.


دستور کار اجرای جلسه اول:

۱- تماشای فایل ویدیویی توضیحات جلسه اول

۲- تکرار ۳ مرتبه فایل جلسه اول (تصویری یا صوتی) تا قبل از ارائه قسمت دوم

۳- انجام تمرینات مربوط به جلسه اول در قسمت نظرات

(مشتاق خواندن نظرات ارزشمند شما هستم)

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://tanasobefekri.com/?p=12168
برچسب ها:
393 نظر در مورد جلسه اول

دیدگاهتان را بنویسید

   فرشته مهربانF.s
   1400/08/24 23:39
   مدت عضویت: 469 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 308 کلمه

   با سلام خدمت استاد گرامی ودوستان عزیزم

   امروز به طور اتفاقی دوباره به این دوره شگفت انگیز هدایت شدم 

   یادم اومد که چقدر این دوره فوق العاده درطول یک سال گذشته زندگی منو از این رو به اون رو کرده 

   چه مشکلات روحی که حل شد وحتی جسمی 

   خدارو شکر الان تو مرحله جدیدی از خودم هستم 

   من رشد یافته من قدکشیده 

   نمیگم ۱۰۰ درصد بهتر شدم اما ۴۰ درصد بهتر شدم واین یعنی خیلیییی یعنی خیلیییی

   منی که حتی امید به یک درصد بهتر شدن خودمو شرایط نداشتم حالا ۴۰ درصد بهتر شدم خداروشکر هزاران بار برای اینهمه پیشرفت 

   اما تمرین من

   بریم سراغش

   خدایا دلم میخواد تو این دوره شرکت کنم ویک ایستگاه به لاغری وتناسب اندامم نزدیک تر بشم 

   الان به لطف خدا ایستگاه چهارم وسایز ۴۸ واووو از سایز ۵۴ رسیدم ۴۸ ترکوندم  الان میخوام بشم سایز ۴۶ واون شلوار مشکی گاباردین که دوسال پیش خریدم از ساق پاهامم بالا نمیرفت الان نصفش حله بقیشم تنم بشه عالی میشه 

   من میخوام یه ماشین بخریم حالا هرچی شد اکیه عال

    

   منم از این دوره عشق ورزی به خودمو یاد بگیرم وخودمو بیشتر از قبل دوست داشته باشم حالا یکمم بیشتر شد عالیه 

   من میخوام پولدار بشیم به حدی که خودمو وهمسرم هر دوپول توجیبی داشته باشیم 

   من دلم میخواد آرامش بیشتری داشته باشم حالا ده درصدم بیشتر بشه عالیه 

   من میخوام با خدا دوست بشم وایمانم بهش زیاد بشه 

   دلم میخواد آدمهارو دوست داشته باشمو آدمها هم منو دوست داشته باشن 

   دلم میخواد اونقدری پول داشته باشم که چیزا وسایلی که دلم میخواد خودم برای خودم بخرم

   دلم میخواد علاوه براونا اونقدری پول داشته باشم که همه دوره های استادو بخرم به راحتی

   دلم میخواد رفته رفته ویکی یکی ایستگاههای تناسب اندامو طی کنم وبه اندام ایده آلم برسم 

   دلم میخواد پوستم عالی بشه پوست کل بدنم 

   فعلا همینا بعدا میام دوباره میخوام ازت ممنون که خدای منی 

   دوستتت دارم

   وبهت ایمان دارم که همشونو محقق میکنی مخصوصا که تاحالا همشونو محقق کردی پس دیگه بهت اطمینام دارم  

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/08/20 00:46
   مدت عضویت: 563 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 98 کلمه

   سلام به همه عزیزان و استاد خوبمون💜

   من از شرکت در این دوره میخوام 

   اتفاقای خوب بسازم 

   میخوام رها باشم و ازاد 

   مییخوام شجاعت و جسارت زیادی تو زندگیم پیدا کنم 

   میخوام دلم با خدا باشه بیشتر با خدا حرف بزنم و ازش کمک بگیرم 

   میخوام اراده خداوندو اصل قرار بدم 

   میخوام سلامت جسمی داشته باشم 

   میخوام با انسان های بیشتر ارتباط برقرار کنم 

   میخوام رابطه عاطفی عالی داشته باشم 

   میخوام معمار موفقی باشم 

   میخوام عاشق خدا باشم خدا خدا خدا 

   میخوام ثروت زیادی بسازم 

   میخوام قدرت درونی پیدا کنم 

   میخوام در یک کلام اروم باشم و حال دلم از خودم خوب باشه

   به امید خدا که به همشون میرسم حتی بیشتر ❤

    

    

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   mohannaf1396@gmail.com
   1400/08/19 20:06
   مدت عضویت: 22 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 218 کلمه

   سلام
   من از وقتی ب این سایت هدایت شدم فهمیدم زندگی چیه خودم این جسم خدا کجای زندگیمه اصلا این جهان چجوریه
   همه اینها رو اول ب خدا ک هدایتم کردو بعد ب استاد عزیز ک بهترین معلمی هستن ک تا حالا داشتم
   از فایلهای رایگان استفاده کردم از دوره زندگی باطعم خدا استفاده کردم و الان دوره دوم رو میخوام شروع کنم
   من قبلا حس میکردم آدمی هستم ک خدا رو میشناسم اما وقتی اومدم اینجا فهمیدم من اصلا نمیدونستم خدا چیه
   الان خیلی خیلی حسم بهتره
   تو این دوره خداجونم
   آرامش بیشتر لذت بیشتر زندگی بیشتر بیخیالی بیشتر خوشحالی بیشتر میخوام خداجونم میخوام کسی بشم ک عاشق خودم باشم عاشق حس خوبم
   میخوام کسی باشم ک حس و حال خوب خودمو ب رفتار و انتظار کسی گره نزنم
   میخوام خونه مستقل داشته باشم
   میخوام رابطه عاشقانه با همسرم داشته باشم
   میخوام صاحب محصول لاغری با ذهن بشم
   میخوام متناسب بشم در مسیر لاغری با ذهن هرروز موفقتر بشم وک بهتر درک کنم
   میخوام زندگی با طعم خدا رو داشته باشم
   میخوام سالمتر و سلامتی بشم هم از لحاظ روحی هم جسمی
   میخوام بیشتر وبیشتر آگاه بشم بیشتر جهان و خدا رو بشناسم
   میخوام بخندم میخوام ماشین بهتر بخرم
   میخوام راحت باشم
   من ب امید خدا این دوره دور میکنم چن ی حسی بهم گف دوباره شروع کنم میدونم این در راستای اراده خدا ست

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/07/30 01:18
   مدت عضویت: 470 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 624 کلمه

   بسم الله الرحمن الرحیم 

   زندگی با طعمِ خدا

   سلاااااااام

   خیلیییییی خیلیییییی مهمه که تمریناتی که بهمون گفته میشه رو باور کنیم با تمامِ وجودمون.با تمامِ وجودمون.

   خوندنِ دیدگاهها خیلی برایِ یادگیریِ ما کمک کننده س.

   به هیچ عنوان در موردِ این دوره و این آگاهیها با کسی حرف نزنیم.

   وقتیکه تغییر شروع بشه تا بینهایت میتونه ادامه داشته باشه.مهم اون شروعِ تغییره.

   تنها کاری که باید انجام بدیم اینه که با احساسِ خوب و با ایمان و صبر ادامه بدیم.( با تکامل )

    

   ما باور کردیم که باید عرق بریزیم و جون بِکَنیم که بتونیم زندگی کنیم و این روند رو باور کردیم.چون اطرافیانمون و جامعه و رسانه و مدرسه هایِ ما به همین شکل بوده.در حالیکه ذاتِ جهان بر ساده بودنه.

    

   بذرِ کاشته شده برایِ رشد هیچ زجری نمیکشه.خورشید برایِ بالا اومدن و تابیدن و پایین رفتن هیچ‌ زوری نمیزنه.فصل ها برایِ عوض شدن کارِ خاصی انجام نمیدن.من برایِ مادر شدن کاری نکردم و هزااااااااران مثالِ دیگه که ثابت میکنه ذاتِ جهان بر ساده بودنه.

    

   همونجوری که خدا برایِ یک بذر خواسته که رشد کنه برایِ من هم میخواد.خالقِ هر دویِ ما یکیه.خواستم بگم که یعنی من اندازه ی یک بذر هم نیستم که دیدم این مقایسه بی انصافی در حقِ خالقه.چون من اشرفِ مخلوقات هستم.من نماینده ی خدا بر رویِ زمین هستم.

    

   ما با تمرین کردن در مسیرِ هدایتِ خداوند قرار میگیریم و همه ی کارهامون به راحتی انجام میشه.ما اگر در مسیرِ اشتباه باشیم مهم نیست که چیکار مکنیم و چقدررررر تلاش میکنیم.مسیرِ اشتباه به مقصدِ درست نمیرسه.دست و پا زدن و عجله کردن برایِ رشد کردن مسیرِ اشتباهیه.

    

   شرایطِ جامعه و عواملِ بیرونی هیچ تاثیری در زندگیِ من نداره.

    

   زندگی رو باید از بچه ها یاد بگیریم.ما فقط فراموش کردیم.باید یادمون بیاد که ما هم مثلِ اونا بودیم.مگه بچه ای هست که براش بالا و پایین رفتنِ دلار مهم باشه یا ریاست جمهوریها براش مهم باشه.بچه ها فقط و فقط در لحظه زندگی میکنن و به چطور شدن هیچ کاری ندارن و همیشه در حالِ تجسم کردن هستن.

    

   زندگی و مشکلاتِ الانم مربوط به افکارِ گذشتمه و وقتی که افکارم و رفتارم رو تغییر بدم زندگیِ من هم تغییر میکنه.

    

    

   معصومه ی عزیزم از من چی میخوای؟بهم بگو با جزییات.اگر کلی بگی متوجه میشم که چی میخوای اما با جزئیات بگو تا برات سنگِ تموم بزارم و دقیقا اون چیزی رو بهت بدم که میخوای.

    

   خدا جونم ازت میخوام که همون ایمانی که بچگی هام بهت داشتمو بهم برگردونی و یادم بیاری.

   خدا جونم ازت میخوام که بهم آرامشِ غیرِ قابلِ وصف عطا کنی.

   خدا جونم ازت میخوام که صبر بدی.تحمل نه.صبرِ با ایمان.

   خدا جونم ازت میخوام که به راحتی به تناسبِ اندام برسم و بدنم قوی و قدرتمند باشه.

   خدا جونم ازت میخوام که خونه ای بهم بدی که در بالاترین طبقه ی برجِ لوکس و عااااالی رو به دریا و جنگل باشه با بهترین امکاناتِ روز. 

   خدا جونم ازت میخوام که همون ویلایی که همیشه عاشقش بودم رو که در بهترین منطقه ی شمال با بهترین آب و هوا و خاک که رو به جنگل و دریا باشه به بهترین شکل و راحتترین شکل بهم عطا کنی.

   خدا جونم ازت میخوام ماشینی که دوسش دارم رو بهم عطا کن   و خودم به راحتی و عااااای رانندگی کنم.

   خدا جونم‌ ازت میخوام که انقدررررر راحت و عاااالی و زیااااد درآمد داشته باشم که برایِ خریدنِ هررررررررر چیزی به قیمتش نگاه کنم و هیچ حساب و کتابی نکنم.

   خدا جونم ازت میخوام که انقدررررر پول داشته باشم که واسه دخترایِ نازنینم هر چیزی که دوست دارن رو بخرم و به آرزوهاشون برسونمشون.

   خدا جونم ازت میخوام که انقدررررر پول داشته باشم که دخترایِ نازنینم رو همرا با مامانِ عزیزم بفرستم فروشگاه تا هرررررر چیزی که دوست دارن رو بخرن و نفری چند تااااا چرخِ خرید پُررررررر کنن.

   خدا جونم ازت میخوام که انقدررررر پول داشته باشم که هر وقت که دوست دارم برم مسافرت.

   و و و و هزااااااااران خواسته ی زیبا 

    

    

    

   خداااااااااااا جووووووووونم بینهایت سپاسگزارم.

    

    

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 4 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/07/28 19:38
   مدت عضویت: 730 روز
   اندازه متن
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,712 کلمه

   روز ۲۸ تکرار 

   سلام وقت بخیر استاد و دوستان همراه

   خدارو شکر میکنم برای روزی دیگه و آگاهی هاش 

   باید باور کنیم که این تمرینات زندگی مارو تغییر میده ،اصل باور کردنشه ، و قبل از اینکه به باور تبدیل بشه باید خیلی کارهای  دیگه انجام داده باشیم ، اگر میخواییم یه‌ کاریو  انجام بدیم باید قبلش یه عالمه کار دیگه رو انجام داده باشیم

   یعنی چی ؟ یعنی اگر بخواییم به جایگاه فهم و درک بالاتر برسیم قبلش باید از پله های اول شروع کرده باشیم ،آزمون و خطا کرده باشیم ،یه عالمه چالشو در خودمون حل کرده باشیم تا به درجات بالاتری برسیم 

   مثلا اگر سطح درکم از دوره های لاغری با ذهن بیشتر شده بخاطر اون شروعیه که ۲ سال پیش استارت زدم و در این ۲ سال بالا و پایین ها شدم و در اون فراز و نشیب ها من ساخته شدم ،اگر گاهی به سختی خوردم و راه به جایی نداشتم ،کلافه شدم و از تمام عوامل بیرونی دست کشیدم‌ به این دلیل بود که به درون خودم ورود کنم که در درون من همه پاسخها وجود دارد

   اگر به چالشی برخورد کردیم ،اگر حالمون بد شد ،اگر ناامید شدیم ،اگر برامون سئوالاتی پیش اومد ،همگی اونها مارو قدرتمند تر کرد ،قدرت و شجاعت درون مارو بیدار کرد ،درس صبر به ما داد ،درس باور هارو برامون ملموس تر کرد ،به ما ماهیگیری یاد داد که حالا میتونیم با قدرت روی پای خودمون و آگاهی هامون بایستیم و از خودمون و باورهای جدیدمون دفاع کنیم 

   پیمودن تمام اون راه ها برای  ساختن و شکل دادن باورهای جدید ما بوده ،اگر ما هنوز هم از دریچه پنجره دیدگاه های قبلیمون به جهان و اتفاقاتش نگاه میکردیم  که الان میباید در همون پوزیشن قبلی بودیم اگر تغییر کردیم یعنی نگاهمون تغییر کرده 

   پس این راه و مسیر ذهنیو برای بهبود کیفیت زندگیمون تو همه جنبه هاش استفاده کنیم که فقط و فقط از این طریق میشه به خواسته ها رسید 

    

   اینکه در این مسیر دیگران رو مجبور نکنیم که همراه ما باشن هم‌ بسیار مهمه چونکه اوایل پیوستن به این مسیر، ما دوست داریم‌ اطرافیان یا دوستان ما هم با ما همراه بشن و مدام از آگاهی های جدیدمون میخواییم به اونها هم انتقال بدیم که البته نیت ما خیره ولی در بیشتر مواقع با فیدبک خوبی روبرو نخواهیم شد اونم بدلیل اینه که اون افراد اصلا در مدار شنیدن این مطالب نیستند و اتفاقا مارو آدم های خیال پرداز تصور میکنن

   برای خودم پیش اومد و افرادیو با خودم به اجبار همراه کردم و هیچ کدوم از اون افراد با من نموندن و تازه بمن گفتن تو توهم زدی و سرتو کردی  زیر برف و واقعیت جهانو نمیبینی

   هنوز هم که گاهی متنی فایلی برای اطرافیانم میفرستم بی توجه هستن ،مثلا من از اوضاع و شرایط ناراحت کننده یکی از نزدیکانم خبر دارم و براش ناراحت شدم و یک متن آگاهی دهنده براش فرستادم ،اولا که بعد از چند روز دید و هیچ عکس العملی نشون نداد اصلا فکر نکنم اون متنو خونده بود ،پس زور الکی نزنیم برای آگاه کردن دیگران ،اونیکه وقت بیداریش باشه از یه طریقی بیدار میشه

   نتایجی که ما در این مسیر خواهیم گرفت گویای مسیر درست ما خواهند بود ،زمانیکه نتایج خوب داشته باشیم افراد بسمت ما خواهند اومد و از راهی که رفتیم خواهند پرسید 

   چیزی که قبلا شنیدیم این بوده که زندگی جبره ،زندگی سخته ،برای داشتن‌ حال و هوای خوب و خوشبختی باید سخت تلاش کنی ،رنج ببری ،پوستت کنده بشه تا بتونی شاید یه ذره روی خوش ببینی 

   و حالا داریم یاد میگیریم که پایه و اساس جهان هستی بر ساده گیه بر زیباییه ،خیر و برکته ، حالا ما موندیم و اونهمه اطلاعات اشتباه که باید بتونیم آروم آروم ازشون دل بکنیم و از اون سرزمین به سرزمین جدیدی حجرت کنیم 

   سرزمینی که قوانین داره که هر کسی از قانون هاش استفاده کنه میتونه رشد کنه و هر کسی قوانینشو نشناسه مجبوره تا آخر عمر بردگی کنه و زجر بکشه 

   و ما حجرت کردیم‌ از سرزمین جهل به سرزمین آگاهی و داریم یاد میگیریم‌ که قربانی کنیم هر آنچه را که قبلا آموختیم ،جالبه برای ما یادگیری یک آموزش جدید سخت نیست ،دل کندن از اون همه یادگیری های قبلی سخته و واقعا اگر میخواییم بصورت ریشه ای تغییر کنیم باید تمام رفتارهای گذشته خودمونو فراموش کنیم 

   خدارو شکر که به مسیر درست هدایت شدیم که در مسیر درست با هر سرعتی بریم حتما به مقصد خواهیم رسید ،در مسیر صحیح که باشیم به موقع میخریم به موقع میفروشیم‌،یعنی همیشه در بهترین زمان در بهترین و مناسب ترین‌ مکان ها خواهیم بود  

   وظیفه ما در این راه باور کردن و رفع موانعه ،چطوریش کار خداست ،ما بهتره روی افکار و رفتارهای خودمون کار کنیم خدا وظیفه خودشو بلده ،اگر زیاد به چگونگیش فکر میکنیم بخاطر عادت های مخرب سال هاییه که ما تصور کردیم وظیفه ما چطور رسیدنه و وظیفه خودمون که خواستن خواسته هامون بود رو یادمون رفت ،یعنی ما حتی جرات گفتن خواسته هامونو نداشتیم چونکه به چگونه رسیدنش فکر میکردیم و چونکه راهی براش پیدا نمیکردیم ناامید میشدیم

    

   شروع اموزش های من از ۲۰ سال پیش با خوندن یک کتاب شروع شد ،چند سالی رها کردم و مجدد سال ۱۳۸۷ در دوره کوتاهی شرکت کردم و مجدد رها کردم ،۸ سال پیش بصورت جدی وارد دوره های روان درمانی ،ان ال پی و خوندن کتاب های متعدد و دوره ها  شدم که هر کدوم از اون آموزش ها مسیر یادگیری منو تغییر میداد

   آموزش هام ادامه داشت تا ۴ سال پیش که مدل و جنس آگاهی ها به این‌ سمت اومد و وارد دوره های ذهنی شدم ،بدلیل اینکه علاقه زیادی به یادگیری داشتم ادامه دادم و از ۲ سال پیش با سایت تناسب فکری آشنا شدم 

   نزدیک به ۲ ساله که در دوره های استاد هستم ،دوره مقدماتی،پاکسازی،پیشرفته ،روانشناس لاغری خود باشید ،۳ دوره از خلق ارزوها و خدا هرگز دیر نمیکند که هنوز بصورت جدی شروعش نکردم 

   و راضی هستم از انتخابم اینکه خواستم تغییر کنم و هدایت شدم به دوره های استاد من همچنین ۱ بار دوره ۱۰۰ گامو گذروندم و تقریبا ۹۰ درصد فایلهای رایگان سایتو دیدم و خوندم همچنین در دوره زندگی با اراده خداوند هم مشارکت دارم ،در کل خوشحالم از اینکه صاحب اینهمه آگاهی شدم و مصصم میخوام که همه دانسته هامو به عمل تبدیل کنم نه فقط دانسته باشمشون یا بتونم خوب بنویسم یا برای کسی توضیحش بدم میخوام جزء سلول های وجودم بشن

   دلیل بودن من در دوره های ذهنی که فقط در این سایت نیستم همزمان در چندتا دوره دیگه هم دارم فعالیت میکنم،اینه که میخوام دنیای دیگه ایو تجربه کنم ، الان دیگه مطمئن شدم که در درون من چیزی از خودم وجود نداره که متعلق به من باشه ،ذره ذره وجود من مال دیگرانه ،من یه جاهایی رفتارهای پدرمو دارم ،جاهایی رفتار مادرم ،عموهام،مادر بزرگم،پدر بزرگم ،معلم ها وووو مخصوصا منیکه از بچگی در خانواده شلوغی بزرگ شدم و پدرم علاقه شدیدی داشت که ۱۰ ماه از سال رو ،پدر ،مادر ،برادرها و اقوامشو در منزل ما نگه داره بنابراین خونه همیشه شلوغی داشتیم ،پس آموزش پذیری منهم از افراد بیشتریه 

    

   میخوام خودی از خودم بسازم که شکل هیچ کدوم از اونها نباشه ،وقتی از بیشتر ابعاد وجودم راضی نیستم یعنی من خود حقیقی م نیستم من مجبور شدم به خاطر اطرافیانم لباس های اجتماعی به تن کنم 

   تربیتی که شدم مورد دلخواهم نیست ،میخوام با ارزش های جدیدم زندگی کنم ،میخوام زیبایی برام تعریف جدید بشه ،میخوام باورهای پول سازیمو تغییر بدم ،میخوام نظرم در مورد روابط تغییر کنه ،میخوام تمام اون افکار پوسیده نسل های قبلیمو که بمن رسیده بکنم از درونم ،میخوام پوست اندازی کنم 

   میخوام خود قبلیمو بذارم همون جایی که بود و با خودم نیارمش به این دنیای جدیدم، باید نوع نگاهمو به همه چیز ،به خدا ،به جهان ،به آدم ها، به عشق ،به پول ،به روابط و به خودم مهم ترینش به خودم عوض کنم

   هر رفتاری که تا الان با خودم داشتم‌ کپی شده اطرافیانم بود که اصلا دوسشون ندارم برای همین قیام کردم و در مسیر قربانی کردن تمام اون وابستگی های سابقم هستم ،باید بشکنم تمام اون بت هایی که برام ساخته بودن و منهم چشم بسته فقط گفته بودم چشم ،چرا ؟ چونکه بمن فهمونده بودن که دختر باید حرف گوش کن باشه باید تو سری خور باشه 

   حالا دیگه نمیخوام اون فریده سابق باشم ،میخوام اون لباس رنج و بدبیاری هارو در بیارم و بیام تو مسیر عشق،نور،لذت، پول ،زیبایی و هر آنچه که خودم دلم میخواد،الان میدونم که حس قربانی بودنی که ۴۵ سال با خودم حمل کردم و ازش توجه دریافت میکردم برام حکم طناب دار و داره که منو همیشه در موقعیت های ضعیف قرار میده و میخوام اولین لباس ضعف  خودمو برای همیشه از تنم در بیارم

   سالهاست دارم تلاش میکنم که خود قبلیمو خاموش کنم ،هر چند صدای اون خیلی بلنده ولی من تلاش خودمو میکنم که هر چقدر تمرین کنم بهترو بهتر خواهم شد

   باید از اون پنجره ای که سالها ازش جهانو نگاه کردم ،پولو نگاه کردم ،عشقو نگاه کردم ،خودمو  نگاه کردم ،دیگه نگاه نکنم ،اگر نگاه کنم یعنی دارم نقش تغییرو بازی میکنم ،هر چند اولش با نقش بازی کردن شروع شد و داره جدی میشه که اگر جدی بشه نتایج گویای جدی شدن منه 

   میخوام محکم و قوی و توانمند پای خودم وایسم ،حامی خودم بشم ،خودمو دوست داشته باشم و به خودم بگم که اگر اطرافیانت نتونستن تورو دوست داشته باشن اونها دوست داشتن بلد نبودند وگرنه تو دوست داشتنی بودی و هستی

   میخوام های زیادی دارم که خدارو شکر در حال تمرین کردن هستم و میدونم بزودی منه قدیمم کمرنگ میشه و شخصیت جدید مقتدر متفاوتی از من زایش میشه

   یعنی باید زایش بشه ،وقتی من دارم متفاوت فکر میکنم ،جوری فکر میکنم که ۸ میلیارد انسان دیگه فکر نمیکنن ،پس جوابی که از جهان دریافت میکنم جوابیه  که به ۸ میلیارد انسان نمیده

   اگر خودمو متفاوت ببینم متفاوت جواب میگیرم اولین قدم اینه که نوع زاویه نگاهم تغییر کنه که خود همین تمرین برای من ۸ سال زمان برده ،از همون استارت اولی که ۸ سال پیش در زندگی من خورده شد و من با موضوع ذهن آشنا شدم 

   منم دوست دارم آرامشی از جنس دیگه ایو تجربه کنم ،عزت نفسم بیشتر بشه ،احساس ارزشمندی م بیشتر بشه ،اعتمادبنفسم بالاتر بره ،سلامتر باشم،ثروتمند تر باشم ،روابط عالی داشته باشم ،میخوام هر جای جهان دلم خواست زندگی کنم ،سفر کنم و لذت ببرم ،حالم خوب باشه ، من دوست دارم تمام ذرات اجزاء هستی در خدمت من باشن

   و سپاسگذار خداوند هستم که من خواستم و هدایت شدم به مسیرهای صحیح و ریشه ای  

    

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 15 از 3 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/07/26 17:52
   مدت عضویت: 107 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 181 کلمه

   به نام خدای مهربان سلام 

   من این دوره رو به صورت عالی هر فایل چند مرتبه و چندروز دیدم و تمریناتش رو انجام میدادم و به طرز عجیبی هربار بعد از تمرین حال عالی پیدا میکردم و من به غیر از این دوره از چالش من این و نخوردم 

   مسیر لاغری من هم استفاده میکردم وبه تازگی زندگی با اراده خداوند هم شروع کردم که به نظرم باید بعد از پایان این دوره شروع بشه 

   وفایلهای تغییر زندگی هم میبینم و دو قسمت از رسیدن به آرزوها را هم دیدم و نظرم اینه که هرچقدر که میتونید از مطالب این سایت برداشت کنید 

   من کتابهای زیادی خوندم درمورد خود شناسی و کتابهای روانشناسی ولی اینجا مطالب خیلی جامع و خیلی اصولی و خیلی دقیق و با برنامه گفته میشه جوری که توی ذهن راحت جا میگیره و اینجا مثل معدن طلا میمونه که اجازه داری به رایگان از توش طلا بردارید پس هرچقدر که بیشتر بردارید پربارتر و ثروتمندتر میشید 

   من میخوام این دوره رو دوباره مرور کنم ولذت دوباره ببرم و با چشم های بازتر دوباره ببینم و درکم رو بهتر کنم 

   شاد باشید و موفق

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/07/26 00:29
   مدت عضویت: 42 روز
   اندازه متن
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 817 کلمه

   به نام ِ خداوند ِ بخشنده ی مهربان.

   سلام.

   خدارو شکر که طبق ِ دستور العمل و نُسخه ای که استاد و دکتر ِ این دوره ی بینظیر برامون پیچیدن به لطف ِ الله تونستم تک تک ِ سلول های تنم رو بسیج کنم و3 بار فایل رو با دقّت تماشا کردم و هربار که میدیدم قلبم باز میشد.معنی ِ این قلب باز شدنه رو شما عالی میدونی استاد رضای گرامی.

   اول بحث ِ اعتماد رو بگم به دکتر و نسخه ای که میپیچه…درباره ی اعتماد به آگاهی های این فایل که از یک فرد ِ عملگرا به شیوه ی آموزه هاش میشنوم،من جوووری به این مباحث نگاه میکنم و مثالی برای خودم دارم و اون اینه که من با گوش دادن به این آگاهی ها قراره دردی رو درمان کنم و نه اینکه بخوام مثل ِ قرص هایی که میگن هر 8 ساعت بخور تا دردت آروم بشه…دقیقا این آهنگ هایی که میگین اون تکنیک ها مثل ِ اون قرص ها عمل میکنن.8 ساعت یک بار گوش میدی حالت خوبه اما پایداریش درمان…درمان مهمه…برای همین وقتی که روی اصل کار کنی حکم ِ درمان ِ قطعی رو داره.

    

   من میخوام درمان کنم و درک ِبهتری از جهان و شیوه ی زندگی به سبک ِ قانون رو یاد بگیرم.میخوام زندگی کنم نه اینکه فقط زنده بمونم.میخوام بهترین ِ خودم رو بسازم.زندگی ِ شایسته ی انسان…شایسته ی اشرف ِ مخلوقات …میخوام خالق ِ زندگی ِ خودم باشم.میخوام ان اقولُ کُن فیکون بشم.میخوام در مسیر ِ خداوند قرار بگیرم و مانا باشم ، پویا باشم.میخوام در مسیر ِ خداوند ثابت قدم باشم.

   میخوام همواره گوشی مَحرَم داشته باشم برای شنیدن ِ این آگاهی ها.میخوام به سیستم ِ خدا وصل بشم.

   میخوام به استقلال ِ مالی..زمانی  و مکانی برسم.میخوام زندگی رو در تمام ِ جنبه ها تجربه کنم.هرجا دلم میخواد برم.میخوام همه ی کارهام رو خدا برام انجام بده.

   نوشتن…وقت گذاشتن برای نوشتن و درخواست…یعنی من اعلام میکنم که خدای وهّابی دارم.به بخشنده بودن ِ خدا ایمان دارم . ایمانم رو در عمل نشونش بدم.با درخواست کردن بگم بهش که من به قدرت ِ تو…دارا بودن ِ تو…دهنده بودن ِ تو….قوی بودن ِ تو اعتماد دارم.اعلام میکنم که خدا دارد که بدهد.میتواند که بدهد.

   من مثل ِ یک بچه ی ناز هستم براش.من بنده و عزیز دُردانه ی خدا هستم و فقط میگم اینو میخوام…اونو میخوام..اونم میخوام…اینا رو هم میخوام….و خدا بعنوان ِ پدری دارا..پدری ثروتمند…پدری که پادشاهه و کلی ثروت داره…بهم میده.

   مگه من از بابام میپرسیدم چجوری میخوای فلان چیز رو برام بخری؟

   مگه آیدا وقتی پشت ِ ویترین ِ اسباب بازی فروشی ایستاده و به زرق و برق ِ عروسک ها نگاه میکنه از بابا رضاش میپرسه که بابا چجوری میخوای اون عروسک رو برام بخری یا توو ذهن ِ خودش میگه که آخه چجوری از بابام درخواست کنم؟اگر نتونه چی؟؟؟

   وقتی باباش رو نگاه میکنه..قد وبالای خودش رو با قد وبالای باباش مقایسه میکنه که چچچند برابر ِ خودش  باباش بزرگتره وقویتره و وقتی باباش رو دارا بدونه دست ِ باباش رو میکشه میگه بریم. اما اگر ناتوان ببینه چطور؟اصلا درخواستی نمیکنه آیا حتی میره عروسک رو نگاهش بکنه؟و در نهایت عروسک بی عروسک…

   این همون بحث ِ اعتماده س به خدا که میخوام وهابیتش رو به من هم نشون بده.پس من توو عمل و با نوشتن ِ درخواست هام بهش میگم که تو خخخیلی قوی و بزرگ و قدرتمندی و دستش رو میگیرم میبرمش توو فروشگاه ِ کیهان.  جرات میکنم درخواست کنم.چون رو خودم که حساب نکردم.من فقط درخواست میکنم.خدا ایده ش رو میده.  خودش گفته اّجیب الدعوه الداع اذا دعان…

   خودش قول داده که میدهد.طبق ِ سندی از آیه ی قرآن که میفرماید : 

    

   نون والقلم و ما یسطرون…قسم به قلم و آنچه مینویسند…

   میخوام اجرا کننده ی قانون باشم.

   میخوام هر روز یه کم بهتر بشم.مثل ِ اون ریل ِ قطاری که یک میلی متر ریلش رو جابجا میکنن و اولش هیچ تغییری رو نمیبینی اما چندین کیلومتر که میگذره میبینی که کلا مسیرش عوض شد…میبینی که از شرق رو به غرب فت..این حد از تغییر…

   میخوام با کسی کاری نداشته باشم.روی خودم که مهمترین فرد توی زندگیم هستم تمرکز کنم.خودم رو بسپارم به خدا.بهش اعتماد کنم.

   چجوریه که اگر توو منطقه ای اعلام کنن رئیس جمهور داره میاد همه بدو بدو توی یک کاغذ درخواست هاشون رو مینویسن اما اما چچچقدر خداوند ِ بی همتا قابل ِ اعتماد تر و بزرگ تر و بخشنده تره واعتماد ِ ما ها رو میخواد فقط.

   فقط ایمان و اعتماد ِ مارو…

   میخوام رشد کنم.خود به خود…آسان.با لذت..با عزت..

   خدایا مرا آسان کن بر آسانی ها

   روحم رو بزرگتر کن…

   خدایا شگفت زده م کن..میخوام وصل شم به اصل…

   پشت بندش همه چی میاد…

   خدایا من روهدایت کن به مسیر ِ درست

   راه ِ کسانی که به آنها نعمت دادی

   نه کسانی که بر آنها غضب کردی و نه گمراهان.

   آمین

   خخخیلی ذوق دارم برای این دوره.قلبم تند میزنه وقتی خوشحالیتون رو حین ِ ضبط میبینم با اون نگاه ِ مهربون و چشم های مهربونتون و لبخند ِ زیباتون.چچچقدر من شمارو تحسین میکنم که اینجوری خودتون رو رشد دادین و یک شخصیت ِ جدید ساختین.اینجوری به قانون عمل میکنین.خدارو صدهزار مرتبه شکر.

    

   آرزومند ِ آرزوهاتون آرزو

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 20 از 4 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   hassanradin105@gmail.com
   1400/07/20 00:10
   مدت عضویت: 90 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 371 کلمه

   آرزوهایت را یکجا یادداشت کن، و آنها را یکی یکی از خدا بخواه، تو آنها را فراموش میکنی. ولی خدا فراموش نمی‌کند. و تو یادت میرود که آنچه امروز تو داری آرزوی پیروزی تو بود. 

    

   من هروقت ازت چیزی خواستم وقتی بهش رسیدم یادم نمیره که قبلاً حتی شاید یک چیز خیلی ناچیز بوده که در ذهن من گذشته و تو به اون هم توجه کردی و یادت نرفته و من مثل همیشه گفتم خدایا مسی😘 

    

    یادم نرفته چند وقت پیش همش میگفتم خدایا چیکار کنم لاغر بشم خسته شدم ، و تو یه روز خیلی شانسی من رو با این سایت آشنا کردی. مسی

    

   احساس میکنم یه شانس خیلی بزرگ سر راهم گذاشتی و بهم میگی هروی دلت میخواد رو بگو که می‌خوام خیلی زود بهت بدم و از این فرصت استفاده کن.

    

   خدایا خودت خوب می‌دونم حتی بهتر از خودم که چه چیزهایی می‌خوام ولی باز می‌نویسم که خودم یادم نره 

    

   دلم میخواد مشتری های همسرم از اون گنده های باشه و پس انداز هر ماهش خیلی چشم گیر باشه 

    

   دلم میخواد کاری که می‌خوام راه بندازم خیلی پر سود باشه 

    

   دلم میخواد اونقدر درآمدم زیاد باشه تا بتونم ندونای خواهرم رو براش درست کنم 

   دلم میخواد خواهران خوشبخت بشن و ازدواج کنن 

    

   دلم میخواد سایه ی همسرم همیشه بالای سر من . بچه هام باشه و سالم باشه همیشه 

    

   دلم میخواد یه باغ بزرگ داشته باشم و تهش یه خونه‌ی بزرگ 

    

   دلم میخواد اونقدر پول داشته باشیم که هروقت دلم میخواست بگم عزیزم مغازه رو بلند بریم مسافرت 

    

   دلم میخواد غروب‌ها بدون دغدغه مغازه با همسرم برم پیاده روی

    

   دلم میخواد پسرام توی نوجوانی اذیتمون نکنن 

   دلم میخواد حرف گوش کن باشن و با ادب 

    

   دلم میخواد ما رو درک کنن و ما هم درکشون کنیم 

    

   دلم میخواد پسرم دیگه زبون باز کنه و از نگرانی در بیایم 

    

   دلم میخواد اونقدر پول داشته باشم که به اطرافیانم کمک کنم 

    

   دلم میخواد مادر خوبی باشم 

    

   خدایا آرامش خونه ام داره کم میشه ،میترسم،سرو صدای بچه ها و خودم با بچه ها داره زیاد میشه و می‌دونی که همسرم اذیت میشه کمکم کن تا بتونم آرامش رو به خونه ام برگردونم 

    

   خدایا بچه هام از اونایی نباشن که از خونه فراری بشن 

    

   خدایا تو منو اینجا و آوردی و با این سایت آشنا کردی پس توی این مسیر هم کمکم کن تا بدونم آرامش بگیرم از همه لحاظ 

    

   استاد همیشه پاینده باشید🙏

    

    

    

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   mohammadmahdiebrahimi@gmail.com
   1400/07/17 21:21
   مدت عضویت: 67 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 358 کلمه

   سلام و عرض ادب خدمت تستاد بزرگوار و سایر دوستان همراه . خدا را بسیار شاکرم که من را به این مسیر هدایت کرد .من دوست دارم در این دوره خدا را هر چه بیشتر و بهتر یعنی تا جایی که خدا خودشدر وجود من مقرر کرده خدا را درک کنم بفهمم در همه حال یعنی در تمام لحظات زندگی او را به یاد داشته باشم . دوست دارم همسری با ایمان و بچه های با ایمان داشته باشم . دوست دارم بچه هام به لطف خدا راه درست رو برن و دوستان پاک و سالم ددر جلو راهشون قرار بگیره . دوست دارم بچه هام عاقبت بخیر بشن و با تمام وجود از خدا میخواهم بچه هام رو به راه راست و درست هدایت کنه . دوست دارم از وضعیت مالی خوبی برخکردار باشم دستم رو به غیر از خدا به  هیچ گس دراز نکنم تا الان گه ۴۲ سال دارم به لحاظ متلی لسیار در مضیقه بودم و الان هم هستم .دوست دارم حافظ کل قرآن باشم دوست دارم خانه ای شیک با تمام وسایل از خودم داشته باشم 

   دوست دارم ماشینی از خودم داشته باشم . دوست دارم بتدنم بچه اام رو کمک کنم تا ماشین و خونه تهیه کنن و تشکیل زندگی بدن . دوست دارم  بچه هام تو کارهاشون  سر بلند بشن . دوست دارم نماز شب بخونم 

    دوست دارم بهترین رفتار رو با همسر و بچه هام داشته باشم دوست دارم بهترین و عالی ترین گارمند باسم و در کارم جلو بیافم و باعث آرامش من بشه و اینقدر دغدغه کاری نداشته باشم . دوست دارم به مادرم به خواهر شوهر و برادر شوهر ناتوانم  کمک کنم . دوست دارم به افراد ی که از لحاظ مالی و عاطفی به کمک نیاز دارن  خوای بزرگ توان دهد و کمک کنم چون با این گار حس بسیار زیبایی به من دست می دهد و احساس مفید بودن میکنم . دوست دارم غیبت نکنم در جمعی که غیبت هست مجبور نشوم بشینم . دوست دارم  از چیزی که باعث دوری من از خدا می شود تا اخر عمر از من دور شود . دوست دارم خدای بزرگ همیشه حواسش به من و خانواده و دوستانم باشد

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    amirali2020110@gmail.com
    1400/07/25 19:39
    مدت عضویت: 294 روز
    اندازه متن
    محتوای دیدگاه: 214 کلمه

    بنام خدا 

    سلام دوستان و استاد عزیز 

    من برای بار دوم این دوره را شروع کردم .خدا را شکر من خیلی نتیجه دیدم از این دوره اما میخوام با تمرکز بیشتر و اینکه دلم میخواد این تجواها دوباره تکرار بشن در گوشم من با این دوره و دوره های دیگه به آرامش عالی رسیدم ،از اون آدم افسرده به یه آدم شاد تبدیل شدم .با نشاطم  بیشتر موقع از روز را در احساس خوب به سر میبرم اصلا کلی تغییر اومده تو زندگیم ،شک و تردید ندارم ،افکار منفی ندارم ،خودم انتخاب میکنم چه افکاری را وارد ذهنم کنم روابطم با همسرم خیلی خوب شده و الان میخوام یه زندگی جدید را شروع کنم کاری به گذشته ندارم اون میمونه تو همون گذشته نمیخوام خرابی های قبلی را درست کنم بلکه میخوام از نو طوری که خودم دوست دارم زندگی را خلق کنم .میخوام زود بازنشته بشم تا آزادی مکانی داشته باشم میخوام رفتار همسرم خوب باشه با بچه هام و برعکس بچه هام با همسرم میخوام همسر و بچه هام یه کار گروهی پر در آمد داشته باشن ،دوست دارم همگی در سلامت کامل باشیم دوست دارم استقلال مالی داشته باشم و برای خرج کردن دستم نلرزه و در کل میخوام یه خوشبختی به تمام معنا را تجربه کنم .وایمان دارم به هدفم میرسم .

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     رضا عطارروشن
     1400/07/25 20:20
     اندازه متن
     محتوای دیدگاه: 21 کلمه

     سلام و درود
     دوست عزیز دیدگاه خود را به اشتباه در پاسخ به دوست دیگری نوشته اید
     لطفا در نوشتن دیدگاه دقت کنید

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 0 از 0 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/07/01 11:42
   مدت عضویت: 436 روز
   اندازه متن
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 858 کلمه

   سلااام

   من عاشق این دوره ام و این دفعه ی سومه که دارم برای جلسه ی اول مینویسم. دفعه ی قبلی تا جسله 14 پیش رفتم و اتفاقی خورد به روز 28 تکرار و منم گفتم بزار از اول تمرینا رو انجام بدم چون هم حس و حالم بهتر میشه و هم چیزای مهمی که قبلا گوش دادم و شاید الان یادم رفته برام تکرار میشه و هم اینکه چون همراه با دوره تکرارم هست ، اینطوری با نظم تر جلو میرم.

   خب جلسه اول درباره ی معرفی این دوره بود که من هر بار حرف های استاد رو میشنوم با خودم میگم نه تنها همینایی که استاد میگن بلکه هزاران برابر اتفاق خوب برامون طی این دوره و بعد از اون میوفته . ما توی این دوره یه جور سبک زندگی رو یاد میگیریم و این فوق العادست . یعنی در واقع برای من اینطور بود که حرف های استاد رو میشنیدم و تمریناتی که گفته میشد رو انجام میدادم ولی داستان اینجا تموم نمیشد و آرامشی که داشتم فقط مربوط به لحظه ی انجام تمرینات نبود بلکه این آرامش شده بود جزئی از زندگی من . چرا؟ چون من یاد گرفتم به چیزای منفی کمتر توجه کنم و تمرکزم رو بزارم روی خدا و این همه زیبایی ای که در این جهان برای شادی و لذت ما قرار داده.

   این چند جمله برای من خلاصه ی 14 جلسه ی این دورست . من از خدا توی همین جلسه ی اول خواسته بودم بهم آرامش هدیه بده و بعد از گذروندن 14 جلسه ازین دوره نه حتی 20 جلسش! انقدر احساس قدرت و آرامش و توانمد بودن بهم دست داد که حاضر نیستم هیچ وقت دست از شناختن خدا به این طریق بردارم. 

   این دوره هیچ انتهایی نداره و مطمعنم الان که میخوام دوباره جلسه ها رو ببینم و به تمرین ها عمل کنم یه سری حرف ها از استاد میشنوم که به خودم میگم خدایا این جمله کجا بود که من حتی احساس میکنم دفعه های قبلی توی فایل وجود نداشت. در واقع من در یک فرکانس دیگه هستم ، من آگاه تر و آرام تر شدم و چیزهایی رو از این فایل میشنوم که منو بزرگ تر میکنه و طبق فرکانسی که توش هستم از حرف های استاد برداشت میکنم و این منو رشد میده. 

   هیچ شکی نیست که استاد یکی از بهترین معلم های این دنیای بزرگه و به نظر من یه پیامبر از طرف خدان که به این دنیا اومدن تا اول خودشون و بعد تمام انسان هایی که میخوان رشد کنن رو آگاه کنن. من با دوره های استاد خودم رو شناختم و توانایی هام رو ، رو کردم چون اعتماد به نفسم بیشتر شد و من کم کم قدم هایی برداشتم که خود واقعیم رو عیان و بیان کنم و از خودم بیشتر استفاده کنم. درسته که استاد میگن همه چیز به خودتون بستگی داره ولی واقعا اینکه در مسیر درست به سمت هدفمون قدم بر داریم خیلی خیلی تاثیر داره و من میخوام به هر کس این پیام رو میخونه و هنوز شک داره اطمینان بدم که این مسیره درسته. این مسیر الهیه . اگه انجامش ندید اگه توش نمونید به خودتون ظلم کردید. انتظار نداشته باشید که خدا به صورت فیزیکی پاشه بیاد و بهتون بگه باید چه کنید و چه نکنید ، نه ، خدا دقیقا همین سایته ، همین استاد ، همین حرف ها و اگه خودتون رو گول بزنید که نه من حالا یه کارای دیگه ای میکنم ، نمیدونم رژیم میگیرم ورزش میکنم تا لاغر شم یا مثلا میرم حرم اماما تا به خواسته هام برسم … اینا نیست خدا همین جاست توی وجود ما . خدا مثله یه کبریت خاموشه ، این ماییم که باید آتشش رو روشن کنیم تا بتونیم دور و برمونو ببینیم و روشنایی رو حس کنیم. 

   تنها راهشم بودن در مسیر درسته تا یاد بگیریم اصلا کبریت چیه؟ کاربردش چیه؟ چطور باید تو دستمون بگیریمش؟ و….

    

   و حالا من چی میخوام از منوی خدا؟

   من ازخدا میخوام هر اتفاقی برام افتاد ، هر چالشی جلو راهم قرار گرفت ایمانم رو بهش از دست ندم .

   میخوام توی همه ی مراحل زندگیم آرامش داشته باشم.

   میخوام هیچ وقت هیچ وقت حسرت چیزی رو نخورم و وقتی به چیزی نگاه میکنم که دوسش دارم به خودم بیام و ببینم که منم همون چیزو دارم.

   دوست دارم ارتباطم با همه دوستانه تر باشه و آدم خوبی باشم. 

   دوست دارم عاشق خودم باشم و هیچ نقصی توی خودم نبینم و خودم رو بپذیرم. 

   میخوام تهران دانشگاه عالی قبول بشم و یه خونه تهران پیدا کنیم با قیمت عالی و همه چیزش عالی باشه.

   میخوام روابطم با پدر و مادر و برادرم هر روز عالی تر بشه.

   ممیخوام هر روز از خودم راضی باشم و شب که خواستم بخوابم چیزی برای سرزنش پیدا نکنم.

   دوست دارم به بقیه کمک کنم و دیگران از طریق من به خدا پی ببرن.

   میخوام برکت به زندگیم جاری باشه و بتونم با توانگری خودم ثروت و فراوانی به دست بیارم. 

   دوست دارم خودم رو خیلی بیشتر دوست داشته باشم و همیشه سلامت سلامت باشم.

   دوست دارم کاملاااا متناسب بشم و هیچ چربی اضافه ای تو بدنم نباشه و بدنم کشیده و زیبا به نظر بیاد. 

   دوست دارم رفتار هایی متناسب با هدف هام داشته باشم و از وقتم هم درست استفاده کنم.

   خدایا شکرت برای این مسیر زیبا

   ممنونم استاد ممنونم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   shimatajedin@gmail.com
   1400/06/24 23:58
   مدت عضویت: 101 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 251 کلمه

   سلام و درود 

   هدف من از این دوره زندگی با طعم خدا اینه که خیلی بیشتر بیشتر در هر لحظه با بودن با خدا لذت ببرمو بتونم پذیرش بدون قضاوت در هر اتفاقی را  به معنای واقعی داشته باشم،سلامتی کاملم رو بدست بیارم،به هیکل متناسب خودم که همیشه دوست داشتم برسم،تو کارم خیلی خیلی موفق بشم و جایگاه خانم رییس که هسم اما مهارتش رو ندارم و فقط در حد کلمست رو بدست بیارم و واقعا به همه امور مسلط باشم ،پیج کاریم خیلی زیاد موفق بشه و اونو براحتی پیش ببرم به سمت بهترین و قوی ترین پیج ها،درآمدم خیلییییییی بیشتر از این باشه که دارم،بتونم ماشینم رو ارتقا بدم به اونی که میخوام و دوست دارم برسم،حتی دلم میخوام خونمم به یه جای دیگه ببرم و عوض کنم،بتونم رابطه درستی با پسرم داشته باشم و درست تربیتش کنم و رشد و ارتقا بدم به سمت درست ترین راه ها،دلم میخواد از هیچی نترسم در رابطه با اطرافیانم درست برخورد کردن رو بیاموزم.دوست های به معنای واقعی خوب برا خودم داشته باشم،مهاجرت خانوادگی خیلی خوبی داشته باشیم به یه منطقه خیلی خوب و خوش آب و هوا و همچنین یه شغل خوب با درآمد عالی اونجا پیدا کنیم.

   خدا تو زندگی من خیلی زیاد نقش داشته از اون تصادف که ماشینم چپ کرد و کامل له شد ولی منا پسر یک سالم بدون هیچ خراشی سالم زنده موندیم گرفته تا اتفاقای دیگه زندگیم.مرسی خدا جونم که همیشه با من و کنار من و خانوادم هستی خدایا سپاس گذارم سپاس گذارم سپاس گذارم🙏

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    mohammadmahdiebrahimi@gmail.com
    1400/07/18 00:07
    مدت عضویت: 67 روز
    اندازه متن
    محتوای دیدگاه: 16 کلمه

    سلام دوست خوبم . ممنونم از اینکه داستان هدایتت رو بیان کردی خیلی تاثیر گذار بود

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/06/19 08:54
   مدت عضویت: 823 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 105 کلمه

   سلام استاد گرامی و دوستان عزیز

   تمرین دوم

   من چه چیزی میخواهم از این دوره دریافت کنم؟

   من میخوام زندگی با طعم خدا را تجربه کنم 

   من میخوام به آرامشی برسم که نگران هیچ چیز نباشم

   من میخوام از زندگی ام لذت ببرم

   من میخوام به سلامتی کامل برسم 

   من میخوام وابسته به کسی و یا چیزی چه از لحاظ فیزیکی و چه از لحاظ عاطفی نباشم 

   من میخوام لذت خلق کردن و پیشرفت کردن و بهتر کردن زندگی ام را تجربه کنم

   من میخواهم به درجه ای از دوست داشتن خودم برسم تا بتوانم توانایی بخشیدن کسانی را که به من ضربه عاطفی زدند را به دست بیاورم تا آزاد و سبکبال شوم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/06/19 07:36
   مدت عضویت: 823 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 236 کلمه

   سلام استاد عزیز و گرامی و دوستان همراهم

   در مورد تمرین اول که نظرمان را راجع به دوره لاغری با ذهن و دوره های دیگر بگوئیم من قبلا هم دیدگاهم را نوشتم

   اما باز دوباره به دوستانی که مطمئن نیستند که آیا این دوره جواب آرزویشان که تناسب اندام است را میدهد یا نه باید بگویم بیش از صد در صد نتیجه بخش است

   من خودم به غیر از این دوره دوره های دیگری مثل پاکسازی چاقی ذهن دوره لاغری با ذهن پیشرفته دوره خدا هرگز دیر نمیکند دوره پیاده روی موثر دوره رسیدن به آرزوها با قدرت ذهن دوره روانشناس لاغری خود باشید را تهیه کرده ام و از همه آنها نهایت استفاده و لذت را میبرم

   دوره لاغری با ذهن نه فقط شما را به تناسب اندام می رساند بلکه مزیت های دیگری هم دارد مثل به آرامش رسیدن دوست داشتن و ارزشمند بودن خودتان احساس شادی و نشاط 

   خلاصه نتیجه های دیگری غیر از لاغری را تجربه میکنید

   من تصمیم ورود به سرزمین لاغرها را بهترین تصمیم زندگی ام میدانم و بینهایت از خدای مهربانم سپاسگزارم که مرا به این مسیر زیبا هدایت کرد

   شما دوستان عزیزم که هنوز پشت در این سرزمین باشکوه هستید با اطمینان در را باز کنید و وارد شوید

   با بودن در این سرزمین آموزشهایی می بینید و زندگی تان را طوری تغییر میدهید که خودتان هم شگفت زده می شوید که چنین قدرت خلق کردن در شما وجود داشت و از آن بی خبر بودید

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   فاطمه معلومی
   1400/06/12 23:11
   مدت عضویت: 120 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 61 کلمه

   به نامش ودرپناهش

   وباسلام ودرود خدمت استاد عزیز که پیام آوراطمینان و آرامش برای قلبهای پرالتهاب ماست

   بارالها زندگیم را به تو میسپارم تویی که ازدل آشوبگی ام خبرداری

   خداوندا خودم را به سوی خودت سوق بده تا درآغوشت آرام بگیرم 

   معبودا فرزندانم را به تومیسپارم که آسایش آنها ، آسایش من است 

   پروردگارا آنچه را که به صلاح بنده توست درتمامی امورات زندگی نصیبم گردان

   آمین 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   yaghubi.moein1966@gmail.com
   1400/06/11 02:16
   مدت عضویت: 143 روز
   اندازه متن
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 359 کلمه

   با درود وسلام 

   من نمیدونم از کجا شروع کنم و چی بنویسم. یا شایدم بهتره بگم خدا رو به درستی نمیشناختم .چون خدایی که تا قبل ازینکه با این سایت اشنا بشم با خدایی. که الان در موردش میدونم خیلی فرق دا شته .همیشه به زبان میگفتم خدا رحمان و رحیمه ولی مهربانی خدا رو حس نمیکردم .

   یا شایدم فقط از خدا ترس داشتم . چون خدارو طوری برای ما تعریف کرده بودن که انگار اون بالا نشسته ببینه کی چکار میکنه . هر کیو چجوری عذاب بده . کی کار نیک انجام میده کی کار بد

   ولی از وقتی ب این سایت هدایت شدم خدارو جوری دیگه میبینم و کاملا حسش میکنم . وهر چی ازش میخوام میدونم با تمام وجود گوش میده ب حرفام

   والان چون میدونم نوشته های من بدستش میرسه میخوام بهش بگم. خدا جون دوست دارم ازت میخوام دستمو بگیری جوری که گرمیه دستاتو با تمام وجودم حس کنم

   خدایا ازت سلامتی خودمو عزیزانم رو میخوام سلامتی همه ی هموطنام . ازت میخوام همیشه در رفاه و اسایش باشم .دردوغمی نداشته باشم و شاهد موفقیت و سربلندی فرزندانم باشم

   خدایا ازت میخوام ب من ثروت بدی تا از ثروتم دست بندگانت رو بگیرم چون دوست دارم هیچ کس در سختی ومحنت نباشه

   خدایا توکلم فقط بتوست نگاه گرمتو از من دریغ نکن 

   خودم رو ب دستان پر مهرت میسپارم همانگونه که ب تو توکل کردم وبه صورت معجزه منو به این سایت هدایت کردی .از وقتی اینجا عضوم زندگیم خیلی فرق کرده نگاهم ب همه چیز متفاوت شده . من برای لاغری اومدم اینجا ولی الان چیزهای مهم تری از لاغری هست که بهشون نیاز دارم چون دارم با خدای خودم بیشتر اشنا میشم و بهتر درکش میکنم خداجون ممنونتم و دوستت دارم . ب بهت امید دارم که کمکم کنی در تمام مراحل زندگیم

   استاد محترم از شما هم کمال تشکر رو دارم . واقعا فرشته ی نجات من هستید . باور کنید روزی چند ساعت من تو سایت شما هستم و از مطالب مفید شما بهره میبرم خدا خیر دنیا واخرت بهتون بده

   ودر اخر برای همه دوستانی که در این سایت حضور دارن  ارزوی موفقیت و تناسب اندام دارم .

   لحظه هایتان مملو از عشق خدایی

   و امضای خدا پای تمام ارزوهاتون

    

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 9 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   faribadeghani1371@gmail.com
   1400/06/08 20:05
   مدت عضویت: 153 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 232 کلمه

   سلام
   سلام ب خدای مهربانم خدایی ک همیشه صدای منو شنیدی همیشه منو فهمیدی همیشه
   بهم توجه داشتی همیشه این من بودم ک ندیدمت و فک کردم تو منو نمیبینی تو منو فراموش کردی خدایا دوس دارم خیلی خیلی بهت نزدیک بشم اونقدر ک با تموم وجودم حست کنم دوس دارم ب اون درجه برسم ک همه کارهامو از تو بخوام دوس دارم بیشتر و بیشتر حست کنم بیبنمت تو رو داشته باشم باورهام تو مسیر تناسب فکری و باورهام در مسیر طعم با خدا عمیق عمیقتر بشه خدایا دوس دارم شادتر باشم زیبایی ها رو بیشتر بیشتر درک کنم بیشتر ب قدرتت ایمان بیارم دوس دارم درامد داسته باشم دوس دارم پول داسته باشم بتونم چیزهایی ک دوس دارم بگیرم خونه ماشین لباس محصولات سایت
   دوس دارم حس خوب حال خوب همواره حفظ کنم داشته‌باشم دوس دارم خدایی بشم خدایا دوس دارم در رابطم با همسرم عاشقانه تر و زیباتر و دوستانه تر بشه
   دوس دارم خداوندا روزیم و بیشتر وبیشتر کنی نمیدونم چجوری ولی از تو میخوام
   دکس دارم سالمتر و سلامت تر بشم دوس دارم اگاهی بیشتر و بیشتر بشه بیشنر هدایت بشم دوس دارم در مسیر تناسب اندام موفق و موفقتر بشم و ب تناسب اندام ک طبیعت منه برسم ب ثروت و راه رسیدن بهش بهم بگو خدا
   دوس دارم رابطه خودم باهات عمیقتر بشه خدواندا تو منو دوس داری و عاشق منی و منم عاشق تو

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   kouroshzamany95@gmail.com
   1400/05/29 01:47
   مدت عضویت: 107 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 344 کلمه

   با سلام و درود 

   بنده از در حال استفاده از دوره های مسیر لاغری من 

   و چالش من این و نخوردم هستم 

   و الان دوهفته است که آشنا شدم ویک هفته که تمرینات و انجام میدم وعضو سایت هستم  

   ولی در همین مدت کم واقعا دیدم نصبت به زندگی تغییر کرده حالم خیلیییی خوبه امید فراوان دارم و خدارو خیلی دوست داشتم والان خیلی بیشتر دوست دارم که همچین قدرتی رو در ذهن ما ادمها قرار داده که به هرچیزی که میخواهیم برسیم 

   به همه پیشنهاد میکنم ازدوره ها استفاده کنند حیفه واقعا حیفه عمری که بدون دونستن این مطالب بگذره 

   واقعا عمرمون تلف شده اگر ندونیم و ادامه بدیم 

    

    

    

   من از زندگیم خیلییی چیزا میخوام نمیخوام توقعم کم باشه 

   میخوام لاغر باشم و لاغر بمانم و وجودم رو دوست داشته باشم و از وجودم لذت ببرم میخوام با لذت بخورم و لاغر بمونم 

    

   میخوام خیلییی پول داشته باشم بینهایت پولی که هیچوقت تمام نشه که هرچقدر که خواستم خرج کنم مثلا سفر برم به همه جای دنیا بدون دغدغه خرج کنم ویزا و اقامت هرکجارو که دوست داشتم بگیرم با هر هزینه ای میخوام توانایی کمک به خیلیارو داشته باشم بتونم زندگی خیلیارو عوض کنم و دستشون و بگیرم و بگم بلندشو به امید خدا 

   دلم میخواد  به بچه هایی که خانواده ندارن کمک کنم که زندگیشون عالی بشه .

   بهترین ماشینهارو سوار بشم دغدغه فکریم برای خونه انتخاب رنگ و دکور خونم باشه فقط 

   میخوام همیشه سالم باشم و سالم بمونم تا آخرین لحظه عمرم پز سلامتیم و به همه بدم سالم سالم بدون ذره ای درد و مریضی و همچنین سلامتی خانوادم 

   دوست دارم بچه هام مایه افتخار من باشن با ادب و با نزاکت و مردم دوست وموفق 

   دوست دارم از نظر تحصیلی پیشرفت کنم و یه شخص موفق بشم مخصوصا در زمینه روانشناسی که من عاشقش هستم یه شخص موفق باشم در حدی که جزع اشخاص نامدار باشم و بتونم به تعداد زیادی از مردم کمک کنم و کسانی رو که پیشم میان حالشون و خوب کنم واقعا 

   بتونم اشتغال برای افراد زیادی ایجاد کنم 

   بتونم یه خونه بزرگ و چندین فرزند خونده بگیرم و براشون خونواده بشم 

   خدایا شکرت که من رو هدایت میکنی 

    

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   amir.univers2@yahoo.com
   1400/05/19 18:37
   مدت عضویت: 232 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 29 کلمه

   آسان گرفتن زندگی در همه ابعاد در عین حرکت در مسیر مستقیم و الهی

    

   نوشتن خواسته ها حتی شده با انگشتِ دستمان روی هوا جهت تثبیت کردن در راستای رسیدن به آن ها

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/05/18 08:25
   مدت عضویت: 223 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 135 کلمه

   بنام خداوند ثروت و فراوانی و عشق و آرامش

   سلام به دوستان زیبانگرشم 

   ازخدای مهربانم خدای بخشنده ام اول از هرچی خوده خدا رو میخوام عشقش رو تو تک تک سلولهام حس کنم و ایمانم بهش بیشتربشه و با یادش غرق آرامش باشم به هرچی نگاه میکنم خدارو ببینم اینقدرغرق خداوعشقش بشم که لحظه تنهایی رو حس نکنم ومطمئن باشم باایمان که خدا کنارمه و به قدرتش به وهابیتش به بی انتهایش به فراوانیش به صفاتش ایمان بیارم تا خیالم از لحظه هاتم آسوده باشه ، از خدا استقلال مالی میخوام آزادانه هرچی دوست دارم برای خودم تهیه کنم میخوام آزادانه سفربرم و ازخودم خونه و ماشین داشته باشم و تو شغلم پیشرفت کنم و عزت نفسم زیاد بشه و به اندام و زیبایی ایده الم برسم و عشق زندگیمو جذب کنم و شاداب باشم 

   درپناه الله یکتا

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آرامش از من شروع می شود
   1400/05/16 16:42
   مدت عضویت: 247 روز
   اندازه متن
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 914 کلمه

   به نام خدای بخشنده مهربان 

   روز ۱۱۳ : روز بیست و هشتم تکرار ، شنبه ۱۴۰۰/۵/۱۶

   سلام دوست داشتنی های خدایی

    

   نکته اول مورد توجه استاد کلید طلایی بنویس تا اتفاق بیفتد بود. و نکته دوم این بود که در هر دوره آموزشی داشتن اعتماد کامل به مدرس دوره و انجام دقیق هر آنچه دریافت می کنیم سبب موفقیت می شود. من بعنوان یک مدرس کاملا به این گفته یقین دارم فراگیری که به من ایمان دارد نتیجه درخشان دریافت می کند در حالیکه فراگیر مشکوک و دو دل نتیجه قابل قبولی کسب نمی کند، علیرغم اینکه هر دو از آموزش و امکانات یکسان بهره برده اند.

   من خودم بعنوان هنرجوی لاغری با ذهن از استاد عطار روشن ممنونم که آموخته های خود را به ساده ترین و شیواترین زبان به ما انتقال می دهند. نکات ارائه شده توسط ایشان چکیده و مجموعه صدها کتاب و هزاران ساعت آموزش می باشد که با زبانی گویا و مثالهای قابل درک بصورتی جذاب و عملی به ما منتقل می شود.

   هر کسی مسئول خودش است و باید برای بهبود وضعیت خودش تلاش کند. مهم قدم گذاشتن در مسیر و مشتاقانه ادامه دادن است و با آغاز مشاهده تغییر نتیجه تا بی نهایت ادامه خواهد یافت.

   خداوند برای انسان رنج و سختی نخواسته است و خداوند مهربان برای من دوست داشتنی آرامش و لذت و عشق خواسته است. خدای مهربان نخواسته است که ما با سختی و رنج به آرامش و خوشبختی دست یابیم. 

   ذات جهان بر سادگی و آسانی است. همه ذرات عالم بدون هیاهو و کاملا طبیعی مسیر رشد خود را پیش می برند. عالم با نظم الهی بر اساس قانون های الهی و بسا گی در حال پیشرفت هستند. بجز انسان که اشرف مخلوقات است بقیه موجودات در برابر جریان طبیعی الهی گوش به فرمان هستند ولی انسان با قدرت انتخاب خود قادر است در برابر دریافت  این انرژی الهی مقاومت کند. حتی با وجود مقاومت ، باز هم خداوند مهربان بخشی از  انرژی و خواست الهی خود را به ما می رساند و تایید آن مشاهده بهتر شدن وضعیت زندگی نسبت به سالهای قبل است حال تصور کنید از جهان بخواهیم و مقاومت در برابر  دریافت نداشته باشیم، در اینصورت رشد فزاینده ای خواهیم داشت. 

   هدف ما این است که در مسیر هدایت خداوند قرار بگیریم و با هماهنگ شدن با قوانین الهی معجزه الهی را در  زندگی خود مشاهده کنیم.

   گام نخست موفقیت در هر مسیری برای کسب موفقیت شاد بودن و شاد کردن است. با احساس شادی و رضایتمندی مسیر را سریعتر و موفق تر طی خواهیم کرد. و من تاکنون اموخته ام در مسیر درست احساس خوبی داریم ولی در مسیر غلط نمی توانیم احساس خوشایندی را تجربه کنیم.

   هیچ شرایطی و شخصی و اتفاقی قادر به مقاومت در برابر جریان الهی نیست. زندگی ما مثل طبیعت است. اگر با طعم خدا زندگی کنیم و  زندگی الهی داشته باشیم مطابق جریان الهی رشد خواهیم کرد. چرخه زندگی خود را به سیستم لایزال الهی بسپاریم و نگران نوسانات اجتماعی و سیاسی و اقتصادی و اثر آن بر  زندگی خود نباشیم.

   من در ساخت زندگی جدید الهی خودم چه می خواهم؟

   من می خواهم با روح الهی خودم و فرشته درونم ارتباط محکم تری داشته باشم و حضور خداوند را در ثانیه ثانیه زندگیم احساس کنم. من می خواهم خودم را بیشتر دوست داشته باشم و بتوانم مخلوقات بی نظیر خداوند را هم بیشتر و بدون قضاوت  دوست بدارم. 

   می خواهم عشق و آرامش بیش از پیش در زندگی ام و جامعه ام جاری باشد و مردم بیشتری در آرامش روحی  و رفاه اقتصادی قرار بگیرند و نباشد که هر کس مانند انباری از باروت منتظر بهانه برای انفجار باشد.

   من می خواهم انقدر از نظر اقتصادی رشد کنم که بتوانم به دیگران کمک کنم و خصوصا در زمینه کمک به کودکان بی سرپرست یا بد سرپرست گام موثری بردارم.

   می خواهم توانایی تامین خواسته های بجای دخترم را داشته  باشم و بتوانم در مسیر پیشرفت و تعالی او نقش خودم را به بهترین شکل به انجام برسانم.

   من می خواهم در وظایفی که بر عهده من نهاده شده است شامل همسری ، فرزندی، خواهری، مادری و دوستی و خویشاوندی و کارمندی رسالت خود را تمام و کمال به انجام برسانم و وقت کوچ از این دیار برای هیچ لحظه ای از زندگیم که بی ثمر گذشته باشد افسوس نخورم.

   من می خواهم شاهد وعده خداوند برای برپایی عدل و داد در زمین باشم و ببینم که ظالمان و ستمگران و فرصت سوزان به سزای اعمال خود می رسند و همگان در عشق و آرامش و رفاه با شادی روزگار می گذرانند.

   نمیدونم مفهوم فایل رو درست فهمیدم یا نه ولی هر چه تلاش کردم نتوانستم از خدای بخشنده بی حساب و روزی ده توانا خانه ای دیگر یا ویلا و ماشین فلان و بهمان بخواهم در این روزهای شیوع کرونا دیدگاهم به زندگی تغییر کرده و فکر می کنم تلاش برای بدست آوردن چیزهایی که مالک واقعی اش نیستم و به من تعلق کامل نخواهد داشت ارزشمند نیست و البته از لطف خداوند دارای آنچه نیازم را برطرف نماید، هستم. نه اینکه ناامید باشم و برای بهبود سطح زندگی ام تلاش نکنم ولی فکر می کنم صرف انرژی برای انتقال خانه ای که از هر نظر راحت و عالی است از یک خیابان به خیابانی معروف تر و بهتر به صرف انرژی و وقت نمی ارزد و باید برای ارتقای روحی و آگاهی و ورود بیشتر  طعم خداوند به زندگی وقت با ارزش را هزینه نمود. 

   خواسته های انسان را پایانی نیست و این هم از ویژگی های بشر  است که سبب رشد و تعالی او می شود و حتما باید اگاهانه به این خواسته ها جهت صحیح داده شود. 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/05/10 16:46
   مدت عضویت: 797 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 51 کلمه

   دوست دارم به تناسب برسم

   به خونه ای که لایقش هستم برسم

   کتابم با موفقیت بنویسم و چاپ کنم

   فرزند سومم مثل خانم هایی که همیشه ارزوشون داشتم به دنیا بیارم یعنی اصلا چاق نشم

   یک شاسی بلند ابی امیکو طرح وانت بخرم

   سربلند و پیروز باشم

   مشکل پام رفع بشه

   و هر لحظه با یاد خدا باشم 

    

    

    

    

    

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/05/10 16:43
   مدت عضویت: 797 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 51 کلمه

   دوست دارم به تناسب برسم

   به خونه ای که لایقش هستم برسم

   کتابم با موفقیت بنویسم و چاپ کنم

   فرزند سومم مثل خانم هایی که همیشه ارزوشون داشتم به دنیا بیارم یعنی اصلا چاق نشم

   یک شاسی بلند ابی امیکو طرح وانت بخرم

   سربلند و پیروز باشم

   مشکل پام رفع بشه

   و هر لحظه با یاد خدا باشم

    

    

    

    

    

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   nargesaslanian2021@gmail.com
   1400/05/09 21:55
   مدت عضویت: 153 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 105 کلمه

   به نام خدا و سلام خدمت همه عزیزان  وخدا قوت خدمت استاد محترم:

   من با تمام باور توصیه های استاد و تمرین و تکرار میکنم وباتمام وجودم  میپذیرم که خودمو  مانند تمام پدیده های طبیعی به جریان این جهان بسپارم  و مقاومت نکنم 

   واطمینان داشته باشم که خداوند به همه پدیده به یک چشم نگاه میکنه وبه همه مجال رشد ورسیدن میده.

   کافیه باورامودر باره خدا از درون اصلاح کنم تا به خوشبختی در همه جوانب زندگیم مثل شادی،تندرستی آرامش روابط عالی ماشین خونه فرزند خوب  تفریحات سالم، موقعیت اجتماعی خوب ، کسب وکار وموفقیت در همه زمینه هارو شاهد باشم.ومن اینو باور دارم که خواستم خواهم رسید.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   f1362badremonir@gmail.com
   1400/05/05 20:36
   مدت عضویت: 278 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 380 کلمه

   سلام خدای مهربونم.

   سلام خدمت شما استاد عزیز و دوستان گرامی

   من در دوره‌های رایگان لاغری با قدرت ذهن شرکت کرده و خدارو شکر نتایج بسیار عالی کسب کردم و به لطف خدا و آموزش های کامل استاد یاد گرفتم که چگونه در مسیر درست گام بردارم واز کسب آموزشها و آگاهی های خود به شیوه های درست رفتاری وفکری دست پیداکرده وهر چه بیشتر در این مسیر قرار میگیرم شور واشتیاقم برای ماندن و ادامه دادن بیشتر میشود.

   مهمترین تاثیری که این آموزشها درجنبه های مختلف زندگی برای من داشته ایجادارامش درونی توأم با احساس خوب بوده.

   من توانستم با تغییرفرمول های ذهنی ،بدون این که رنج یازحمت خاصی بکشم تغییراتی رادر افکار و رفتارهای خود ایجاد کنم.

   من ازاین بابت بسیار خوشحالم وبه همه‌ی دوستان و علاقمندان این مسیر فوق‌العاده تبریک میگویم و از کسانی که هنوز دراین مسیر قدم نگذاشته، اما در وجود خود احساس نیاز به داشتن چنین برنامه ها وتغییراتی رادارند میخواهم که هرچه سریعتر وبدون شک وتردیدوتوجه نکردن به نجوای درونی که مانع از اقدام و ورود به این سرزمین شگفت انگیز میشود ،واردشده وخودرادرمسیر درست هدایت قرار داده و نتایج بسیار عالی کسب کرده ولذت وارامش درونی را برای خود به ارمغان آورند.

   فراخوانی ازطرف خداوند به بندگان.

   دراین فراخوان خداوند از بندگان خود خواسته همه‌ی آنچه را که دوست دارند داشته باشند بنویسند و مطمئن باشند که این نامه مستقیم به دست خداوندمیرسد وپاسخ خواهد داد.

   -دوست دارم طعم لذت باخدابودن در زندگیم همیشگی باشد و حضور خداوند را درک تک لحظه هایم احساس کنم.

   دوست دارم همیشه در کنار خانواده ام خوب و خوش و خرم زندگی کنم.

   دوستدارم در سلامتی و تندرستی کامل زندگی کنم .میخواهم استقلال مالی داشته وبدون هیچ نگرانی خرج

   کنم .-میخواهم همه‌ی عزیزانم سلامت وخوشحال باشند.

   دوست دارم ی خانه ی ویلایی بزرگ وی باغ پراز گل و گیاه داشته باشم.

   میخوام رزق وروزیم حلال وفراوان باشه .

   دوست دارم همه‌ی جوانا خوشبخت باشن .

   میخواهم همه ی هم وطنان سالم ودلشان خوش باشد .

   دوست دارم که هیچ نیازمندی نباشدوهمه در آرامش و امنیت زندگی کنم.

   دوست دارم شکرگذار خدای مهربان باشم و دستورات او را که در قرآن آمده اجراکنم.

   دوست دارم فرزندانم سالم ودر مسیر هدایت خداوند باشند.

   دوست دارم درسن پیری سالم وپر انرژی باشم

   دوستدارم به همه‌ی آرزوهای کوچک وبزرگم که شاید اینجا مجال نوشتنش نباشه برسم .

   دوستدارم  در دوران حکومت امام زمان را زندگی کنم.

   دوستدار همیشگی شما خدای مهربان.

   بنده‌ات فاطمه

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   shghazanfati1359@gmail.com
   1400/05/01 13:50
   مدت عضویت: 215 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 50 کلمه

   سلام دوست دارم ارتباطم با خدا بهتر بشه تا احساس خوبی داشته باشم. احساس خوبی که باعث میشه به تناسب اندام برسم، در کارم موفق باشم، مادر خوبی باشم، همسر خوبی باشم، زندگی مالی بهتری داشته باشم و در آخر زندگی زیبایی داشته باشم و لحظه لحظه زندگی لذت ببرم.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   faribadeghani1371@gmail.com
   1400/04/29 18:10
   مدت عضویت: 153 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 454 کلمه

   سلام ب خداوند ارامش
   خدای عزیزم همیشه همه جا کنارم بودی صدامو شنیدی منو همیشه مورد رحمتت قرار دادی منو تو مسیر هدایت قرار دادی من از ماه رمضون انگار کس دیگه شدم ی نگاه ویژه بهم داری خدایا خیلی خوشحالم ک قران دارم میخونم دارم شکر میکنم دارم میبینمت خدایا مرسی ک منو دیدی صدامو شنیدی راهرو برام باز کردی خدایا دوس دارم با بند بند وجودم حست کنم ب هرچی هر کس نگاه میکنم تو رو توش ببینم دوس دارم زیبایی ها رو ببینم چیزهایی ک خلق کردی خدایا دوس دارم ب منبع ارامشت وصل شم اونقد ارامش داشته باشم اونقدر در مسیر اگاهی منو قرار بدی ک هیچ کس جز تو رو نبینم میخوام پر از عشق بشم پراز محبت مهربانی دلی بی کینه مملو از زندگی بهم بدی دوی دارم بیشتر بیشتر منو هدایت کنی منو تو مسیر اگاهی قرار بدی دوس دارم هر لحطه بهت وصل باشم دوس دارم فقط محتاج تو باشم خدایا دوس دارم پول داشته باشم دوس دارم زندگی زندگی کنم چیزهایی ک دوس دارمو بگیرم چیزهایی بچم دوس داره دوس دارم ب چن نفر کمک کنم بانی خیر باشم دوس دارم داشته باشمت خدایا مرسی ک هستی مرسی ک دارمت دوس دارم ب اون درجه از ایمان برسم ک بدی دیگران ببینم و بخندم و کینه ب دل نگیرم دوس دارم بغلم کنی دوس دارم هر زمان تو وجودم حست کنم بعلت کنم دوس دارم انقد ازت دور نباشم دوس دارم بچم تو مسیر هدایت باشه دوس دارم مادرم بخنده پدرم شاد باشه میخوام مادرم سلامت باشه دوس دارم شاد باشم بی دلیل بخندم بی دلیل دوس داشته باشم بی دلیل میخوام حسم خوب باشه حالم خوب باشه اصلا کسی برام مهم نباشه دوس دارم یه خونه داشته ک تو با ارامش و مستقل زندگی کنم دوس درم ماشین داشته باشم باهاش برم طبیعت و زیبایی ها رو لمس کنم میخوام اونقدر سالم وسلامت باشم ک انگار ک همون فریبای همیشه مریص نباشم دوس دارم ی مادر خوب باشم بچم خوب تربیت کنم دوس دارم ی عرزند خوبی باشم یک همسر خوب دوس دارم همیشه پرا انرژی و شادابی و تندرستی باسم دوس دارم زندگی و زندگی کنم و از هر لحطه و ثانیه لذت ببرم دوس دارم قرض هامو بدم نمازمو بخونم خدایا دوس دارم ب ارزویی ک ازبچکی داشتم برسم اونم لاغری دوست دارم بیشتر و بیشتر منو تو مسیر لاعری با ذهن موفق کنی اونقدر ک یک منبع درامد بهم بدی تابتونم بیشتر بیشتر تو این مسیر موفق بشم میخوام ک منبع درامد داشته باشم ی کاری ک باهاش حالم خوب باشه
   خدایا دوستت دارم خیلی زیاد خیلی
   سپاسگزارم از استاد عزیز ک این چنین زیبا و پر محتوا مارو حمایت میکنبد دعا میکنم خدارو همیشه داشته باشید

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/04/27 02:53
   مدت عضویت: 582 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 117 کلمه

   سلام

    

    

    

   دلم میخاد متناسب بشم دوست دارم ۵۵کیلو بشم دوست دارم شاد زندگی‌کنم و‌بدون نگرانی لذت ببرم از زندگیم اعتماد بنفس داشته باشم دوستان زیادی پیدا کنم .

   دوست دارم کنار کسی ک‌دوستش دارم تو خونه خودمون زندگی کنم دوست دارم زندکی عاشقانه و‌پر از رفاه و‌خوشبتختی داشته باشم.

   دوست دارم خدا رو بهتر درک کنم  حضورش رو‌درکنارم هرچند الانم مثل یک‌دوست همیشع کنارم بوده و اون باعث‌ شده من امشب این فایل رو ببینم و‌تصمیم ب شروع این دوره کنم .

   دوست دارم شغل االی داشته باشم و در تنصیلاتم موفق باشم .

   من بعد از یکشال جندماعیی ک تو‌دورا هستم چند روزی احساس بدی داشتم و امشب این دوره رو‌دیدم مطمنم این از‌طرف خداست و‌مطنم قرار اتفاقای باخالی بیوفته .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/04/26 20:36
   مدت عضویت: 168 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 401 کلمه

   به خداوند مهربان 

   سلام به همه ی عزیزان

   __ دلم میخواد ایمانم بهش چند برابر بشه و با فکر کردن بهش غرق در آرامش بشم دلم میخواد مطمئن باشم که اون قادر مطلق هست و نگران هیچکس و هیچ چیز نباشم چون به مهربونی خدای خودم ایمان دارم 

   __ دلم میخواد ذهنم باهام همراهی کنه و هر روز سر سفره ی غذا با اینکه سیر هستم منو تحریک نکنه که بیشتر و بیشتر بخور 

   ___ دلم میخواد به تناسب اندام ابدی برسم

   ___ دلم میخواد به زودی زود خیلی زودتر از اونی که فکرش رو میکنم بریم خونه ی خودمون و اونجا ساکن بشیم.

   __ دلم میخواد به زودی یه پرشیا بخریم و لذتشو ببریم

   __ دلم میخواد در آمد من و همسرم رشد کنه و از نظر مالی مشکلی نداشته باشیم و به راحتی هرچقدر که دلمون میخواد بدون توجه به قیمت اون چیزی که میخوایم  خرج کنیم و لذت ببریم.

   __ دلم میخواد هر وقت خواستیم به مسافرت بریم بدون توجه به هزینه هاش…

   __ دلم میخواد به راحتی هر رستورانی که دوست داریم بریم و هرچی دلمون میخواد سفارش بدیم و به اندازه ی نیاز بدنمون ازش بخوریم و لذت ببریم

   __ دلم میخواد پوستم روز به روز بهتر بشه و زیبا تر و شفاف تر

   __ دلم میخواد موهام فوق العاده زیبا و عالی و مخملی باشه و رشدش بیشتر بشه و پر پشت تر بشه

   __ دلم میخواد صدرا پسرم رو عالی تربیت کنم تا در آینده یک انسان واقعی باشه 

   __ دلم میخواد روابطم با همسرم روز به روز بهتر بشه و همیشه و هر لحظه به همدیگه عشق بدیم

   __ دلم میخواد رابطه ام با خانواده ام روز به روز بهتر شه و همیشه محبوب تر از قبل باشم

   __ دلم میخواد آدم های اطرافم دوستم داشته باشم و من هم در مقابل اونهارو دوست داشته باشم.

   دلم میخواد وقتی رفتیم خونه ی خودمون همه ی وسایل خونمون رو عوض کنم و از هرچیزی بهترین و زیبا ترین رو بخریم و لذت ببریم

   __ دلم میخواد بهترین لباس هارو بخریم برای خودم همسرم و صدرا و همیشه خوش پوش و عالی باشیم

   __ دلم میخواد یه خونه باغ عالی تو یه جای خوش آب و هوای ایران داشته باشیم که هر وقت خواستیم بریم اونجا و کیف کنیم

   __ دلم میخواد یه مغازه ی خوب تو یکی از بهترین نقاط و تجاری ترین قسمت های شهر داشته باشیم

   __ دلم میخواد یه زمین ۳۰۰ متری در بهترین نقطه ی شهر بخریم و با بهترین نقشه و عالی ترین شکل ممکن بسازیمش و لذت ببریم.

    

    

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/04/26 12:50
   مدت عضویت: 156 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 191 کلمه
   • سلام به همه و ممنون از استاد عزیز به خاطره مطالب جذابشون خواسته ی من از خدا اینه که خانوادم همیشه تندرست وشاداب باشند و زندگیشون طعم خدا بده و از خدا میخوام که کمکم کنه که این ۴۰ کیلو اظافه وزنمو از بین ببرم و مادری مهربان و شاد برای بچه هام باشم و بتونم خیلی خوب تربیتشون کنم که باعث افتخار خودشون ،من و جامعهشون باشن از خدا میخوام که همه رو دوست داشته باشم و همه منو دوست داشته باشن واز خدا میخوام که کمکم کنه خونمو با بهترین متریال و خیلی شیک تعمیر کنم و با ارمش توش زندگی کنم و بهترین خاطرات رو توش رقم بزنیم ویه ماشین صفر نیم شاسی بخرم ، از خدا میخوام تا اخر عمرم در کنار همسرم با عشق زندگی کنم و روز به روز عشقمون بیشتر بشه ،از خدا میخوام کمکم کنه یه شغل خوب پیدا کنم که دستم تو جیب خودم باشه و یه دوست خیلی خوبو مهربونم میخوام که همدمم باشه و مثل خواهر برام باشه و در اخر از خدا میخوام که همیشه تو قلبم و توذهن بمونه و منو هیچ وقت به حال خودم رها نکنه 
   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/04/25 01:44
   مدت عضویت: 482 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 209 کلمه

   با سلام و درود خدمت همه ی همراهان دوره فوق العاده زندگی با طعم خدا.

   من دوست دارم اول از همه زندگی با طعم خدا رو تجربه کنم، خدا خیرتون بده رفقا.

   بعدش دوست دارم این ایمان و تجربه ای که به دست آوردم رو همیشه داشته باشم.

   مثلا یه فرمول از خودم بهتون میگم برای اعتماد به نفس:

   اول اینکه خدا شما رو خیلی دوست داره پس چطور میتونین همینقدر خودتون رو دوست نداشته باشین؟

   دوم هم اینکه خدا از رگ گردم بهتون نزدیک تره یعنی توی روح و روان و افکار و ذهنتون هم جریان داره، پس از الان هروقت خواستید با خدا صحبت کنید خدارو توی آسمون یا یه همچین چیزی تصور نکنید، “و هروقت بندگان من از تو درباره ی من میپرسند بگو همانا من نزدیکم و من خدای دانا، شنوا و مهربان ترین مهربانان و بخشنده و غیورم”

   پس خدا روی شما خیلی غیرت داره! رفیق خوب و بامرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.

   پروردگار رفیق خوووب و بامرام!

   و برسیم به خواسته های دیگه ام!

   دوست دارم زود زود یه تلوزیون با کیفیت بخرم، بعدش هم دوست دارم کنسول جدید سونی رو تجربه کنم! اصلا کی که نمیخواد!

   امیدوارم اونی باشیم که براش به این کره ی خاکی اومدیم.

   یه کم دیگه میرسم به یکسال فعالیت در سایت تناسب فکری!

   دوستتون دارم از محسن!

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/04/23 09:30
   مدت عضویت: 267 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 667 کلمه

   جلسه اول زندگی با طعم خدا 

    

   به نام نامی او 🌺🌺🌺

    

   درست در روزهای پایانی سال ۹۹ وارد سایت شدم و گفتم بذار هر کاری رو با نام خدا شروع میکنیم این کار خیر و برکت برامون میاره من از زندگی با طعم خدا شروع کنم .

    

   دو جلسه اول و دوم را چند بار گوش دادم و دیدگاهها را خوندم  از خدا که پنهان نیست از شما چه پنهان، آن روزها دیدگاه‌ها روم تاثیر گذاشت بعضی دوستان چیزهایی می‌گفتند که من دوست داشتم فکر می کردم بودن درراین سایت عقایدم رو زیر سوال می برد .

    

   نمیدونستم باید به حرفهای استاد مثل نسخه دکتر گوش کنم و اعتماد کنم .

   و از یک طرف به خاطر برگشت اضافه وزن من در چهار ماه آخر خیلی ناراحت بودم به خاطر همین وارد مسیر لاغری من شدم .

    

   در ابتدای دور ه گیج و منگ بودم نمی‌دانستم باید چه کنم یا با خودم میگفتم مگر میشود با صحبت کردن لاغر شد مرتب توی دیدگاهها دنبال افرادی که لاغر شده بودند میگشتم تا ببینم جز فایل ها چه کاری کردند.🙄

    فکر می‌کردم باید مواظب خوردن باشم خلاصه هی دست و پا زدم .

    وقتی به فایل نقطه رسیدم مرتب درگیر نقطه سیری بودم یک کم بیشتر میخوردم  نگران می شدم .

   گفتم حتماً نکات اصلی و کاری که از بیرون باید انجام می‌دادیم در فایل های خریدنی است .

    

   از هفته سوم مثل یک خانم خوب رفتار می‌کردم چون استاد گفته بود هر حالتی که هستی فقط ادامه دهید خیلی روی من تاثیر گذاشت .

   نقطه سیری و جسم و غذا و ترازو را رها کردم.

    از ماه دوم لاغری رو رها کردم چون باور داشتم که همین الان به خواسته ام رسیدم میخواهم به اهداف بزرگتر برسم یعنی تغییر زندگی و باورم نسبت به خداوند .

    

   ⛔در ابتدای دوره زندگی با طعم خدا ترسیدم که باور من به خدا و دینم تغییر کند و آن دوره را رها کردند.

    در مسیر لاغری من این اتفاق افتاد.

    باورم نسبت به خدایم تغییر کرد.

    اینقدر خدای من دوست داشتنی شد.

    اینقدر عاشقانه دوستش دارم که فقط خودش میداند.

   بنابه دلایلی خدای قبلی من همیشه درانتظار مرگ عزیزانم بود😭

   خدای من مدام درحال توبیخ ومجازاتم بود 

   خدای من مارا درسختی خلق کرده بود …..

   درک من از خدایم اشتباه بود .

   خدایی که در ذهنم بود دیگر خیلی کمرنگ شده خدای مهربان و دوست داشتنی شده که به منی که جانشین و شاهزاده او بر روی زمین هستم .

   نعمت سلامتی و تناسب و شادابی و ثروت عطا کرده

    من را در بهترین حالت خود می‌خواهد.

    بنده ایی  که بیمار ،چاق ، غمگین و فقیر باشد حوصله خودش را ندارد چه برسد به عبادت خالصانه خداییش .

   من هنوز مسیر لاغری من را به اتمام نرساندم ولی تغییرات زیادی در جسمم دیده‌ام 

    این زیاد مهم نیست مهم دید و افکارم نسبت به خدا و دینم است که خیلی عوض شده وارتقا پیدا کرده .

   کمتر دچار افکار منفی می‌شوم .

   کمتر اخبار و حوادث ناراحت کننده را میبینم و مرا آشفته می کند .

   کمتر از کوچکترین چیزی می رنجم 

   و کمتر سر بچه هایم فریاد میزنم 

   کمترسر شوهر غر میزنم و عاشقانه دوستش دارم .

    

   وقتی این مسیر اینقدر برایم پربار بود پس دوره زندگی باطعم خدا چه چیزهای برایم به ارمغان می آورد.🎁

    

   وارد این دوره شدم تا وقتی می‌گویم توکل بر خدا توکلم به خداوند باشد نه غیر او و این توکل و باور قوی و قوی تر شود و فقط از او کمک و یاری بخواهم.

    دلم میخواهد لذت عبادت را بچشم و زیبا عبادت کنم

    دلم میخواهد زندگیم تغییر الهی بکند و آن را به دست خدا بدهم.

    روابطم با خانوادم خیلی بهتر بشه.

    دوست دارم احساس آرامش داشته باشم و ثروت و شادی بیشتری را تجربه کنم .

   دوست دارم سلامتی و تناسب اندامم بیشتر و بیشتر بشه.

    

    دوست دارم خانه بزرگی داشته باشم و به راحتی و آسانی بهش برسم و در رسیدن به آن دچار قرض و وام نشوم .

    

   دوست دارم موفقیت و سلامتی و آرامش فرزندانم را ببینم

    

    دوست دارم مسافرت های خوبی داشته باشم و تفریحاتم زیاد بشه ‌

   دوست دارم شوهرم آرامش داشته باشم و کمتر گرانی و مسائل مادی ناراحتش کنه.

    دوست دارم مادرم سلامت باشه و سایه اش سالیان سال بالای سرم باشد .

   دوست دارم ماشین خوب و مجهز داشته باشم.

   ….

    

    

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/04/17 20:11
   مدت عضویت: 343 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 465 کلمه

   به نام هستی بخش وجودم 

   سلام بر عالم و آدم /استاد جاان و همکلاسی های عزیز 

   🍃🌸🍃🌸🍃🌸🍃🌸🍃🌸

   امروز حدود ۲۰۰روز هست که به لطف خداوند به سایت تناسب فکری هدایت شده ام و نتایج فوق العاده ای در زمینه ی نگرش و بینش در تمام جنبه های زندگی ام داشته ام که لاغری هم جزئی از انها بوده است و این در حالیست که هیچ دوره ای خریداری نکردم و فقط از دوره های رایگان صدگام تا لاغری و چالش من اینو نخوردم استفاده کردم و بهاای دوره رو با انگیزه و اشتیاق و تعهد به مسیرم با زمانی که برای خلق رویاهام گذاشتم و از فایلهای آموزشی استاد استفاده کردم پرداخت کردم .و اطمینان دارم که در مسیر صحیح زندگی ام هستم چون مسیرم هموار مستقیم و پرنعمت بوده است خدایا صدهزار مرتبه شکرت و بسیاربابت وجود استار عطار عزیز سپاسگزارم که حقیقتا با آموزه هاشون خیلی از راه و روش هارو آسون کردند و جز به جز حقیقت هر موضوعی رو بیان کردند  🙏🏻🍃🌸

   دیدن کلمات زندگی با طعم خدا یک حس و لذتی در من ایجاد می کرد و بارها دوست داشتم این طعم رو بچشم خب البته به لطف پروردگار مدتی هست که با قوانین جذب آشنایی دارم و از دوره های مختلف اساتید دیگری هم استفاده کردم و بسیار هم در روند تکامل زندگی من مؤثر بوده اند اما اینکه در قالب قوانین جذب هر استادی اون درک و نتیجه ی شخصی خودش رو ارائه می ده برام خیلی ارزشمنده چون سفر به درون وجود خودشون هست و حامل عشق حقیقی و اینکه من همیشه شاگردم و در جستجوی حقیقت🍃🌸

   خدایا می خوام تو این دوره یه طوری طعم زندگی با تو رو بچشم که آسوده تر از همیشه و با شوق زندگی کنم می خوام حول حالنا بشم و خالص تر و صالحتر می خوام سکوتم بشه قدرتمندانه و عزتمندانه بتونم همپیکرهامو در جای جای جهان کاملا بپذیرم و دوستشون داشته باشم با همسرم و فرزندانم و پدرو مادرم عاشقانه رفتار کنم می خوام وجودم مایه خیروبرکت باشه برای اطرافیانم در زیبایی و دانایی و نیکویی می خوام عشق بلا شرط رو توزیع کنم به عالم و گیرنده ی عشق بلاشرط باشم محبوب تر و دوست داشتنی تر می خوام غنی باشم و  ثروتمند همه ی نیازهام به سادگی و عزتمندانه برطرف بشه دستان روزی رسان تو باشم می خوام تفریحاات عالی داشته باشم در منزلی که حق الهی من است زندگی کنم و البته ماشینی که حق الهی من است برای من باشد همنشین اساتید عشق و عرفان باشم هر روز آزادانه تر و رهاتر زندگی کنم خدایا می خوام زندگی و این پاداش بزرگی که به من عطا کردی رو زندگی کنم و هرروز بیش از پبش سپاسگزارت باشم و رسالتم و طرح الهی زندگی ام رو به شکلی فوق عالی و به سادگی و زیبایی و عزتمندانه انجام دهم 🥰🙏🏻  

    

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 2 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/04/12 20:50
   مدت عضویت: 187 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 15 کلمه

   برای کسی که ایمانشو به خدا و …از دست داده کامل چیکار میشه کرد ؟

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    رضا عطارروشن
    1400/04/13 04:13
    اندازه متن
    محتوای دیدگاه: 60 کلمه

    سلام دوست عزیز
    اتفاقا شرایط خیلی خوبیه که فردی در این وضعیت باشه و بخواد خدا رو بشناسه یا درک کنه
    نیاز نیست به خدا ایمان داشته باشی که ازش استفاده کنی
    بهره بردن از ویژگی های خداوند نیاز نداره که به خدا اثبات کنی بهش ایمان داری
    شما بر اساس مسیر این دوره آموزشی ازش استفاده کن و نتیجه رو مشاهده کنید

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 10 از 2 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/04/12 11:06
   مدت عضویت: 364 روز
   اندازه متن
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 921 کلمه

   درود بر شما استاد عزیز ،این بار چهارم هست که این دوره را تکرار میکنم ،اگر بخوام صادقانه بگم من شما را پیام آوری از سمت خداوند میدانم که زندگی من را در تمام بعد ها ۳۶۰ درجه تغییر دادین ،من با دوره فوق العاده خدا هرگز دیر نمیکند به آگاهی هایی رسیدم  که در این بیست سال زندگی حتی یک درصد آن را هم دریافت نکرده بودم ‌‌و البته  این رو هم بگم  که من تونستم  پول دوره را از طریق همین فایل های رایگان جذب کنم ..مهم ترین دستاورد این راه آرامشی وصف ناپذیر هست که هر چه قدر بگم کم گفتم ‌.حدود هشت ماه هست که با شما آشنا شدم و ارزش این مطالب را هنگامی به طور کامل متوجه شدم که یک اتفاق غیر منتظره  و وحشتناک برای من افتاد و اون جا بود که فهمیدم چه قدر ایمان دارم و چه قدر عالی تونستم از پس آن بر بیام .تا وقتی همه چیز وقف مراد ما باشد که فرق بین مومن و غیر مومن مشخص نمیشود ، جهان همیشه  مسائلی را برای ما به وجود میاورد تا ما به خودمون بیایم و خودمون رو بسنجیم ..الان به اتفاقات ناخوشایند به شکل جدیدی نگاه میکنم ،آن ها فقط و فقط برای سنجش و در آخر افزایش ایمان من به وجود می آیند و اگر بتونیم درک کنیم خداوند در تیم ما است نه تنها برای آن ها نارحتی نمیکنیم بلکه با اشتیاق از آن ها استقبال میکنیم مانند هنگامی که قرار است امتحانی را بدهیم که طراح سوال هم تیم ما و کمک کننده ما در آن امتحان است ..دیگرچه نگرانی ای دارد ؟؟هنگامی که متوجه شدم ما زندگی خود را انتخاب میکنیم و هیچ چیز به ما تحمیل نشده است ،در ابتدا  خودم و شرایط زندگی خودم  را پذیرفتم و در آخر  عاشقانه به خودم عشق می ورزم. وقتی با شما آشنا شدم اگر به من میگفتند قرار هست به جایگاه الان خودم برسم از خوشحالی از حال میرفتم اما الان به کمال های بیشتری فکر میکنم با وجود این همه پاداشی که از خداوند دریافت کردم اما هرگز برای من کافی نیست و البته این عالی است چون مسیر کمال هرگز پایان ندارد ..آرامش ،ایمان ،لذت ،سلامتی ،ثروت ،خوشحالی ،جسم زیبا ،عشق و ..انتها ندارند و هرچه قدر بیشتر جلو میریم ،میفهمیم چه قدر مسیر هست که باید طی کنیم.هدف اصلی من این است به نقطه ای برسم که بین خواسته ها و اجابت آن ها کمترین زمان ممکن طی شود ..من متوجه شدم که هرچیزی که به ذهن ما میرسد قابل اجابت هست چون عملی شدن چیزهای محدود برای نامحدود چندان کار بزرگ و دشواری نیست ،هر آرزویی که داریم که شاید به نظر ما سخت باشد باید بدونیم که هرگز نباید روی آن ها خط بزنیم و فقط کافی است قوانین را بشناشیم و طبق آن حرکت کنیم ..هنگامی که به این دیدگاه رسیدم که من ،همه افراد و همه اتفاق ها در واقع  همان خداوند هستیم ،تغییر دادن روابطم با دیگران و اتفاق ها برایم به شکل عجیبی آسان شد ‌،من حال طبیعت خودم یک زندگی عالی و شاد و به دور از مشکل را میدانم و اگر کوچکترین حادثه بدی برایم رخ دهد میگردم دنبال یک مانع چون میدانم خداوند هرگز برای ما بد نمیخواهد ،قطعا دلیل اتفاق ناخوشایند ترس ،عجله ،ایمان نداشتن ،شاد نبودن ،نداشتن حس خوب و ..بوده است .باید دقت کنیم این جهان بر اساس یک سری قوانین درست شده است و نتیجه را همسو بودن یا نبودن با این قوانین رقم میزند ،نمیتوان حتی  با گریه و  التماس چیزی را تغییر داد ،مثل اینکه هرگز نمیتوانیم با التماس دمای به جوش آمدن آب را تغییر دهیم پس تنها باید همسو با قوانین  مسیر را طی کنیم ..و چه کشی بهتر از شما میتونه این قوانین را یاد بده؟؟توصیه من به تمام دوستان که در جلسه اول هستند این هست که به شما اعتماد کنند ،خودشان به زودی متوجه میشن که چه معجزه ای در زندگیشون رخ میده ..  من هر بار که دوره را تکرار میکنم با دریافت  آگاهی های جدید،  حس میکنم که سطح ام در جهان هستی تغییر کرده و هربار خودم را شایسته و لایق نعمت های بیشتری از خداوند میدانم به شکلی  که فقر،بیماری ،غم ،و مشکلات  دیگران  برایم تعجب اور هست و همش فکر میکنم آخه وقتی خدایی هست که هرچیزی ما بخوایم به ما میده چرا چیزهای خوب نخوایم ؟؟البته دقت کنیم خواستن نه به معنای دوست داشتن بلکه به معنای توجه و تغییر احساس ،اگر قرار بود خداوند به علاقه ی ما پاسخ دهد خب همه عاشق چیزهای مثبت بودند پس اینجا هست که نیت و ذات انسان مشخص میشود ،نتیجه نهایی را  ایمان و باور و انتظار نهفته در قلب ما مشخص میکند که این ایمان یک شبه یا یک هفته ای به وجود نمیاد و من فکر میکنم آسان و قشنگ ترین راه افزایش ایمان ،دیدن و توجه به  پاسخ خداوند نسبت به درخواست های خودمون هست ،در هر مرحله ای که باشیم خداوند پاسخ مارا به قشنگ ترین شکل ممکن میدهد و فقط کافی است روی آن توجه داشته باشیم تا پاسخ های بیشتری دریافت کنیم ..کمی که بگذرد متوجه میشیم همه ی آسمان ها  و زمین و هر نعمت موجود در جهان هستی برای ما به وجود آماده و آن وقت هست که به ارزش وجود خودمون پی میبریم و میفهمیم چه الماس درخشانی در وجود ما نهفته است ..از خداوند با تمام وجودم سپاسگزارم که من را در این مسیر هدایت کرد ..و میدونم بهترین راه تشکر از شما ،تلاش برای  نتایج عالی تر هست ..پس من اینگونه از شما تشکر میکنم استاد مهربان 🙂 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 15 از 3 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    رضا عطارروشن
    1400/04/13 04:02
    اندازه متن
    محتوای دیدگاه: 40 کلمه

    سلام دوست عزیز
    از خوندن نوشته شما لذت بردم
    احساس خوب شما را در لابلای جملات و کلماتی که استفاده کردید احساس کردم و خدا رو شکر میکنم که همواره هدایت گر و حمایت کننده آنانی است که عزم تغییر کردن دارند.

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   fatemehgohary4@gimail.com
   1400/04/12 01:38
   مدت عضویت: 155 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 341 کلمه

   باسلام خدمت همه ی عزیزان

   خدایا بینهایت شکرت که منو به این دوره هدایت کردی تازه دارم میفهمم که من چه خدایی دارم …خدای خوب ومهربانی که هر چیزی ازش بخوام بهم میده تو این ۲۹سالی که از خدا عمر گرفتم یادم نمیاد که چیزی رو واقعا از ته دلم از خدا خواسته باشم همش سر سرکی فقط میگفتم خدا یا خودت درستش کن ولی هیچ وقت از ته دل نبود ولی از وقتی که ازدواج کردم همش با همسرم دنبال این بودیم که بتونیم ی زمین بخریم ولی هیچ وقت نشد ۱۰سال همش به اینو اون میسپردیم به غریبه وآشنا رو میزدیم همش تو سایت دیوار دنبال زمین بودیم ولی نمیشد تا اینکه یک ماه پیش بود که اتفاقی وارد این سایت شدم یکی ۲تا دیدگاه رو خوندم خیلی بهم ریختم وقتی دیدم من خدایی دارم که اینقدر منو دوست داره چرا همش به غیر او متوسل بودم چرا هیچ وقت ازش نخواستم خیلی شرمنده ی خدای خودمم چون من همش خدام رو فراموش میکردم ولی اون همش هوامو داشت خلاصه وقتی ار ته دلم ازش خواستم به بزرگیش قسم ی جوری برام ردیفش کرد که هنوز که هنوزه خودم باورم نمیشه.دیگه نمیخوام از خدای خودم دور بشم وواقعا به این آیه ایمان اووردم که خدا میفرماید ما از رگ گردن به شما نزدیکتریم وهر از اون شب هر وقت مشکلی برام پیش میاد میگم خدایا تو از رگ گردن به من نزدیکتری تنهام نگذار.من واقعا با این سایت خدای خودمو پیدا کردم وواقعا دیگه نمیخوام دست خدارو ول کنم.

   خدای خوبم من تو این مسیر میخوام فقط با تو باشم چون بدون تو من هیچم.خدای خوبم کمکم کن تا به تناسب اندامم برسم وزجری که بابته چاقیم میکشم تموم بشه.خدای خوبم هدیه سلامتی تو منو زنده نگه داشته بخاطر این نعمتت سپاسگزارتم خدایا این نعمت ارزشمند رو به تمام عزیزانم بده.خدای خوبم کمکم کن تا بایاری خودت ی شغل خوب برا خودم ردیف کنم وتو کارم موفق باشم ویک درامدی داشته باشم.ودراخر خدایا بابت تمام چیزهایی که بهم دادی سپاسگزارتم چون میدونم همیشه باید بابت تمام داشته هام سپاس گزار باشم.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   فرشته مهربانF.s
   1400/04/09 12:08
   مدت عضویت: 469 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 171 کلمه

   با سلام خدمت استاد گرامی وهمگی دوستان عزیزم 

    

   این دوره رو خیلی دوستش دارم دفعه قبل که خیلی شگفتی ساز شد درزندگیم بازم دلم خواست بیام ودوباره بیشتر از قبل شگفتی خلق کنم درزندیگم 

   چه چیزایی میخوام دراین دوره نصیبم بشه 

   میخوام درزندگیم آرامش با خدابودن درتمام لحظه های زندگیم لمسش کنم همیشه آرام وشاد وخوشحال وراضی باشم درزندگیم 

   میخوام همین خونه ای که پیدا کردم رهنش خیلی راحت جور بشه وآخر این ماه ۳۰ تیر ۱۴۰۰ کل مبلغ رهن به راحتی بدیم به صاحب خونه 

   میخوام زندگیمون سرشار از آرامش بشه خودم وهمسرم وبا آرامش خیال زندگی کنیم 

   خدایا دلم میخواد بعد رفتن به خونه خوبمون بتونیم خیلی راحت ماشین دلخواهمون بخریم 

   دلم میخواد خودم وهمسرم درسلامتی کامل قرار بگیریم 

   دلم میخواد با رفاه خوبی درخونه جدیدمون زندگی کنیم با آرامش مالی وآرامش روحی ورفاه خوب 

   دلم میخواد عموم خونه ومغازشو بفروشه وپول ماوبقیه افراد بده 

   دلم میخوادیک زندگی سرشار از آرامش وعشق ورفاه ودوستی داشته باشیم 

   دلم میخواد تناسب اندام دلخواهم بدست بیارم واز داشتنش برای همیشه لذت ببرم 

   دلم میخوادسالیان سال با همسرم زندگی خوب وخوش وبا آرامشی داشته باشم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/04/08 18:40
   مدت عضویت: 553 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 249 کلمه

   سلام 

   من میخام آنقدر ثروتمند بشم که مثل بیل گیتس به ثانیه درآمد میلیاردی داشته باشم .

   من میخام تا لحظه آخر عمرم موهای پرپشته بلند وزیبایی داشته باشم ولذت ببرم

   همسرم هم قانون جذبی باشه و دوره های موفقیت رو مثل من طی کرده باشه  تا زبون هم رو بفهمیم و همش بهم افتخار کنیم. 

   دلم میخواد به تمام کشورها سفر کنم و مدتی در اونجا زندگی کنم.

   دلم میخام  سن پیریم مثل ۲۵ ساله جوان باشم

   دلم میخواد یه سری دوستانی داشته باشم که مثل من اوکی باشن .

   دلم میخواد تا سن پیری متناسب باشم 

   دلم میخواد تا سن پیریم سالم باشم و حتی یه دونه قرض هم نخورم .

   دلم میخواد از زندگی ام تا پایان عمرم لذت .

   دلم میخاد یه دختر شبیه فرشته ها داشته باشم و یه پسر .

   دلم میخاد گرانترین ماشین دنیا مال من باشه. 

   دلم میخاد زندگی لاکچری برای پدرومادرم فراهم کنم.

   دلم میخواد داداشام خواهرم  که به سختی پول در میارن قانون جذبی بشن وراحت پول در بیارن. 

   دلم میخواد پدر و مادرم به ما بچه ها افتخار کنند.

   دلم میخواد تو زندگیم آزادی عمل داشته باشم .

   دلم میخواد خیلی میخاد تمام دوره های موفقیت اساتید موفقیت رو بخرم و راهشان رو دنبال کنم دوست داشته باشم

   دلم میخواد روزی ذهنمو ببینم که همونجایی که خدا میخواسته وبرایش منو خلق کرده باشم .

   دلم میخواد اعتمادبه نفسم بیکران باشه

   دلم میخواد عالی و خوب برقصم

   دلم میخواد زندگیم بهترین چیزها رو داشته باشم

   دلم میخواد فک پایین من که کمی عقب هست سرجیو خودش باشه. 

   دلم میخواد دندونهام تا آخر عمرم سالم باشن .

   دلم میخواد همش شاد باشم وسرزنده.

    

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   ali53shokrani@gmail.com
   1400/02/17 11:53
   مدت عضویت: 205 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 76 کلمه

   به نام خدا خدای مهربانم من بی تو هیچ نمی خواهم ولی با تو همه چیز می خواهم عشقت را می خواهم گفتگوی با تو توکل بر تو و عبودیت سلامتی روحم و سلامتی و زیبایی جسمم اخلاق متعالی آرامش و مهربانی و صداقت استقلال مالی و بارش ثروت و برکت در زندگیم خدمت به بندگانت و گره گشایی زیبایی ها دنیا از باغ و خانه بزرگ و ….و در یک کلام فراوانی مادی و معنوی

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   شیلان اسمعیل پور
   1400/01/24 01:47
   مدت عضویت: 820 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 715 کلمه

   سلام دوستان گلم

   من اگر کودک بودم میدیدم که همیشه سر نماز یا در مکان های معنوی یا مراسمات همیشه گریه میکردیم ‌از خدا طلببخشش و توبه میکردیم همیشه برای من سوال بود که چرا؟؟؟؟؟چه گناهی مرتکب شده ایم یعنی خدا اینقدر سنگ دل است که بدون انجام گناهی یا حد اقل گناهی که ندانسته مرتکب شدم  و با این همه گریه وزرای ما را نمیبخشد و مجازات سختی میکند.

   یا چرا هرچه خوشی و راحتی است همه میگویند گناه است سختی و بدبختی فقر راه رسیدن به خداوند است؟؟؟؟

   و اکنون میدانم که ذهن انسان چارچوب ها را تعیین مکند خدا می‌تواند برای بعضی در فنجانی جا شود و برای بعضی اندازه فیلی.

   میزان نعمات هم همین طور بیشتر انسان‌ها حصاری  کوچک دور ذهن ساخته اند و به همان میزان دریافت می‌کنند 😩😩😩و بعضی زمین گلفی را در ذهن دارند و دریافت بیحد🤔🤔🤔🤔🤔

   و قصه من:

   من حدود ۲ سال پیش که تازه با این دوره آشنا شده بودم اتفاقی توی تلگرام یک گروه به اسم همین استاد روشن اد شدم ومتاسفانه چیزهایی که میگفتند و من بدون اینکه مسیری رو برم یا چیزی یاد گرفته باشم درخواست هایی از خدا کردم و نشد و من اون زمان در شرایط روحی بسیار حساس و بدی بودم و این عدم پاسخ از طرف خداوند باعث شد دوستی دیرینه و عمیق من با خدا به هم بخوره هرچند من بنده ناسپاسی بودم چون در همون شرایط که من نوزادم رو به دنیا آوردم خداوند مهربانم دست گرمش رو از پشت من بر نداشت و باز هم نه تنها من و فرزندم را از مرگ حتمی رهانید بلکه نعمت های بینهایتش را به من ارزانی داشتند

   بعد از مدتی من بسیار اتفاقی کارم جور شد و پولش و توانستم دوره ورود به سرزمین لاغر ها رو تهیه کنم استاد فرمودند که هر کس از خدا بخواهد خدا راه تغییر را نشانش می‌دهد و میتواند استفاده کند و به دست اهلش میرسد واقعا من یه آن ایمان دارم چون به دست من رسید و ذهن آشفته و داغان من روح بیمارم و جسم من که نتیجه روح و ذهنم بود از همه افتضاح تر😔😔😔😔😔😔😔

   و خدا را شکر الان اگه به یاد موضوعی می آفتم سریع یادم میاد که بی خیال این مال قبل از دوره است و آرام میشوم

   من شیلان جزیی از نظام خلقت هستم و خداوند هر لحظه همان طور که خودمان انتظار داریم و با افکار و رفتار و اخلاقمان از او میخواهیم رفتار می‌کند شاید این آن چیزی نباشد که میگوییم ولی دقیقا حس و احوال ماست و به این پاسخ داده می‌شود و من این را باتمام وجودم حس کرده ام

   من همیشه نگران بچه هایم بودم و پدرم حرف زیبایی به من گفتند که هرگز فکر نکنی که تو هستی که فرزندانت را بزرگ میکنی این رشد و نمو این تعالی تنها کار خدا و لطف ایشان است و خداوند هیچ موجودی را به امید  و تکیه برموجود دیگری خلق میکند که هر وقت بخواد انجامش دهد و اگر خسته شد متوقفش کند نه خداوند هر موجودی را وقطعا بچه های تورا فقط به امید خودش و با تکیه بر خودش خلق کرده

   و ایمان دارم که 

   گر نگه دار من آن است که خود میدانم 

   شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد🥰🥰💐

    

   من از خدایم چه میخواهم

   ۱من فرزندانم  همسرم و پدر و مادرم و عزیزان را کادو پیچ و کمپلت به دستان پر از مهر خداوند سپردم و میسپارم تا در سلامتی و عزت شادی باشند

   ۲ من سلامتی را از تو میخواهم پروردگارم

   ۳ من دوستی صمیمیت و ایمان گذشته ام را میخواهم و نور ایمانی که داشتم و لحظه  لحظه حضورت در دل و جانم

   ۴ رونق کسب و کارم و درآمد چند صد برابری چون میدانم که مرا میرسانی چون هدایت ت را دیده ام.

   خدایا درآمدی میخواهم که آنچه دردلم است را و تو میدانی انجام دهم.

   ۵ هرچه را میدهی با دل خوش وتن سالم که دل خوش بزرگ‌ترین نعمت است

   ۶ بهترین و صمیمی ترین رابطه با همسرم رابطه ای واقعی سرشار ار محبت.

   ۷خداوندا لبریز از عشق مادرانه به فرزندانم کن 

   و لبریز از عشق برای تمامی آن چه تو خلق کردی 

   ۸ خواندن نمازم با عشق و از سر شوق حرف زدن با پروردگارم باشد

   ۹

   ۱۰

   ۱۱

   …………

   و اینها را گذاشتم خدایا تو بهترین ها را برایم بنویس

   این سحری اولین سحری رمضان است و این که این دوره رو شروع کنم امشب اتفاقی جرقه زد انشالله که نقطه عطفی باشد برای رسیدنم به سطح  بالاتر به  امید خدا

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 4 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/01/18 00:39
   مدت عضویت: 300 روز
   اندازه متن
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 998 کلمه

   به نام خدایی که در این نزدیکیست ….
   سلام.سال نو مبارک
   ان شا الله که در سال جدید و قرن جدید همه مون به آرزوها و خواسته های منطقی مون برسیم و در همه جنبه‌های زندگی مون شگفتی ساز بشیم .
   جلسه اول زندگی با طعم خدا .
   من خیلی اتفاقی یه شب 🌃 که دیگه از چاقی خسته و نا امید بودم و داشتم از سر بی حوصلگی تو اینترنت دنبال راه کار های لاغری می‌گشتم یک دفعه بالای صفحه گوشیم چشمم خورد به لاغری با قدرت ذهن که یهو توجه منو به خودش جلب کرد و سریع زدم و چند تا فایل گوش 👂 کردم و نور امید در قلبم تابیده شد و زندگی جدید من شروع شد
   زندگی که الان دارم اصلا قابل مقایسه با زندگی قبل من نیست زندگی قبل از هدایت من پر از رنج و ناراحتی و افسردگی و مریضی بود ، یک شب 🌃 نبود که من بتونم بدون استفاده از اسپری اکسیژن و بدون تنگی نفس بخوابم ، روزهام با پا درد-و کمر درد و هزار جور بیماری شروع میشد و شب ها با یک مشت 👊✊ قرص خوردن میخوابیدم و همه روزام برام مثل هم و تکراری شده بودن
   ولی الان احساس می کنم که دوباره متولد شدم
   شبها با آرامش میخوابم و روز ها با شادی و سلامتی از خواب بیدار میشم و هر روز که از خواب بیدار میشم از خداوند تشکر می‌کنم که به من اجازه ومهلت داده تا یک بار دیگه زنده باشم و از زندگیم لذت ببرم وبه خودم تبریک میگم که هر روز یک قدم برای رسیدن به هدفم بر میداریم
   هر روز که از خواب بیدار می شم به خودم می گم که امروز برای من یه روز جدیده و امروز باید به بهترین شکل زندگی کنم چون امروز که تموم بشه دیگه تموم شده و دوباره برای من تکرار نمیشه پس باید بیشترین لذتو از امروزم ببرم و از خداوند تشکر می‌کنم که منو به این مسیر زیبا هدایت و با استاد فرهیخته ای همچون استاد روشن ک که روشن کننده راه درست زندگی من و امثال منه آشنا کرد
   من الان شش ماه و نیمه که دارم از آموزش های ارزشمند استاد برای متناسب شدن استفاده می کنم واز همون روز اول ذره ای شک نداشتم که این روش و مسیر درست ترین مسیریه که از طرف خداوند هدایت شدم و به لطف خدا تغییرات زیادی دارم
   از وزن ۷۴کیلو به ۶۵ کیلو رسیدم و تا زمانی که زنده هستم در این مسیر زیبا باقی می مونم
   من در این مسیر متولد شدم و دراین مسیر تا آخرین لحظه عمرم زندگی میکنم
   الان اومدم تا زندگی کردن با طعم خدا رو یاد بگیرم و اینجا هم از آموزش های ارزشمند استاد در زندگیم استفاده کنم چون تشنه تغییر کردن در همه جنبه‌های زندگیم. هستم
   من فکر میکردم که متناسب شدن خیلی سخته وباید خیلی سختی بکشم تا یک کیلو از وزنم کم بشه ولی الان میبینم که من با لذت و شادی و آرامش و خوشحالی و تندرستی دارم متناسب میشم و وقتی که میبینم به این راحتی دارم طعم شیرین تناسب رو میچشم و کاهش وزن و سایز رو که سالها حسرت شو داشتم الان دارم با لذت تجربه میکنم تصمیم گرفتم بیام اینجا تا زندگی با طعم خدا رو هم تجربه کنم
   درسته در طبیعت همه چیز آرام و بی سر صدا انجام میشه الان میفهمم که چرا این قدر بی سر و صدا و با آرامش وبدون اینکه خودم متوجه بشم دارم متناسب میشم همون طوری که در زمان چاقی بی سر صدا به وزنم اضافه میشد چون منم جزیی از طبیعتم و کار طبیعت بدور از سر و صدا انجام میشه
   خداوند این جهان رو آفریده و حواسش به تک تک موجودات و جانداران موجود در طبیعت هست خب منم خداوند آفریده ومنم جزیی از طبیعت هستم و خداوند منو جانشین خودش روی زمین و اشرف مخلوقات قرار داده پس چطور ممکنه که حواسش به رشد و تکامل من نباشه
   در طبیعت یه بذر وقتی کاشته می شه اون بذر دیگه با هیچی کار نداره خداوند خودش اون گیاه رو رشد میده باران باریده میشه ،نور خورشید به اون تابیده میشه و فرمان رشد اون گیاه در طبیعت از طرف خداوند صادر میشه و هیچ بنی بشری نمی تونه جلوی رشد اون گیاه رو بگیره
   خورشید هرروز صبح به فرمان الهی طلوع و در پایان روز غروب میکنه
   در فصل بهار همه 🌲 درخت ها شکوفه می دهند و همه جا گلستان میشود ،
   در تابستان موعد به بار نشستن محصولات و میوه های لذیذ،وپاییز موعد برگ ریزان ،رنگارنگ بودن طبیعت و نقاشی خداوند،
   زمستان موعد خزان و مرگ طبیعته واین نشون میده که هیچ قدرتی بالا تر از قدرت خداوند وجود نداره
   حالا منم می خوام بشم جزیی از همین طبیعت ومی خوام خودمو بسپارم به خداوند و ایمان دارم که همون قدرتی که فصل ها رو تغییر میده صد در صد قادر که زندگی منو هم تغییر بده
   همون جوری که خداوند برای یک دانه و بذر خواسته که رشد کنه تا در جهان ارزشمند باشه یقیناً برای منم میخواد که رشد ، داشته باشم و پیشرفت کنم و در جهان ارزشمند باشم. خواسته های من از خداوند برای ارزشمند شدنم در جهان .
   ۱_رابطه خوب و صمیمی با خداوند عزیزم داشته باشم.
   ۲_ از لحظه به بعد سعادت خواندن نماز در اول وقت خواندن آیات قرآن به صورت مستمر واینکه درک صحیحی از خواندن نماز و آیات قرآن داشته باشیم.
   ۳_رابطه صمیمی تری با خانواده خودم و خانواده همسرم داشته باشم.
   ۴_دوستان فهمیده و مهربان بیشتری داشته باشم.
   ۵_بچه هام موفق و سعادتمند و خوشبخت شوند.
   ۶_.کرونا نابود بشه ومردم جهان دوباره شاد و خوشحال بشن.
   ۷_کینه و دروغ و ریای و تکبر و حسادت از 💓 قلب و مغزم پاک بشه وبجاش مهر و درستی و تواضع و فروتنی و مهربانی پر بشه.
   ۸_رزق و روزی در زندگی من فراوان بشه.
   ۹_صاحب خونه بشم .
   ۱۰_ماشین مونو عوض کنیم و یه مدل بالا تر بخریم.
   ۱۱_متناسب بشم هم از نظر فکری وهم از نظر جسمی و فرستادن عکس شگفتی سازم برای استاد.
   ۱۲_در دنیا و آخرت سعادت مند بشم.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 43 از 11 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    1400/02/23 23:48
    مدت عضویت: 457 روز
    اندازه متن
    محتوای دیدگاه: 1 کلمه

    آفرین

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/01/05 13:18
   مدت عضویت: 267 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 289 کلمه

   قبلا فکرمیکردم خداوند مارو دراین جهان خلق کرده که در سختی باشیم وبعد مارو آزمایش کنه .یا از خدا چیزی نمیخواستم یا میگفتم منکه خونه وخانواده دارم ، خوبه دیگه .پس اگه بیشتربخواهم ناشکری به حساب میاد .
   درصورتی که آمال و آرزو زیاد دارم .چندماهه با کانال چهارفصل راز آشنا شدم .تازه فهمیدم اشتباه میکردم تازه فهمیدم که هرچی که ازخدا بخواهم اجابت میکنه .در اونجا بود که به سایت لاغری با ذهن هدایت شدم .وخداوند رو شاکرم به خاطر این لطفش .
   الانم در این دوره میخواهم با صحبت های استاد همراه بشم .زندگیمو تغییر بدم و باور دارم که نتایجی که میخواهم رو خداوند برام میسرمیکنه .
   میدونم که اگه آگاهیم زیاد بشه و آرامش داشته باشم روی شوهرو بچه هام تاثیر داره .ولی الان وقتی صحبت میشه میگم نهه از خداوند خواسته هاتونو بخواهید خداوند بهتون میده .
   قبلا هم توی تلگرام ، تویتتر ،تلویزیون …اخبار رو دنبال میکردم هی حرص میخوردم .ولی با فایل شما چند وقته اخبار رسانه ها رو دنبال نمیکنم .اخلاقم با خانواده خیلی آروم تره و دیگه گرونی ها وتحریم برام مهم نیست چون خدای من ازهمه اینها بالاترو عزیزتره .
   سوال اول شما ، من توی دوره خاصی شرکت نکردم فقط سپاسگزاری که توی فایل های استاد افلاکی یاد گرفتم خیلی بهم کمک کرد و آرامش عجیبی بهم داد که اینقدرخودمو سرزنش نکنم و به آینده امیدوار باشم.
   سوال دوم میخواهم ارتباطم وعبادتم لذت بخش بشه .روابطم با شوهرم عالی باشه و مشاورخوبی برای فرزندانم و شاگردام باشم .
   بیمارهای وفقر ازروی زمین پاک بشه
   فرزندانم دردرس موفق باشند .خونه ایی که قراره بسازیم بدون قرض و باراحتی درست بشه .
   بیماری شوهرم خوب بشه .مادرم خوب وسلامت سایه اش برسرم باشه.خودم به تناسب اندام برسم
   کمردرد خودم خوب بشه .آرامش داشته باشیم .
   همه عزیزانم هرچی میخواهند برسند .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 3 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/01/03 14:43
   مدت عضویت: 523 روز
   اندازه متن
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,465 کلمه

   بنام خدای مهربانم😍

   سلام به استاد عطار روشن و خانواده تناسب اندام👌

   سال ۱۴۰۰ بر شما عزیزان مبارک باشه و امیدوارم همگی در این سال به رشد ذهنی در تموم جنبه های زندگی برسیم😍👌

   من خیلی هدایتی وارد این دوره شدم داشتم فایل لیاقت لاغری رو گوش میدادم که استاد یهو گفت قبل لاغری حتما این دوره رو پیشنهاد میدم و یه چیزی گفت که برو به سراغ این دوره و شروع کردم به دیدن و لذت بردن و خواندن کامنت ها و گفتم بیام بنویسممم 😍😍

   خب ، از کجا شروع کنم؟؟
   اهان فهمیدم از سالی که گذشت شروع میکنم که چقد تجربه کسب کردم و برای من الگو باشه زندگی سال جدیدم برای درخواست های امسالم😍

   بزن بریم👣👣👣👣


   من در سالی که گذشت دقیقا همین موقع ها یه هزاری ته جیبم نبود ولی شروع کردم روی خودم کار کردم
   یه چیزی رو همین جا تو پرانتز بگم
   ( اکثر بچه هایی که اینجا هستن همشون استاد عباس منش رو میشناسن و خیلی از ما ها هدایتی با استاد عطار روشن اشنا شدیم و این هم به دلیل فرکانس های بالامون هستش که ارسال کردیم)
   خب داشتم میگفتم خلاصه با فایل های استاد عباس منش شروع به کار کردن کردم و روز به روز کل ماه فروردین رو من با عشق روی باورهام کار کردم و با خودم عهد بستم که در این سال ۹۹ درامد رو فقط ۳ برابر کنم
   و باورتون نمیشه که وقتی این ۱۲ ماه روـنگاه کردم دیدم منی که یه هزاری ته جیبم نبود ماهانه درامدم به ۵ الی ۶ میلیون رسید یعنی ۱۰ برابرش و در ضمن اینم بگم که شغل من مشاور املاک هستش و کسی بهم حقوقی نمیده تا اینکه من قرارداد بنویسم وکمیسیون بگیرم و میانگین در هر ماه ۷ تا قرارداد نوشتم اون فقط در لاین اجاره خانه نه لاین فروش و با اینکه میگفتن شرایط اقتصادی فلان و بساره ولی من کاری به کسی نداشتم و روی باورهام کار کردم و دنیا طوری دیگری بهم جواب داد توسط فرکانس های من و در ادامه کلی نعمت وارد زندگیم شد و توانستم یه بدهی اصلی رو بدم و کلی دوره های استاد عباس منش رو تهیه کنم و رشد کنم و بالاتر بیام و با دختری که ویژگی هایش رو به خدا اعلام کرده بودم آشنا شدم و چقد این دختر با خودش در صلح هستش و یه رابطه بی نظیری با عزیزدلم دارم و بعدش یادمه به تضاد چاقی برخورد کردم و گفتم باید بشه با ذهن لاغرشد که اونم باز هدایتی یکی از بچه ها توی سایت استاد عباس منش ، سایت استاد عطار روشن رو معرفی کردن که من فورا اومدم داخلش و فورا ثبتنام کردم و شروع کردم به دیدن فایل ها ولی از اون جایی که برام کسب درامد خیلی مهم تر بود کمی دور شدم ولی این مسیر رو نذاشتم قطع بشه یعنی این طناب به مو میرسید ولی پاره نمیشد و اونم به دلیل استمرار داشتن من بود و در طول هفته دو یا سه تا فایل گوش میدادم و قطع نکردم و تا اینکه آخرای بهمن ماه۹۹ بود که به خودم گفتم من باید در تموم جنبه ها پیشرفت کنم یه فقط یه جنبه و سلامتی و تناسب اندامم هم یکی ازون جنبه های مهم هستش در زندگیم و باید تغییر کنم و شروع کردم یکی یکی فایل ها رو گوش دادن و خواندن کامنت ها و نت برداری کردن با اینـکه صبح تا تا شب سرکار ولی فایل های هر دو استاد در گوشم پلی میشد و کامنت های هر دو سایت خوانده میشد و با انگیزه ادامه میدادم و
   اگه بخوام از سال ۹۹ بگم بابت هر روزش بابت هر ثانیه اش سپاسگزارم چون خودم تموم این لحظات را با تغییر الگوهای ذهنم خلق کردم در زندگیم و الان در این عید ۱۴۰۰ تنهای تنها در خانه هستم با اینکه خانوادم رفتن شمال و من تصمیم گرفتم روی خودم زمان عالی بذارم و کار کنم و ازین تصمیم نهایت لذت رو دارم میبرم و فقط دارم فرکانس های عالی به جهان هستی ارسال میکنم و خدارو به خاطر تک تک ۳۶۶ روز سال ۹۹ صمیمانه سپاسگزارم و سجده شکر بجای میارم و دقیقا یادمه سال ۹۹ رو سال توحیدی شدن گذاشتم و همه چی از همون شروع شد👌😢😢😍😍 و خیلی خوشحالم که امسال هم داره با توحیدی شدن و زندگی با طعم خدا شروع میشه ولی اینبار با استاد عطار روشن👌😍
   و چقد زیبا خداوند میگه :

   وَإِذَا سَأَلَكَ عِبَادِي عَنِّي فَإِنِّي قَرِيبٌ ۖ أُجِيبُ دَعْوَةَ الدَّاعِ إِذَا دَعَانِ ۖ فَلْيَسْتَجِيبُوا لِي وَلْيُؤْمِنُوا بِي لَعَلَّهُمْ يَرْشُدُونَ

   و هرگاه بندگان من، از تو در باره من بپرسند، [بگو] من نزديكم، و دعاى دعاكننده را -به هنگامى كه مرا بخواند- اجابت مى‌كنم، پس [آنان‌] بايد فرمان مرا گردن نهند و به من ايمان آورند، باشد كه راه يابند.

   آره خداوند نزدیک به ماست در خود ماست اصلا خود وجودی ماست و هرکدام از ما انسان ها یه خداییم و فقط کافیه به انرژی منبع خداوند وصل باشیم و این وای فای خدارو قطع نکنیم و سیگنال این وای فای رو با قدرت دادن بهش در ذهنمون بیشتر و قوی تر کنیم و نزدیک خودمون ببینیمش و کافیه فقط ازش درخواست کنیمممم که چی میخواییم ازش😍😍😭😭🙏 اشک امونم نمیده برای اینکه خدا رو به زیباترین شکل پیدا کردم و شرک های خفی رو از خودم دور کردم و هیچ وقت فکر نمیکردم که به این همه پیشرفت در سالی که گذشت برسم و همش با خودم میگفتم تا کی باید سگ دو بزنم تا زندگیم تغییر کنه ولی خدا بهم لطف داشت و از فضل خودش بهم بخشید و به درخواست منن تاکید میکنم به درخواست من نه خودش من رو به این مسیر های زیبای بهشتی هدایت کرد و منو طبق همون ایه رشد داد و راهنمای من بود🙏🙏😍 فقط میتونم بگم خدایاااا شکرت و عاشقتم و خودت میدونی که این مسیر اگه هموار شد فقط به دلیل سپاسگزاری های بی نهایت من بود و توجه ام بر روی نکات زیبا و مثبت و خوراک عالی به ذهنم و کنترل ورودی های ذهنم و به قول استاد عباس منش ایمانی که عمل نیاورد حرف مُفت است و من اولش ایمان آوردم و بعدش عمل کردم و الان هم که اینجا هستم در جوار استاد عطاری روشن اول ایمان اوردم با همون استمرار در مسیر و گوش دادن به فایل ها و قدم به قدم جلو آمدن و الان هم وقت عمل کردن هست و درخواست های امسال رو به خداوند عرضه کرده ام هرچند که خداوند به نهان من اگاه هستش
   👌😍

   خب بریم سراغ درخواست های سال ۱۴۰۰😍

   ((یه نکته مهم:
   از اونجایی که در این یکسال قانون تکامل روـخیلی خوبـ درک کردم پس درخواست هایی رو مینویسم که برای این لحظه من و ذهن من قابل درک و قابل رسیدن باشه وهیچ عجله ای نیست برای رسیدن به خواسته ها وقت میدانی که فراوانی در زمان هستش و هر لحظه داره نعمت ها بیشتر و بیشتر میشه و فقط کار ما در این جهان لذت بردن و شادی کردن و احساس خوب و اعتماد به خداونده))

   درخواست من 👌

   ✍خدایا ازت درخواست دارم که تموم وجودم را از عشق خودت لبریز کنی👌😢😍

   ✍خدایا ازت درخواست دارم که تمرکز بالای توی وجودم باشی😢😍

   ✍خدایا ازت درخواست دارم که ایمانم را در تک تک سلول های بدنم به خودت بالاتر ببری و بهم کمک کنی که عمل گرا تر از سال قبل باشم و با دوره ها روی خودم سرمایه گذاری کنم و یه میلاد آمای ورژن جدید ۱۴۰۰ از خودم بسازم 😍💪

   ✔️ ۳ برابر شدن درامد امسال نسبت به سال قبل یعنی ۱۵ میلیون در ماه ، که میدانم ۳ برابر نوشتم ولی خیلی بیشتر ازینا میشود 😍💸👌

   ✔️خرید دوره ورود به سرزمین لاغر ها و استارت جدی و قدمی بزرگ برای به تناسب اندام رسیدن😍👌

   ✔️استارت یه کسب وکار اینترنی به همراه عزیزدلم در کنار شغلم

   ✔️خریدن گوشی ۲۰ میلیونی با امکانات عالی😍

   ✔️کمک کردن خداوند در کارم و نوشتن قراردادهای فروش مثل سالی که گذشت و تموم تبلیغات و آوردن مشتری هارو انجام دادی امسال هم همه رو انجام میدی و منم روی خودم کار میکنم و بندگیت رو میکنم👌

   ✔️خرید طلا و سکه و دلار برای سرمایه گذاری

   ✔️خریدن ماشین آریزو ۶ سفید رنگ
   ( اگر این ماشین رو نوشتم فقط به دلیل اینکه دوست دارم بهش برسم و عاشق رانندگی کردن باهاش هستم و با طی کردن تکاملم به ماشین های چند میلیاردی میرسم)

   📌و مهم ترین خواسته ام که خیلی مهمه شاد بودن و خندیدن و با خود در صلح بودن هستش که همه اون خواسته های بالا در گرد این میچرخه👌✌️😍

   پایان😍😍

   🌺🌺🌺🌺🌺🌺
   خدایااا شکرتتتت بخاطر خودت ای ربّ من🙏

   خدایااا شکرتتتت بخاطر اینکه بهترین پرودگاری میتونست برای من باشه فقط تو بودی🙏

   خدایااا شکرتتتت بخاطر اینکه بندگی ات رو میکنم🙏

   خدایااا شکرتتتت بخاطر اینکه هر لحظه بر روی توحساب ویژه باز میکنم🙏

   خدایااا شکرتتتت بخاطر تعهد و تصمیمم برای تغییر کردنم🙏

   خدایااا شکرتتتت بخاطر دستان عالی که در زندگی ام قرار دادی هم استاد عباس منش هم استاد عطاری روشن🙏

   خدایااا شکرتتتت بخاطر احساس عالی و حال خوبم🙏

   خدایااا شکرتتتت بخاطر اینکه منو اشرف مخلوقات خودت آفریدی🙏

   خدایااا شکر بعدی رو تو بگو دوست عزیزم
   (سپاسگزاری معجزه میکنه ادامه بده)


   .
   .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 25 از 5 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    1400/01/04 01:55
    مدت عضویت: 321 روز
    اندازه متن
    محتوای دیدگاه: 40 کلمه

    سلام همسیر گرامی وارجمند..خیلی از نوشتتون .از حال خوبتون .از شکرگذاریتون . از ایمان قلبیتون ب خدا.درک و شناختتون از خودتون از خداوند متعال لذت بردم..و ب امید الله یکتا ب تک تک درخواستهاتون میرسید باامضا خود خدا انشاءالله 🙏😍

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 5 از 1 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
    fatemehrezzaee1376@gmail.com
    1400/03/03 00:15
    مدت عضویت: 205 روز
    اندازه متن
    محتوای دیدگاه: 23 کلمه

    آفرین آقامیلاد

    واقعا لذت بردم از آرزوها و شکر گزاری قشنگتون…

    امیدوارم در صحت و سلامتی و کمال ارامش به موفقیت های روز افزون برسید….انشاالله…

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   mamananita55@gmail.com
   1399/12/27 15:50
   مدت عضویت: 255 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 51 کلمه

   میخوام یه خونه مث قصر داشته باشم لوکس سه نبش با حیاط بزرگ پر از درختهای میوه و بالکن بزرگ رو به خیابون،و یه سانتافه فول آپشن سفید،سلامتی کامل،پول حلال فراوان که باهاش هرچقد میخوام لباس بخرم و به دیکران کمک کنم و مسافرت خارج از کشور و داخل ایران برم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 4 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/12/25 12:58
   مدت عضویت: 257 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 33 کلمه

   پروردگارا دوست دارم بعد از رسیدن به یه سطح از عرفان و معنویات ،، در کنکور و در امور مادی و در کمک به والدینم هم موفق باشم 🤲🤲 ( جلسه اول🌹 )

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/12/25 08:06
   مدت عضویت: 257 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 70 کلمه

   خدایا
   خودت منو به راه راست هدایت کن.
   من را به آرامشی پایدار از طرف خودت نزدیک بگردان. آرامشی که فقط از جانب تو باشد، فقط و فقط از جانب تو نه کس دیگری
   دیگر نمی خواهم هنگامی که با دیگران هستم احساس خرسندی کنم، فقط میخوام که از با تو بودن احساس خرسندی کنم و از بندگان محبوب تو باشم. دیگه نمیخوام به زندگی دیگران حسرت بخورم
   خدایا به امید تو …

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/12/19 09:25
   مدت عضویت: 421 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 168 کلمه

   بنام خدا 🌸 گام اول .
   امروز می‌خوام اولین جلسه روانجام بدم ومیخوام همه ی سوتفاهم هاومشکلاتی که در ذهنم به خاطر خداتعریف شده روازبین ببرم تصمیم گرفتم که باخدارابطه ی دوستانه روتجربه کنم و درواقع می‌خوام که به خدااطمینان کنم درطی سالهای زندگیم اطمینان من بیشتربه آدما لودزمانیکه کنارم بودن بیشتراحساس قدرت میکردم و ازخدابه خاطذخشم وغضبش می‌ترسیدم ولی بیشتر ازادما حساب می‌بردم و هیچ ارتباط ونزدیک بودنی روبه خدااحساس نمی‌کردم می‌خوام باشروع کردن این دوره ارتباط خودم روباخدابازشازی و تقویت کنم وله این باور برسم که خدا همیشه ودرهرشرایط وحالتی کنارمنه وپشتیبان من فقط اوست و قدرت اوفوق قدرت هاست و می‌خوام خواسته هاموبهش بگم واون برام برآورده کنه چون اون مثل آدمها وقتی کاری برای کسی میکنه منت نمیزاره وادم هارودرهرحالت وشرایطی رهانمیکنه چون اوباادمها فرق داره می‌خوام به این باوربرسم که تکیه گاهی دارم نفوذناپذیرونترس وقادرمطلق .
   می‌خوام که احترام داشته باشم ومیخوام که سالم باشم می‌خوام به حال خوب برسم بدون نیاز داشتن به بودن درکناربقیه ومیخوام ارتباط عمیقی باخدای درونم داشته باشم.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/12/18 19:07
   مدت عضویت: 436 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 1,737 کلمه

   سلام
   من بعد از سه ماه دوباره برگشتم. نمیدونم چرا رفتم و دیگه دوره رو ادامه ندادم واقعا یادم نمیاد و وقتی به این فکر میکنم که سه ماه گذشته واقعا تعجب میکنم. به هر حال من الان اینجا هستم و با اینکه نمیدونم چرا ادامه ی فایل ها رو استفاده نکردم اما قطعا یه دلیلی داشته راستش من فکر میکنم نسبت به 3 ماه پیش خیلی بزرگ تر شدم و طرز فکرم خیلی متفاوت شده. شاید این دوره الان برام مناسب تر بوده. و خلاصه من خیلی خیلی خدا رو شکر میکنم و خوشحالم که امروز تصمیم رو عملی کردم و اومدم و فایل رو استفاده کردم و اشک شادی توی چشمام حلقه زد وقتی داشتم دوباره می دیدمش. من واقعا خیلی خوشبختم اصلا در ذهنم نمیگنجید که خدا انقدر منو دوست داشته باشه همیشه فکر میکردم من یه دختر بد شانسم که فقط باید حسرت داشته های بقیه رو بخورم و قراره همیشه دست و پا چلفتی و بد بخت باقی بمونم اما این چند وقته همه چیز به طرز شگفت آوری داره خوب پیش میره از وقتی کلاسای انرژی درمانیم رو شروع کردم و شروع کردم به شناخت بیشتر خدا و ازش خواستم که بهم یه راه روشن و درست نشون بده و اونم بعد از چند ماه این سایت رو قل داد جلوی پام و منم اومدم و این سایت رو کشف کردم، همه چیز داره عالی پیش میره. اونقدر همه چیز خوبه که من برام سوال پیش اومد که در قبال این همه خوشبختی ای که خدا بهم داده کاری نباید بکنم؟ و آیا خدا واقعا به هیچ چیزی نیاز نداره؟ وقتی همین سوالا رو از استاد *** که معلم معنویم هست پرسیدم گفت که نه قطعا خدا به هیچ چیزی نیاز نداره و فقط باید ازش تشکر کنی و سپاس گزاری همیشه باید توی چشمات برق بزنه، و این طوری هست که تو میوفتی توی بهمن نعمت های خدا و منم دارم همینکارو میکنم. مثل یه بازی شده بین من و خدا! من به خاطر همه چیزهایی که در اختیارم قرار داده از عادی ترین چیز در نظر بقیه که نفس کشیدنه تا چیزای بزرگتر مثل اینکه تونستم دوره ورود به سرزمین لاغر ها رو تهیه کنم، سپاس گزاری میکنم و خدا هم چیزای بیشتری بهم میده و منو خوشحال تر میکنه. خدایا شکرت…

   من نمیدونم چه کسی به جز استاد عطار روشن این نوشته ی منو میخونه اما میخوام بهتون تا اونجایی که خودم استاد رو شناختم معرفی کنم؛ استاد عطار روشن تا اوایل دهه ی 30 سالگیشون چاق بودن و اوضاع مالی خوبی نداشتن. روابطشون با خیلی ها و از جمله همسرشون جور خاصی پیش نمیرفت گاهی دعوا، گاهی خوشحالی های یکی دو روزه ،گاهی جروبحث ، گاهی طعنه های اطرافیان ، بدهکاری ، احساس گناه و.. . از خدا انتظار نداشتن که براشون کار خاصی انجام بده، چون بس که از خدا چیز خواسته بودند ولی هیچی بدست نیورده بودن خستگی وجودشون رو گرفته بود و فکر میکردن خدا نمیخواد که ایشون خوشبخت باشه و زندگیش عالی پیش بره. اما اینطور نبود که استاد بی خیال باشن و جبر رو بپذیرن درسته که چاق بودن اما همیشه دنبال یه رژیم برای لاغری میگشتن ، درسته که روابطشون با همسرشون خوب نبود اما همیشه به دنبال یه راه حلی بودن که تایید همسرشونو به دست بیارن حالا چه با یک هدیه چه با یه مسافرت چه هر چیز دیگه ای، درسته که اوضاع مالی و شرایط کارشون خوب نبود اما همیشه سعیشون بر این بود که یه کاری کنن که حداقل چند تومن بیشتر پول در بیارن . این استادی که ما توی این سایت و توی ویدیو ها یا لایو اینستاگرام میبینیم و خیلیا ازشون گله دارن و فکر میکنن چرت و پرت میگن و شاید خیلیا فکر کنن که نه بابا ما این کارا رومون جواب نمیده ، از اول بنده ی بر گزیده ی خدا نبودن و اینطور هم نبود که یک شبه به این آگاهی ها دست پیدا کنن و شب بخوابن و فرداش پاشن و ببینن لاغر و خوشبخت شدن. درسته که همون طور که خود استاد هم میگن سختی خاصی نکشیدن عرق نریختن ولی ایشون واقعا برای تغییر تلاش کردن مثله بقیه جبر رو قبول نکردن کاری که خیلی از ما ها هر روز در حال انجامش هستیم و فکر میکنیم همین که توی ایران به دنیا اومدیم یعنی بد بختی! ولی ازین خبرا نیست شما اگه با همین طرز فکر توی لس آنجلس هم به دنیا میومدی بازم بد بخت بودی. انقدر نباید وضعیت رو انداخت گردن شرایط . شرایط برا همه همینه. شرایط برا استاد عطار روشن سال 91 با استاد روشن سال 99 فرقی نکرده تنها چیزی که تغییر کرده انتخاب های ایشون بوده. چند سال پیش استاد بد بختی رو برای زندگیشون انتخاب کرده بودن و الان خوشبختی رو. جبر وجود نداره. حتی گدایی که توی پمپ بنزین میاد با یه قیافه ی بد بختانه میزنه به شیشه و از ما پول میخواد هم میتونه در عرض چند سال به اندازه ی بیل گیتس پولدار بشه. ولی چی میشه ؟ اون بدبختی رو انتخاب میکنه و بد بخت هم میمیره، چون مثل استاد عطار روشن و خیلی از ماهایی که این سایت رو پیدا کردیم و داریم از مطالبش استفاده میکنیم، شجاعت تغییر کردن نداره. بله ما انسان های شجاعی هستیم. اگه هر کسی این نوشته رو میخونه و نمیدونه این دوره رو شرکت کنه یا نه به این دوره شک نکنه به شجاعتش شک کنه! آیا شجاعت خوشبخت بودن رو داری؟ آیا شجاعت اینو داری که اطلاعات جدیدی به ذهنت بدی؟ اگه داری بسم الله شروع کن . این همه فایلای رایگان این همه آگاهی های عجیب غریب که زندگیتو زیر و رو میکنه. اگه شجاعتشو نداری که تغییر کنی ننداز گردن اینکه استاد دوره های اصلیشو داره گرون میده و این فایلای رایگان تاثیری نداره! من دارم از هر دو نوع دوره استفاده میکنم چه اونی که 3 میلیونه و اندازه حقوق مامان و بابامه چه اونی که رایگانه! و دارم به همه میگم که هیچ فرقی ندارن با هم. دوره هایی که پولی هست فقط گسترده تره و بازه ی زمانی استفاده ازشون بیشتره وگرنه اینطور نیست که شما فکر کنید اگه از دوره ی لاغری رایگان استفاده کنید هیچ فایده ای نداره. نه اتفاقا همین چند روز پیش داشتم میخوندم دیدگاه یکی از بچه ها رو که گفته بود 22 کیلو با دوره ی لاغری با ذهن رایگااان وزن کم کرده بود. پس گردن استاد و گرونی و تورم و… ننداز. اگه نتیجه نگرفتی به قول استاد شکست های تو به هیچ کسی ربط ندارن. یه باار امتحان کن، یه بار ببین اگه خودت مسئولیت زندگیت و شرایطت رو به عهده بگیری چی میشه؟ یه بار امتحان کن اگه نتیجه نگرفتی به کلکسیون شکست هات اضافه کن این روش رو هم..

   من باید این حرف ها رو راجب به استاد میزدم چون از خیلی ها خارج ازین سایت و به قول استاد خارج از این مدار ها، شنیده بودم که همچین حرفایی راجب به استاد میزدن .

   من به خاطر به دست اوردن چه خواسته هایی میخوام توی این دوره شرکت کنم:
   من میخوام رتبه 1 کنکور بشم. من قبل از شناخت توانایی های ذهن هیچ وقت تاحالا عالی نبودم هیچ وقت بهترین نبودم. چرا یه چند باری میشد که برای امتحان ریاضی شاگرد اول کلاس 20 نمیشد ولی من شب قبلش با کشتن خودمو وکلی درس خوندن 20 میشدم و یادمه یکی از بهترین حس هایی بود که من تجربه میکردم ولی من اون موقع با قدرت ذهن آشنایی نداشتم و نمیدونستم بدون این همه سختی کشیدن هم میشه شاگرد اول بود. وقتی داریم از قدرت ذهن صحبت میکنیم داریم از فرستادن ماهواره به فضا ،از انیشتین ، از این همه ختراع صحبت میکنیم و به قول استاد ذهنی با این همه افتخارات، رتبه یک کنکور شدن براش مثل مسواک زدن میمونه! همینقدر راحت و بدون استرس و دردسر. یکی دیگه از چیزایی که میخوام از توی منوی خدا سفارش بدم لاغریه که به لطف و رحمت خداوند الان در مسیر لاغری با ذهن هستم و دارم هر روز تمریناتشو انجام میدم و دوست دارم 47 کیلو بشم اما هیچ عجله ای براش ندارم هر وقت فرمول های چاقی از بین رفتن لاغری هم از راه میرسه. من چیزی که میخوام اینه که هر روز چیزای بیشتری یاد بگیرم و فرمول های لاغری بیشتری جایگزین کنم تا این روند لاغری خیلی زیبا و راحت تر اتفاق بیوفته. چیز دیگه ای که میخوام اینه که با انجام تمرینات این دوره و لطف خدا عادت های بدم رو ترک کنم ، هر روز صبح زود ساعت 5 بیدار بشم ، شبا زود بخوابم و خیلی از عادت های خوب دیگه رو در خودم ایجاد کنم و اون عادت های بد رو خیلی راحت ترک کنم. من میخوام با شرکت در این دوره و با یاری خدای مهربان روابطم با مریم و دوستام عالی پیش بره و آدم های خیلی خوبی به زندگیم جذب کنم . میخوام مامان و بابام باهم دیگه خیلی خوب باشن و اونا هم هدایت بشن به این مسیر ها و تا وقتی پیر میشن عاشقانه و با آرمش کنار هم زندگی کنن و دیگه باهم دعوا نکنن و اعصاب همدیگه رو خرد نکنن. من میخوام سپهر خیلی خوب و با آگاهی های درست بزرگ بشه و توی همه چیز زندگیش موفق باشه. من دوست دارم همه دوستام اون دانشگاهی که میخوان قبول بشن و من و پریسا و فریماه و یاسمن و آتا هممون امسال داشنگاه هنر تهران قبول بشیم و روزای خیلی خوب و شگفت انگیزی رو با هم سپری کنیم .و مریم و فاطی به اون چیزی که میخوان برسن و همیشه خیلی خیلی خوشحال و راضی و پولدار باشن.
   من میخوام با شرکت در این دوره و آگاهی های جدیدی که بهم میرسه بتونم خیلییی زیاد پول در بیارم و همه ی دوره های این سایت رو خریداری کنم و ازشون استفاده کنم و زندگیم ازینی که هست بهتر و بهتر بشه و با پولام بتونم همه ی زحمت هایی که مامان وبابام برام از نظر مالی کشیدن رو جبران کنم و بتونم لباسای خیلی قشنگی بخرم و بتونم با پولم به همه کمک کنم و تهران برای خودم خونه بخرم و کلا خیلی خیلی پول داشته باشم.
   من میخوام با شرکت در این دوره به روند زندگیم کمک کنم و تموم ایستگاه های لاغری ای که هر روز میخونمشون برام اتفاق بیوفتن و هر روز بیشتر احساس خوشحالی و شادی کنم. میخوام استاد عطار روشن همیشه سلامت باشن و جهان در حالت صلح قرار بگیره.
   خدایا شکرت
   ممنون استاد عزیز
   ممنون از همه ی دوستانم در این سایتی که رنگ و بوی خدا رو داره

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    1400/05/23 10:39
    مدت عضویت: 223 روز
    اندازه متن
    محتوای دیدگاه: 26 کلمه

    سلام دخترشجاع و قهرمان از تک تک حرفات لذت بردم وقلب پرازعشقتو و مهربانتو کاملا احساس کردم همیشه و هرلحظه در پناه الله مهربان شادباشی عزیزدلم

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 5 از 1 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/12/18 18:56
   مدت عضویت: 275 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 204 کلمه

   دورد برشما دوستان عزیز واستاد گرامی من این فایل بار دوم گوش می کنم خدا در زندگیم بارها بارها پیش امده بدون اراده من در مسیری قرار می گیرم وقتی از همه جا خسته میشم چون یه انسان ضعیف وناتوانم ویا شاید ایمان کمه وباورهایم کم به خاطر مشکلات روزگار کم میارم ویه خدا هست که همیشه هواسش به همه چیز هست منو در اخرین لحظات توانم رفته با یه روزنه از نور الهی هدایت می کنه به مسیر واقعی که صلاحم ،سوق داده میشم … مدتی بود وزن استپ شده بود ۸۶ کیلو مونده بودم بعد اطرافیان می گفتند وزن زیاد شده وباور نمی شد وقتی خودم را وزن کردم ۳ کیلو اضافه شدم اعصابم خورده شده بود داشتم گوگل دنبال چربی سوز قوی بودم که با طور غیر ارادی دیدم نوشته تناسب فکری با ذهن با خودم گفتم مگه میشه شروع کردم به خوندن مطالب استاد وجذب نوشته ها وفایل ها شدم . فایل رایگان می خوندم امیدوارم همون خدایی منو به مسیر هدایت کرده هزینه فایلها برام جور کنه تا بتونم اونها تهیه کنم چون ازتوان خودم خارج ببخشید استاد ودوستان سر تون درد اوردم به امید روزی که منم یکی از شگفتی های اسفند ۱۴۰۰ باشم ☺ممنون

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   masomeh.morahem@gmail.com
   1399/12/10 22:48
   مدت عضویت: 272 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 159 کلمه

   سلام به استاد عزیز و گرانقدر من در دوره رایگان لاغری با ذهن شرکت کردم خیلی عالی بود از طریق خواهرم با شما ودوره هایتان آشنا شدم به من گفت که چنین روشی است ولی من حرفهاش جدی نمی گرفتم بعد یه بار به خودم گفتم که بزار توی اینترنت سرچ کنم وفیلم جلسه اول را گوش کردم و اشتیاق پیدا کردم جلسات بعدی را گوش کردم چون احساس کردم که در وجودم چیزی داره تغییر میکنه ویه حس دیگه داشتم فعلا ۵کیلو کم کردم خودم باورم نمیشه یه حس خوشحالی وصف ناشدنی دارم و حالا در این دوره هم دوست دارم شرکت کنم چون به شما و صحبتهاتون اطمینان کامل دارم من دوست دارم که اعتماد به نفسم زیاد بشه و از خودم همیشه راضی باشم و یه خونه بزرگ داشته باشیم ودرروابط خودم با دیگران موفق باشم وبتونم در رانندگی موفق بشم وپول زیاد داشته باشم تا بتونم بی هیچ نگرانی خرید کنم وکارهای خیریه بکنم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   hadis.moazamii688@gmail.com
   1399/12/01 14:09
   مدت عضویت: 285 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 47 کلمه

   به نام خداوند بخشنده و مهربان
   باتشکر از استاد عزیز
   من سلامتی و جوانی ابدی میخوام.
   من تناسب اندام ابدی میخوام.
   دلم میخواد آزادی مکانی داشته باشم.
   دلم میخواد آزادی زمانی داشته باشم.
   دلم میخواد آزادی مالی داشته باشم.
   من روابط درست و فوق العاده میخوام.
   من همه چیرو باهم میخوام😌
   ❤میخواهم و میشود❤

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   b.majdi.monfared72@gmail.com
   1399/12/01 10:11
   مدت عضویت: 296 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 188 کلمه

   باسلام خدمت خوانندگان عزیز وهم فرکانسیم
   خیلی خوشحالم که با این سایت اشنا شدم دقیقن وقتی بااین سایت اشنا شدم من دغدغه ای اضافه وزنم روی مخم بود والان خداروشکر که دارم دوره اتغری رایگان طی میکنم تاحدودی به صلح رسیدم با این قضیه .وهچنان دارم روی دوره یزندگی با خدارو طی میکنم چونمیخوام بیشتر به نکات مثبت وخوب زندگیم توجه کنم با نظم و پیوستگی اهداف بی نهایتی دارم از جمله ومهمتر از همه انها اینکه قدرت وچرخش جهان فقط فقط دست الله یکتا قرار دهم باید ذهنم وقلبم منطقی وار قانع بشن که همه چیز دست الله وهیچ قدرتی دست سیاست و اقتصاد و غیره نیس این قدرتها رو خودمون بشون بخشیدیم اونها هم مثل ما انسانن وباهزار ویک عیب وایراد وهیچ توانایی قدرت الله ندارن وحل مسله در ذهنم مسیر همه خواسته ها را در زندگیم محیا میکند هر میخوام در زندگیم تجربه کنم در کمین من است مثل خانه عالی وشیک ممثل ماشین هیوندای عزیزم مثل اندام متناسب وسالم و شاداب مثل داشتن پوست عالی و براق ومثل داشتن یک فعالیت روزانه مفید و شاد و خلق یک زندگی ارامشو سرشازاز نعمتهای الهی ..

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/11/14 22:27
   مدت عضویت: 811 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 164 کلمه

   به نام خدا سلام
   من رضایت کاملم را از دوره های استاد اعلام میکنم وهمان طور که خودم هر کدام از دوره ها چه رایگان وچه غیر رایگان استفاده کردم نتیجه های خیلی عالی دریافت کردم والان میخوام با اعتماد کامل وباور قوی دوباره دوره زندگی باطعم خدارو انجام بدم وایمان دارم که دراین مسیر خداوند من را هدایت وحمایت میکند .من از این دوره میخوام که بههمه عشق بورزم بدون هیچ حسدو کینه ای وبتوانم همه را در دلم ببخشم ومیخواهم یک شغل عالی داشته باشم که درآمد عالی وزیاد داشته باشد وهیچ لطمه ای به زندگی مشترک وارتباط باهمسر وفرزندم نداشته باشد دوست دارم دوباره صاحب فرزند شوم .دوست دارم خانه ی بزرگتر بخرم .دوست دارم روابطم با همسرم پر ازعشق واعتماد باشد .دوست دارم ماشین شاسی بلند داشته باشم .دوست دارم همه عزیزانم درسلامت کامل باشند .ودوست دارم به تناسب اندام همیشگی برسم .وهمه اینها را میخواهم از راه خداوند به دست آورم واز اومیخواهم دراین مسیر من را حمایت کند

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/11/10 13:21
   مدت عضویت: 418 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 238 کلمه

   سلام استاد خدا قوت 💐من خدا را شکر میکنم ک دوست خوبی داشتم ک خودش چندین سال هستش با این دوره آشنایی کامل داشت و نتیجه گرفته بود و من رو آشنا کرد من از دوره ی رایگان خیلی خوب متوجه نمی شدم نمیدونم فقط دوست داشتم ک وارد دوره خودش بشم علاقه ی زیادی داشتم ک ببینم این دوره چ جوریه کنجکاو بودم البته دوستم خیلی از دوره برام میگفت و تعریف میکرد بیشتر خوشم نی اومد و لذت میبردم ک چ جوری با گوش دادن ب صحبت های کسی میشه لاغر شد جای تعجب و حیرت داشت تا اینکه با توکل بر خداوند بزرگ قدمی بزرگ برداشتم و الان چند ماهه ک در این دوره هستم خیلی راضی و خشنود هستم🙏از خدای بزرگ میخوام ک قلبی بهم بده ک دیگران و ببخشم همه رو قلبا دوست داشته باشم و در مقابلش دیگران منو دوست داشته باشن از خدا میخوام ک کمکم کنه تو کارهای خیر شرکت کنم ب دیگران کمک کنم از خدا میخوام آدم های خوب و تو زندگیم قرار بده و از آدم های بد دورم کنه از خدا میخوام خودم و خانواده ام رو ب راه راست هدایت کنه خداوند بهترین دوست منه خدا جونم خیلی دوستت دارم ممنونم ک تو بدترین موقعیت و شرایط کمکم میکنی و تنهام نمیذاری خدایا هیج وقت منو ب حال خودم وامگذار خدایا کمکم کن در این دوره باقی بمونم و اون چیزی ک دلم میخواد برسم..

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/10/29 11:34
   مدت عضویت: 823 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 405 کلمه

   با سلام خدمت دوستان عزیزم.
   من از روزی که در دوره های استاد و قدرت ذهن اشنایی پیدا کردم فهمیدم چقدر از خدای خودم که از رگ گردن به من نزدیکتره دور بودم و ازش انچنان میترسیدم که گویی هر عبادتی رو از روی ترس و اجبار انجام میدادم.خدایی که به قول استاد مدام در قران از اسانی و راحتی صحبت کرده .چقدر خوشحالم که بار سنگینی رو از روی شانه هام برداشتم که مدام خودم رو برای کارهای بیهوده سرزنش میکردم .مدام ترس داشتم که به جهنم برم و هیچ اعمالی نداشته باشم .
   خدا در وجود من هست همیشه میگفتم خدایا چرا وقتی میگن از رگ گردن به ما نزدیکتری پس چرا نمیشه پس چرا نیستی.تا امروز معنی از رگ گردن نزدیکتر رو فهمیدم .خدایی که من رو افرید تا تمام زیبایی ها و شادی ها و سلامتی هارو در جسمم تجربه کنم .من خود خدا هستم که به این دنیا پا گزاشتم تا بتونم تمام زیبایی های جهان رو لمس کنم.
   به راستی که خدا از رگ گردن هم به ما نزدیکتره .میشنوه میبینه حرف میزنه هدااااااااااااایت میکنه و کمک میکنه به طوری که در باورت هم نمیگنجه که چطور….
   خدایااااا میدونم تویی که به درخواست من منو به اینجا اوردی بقیه راه رو هم برام هموار میکنی تا به خواسته هایی که دارم به اساااااااااااانی برسم.
   من میخااااام زندگیم سرشار از عشق و سلامتی باشه میخام عشق و محبت رو تجربه کنم .میخام دوست داشته شدن رو تجربه کنم .
   میخام اونقدر سالم باشم که هر روز از سلامتیم سپاسگزار باشم .
   میخام رابطه خوبی با همه داشته باشم و همه منو دوست داشته باشن و من هم دوسشون داشته باشم.
   میخام انقدر پول داشته باشم که هر چیز چشمم رو گرفت رو بخرم بدون اینکه به پولش فکر کنم .میخام خونه ای بخرم یه تراس خشکل داشته باشه که تو تراش بشینم و به بیرون نگاه کنم و همه جارو از بالا نگاه کنم.میخام هیچی تو دلم نباشه میخام هر لباس و ماشینی و هر خونه ای رو باهر قیمتی بخرم و اونهارو تجربه کنم.
   میخام همسرم خیلی درک بالایی داشته باشه میخام خیلی خیلی با عشق باهام رفتار کنه میخااااااام از رفتارش کیف کنم و خداروشکر کنم.
   میخاااااااام به تناسب اندام دلخواهم برسم تا بتونم لباسهای ست خشکل بپوشیم .با رنگ های دلخواهم بتونم عین فلفله کارهام رو انجام بدم.
   دوست دارم اونقدر غرق عشق خدا باشم که تمام عمرم رو با ارامش زندگی کنم و هر روز زندگی بهتری داشته باشم.
   خدایااااا سپاسگزارم که هستی و به من کمک میکنی.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/10/25 11:20
   مدت عضویت: 793 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 337 کلمه

   با سلام من با شروع دوره زندگی با طعم خدا میخوام ارتباط با خدا و خالق خودم بیشتر بشودو خودم رابا تمام وجود به او بسپارم چون اطمینان دارم که او بهترینهارا چه از نظر مادی و چه از نظر معنوی برایم رقم میزند و به گفته خود خداوند شاید چیزی را که تو بخواهی من دیر به تو بدهم ولی مطمئن باش بهترین آن را خواهم داد پس من با تمام وجود در این دوره شرکت میکنم چون به خداوند قادر و توانا اعتقاد و اطمینان دارم و به غیر از این دوست دارم که ارتباطم از بُعد معنوی با خدا بیشتر بشود و خودش کمک کند تا بیشتر اورا احساس کنم و بیشتر از قبل خدا رادر زندگی ،کار ،اجتماع حس کنم و دوسدارم که در شرایط حاد و سخت به من کمک کند و از خداوند میخواهم که من را در انجام نمازه و روزه و عباداتم کمک کند با شروع این دوره من اهداف دیگری هم دارم که مطمئنم با توکل به خدا و انجام درست تمرینات این دوره به آنها خواهم رسید اهدافی مثل کسب در آمد بیشتر و استقلال مالی و رسیدن به موفقیت بیشتر در شغلم و رسیدن به سطح بالاتر کاری و برنامه ریزی برای خرید یک ماشین وشاسی بلند و خرید یک خونه ویلایی و میخوام با طی این دوره ارتباطم با خانواده و همسر و فرزندم بهتر و صمیمی تر بشود.میخواهم و دوست دارم که فرزند دختری داشته باشم تا زندگی شیرین تری داشته باشم و چیز دیگری که من میخواهم این است که دوست دارم با کمک خداوند و با استفاده از این دوره به تناسب اندام همیشگی و ماندگار برسم تا از این طریق هم از زندگیم لذت ببرم و از خداوند میخواهم که افکار من و ذهن ناخودآگاه من را با من همسو کند تا بتوانم به این آرزوی بزرگ خودم برسم ودوست دارم که ارتباط دورنی خودم رابا خداوند تقویت کنم تا به اهداف خودم برسم و من مطمئن هستم با استفاده از این دوره به تمامیه آنها حتما خواهم رسید

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/10/23 18:11
   مدت عضویت: 582 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 313 کلمه

   استاد عزیزم من به گفته های شما در هر دوره ای باور کامل دارم من در دوره سرزمین لاغرها و دوره رایگان شرکت کردم مطالب سایت رو همیشه دنبال مکنم مطالب مربوط ب چشم زخم ک انگا منو از خابی عمیق بیدار کرد و چقدرررررر بمن کمک کرد خدارو شکر مکنم ازتون انقد بهتون باور دارم ک هر مشکلی یا شکی تو ذهنم بوجود میاد خداوند مهربانم از طریق کلام شما منو مورد هدایت قرار میده و اون مسله حل میشه. من علاوه که وزن کم مردم سایز کم کردم غذا خوردمم درست شده زندگیم عاای شده باورهای اشتباه م اصلاح شده و به خدای ک خودم قبولش دارم ایمان اوردم و اونو هرلحطه در کنار خودم میدونم. گاهی شبهاتی با چیز های ک میشنوم در ذهنم بوجود میاد من دین اجباری رو دوست ندارم هیچ جیز اجباری رو نمیخام من این دوره شرکت کردم تا با خدا بیشتر اشنا بشم و قران خب من مسلمان مسلمان ب دنیا امدم ولی یکسری شبهاتی در ذهنم بوجود میاد و میبنم بی تارف ک اصلا قابل درک برام نیست میخام این هارو در ذهنم حل کنم..
   مخام ایمان باورم رو بازم قوی تر کنم لاغری بزرگترین چالش ذهنی م بود ک الان ب اسون ترین کار دنیا برام تبدیل شده. ازین رو هیچ کاری برام سخت نیست میخام زندگی دلخواه خودم رو درکنار کسی ک عاشقانه دوسش دارم رو شرو کنم مخان درخانه رویای مون با ماشین و امکانات مون زندگی کنم میخام در رشته مورد علاقم درس بخونم و یک فیزیوتراپ موفق بشم و بتونم به انسانها کمک کنم میخام در کنار کسی ک دوسش دارم و عاشقشم زندگی کنم و فرزندانی بدنیا بیاورم ازش و با اگهی و درست تربیتشون کنم. من الان خوشبخت ترین انسان روی زمین هستم و از زندگی خودم لذت میبرم و دوست دارم همیشه در این سابت باشم و استاد عزیز همیشه استاد من باقی بمونن.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/10/21 12:28
   مدت عضویت: 641 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 184 کلمه

   سلام خدمت استاد گرامی و دوستان همراه
   من در دوره تکرار لاغری با ذهن هستم و از نتایج ان لذت می برم ،حس خوب ارامش و شادی دارم با علاقه ورزش می کنم و از شروع دوره سایز کم کردم و انرژی خوبی گرفتم ،با تمام مشکلاتی که در زندگی وجود داره گوش دادن به فایلها اولین کار من بعد از بیدار شدن هست و اشتیاق برای فایلهای بیشتر از برنامه روزانه که در تمرینات هست ،به این نتیجه رسیدم که وقتی دچار لغزش میشم و حال خوبی ندارم با گوش دادن فایل تغییر می کنم و حالم عالی میشه ،شاید بعضی روزها در حین انجام کار های روزانه متوجه میشم تا ظهر هد فون تو گوشم هست و مشغول گوش دادن و تکرار هستم ،این فایلها رو از امروز شروع کردم و در جریان طبیعت قرار گرفتن خیلی جمله زیبایی برای من بود و سپردن خودم به انرژی زندگی بدون غصه و حرص خوردن و رسیدن به خواسته هام که امیدوارم با تمرین به همه آنها برسم
   خوشحالم که باز هم مطالب جدید یاد می گیرم و قراره زندگی جدیدی رو تجربه کنم .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/10/19 20:09
   مدت عضویت: 510 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 312 کلمه


   یه زندگی عواطفی آروم و زیبا در کنار همدمی که درست مثل همون جزئیاتیه که میخوام ما مهاجرت کردیم و به دور از هیاهو در آرامش زندگی مستقل و زیبایی داریم. بدن سالم و زیبای من با لذت تجربه فیتنس و پیاده روی و یوگا با علم تغذیه صحیح و لذت شنا کردن حرفه ای و مراقبت از این خونه همیشگی ام. من سرشااار از انرژی زنانه هستم و هر لحظه آگاه به حال خود و متصل به منبع آرامش دنیا. استعداد زبان آموزی عالی من و صحبت کردن انگلیسی روان و بودن لهجه کتاب صوتی فارسی و انگلیسی ضبط میکنم اجرای فارسی و انگلیسی و شرکت در برنامه های تلویزیونی. از نعمت سلیقه خوب و توانایی دیزاین خودم ب بهترین شکل ممکن استفاده میکنم و یه دیزاینر خیلی خوب و موفق هستم که کارم منو از لحاظ روحی کاملا اغنا میکنه.شرکت طراحی دکوراسیون داخلی موفق و زیبای من جمعی از انسان های هم ذوق و هم سلیقه منه که باهم خیلی پر‌ انرژی بازسازی خونه های مردم رو به عهده داریم ‌ و کلی حال جمعی خوب ایجاد میکنیم. سلامتی و شادی دختر ‌و پسر عزیزم در این خونه‌ی ویلایی بی نظیر که کاملا عین خونه رویاهای منه و دو تا ماشین پارک شده در محوطه و ادم های مهربون و قابل اعتمادی که نظافت و نظم خونه رو به عهده دارن آرامش و خوشبختی ام رو کامل کرده.
   سفر سفر سفر خونواده کوچیک و پرعشق ما عاشق سفر هستیم و با برنامه جاهای مختلف دنیا رو میگردیم و کیف میکنیم. کلبه ی چوبی جنگلی مون و اسب سواری تفریحات مورد علاقه تعطیلاتمونه.تجربه سفر دریایی بالن سواری تفریحات لاکچری محدودیتی برای خوشگذرونی نداریم. خیلی خوشحالم و بینهایت لذت میبرم از اینکه خودم خیاط ماهری هستم و لباسایی ک خودم دوختم رو میپوشم خیلی برام لذت بخشه.خدا جون بابت همه چی ازت ممنونم خدای خوش قول‌من که همیشه لبخند می‌زنی

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/10/19 19:48
   مدت عضویت: 510 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 71 کلمه

   سلام یکی از اقوام عزیز من با ورود به سرزمین لاغرها جز شگفتی سازان شدند و این شد دلیل آشنایی من با آقای عطا روشن و این سایت و این جمع
   قبل از انجام تمرین ‌میخوام بگم اگه کسی ک میدونیم میتونه کاری رو واسمون انجام بده بهمون قول انجامشو بده تا حد زیادی خیالمون راحته ‌و روی قولش حساب میکنیم
   برترین قدرت دنیا قول میده من هواتو دارم ما هم اعتماد کنیم….

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/10/17 18:01
   مدت عضویت: 747 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 1,259 کلمه


   به نام خداوند بخشنده مهربان
   سلام
   داشتم فکر می کردم چه زمانی من از دکتر نمی پرسم که این دارو برای چیه و چرا به این میزان باید مصرف کنم؟
   دیدم زمانی که من واقعا به کمک نیاز دارم و چاره ای ندارم و دارم از یه متخصص که سال های سال در مورد اون مورد تحصیل کرده کمک می خوام و اعتماد می کنم و با خودم و اون دکتر سر مسائلی که اصلا تخصص ندارم چونه نمی زنم به حرف اون دکتر گوش میدم
   فقط نه دکتر
   مثلا دیروز که داشتم میرفتم مترو به این فکر می کردم که من از پله برقیای این مترو برای بالا و پایین رفتن استفاده می کنم از خود ترن مترو از باجه ای که به صورت الکترونیکی بلیط رو پرداخت می کنم از همیه اینا دارم استفاده می کنم و دنبال این نیستم که اینا چطور دارن کار می کنند
   اصلا دونستنشون خیلی هم برام مهم نیست و اگرم بفهمم و یا حتی پیگیری کنم الکی وقتمو تلف کردم و چون تو زمینه ی کاری من نیست و بی نهایت وسیله هم وجود داره که من دارم ازشون استفاده می کنم بدون اینکه بدونم چطور دارن کار می کنند
   مثل همین لپ تاپم و بی نهایت وسیله دیگه
   همه ای اینا توسط نیروی الهی به دستان خداوند برای خلقشون سپرده شد

   در مورد دو مسئله باید تمرین انجام می دادیم
   اول اینکه در مورد دوره هایی که با شما داشتیم تجربه بگیم
   و دوم اینکه در مورد خواسته هامون از خداوند بنویسم
   ممنون از این تمرینای خوب و کاربردی که ذهنمو بهتر برای سپاسگزاری فرمول سازی میکنه
   من دوره اول تناسب فکری رو دارم کار می کنم
   یکسال میشه که در این دوره هستم
   بی نهایت راضی هستم
   یعنی فکرشو نمی کردم این مسئله حل شدنی باشه
   اگه یه آدم متناسب برام این دوره رو تدارک میدید به هیچ وجه تهیه نمی کردم ولی زمانی که متوجه شدم مدرس این دوره از وزن بسیاز بالایی به تناسب اندام رسیده و مسئله ی چاقی خودشو حل کرده گفتم این دوره تجربه شداه است و جواب میده و درسته
   چون کسی که رنج چاقی رو کشیده باشه متوجه می شه من تو سرم چی میگذره و چطور باید حلش کنم
   من سایز و وزن کم کردم ولی خودمو وزن نکردم و نمی کنم ولی از لاغر شدنم خیلی خیلی راضیم و خوشحالم و هر موقع دیدم که آماده هستم که عکسمو برای شگفتی سازان ارسال کنم حتما اینکارو می کنم
   من هر روز دارم روی ذهنم برای متناسب شدن کار می کنم و اگه تمرینات این دوره نبود اونم به صورت روزانه و اینقدر منظم و اینقدر مرتب باور کنید من خیلی وقت پیش انگیزه مو از دست میدادم
   پشتیبانی استاد عطار روشن عزیز هم که بینظیره
   من کسی بودم که می گفتم از پرخوری میمیرم از چاقی می میرم و خیلی از این فکر غصه می خوردم
   فکر می کردم چاقی درد بی درمانه ولی یک کسی همت کرد و اول خودشو نجات داد بعد شد راهنمای بقیه و میگم اگه این دوره از یک آدم چاق که به تناسب رسیده شکل نمی گرفت من محال بود تهیه می کردم
   من اونقدر دکتر رژیم کمر باریک رفته بودم که اصلا متوجه نمی شد من چه مشکلی دارم
   و اونقدر آموزش های ذهنی دیده بودم و جلسات مختلف رفته بودم که حاشیه ی چاقی رو برطرف می کرد ولی اصل مسئله حل نشده باقی مونده بود که میدونستم میفهمیدم این دوره جواب منه
   این دوره دیگه راه هایی که میخواستم خودمو دور بزنم و با هر رفتاری یک انسان متناسب باشم رو به روم بست و گفت هیچ راه فرار و میان بر و دور زدن و الکی وجود نداره
   این دوره بهم نشون داد تغییرات در ذهنم سر میز غذا تبدیل به عمل میشه یعنی رفتارم میشه مثل یک انسان متناسب
   البته یک شبه نبود ، یک هفته ای نبود، یک ماهه نبود، حتی یکساله هم نبود و من همچنان با توجه با کاهش وزن و سایزی که داشتم هر روز تلاشمو برای رسیدن به تناسب فکری ادامه می دم
   من می خوام به جایی برسم که رفتار ذهنی و جسمی من در مورد تناسب اندام یک رفتار طبیعی باشه و همونطور که چاقی رو جوری آموزش دیدم که راحت چاق شدم لاغری رو هم بعد از آموزش جوری تمرین کنم که حسابی از لاغر شدنم کیف کنم

   البته این دو خط آخر یه جورایی مربوط به تمرین دوم و درخواست از خدا بود……
   اما درخواست های من از خدا من مثل همه ی دوستای عزیزم دقیقا میدونم چیا میخوام
   این بماند که تا یه سنی اصلا نمی دونستم از خدا چی میخوام ولی چند سالی بود که میدونستم ثروت میخوام ، تناسب اندام می خوام ، استقلال مالی زمانی مکانی میخوام ولی هیچ کاری براشون نمی کردم
   یعنی میخواستم این توقعات مادی من یکدفعه جلوی چشمام ظاهر بشه
   من همیشه به اشتباه دنبال تغیرات ناگهانی در خوشبختی بودم
   مثلا اینکه یدفه پولدار بشم، یدفه لاغر بشم، یه کسی یه وقتی یه وردی در گوشم بخونه چنان متحول بشم که زندگیم در لحظه از این رو به اون رو بشه
   در صورتی که متوجه شدم مثل همین مثال بذر که شما میگید به درخت تنومند تبدیل میشه ، بلاخره زمان برده دیگه
   یه شبه که اینجوری نشده
   همه ی ما آدما خواسته هامون خیلی مثل همه خیلی
   شهرت ، ثروت، آزادی، رفاه، خوش گذرونی ووو
   ولی من چقدر به سمت این خواسته ها می رفتم
   چطور می خواستم این خواسته ها محقق بشن ؟
   چه بستری براشون آماده کرده بودم
   مثلا همین خواسته ی متناسب شدن که رویای سی و چند ساله من بود
   اینقدر من شبای قدر برای این خواسته اشک ریختم، اینقدر دکتر رژیم رفتم، اینقدر نذر کردم، اینقدر ورزش کردم یعنی یه کارایی کردم که اطرافیانم شاخ در میاوردن
   ولی آیا من به این خواسته میرسیدم
   نه من یکم جلو میرفتم دوباره بر می گشتم سر خط چاقی
   چون تو ذهنم هیچ تغییری ایجا نمی شد
   مثلا دعا می کردم لاغر بشم ولی نمی تونستم جلوی پرخوریمو بگیرم خب معلومه رفتارم باعث چاقیم میشد
   ولی چون این خواسته رو داشتم و دنبالش حرکت کردم یعنی فکر می کردم چطور میتونم لاغر بشم و ول کن این قضیه نبودم هدایت شدم به این دوره
   آیا وقتی این دوره رو خریدم لاغر شدم؟
   نه
   تمریناتشو انجام دادم و سعی کردم درک کنم من بذر لاغری رو کاشتم و حالا باید به این بذر مواد مورد نیازشو برسونم تا خوب رشد کنه

   من بارداری رو تجربه کردم
   خیلی جالبه که یک جنین در بدن مادر آرام آرام رشد میکنه و زمان حیات در خارج از بدن مادر میرسه
   این خییییییییییییییللللللللللللی شگفت انگیزه
   حالا میدونم این تمرین یعنی اول من برای ذهنم روشن کنم از این جهان که اینقدر همه چی توش فراوونه من چی میخوام
   این خواسته یه بذره
   من وقتی به خواستن خونه فکر می کنم، به ماشین ها و تجربه هایی که با اون ماشین های مدرن دارم فکر می کنم ، به آزادی و استقلال زمانی و مکانی و مالی فکر می کنم خیلی احساسم عالی میشه
   حالا که در جهت خواسته هام در حرکت هستم میدونم که باید با این احساس کارهایی رو انجام بدم که منو خیلی سریع به این خواسته میرسونه
   مثل متناسب شدن
   من یکسالی هست که دارم با این دوره کار می کنم زجر نکشیدم، درد و نخوری و محرومیت و گرسنگی و ضعف نداشتم
   خیلی راحت در مسیر بودم
   چه دکتر رژیمی می رفتم که اینقدر راحت باشم و آزادانه هول و عجله رو از خودم بردارم و راحت وزن کم کنم و از ریشه بخوام درست بشم؟
   من که پیدا نکردم راستش
   نمیدونم این تمرین رو چطور انجام دادم ولی یادآوری های خیلی خوبی برای ذهنم داشت که مطمئن تر و مصمم تر به تمریناتم ادامه بدم
   خیلی هم ممنونم که فایل های زندگی با طعم خدا رو به صورت روزانه در فایل های تکرار دوره تناسب فکری قرار دادین
   خیلی ممنونم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/10/14 21:57
   مدت عضویت: 387 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 270 کلمه

   به نام الله یکتا
   به نام خدایی که وجودش همیشگی است هر چیزی در این جهان نابودشدنی و تاریخ انقضا دارد الا وجود ارزشمند خدای عزیزم
   تمرین این جلسه درخواست ها یا آرزوهای خودرابنویسید.
   سلام خدمت استاد عزیزم
   به نظرم برای منی که تازه استارت این دوره رو زدم درخواست باید منطقی و قابل دسترس برای من باشه چون ذهن خواسته ها و آرزوهای دور و دراز را غیر ممکن میداند و عملا ما هیچ حرکتی نمیکنیم و فقط دور خودمون میچرخیم و دوباره برمیگردیم سرجای اولمون.
   به نظرم منظور استاد خواسته ها و آرزوهایی را انتخاب کنیم که با مدارفعلی ما چند پله بالاتر باشد تا برای ذهن قابل دسترسی و امکان پذیر باشد تا ذهن دستور حرکت را بدهد.
   من همیشه یکی از خواسته هام افزایش عزت نفس بوده به نظرم عزت نفس ارتباط مستقیم داره با پول و ثروت و روابط و عشق زیرا من اول باید به خودم علاقه مند باشم زیرا گنج اصلی در درون خودم است و من نباید به دنبال خوشبختی و پول و ثروت از بیرون باشم اگه خودم رو دوست داشته باشم پول و ثروت جلوم زانو میزنه من ازخداوند درخواست عزت نفس زیاد دارم این عزت نفس من از روح خداوند سرچشمه میگیرد من اگه عزت مند باشم و عاشق خودم باشم مطمئن هستم که همه چیز به سمت من می آید.
   امیددارم با شرکت در این دوره جلسه به جلسه آگاهی هایم و عزت نفس ام و عشق ام به آفریدگار مهربانم بیشتر وبیشتر شود.
   به خدا همه چیز خداوند اگه به اون متصل بشیم برای ما همه چیز میشود به امید اتصال قوی با خداوند.
   خداوند عاشق من و هر لحظه مرا هدایت و حمایت میکند.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   nima.mani1384@gmail.com
   1399/10/13 11:42
   مدت عضویت: 330 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 200 کلمه

   سلام
   من مانند اعتماد بیمار به دکتر به استادم اعتماد دارم و تمارینش را انجام خواهم داد.
   من میخواهم در زندگی خودم در حال زندگی بکنم و خداوند را هر لحظه احساس کنم که داره منو هدایت میکنه به مسیر عالی و عالی تر و میخوام خدا بهم حال بده و لذت های معنوی رو بچشم…
   میخواهم که دیگر گناه نکنم و انسانی باشم که روحم پاک باشد از هر گونه ناپاکی میخواهم باور هایم رو نسبت به خداوند عوض بکنم و احساس خوبی داشته باشم و بتونم اعتماد و عزت نفس بالایی رو جذب خودم بکنم.
   من دوست دارم به گونه ای دیگر با خداوندم معاشقه کنم و با خداوند باشم و پادشاهی کنم اون خدا راه ثروت رو هم بهم نشون داده و امروز بهم میگه که چطوری به من برسی و چطوری میشه که میتونم در آغوش خداوند غوطور بشم و پر از انرژی و حال مثبت باشم.
   اصلا انقدر همین الان حالم خوب شده که دیگه نمیدونم چیا بنویسم ولی خوب میدونم که خیلی زیاد باید تو این دوره ها شرکت کنم و خودم رو داخل مدار هدایت بکنم و در آخر هم بهشت دنیوی و هم بهشت اخروی رو تجربه بکنم .
   خداوند همه ما را توفیق دهد.
   انشالله

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/10/04 13:16
   مدت عضویت: 354 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 406 کلمه

   انجام بخش دوم تمرین جلسه ی اول
   سلام به استاد عزیزم وهمراهان گلم
   استاد شما گفتین خاسته ما به دست خداوند میرسه پس باید خاسته هامون بزرگ (البته از نظر مابزرگ) باشه چرا خداوند قادربه انجام هرکاری هست.
   من اول از همه میخام که دراین مسیر خداوند رو بهتر بشناسم وبهتر درک کنم وبه کارخدا دراین جهان بیشتر آگاه بشم.
   میخام با شناخت بهتر خدا به آرامش قلبی وشادی درون برسم وباخودم در صلح باشم وبتونم بی قید وشرط به تمام انسانها ومخلوقات خداوند محبت کنم وعشق ومحبت دریافت کنم چرا که همه تکه ای از خداوند هستند.
   میخام با عشق ولذت وراحتی وآسایش زندگی کنم همانطور که خدا در قرآن فرموده که زمین رامحل آرامش شما قراردادم. میخام نگران اماها وشایدها واگرها وفرداها نباشم چراکه خدای امروز من خدای فردای من هم هست باهم ن عطمت وبخسندگی وبزرگی.
   میخام عاشق خودم باشم به ارزش ولیاقت خودم پی ببرم باور کنم که خداوند به من قدرت وتوانایی زیادی داده من اشرف مخلوقاتم وخداوند همیشه همراه وحامی منه وهدایت میکنه.
   میخام بااعتماد به خدا جسارت اینو پیدا کنم ودست به کاری بزنم که سالها عاشقش بودم وبالذت وعشق به همنوعانم خدمت کنم.
   میخام باباور رزاق بودن خداوند انقد پول بسازم وثروتمند بشم که با ثروتم بتونم هرکاری که اراده کردم ودوست داشتم انجام بدم واینقدر ثروتمند بشم وبی نیاز از مال دنیا باشم که خدارو برای دریافت وانجام خاسته هام عبادت وپرستش نکنم بلکه معبودم رو برای بزرگی وعظمت وعدل و… بپرستم.
   عاشق خدا باشم بی قید وشرط
   میخام دور دنیارو سفر کنم با بهترین امکانات رفاهی وآسایش چون باور دارم ا که خدارو میشه تو شگفتیهای طبیعت بهتر لمس کرد.
   ازخداوند تجربه ی بهترین جنبه های زندگی (ثروت روابط عشق محبت سلامتی شادی لذت شهرت آرامشو…)رو میخام.
   میخام به استقلال وآزادی مالی ومکانی وزمانی برسم چون آزادی در تمام جنبه های زندگی واسم مهم ولذت بخشه.
   میخام همسر ومادر توحیدی وایده الی باشم چون یه مادر وهمسر ایده آل میتونه الگوی مناسبی برای خان. اده وعزیزانم باشه که خدارو شکر تا حدودی دراین کار موفق بودم چون همسر وفرزندان مشتاقانه منو دراین راه همراهی میکنن نه بااصرارمن بلکه بامیل ورغبت خودشون
   میدونم برای رسیدن به این آرزوها واهداف باید از قدمهای کوچک شروع کنم وتکاملم رو طی کنم واین قدمهای کوچیک انجام همین تمریناته وایمان دارم که به تمام خاسته هام میرسم به شرط ایما ن وعمل.
   ممنون متشکرم که وقت گذاشتی وکامنت منو خوندی دوست عزیزم 😊
   باآرزوی تحقق تمام رویاها وارزوها به واقعیت
   در پناه الله یکتا شاد باشید دوستان

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/10/04 12:29
   مدت عضویت: 354 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 151 کلمه

   انجام بخش اول تمرین
   سلام به استاد عزیز وهمراهان عزیزم
   جناب عطارروشن واقعا تحسینتون میکنم که انقدر قشنگ تونستین خداوند رو بشناسین وبه خداوند اعتماد کنید احسنت احسنت احسنت
   خیلی خوشحالم که به این سایت هدایت شدم وبه این بخش.
   واقعا از صحبتهاتون لذت میبرم چراکه صحبت هاتون تمام باعشق و ایمان از قلبتون بیرون میاد
   من از فایل رایگان لاغری باذهن شروع کردم وبه لطف خدا در طی گوش دادن به فایلهاتون وانجام تمرینات احساس میکنم وزن کم کردم چون هرکی منو میبینه میگه چقد لاغرتر شدی واین نشون میده که شما چقدر در کارتون مهارت دارین وچقدر به این تمرینات ایمان دارین واقعا ازتون سپاسگذارم
   دوست داشتم دراین دوره هم همراه شماباشم وایمان دارم که آگاهی های نابی رو دریافت میکنم وبه خاسته هام به لطف خدا نزدیکتر میشم
   براتون آرزوی لحطه های عالی وپیشرفت روز افزون رو از الله یکتا خواستارم

   در پناه الله یکتا ثروتمند وپیروز باشید

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   پونه عدل تهرانی
   1399/09/29 04:38
   مدت عضویت: 824 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 266 کلمه

   وقت همگی بخیر عزیزان
   من هم این دوره رو قبلا گذروندم و خیلی تغییرات داشتم البته قبلا هم خیلی روی مثبت و منفی کار می کردم ولی به نظرم الان در بیشتر موارد یه آرامش خاصی و دارم تجربه می کنم و همه چی رو به خدا سپردم یعنی روی این ایمانم خیلی هر روز دارم کار می کنم یه استوری هم استاد گذاشته بودن که هر کس به معنای واقعی به خدا توکل کنه دیگه حق نداره راجع به هیچ موضوعی نگران باشه و اینو من هر روز به خودم یاداوری می کنم ولی به علت مسایل پیش اومده در بعضی موارد حوصله بحث کردن و ندارم یه سری چیزها رو به خاطر نزدیکان رعایت می کنم ولی در دلم اطمینان کامل دارم به خدا
   حالا مثال دکتر زده شد منم اون موقع ها که بچه بودم یکی از دکتر ها فامیلامون هم بودن اصلا من هر وقت می رفتم مطب ایشون حالم خوب خوب می شد از اطمینانی که داشتم اگر ما خودمون و اطرافیانمون و به خدا بسپاریم مثل طبیعت همچنان آرامشی و تجربه می کنیم که هر چی هم به کسی بگی باورش نمی شه و همه چی خوب پیش می ره
   پس خدا نمی خواد وجود نداره همه چیزهای خوب رو خدا برای انسان می خواد ولی انسان‌ها راههای اشتباه و انتخاب می کنن برای همین نمی شه و می گن خدا نخواست برامون
   من هم دوست دارم همیشه این احساس آرامش با خدا بودن و تجربه کنم سلامتی کامل برای خودم و خانواده ام
   و مهم‌ترین برام همین آرامش ذهنی هستش در حال حاضر و سلامتی خودم و دخترم همسرم و آرامششون

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/09/22 00:41
   مدت عضویت: 508 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 142 کلمه

   سلام و درود بر همه دوستان
   خواسته های من از قبل مشخص کرده بودم و در حال رسیدن به آنها هستم
   1- فروش روزانه 1 میلیون تومان در روز من باور دارم که می تونم روزی یک میلیون فروش اینترنتی از فروشگاهم داشته باشم.
   2- خرید یک ماشین که حس آرامش،راحتی،نو بودن را بهم بده که وقتی سوار آن شدم احساس کنم که چقدر راحت تر رانندگی می کنم چقد امنیت بهتری دارم چقد خدا را شکر گزار ترم که این نعمت بزرگ را به من داد
   3- یک خونه که حیاط داشته باشه پارکینگ داشته باشه اتاق های خواب زیبا و جاداری داشته باشه یک حال دل باز با نور و دید عالی که هنگامی که بیرون نگاه می کنم زیبایی بیرون حس کنم. وقتی حرف میزنم با بچه ام آرامش کامل داشته باشیم باهم بدویم بازی کنیم و حال دنیا را ببریم.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   فرشته مهربانF.s
   1399/09/21 12:06
   مدت عضویت: 469 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 672 کلمه


   با سلام خدمت شما استاد گرامی وهمه دوستان عزیزم من خیلی خوشحالم که بالاخره مقاومت ذهنی خودمو کنار گذاشتم وشروع کردم به گوش دادن این فایل ها ممنونم از استاد عزیزم که همیشه همراه وعاشق شاگرانشون هستن من فکر کردم ۳ مرتبه گوش کردن به این فایل باید همین امروز گوش کنم وچقدر هم خوب که این اشتباه کردم چون بعد از ۳ مرتبه تازه متوجه شدم وبه نکات خوبی رسیدم به همه دوستانم توصیه میکنم که بارها گوش کنن این فایل ومثل من مقاومت ذهنی خودشونو مبنی براینکه من با یک بارم متوجه میشم رو کنار بگذارند
   من دکتر که میرم بهش اعتماد میکنم هر چی میگه چون وچرا نمیارم وقبول میکنم حالا به تازگی یکم نسبت به دکترا بدبین شدم وهمشونو دیگه مثل سابق قبول ندارم میپرسم که دارو هایی که میدن برای چی دقیقا اما بازم از اینکه چرا ۱۲ ساعته است یکیشون ودیگری روزی یکی وبعدی چرا آمپول و.. سوال نمیپرسم به نظرم خیلی درسته ما به یک انسان که فقط درس خونده وتجربه داره اینهمه اعتماد میکنیم ‌اما درمورد خدا که میرسه اصلا اعتمادی نداریم واین درست نیست البته این از عدم شناخت ما میاد من باید از الان به بعد به خداوند خودم اعتماد صددرصد کنم واصلا کاری نداشته باشم که چطور میخواد کمکم کنه یا چطور میخواد کاری رو برام انجام بده یا اصلا چطور میتونه نداشته باشم مگه نمیگم خداست خدا یعنی چی یعنی کی یعنی کسی یا چیزی که قادر به انجام همه چیز ودر حد بینهایت وبدون مرز باشه کسی یا چیزی که ذهن وفکر من قادر به مرز گذاشتن براش نباشه خدا همونیه که من را آفرید واز روح خودش در من دمید وبا عشق خودش ووجود خودش به من جان داد خب این یعنی که همچین موجودی قطعا عاشق من خیلی خیلی بیشتر از هر کسی دردنیا حتی پدرو مادرم پس هم قابل اعتماد هم برام خیر میخواد چون عاشق من وهم تواناست به هرچیز وهر کاری خب اگه این چیزایی که گفتم درسته که هست چون تعریف خدا همینه واگه نقصی درش وجود داشته باشه ومتناقض باشه با این چیزا دیگه خدا نیست یک موجود دیگری مخلوق خداوند پس منم بهش میسپارم هر کار وچیزی که میخوام
   خدایا ای خدای مهربان وبینظیر من که عاشق من وقادر مطلقی از تو درخواست میکنم با همه وجودم وهمه باورم وهمه عشق واعتمادم که به من زندگی همراه با آرامش وخوشبختی عطا کن وهر روز بیشترش کن خدایا من ثروتی میخوام بی نظیر وکمیاب که بتوانم هر چیزی خواستم هر زمان که اراده کردم برای هر کسی خودم یا دیگران بتوانم هر چیزی در هر رستورانی خواستم بتوانم سفارش بدهم وبخورم هر لباسی رو دوست داشتم واراده کردم بتوانم بخرم وبپوشم هر جایی خواستم واراده کردم وفقط دوست داشتم درکمترین زمان ممکن وبا راحت ترین حالت ممکن به اون مکان برم واز دیدن وبودن درآنجا نهایت لذت ببرم هر مسافرتی دلم خواست بتوانم برم وبا بهترین امکانات ممکن هر خانه ای که دلم خواست بخرم درهر جایی از این دنیا وبا خوشحالی ودر ارامش منبع درآمدی داشته باشم لایتناهی که همیشه جاری باشه ومن از نظر درآمدی هم مستقل باشم هم از انجام دادن کارم لذت ببرم خداوندا کاری داشته باشم که هم احترام وشانم حفظ بشه هم ارامش وراحتیم وهمه خواستار من باشن خداوندا میخوام چنان از کارم لذت ببرم که سختی هایش هم برمن آسان باشه وبتوانم برای زندگی متعهلی خودم هم وقت کافی داشته باشم دلم میخواد پول برای من کار کنه نه من برای پول ودلم میخواد بهترین ماشین های دنیا رو داشته باشم ودلم میخوادگلدن کارت کشورهای درجه یک جهان داشته باشم خداوندا من بهت باور دارم ومطمئنم بهترین برای من میخوای از تو درخواست میکنم که سلامتی کاملی به من وهمسرم وپدرومادرامون وخواهر وبرادرامون عطا کنی وهمچنین به فرزندان آیندمون هوش وزیبایی وسلامتی کاملی عطا فرمایی خداوندا ممنونم که خواسته های من رو میشنوی ودرخواست من رو به زودی اجابت میکنی عاشقتم وباور دارم که تنها تویی که خواسته های من رو به مرحله واقعیت تبدیل میکنی خدایا شکرت برای همه داشته هام وهر روز با توکل به خودت به خواسته هام نزدیک تر میشم آمین

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 2 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/09/20 18:32
   مدت عضویت: 781 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 682 کلمه


   باسلام به استادگرامی وهمه عزیزان هدایت شده به این دوره ها
   واقعا خداروشکر که درمسیر تغییر عالی قرارگرفتم وشما استادگرامی راکه وسیله لطف خدا برا رسیدن به بهترین وعالیترین چیزها وخواسته هایم است رادرپیش رویم قرار داد بسیارمتشکر وسپاسگزارم که با اخلاص وتمام وجود اموخته ها ونتیجه گیریهای گرانقدرتان رادراختیار ما میگداریدکه ماهم هرچه سریعتر به شگفتیها وارامش واسایش عالی به وقت دست یابی به خواسته هایمان برسیم انقدر شیواوشیرین وازعمق وجود صحبت میکنید که بااشتیاق عالی دلم میخواهد دراین مسیر باشما قدم به قدم حرکت کنم وخیلی زود به تغییر عالی در همه امور برسم
   حدود یکسال وسه ماه پیش با دوره لاغری باذهن رایگان شمااشنا شدم ۷ ماه بااشتیاق دنبال کردم وتاقسمت نهم دوره پیش رفتم ۳کیلو وزن و۱۰ سانت سایز رو کم کردم خیلی خوشحال بودم بعدمدت ۸ ماه توقف کردم وادامه ندادم چندروز پیش دوباره شروع به ادامه دادن کردم قسمت دهم رودیدم میخواستم نظراتم رابنویسم که این قسمت مطالب شمارودیدم خیلی خوسحال شدم دنبال همچنین چیزی میگشتم که بدون دور زدنها وسرگردانیها یک راست سرمنشا مطلب روپیداکنم خداروشکر زندگی با طعم خدارو پیدا کردم وبا تجربه قبلی که از شرکت در دوره رایگان داشتم هرچند هنوز به پایان راه نرسیدم اما با اعتماد واشتیاق کامل دراین دوره زندگی با طعم خدا شرکت کردم انقدر صحبتهاتون واقعی وحقیقت داره که به عمق وجودمینشینه بسیار خوشحالم ومطمئن که میتونم دراین دوره به خواسته هام به بهترین شکل برسم ۳بار به ویدیو این قسمت گوش کردم و نصف نوشته های دوستان رو خوندم جالب بود خواسته کسانی که درسال ۹۷ تا الان نوشته شده چقدر متفاوت بود قبلا درکلاس یوگایی بودم که مربی ما یک دوره شکر گزاری گروهی همراه با هوااوپونوپونو گداشته بود همینطور که شما گفتید چون کارگروهی بود انرژی وارتعاش بالایی داشت وخیلیها به خیلی چیزها رسیدن حتی خود من هم مقدارزیادی ازسلامتیمو بدست اوردم ودوتا از خواسته هامو که سه سال بود میخواستم بدست اوردم البته خانم مربیه ماهم خیلی صاف وصادق ودرست بود وخیلی دوست داشت مشکلات را حل کنه وبه سلامتی وارامش همه کمک کنه براهمین این دوره شما روخیلی بیشتر قبول دارم بخاطر صداقت ویک رنگی وخواهان تغییر عالی درهمه ازعمق وجودتون که کاملا قابل دیدن وحس کردن هست
   از خدا میخوام
   ۱_برای همه مردم جهان وکشورم وجوانها وخانواده خودم وهمسرم وفرزندانم ودوستان واشنایان وهم کلاسیهام وهمسایه ها وهمه کسانی که من رو میشناسند ویا حقی گردنم دارن تمام مریض دارها گرفتارها ناامیدها فقیرها سردرگم ها عابرو گروها مصیبت دیده هاوهرکسی هر ارزویی داره بهترین ها براشون رقم بخوره وشفای مریضها رفع گرفتاری گرفتارها شادی وارامش واسایش وازبین رفتن این ویروس رو برا همه ارزومندم
   ازجمله چیزهایی که میخوام دراین دوره وتا همیشه به اون برسم
   ۲_سلامتی وشادی وخوشبختی واحساس خوب وموفقیت وپیشرفت وسربلندی وزندگی عالی وثروت وپول فراوان وسفرهای عالی به کشورهای اروپایی وامریکایی مهاجرت بسیارراحت واقامت وزندگی مرفه در انجا خرید هرچه دوست داریم رفتن به هتلها ورستورانهای عالی درهرجای جهان داشتن زندگی لوکس باوسایل مدرن وخانه های شیک وماشین های مدرن وبه روز دوست داشتن ودوست داشته شدن بخشیدن وبخشیده شدن دست به خاک بزنیم طلا بشه لحظه لحظه زندگی از طریق الهی عنایت عالی بشه به کمال رسیدن قدرت نه گفتن به شکل صحیح سرامدوعزیزبودن دربین همه گذاشتن اثر ماندگار وبیاد ماندنی داشتن خیردنیا واخرت یادگیری چندزبان رایج دنیادریافت ودرک اگاهیهای الهی گرفتن ارتباط عالی بافرکانس بسیاربالاباکائنات وعالم هستی جذب وارتباط با افراد شایسته جدب ودرمسیر قرار گرفتن راهها وروشهای زندگی برترین شناخت واگاهی هرلحظه نعمتهای خدا وشاکر بودن به انها خوشبختی وسعادت عزیزانم درکنار همسروفرزندانشان توانمندی انجام رسیدن به خواسته ها وفوررزق مادی ومعنوی ثبات دردین ارتباط ووصل به منبع الوهیت برای خودم وهمسرم وفرزندانم وهمسرانشون ونسلهای انها
   ۳_بدست اوردن سلامتی خودم وازبین رفتن تیرویید وفشار خون وگرگرفتگی که ۱۳ ساله به همراهمه سالم شدن دندانهایم ورنگ انها خوب شدن زانو وشانه هایم کم کردن وزن وخوش اندام وباریک اندام وصاف شدن شکمم
   ۴_ازدواج بسیار خوب وبسیارمناسب پسرم همراه با رسیدن به ارامش واسایش وخوشبختی وسلامتی کار وزندگی سطح بالا
   از خدا براتون عمر طولانی وباسعادت وسلامتی وخوشبختی وموفقیت روزافزون وتوفیق رساندن خیر بیشترتون وجذب دعای خیر روداشته باشید از خدا وشما بسیار ممنونم که دراین مسیر قرار گرفتم🌷

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   سهیلا عظیمی ویشته
   1399/09/12 19:03
   مدت عضویت: 823 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 483 کلمه

   سلام استاد عزیز
   من تمرینات این دوره را با تمام وجود بی کم و کاست باور دارم چون به گفته های شما اعتماد دارم واعتقاد دارم که صد در صد از این دوره نتیجه میگیرم چون وقتی که در دوره لاغری شرکت کردم نتیجه لاغر شدن داره در من ظاهر میشه ومنتظر تکامل این نتیجه هستم
   من از این دوره در درجه اول سلامتی برای خودم عزیزانم وتمام مردم ایران وبخصوص برای شما وخانواده محترمتان آرزومندم من آرامش را از خدا طلب میکنم به نظر من مهمترین چیز در یک زندگی داشتن سلامتی وآرامش است
   خدای مهربون هیچ وقت منو تنها نزاشته همیشه خدا را در دلم حس کردم وهرچی از خدا خواستم به شکر بزرگی اش بهم داده من از خدا میخوام که اول این ویروس از جهان و کره زمین به لطف وعنایت خودش پاک بشه واز بین بره تا دوباره بتوانیم با خیال راحتتری زندگی کنیم ولی استاد اعترافی باید بکنم که گوش دادن به حرفهای شما همیشه در مورد این بیماری به من شجاعت داده و تا حالا سعی کردم به این ویروس هیچ انرژی ندهم تا در فرکانس این ویروس هوشمند خودم وعزیزانم قرار نگیریم به لطف خدا وکمک خدا از دید این ویروس دور بمانیم انشالله تمام مردم کشورم وجهان از این بیماری در امان بمانند الهی آمین
   خدا ی بزرگم از تو آرامش میطلم با آرامش وسلامتی برای خود وعزیزانم احساس عالی دارم روزهای سختی را به لطف تو خدای مهربانم پشت سر گذاشتم البته لطف تو در شرایط مالی برای من همیشه بوده ولی آدمهای سر راهم روزهای سخت را برای من رقم زدند ولی باز به لطف خدای مهربان از تمام آنها گذشتم وبرایشان خیر طلب میکنم خدای مهربانم وقتی سال گذشته در عرض سه ماه پشت سر هم دوتا برادرام که هردو در کشورهای اورپا زندگی میکنند و از من دور هستند وپسر عزیزم که تازه ازدواج کرده بود ویک بچه هفت ماهه داشت ولی این سه عزیزدلم در عرض سه ماه با هم دچار بیماری سرطان شدند ولی ای خدای مهربان ام تو دعاهای منو شنیدی روزهای شیمی درمانی پسرم را تحمل کنم شیمی درمانی برادرهایم را هم تحمل کنم وبه من قدرت دادی به دلم آرامش دادی تا بتوانم این روزهای سخت را بگذارانم تا سلامتی این سه عزبزم را به من برگرداندی چی از این خواسته میتواند برای من بالاتر باشد خدای مهربانم از تو بسیار سپاسگذارم که دوباره آرامش را به زندگی من برگرداندی خدایا دوستت دارم وبرای تمام بیماران آرزوی سلامتی دارم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    1399/10/08 00:03
    مدت عضویت: 500 روز
    اندازه متن
    محتوای دیدگاه: 23 کلمه

    سلام دوست عزیز :بابت برگشتن سلامتی عزیزانت بهتون تبریک می گم وامیدوارم که خودتون وهمه عزیزانتون درسلامتی کامل باشیدوبه تمام آرزوهای قشنگتون برسید🙏

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/09/11 20:57
   مدت عضویت: 436 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 384 کلمه


   سلام به همه
   هیچ میدونستید خدا هم یه سایت واسه خودش داره و اون سایت تناسب فکریه! هیچ فکرشو نمیکردم که خدا هم ازین کارا بلد باشه ولی حدود دوماه پیش وقتی تقریبا داشتم با خورشید کوچولوی امیدم خداحافظی میکردم خیلی اتفاقی خدا برای بار هزارم بهم گفت: من اینجام. من تو حرفای یه مرد پر انرژیم که تو با حرفاش حتی نیازی به خورشید هم نداری!

   خب بریم سراغ تمرین…من دیروز برای سومین بار ویس استاد رو گوش دادم و هر بار انگار که نیاز داشتم به شنیدن همون حرفایی که دو بار قبل هم شنیده بودمشون ، خلاصه اگه دارین پیام من رو میخونید و تازه وارد هستید (گرچه خودمم تازه واردم**) اما بدونید که اینجا ، این سایتی که خدا طرحشو ریخته، قطعا میشه خونه دومتون. برای من که تا الان اینطور بوده. اینجا اخبار بد بهت نمیدن اینجا هیچکس ازون یکی بهتر نیست اینجا جاییه که حتی بزرگ ترین کار ها هم میتونن ممکن باشن. ما اینجاییم که بدونیم میتونیم .
   پس بدونین هیچ شکی وجود نداره و شما میتونین بهترین خودتون باشید.

   خب حالا من چی میخوام از این دوره به کوله بارم اضافه کنم؟ خب من کنکوریم و الان یکی از چیزایی که به خودم قول دادم از پسش بر بیام کنکوره ! من میخوام با گذروندن این دوره به خودم بیشتر و بیشتر ایمان بیارم که میتونم بهترین باشم و نفر اول شدن کنکور برای منی که خدا به این راه هدایتم کرده به هیچ عنوان غیر ممکن نیست.
   دومین چیز اینه که بتونم ذهنمو خاموش کنم و هیچ کسو قضاوت نکنم و ذهنمو از چیزای بی اهمیت پاک کنم.
   سومین چیز اینه که بتونم حتی اگه توی بد ترین شرایط زندگیم بودم ، خودم بتونم حال خودمو خوب کنم و این واقعا برام اهمیت داره و مطمعنم این دوره بهم خیلی کمک میکنه.
   چهارمین چیز اینه که بتونم با این دوره ذهنمو برای دریافت کلی پول _از راه درست، برای ارزشی درست_ آماده کنم و بتونم هر چیزی که نیاز دارم رو بدون هیچ دغدغه ای بدست بیارم.
   پنجمین چیز: که در واقع مهم ترین چیزه ، اینه که خدا رو هر لحظه بیشتر و بیشتر در وجودم ، در انتخاب هام و در راهم حس کنم و هر روز ایمانم بیشتر و بیشتر بشه نسبت بهش
   خدایا شکرت شکرت شکرت
   خیلیییی ممنون استاد که وجود دارین
   و ممنون از کسایی که پیاممو خوندین

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   Abbasiiman15@gmail.com
   1399/09/10 22:49
   مدت عضویت: 370 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 64 کلمه

   سلام من از این دوره واقعا واقعا واقعا آرامش میخام ینی واقعا آرامش ینی کلید خوشبختی و اینکه از نظر مالی جوری خدا واسم فراهم کنه ک بتونم از زندگی کردنم لذت ببرم از بودن کنار همسر و خانوادم لذت ببرم چیزی ک الان 28 ساله نتونستم نه از سلامتیم از خدا سپاسگزاری کنم نه تونستم با لذت بردن از زندگی قشنگ استفاده کنم.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   Abbasiiman15@gmail.com
   1399/09/10 21:37
   مدت عضویت: 370 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 70 کلمه

   سلام خدمت استاد عطارروشن مهربان و دلسوز من از این دوره واقعا واقعا واقعا آرامش میخام ینی واقعا آرامش ینی کلید خوشبختی و اینکه از نظر مالی جوری خدا واسم فراهم کنه ک بتونم از زندگی کردنم لذت ببرم از بودن کنار همسر و خانوادم لذت ببرم چیزی ک الان 28 ساله نتونستم نه از سلامتیم از خدا سپاسگزاری کنم نه تونستم با لذت بردن از زندگی قشنگ استفاده کنم.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   marziyeh.s1972@gmail.com
   1399/09/09 19:50
   مدت عضویت: 363 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 690 کلمه


   سللللااامممم استاد ،من قبل از اینکه اصلا به صحبتهای شما گوش کنم به این باور رسیده بودم که خدا شما رو سر راه من قرار داده و این اصلا اتفاقی نبود یک روز بر خلاف میل باطنی خودم وبه اصرار پسرم چون راهی دیگه ای هم نداشتم مجبور شدم گوشیم رو به موبایل فروشی نزدیک خونمون بدم تا برنامه شاد رو برامون درست کنه قبلش مغازه دیگه ای رفتیم که هر کاری کرد موفق نشد گوشی رو به آقای تعمیرکار دادم و برنامه ها رو برام انتقال داد و شاد درست شد و اومدیم خونه برنامه های گوشیم رو که باز کردم دیدم دو تا اینستا دارم که یکیش مال خودم بود ولی اون یکی اینستاهیچی توش نبودو نمیدونم چجوری نصب شده بود به غیر از کانال شما خیلی تعجب کردم خواستم پاکش کنم نشد گفتم بذار ببینم چی میگه راجع به لاغریه منم که یه عالمه کانال لاغری دارم اینم جز اونا برنامه ها تون رو کما بیش گوش دادم دیدم به دلم نشست تا این فایل رو گوش کردم و ایمان پیدا کردم که شما فرستاده‌ای از طرف خداییدبرای من و الان کاملا بهتون اعتماد دارم و راه کارهاتون رو حتما و دقیق انجام میدم وبرای من خیلی جالب بود که گفتید خدا فراخوان زده برای بنده هاش ،،،،،چه زیبا،،،،،من میخوام به خدا بگم که اول منو به یه آرامش درونی برسونه آرامشی که تحت تاثیر هیچ چیز قرار نگیره مثل خورشید که شب وروز براش معنایی نداره و در زمین هر اتفاقی که بیفته اون همچنان میتابه و روشنه مثل دریا که همه چیز در اون جا میگیره میخوام به معنای واقعی این شعر برسم در این بحر دراین بحرهمه چیز بگنجد مترسید مترسید گریبان مدرانید،،،مثل دریا باشم وخدا را در درونم حس کنم ،،،میخوام خدا بهم تن سالم و حوصله زیاد بده میخوام بزرگ شدن پسرم رو ببینم وبرای هر ثانیه اش خدا رو شکر بگم میخوام با عشق فرزندم رو بزرگ کنم دوست دارم شاهد پیشرفت های فرزندم باشم وموفقیتهاش رو ببینم دوست دارم جاهای مختلف دنیا رو ببینم واز آفریده های خدا در جاهای دیگه دیدن کنم ولذت ببرم مثل کشور سوئد ایتالیا هلند فرانسه برزیل سویس از بچگی عاشق رشته کوههای الپ بودم دلم میخواد طبیعتش رو ببینم دوست دارم جشن کریسمس رو ببینم از بچگی هام عاشق آسمون بودم شبهایی که روی پشت بوم میخوابیدیم همش به ستاره ها نگاه میکردم وخیال پردازی میکردم دلم میخواد کره زمین رو از خارج جو زمین ببینم دوست دارم با یه کشتی درست ودرمون روی دریا با امواج ارام تلو تلو بخورم و طلوع و غروب خورشید رو ببینم، میخوام بهترین نوازنده دف بشم و تصنیف ها رو زیبا بخونم همراه زدن دف،دوست دارم بالای یه تپه سر سبز یه خونه ویلایی با تمام تجهیزات رفاهی داشته باشم تا بتونم اونجا روبروی طبیعت بنشینم و زیبایی های خلقت خدا رو نظاره کنم که چقدر خدا دنیا رو زیبا آفریده یه خونه بزرگ با امنیت بالا داشته باشم و مدرن، گرمایش از کف چون خیلی سرمایی ام یه ماشین سوزوکی داشته باشم که بتونم راحت باهاش مسافرت های داخلی برم و یه ماشین پرشیا هم برای رفت وآمد توی شهر داشته باشم همه شهرها واستانهای ایران رو بگردم وبامردم همه ی شهرها آشنا بشم توانایی کمک کردن و خوشحال کردن هم نوع خودم رو داشته باشم و همه با هم شاد باشیم از ته دل وبا رضایت خاطر،،،و بتونم لباسهای زیبا با رنگ های شاد بخرم وبپوشم البته که اون موقع اندام زیبا هم دارم وبه خواسته ام رسیده ام دارای پوست خوب و موهای بلند باشم و مثل دخترکی سبک بال دستهایم را باز کنم ودر میان دشت وسیعی از گلهای زیبا بدوم و خدا را به خاطر زیبایی هایش شکر بگویم ،،،میدانم چیزهایی که نوشتم فراتر از ذهنی است که الان دارم ولی وقتی خدا فراخوان میزندوصاحب این همه بزرگی و نعمت و عظمت و نظم وزیبایی و قدرت و علم و شعور و دقت و هوش وذکاوت و محبت و عشق ودانش و،،،،،،،،،است و خدایی است که انبار شادی دارد وهر چه بیشتر بخواهی بیشتر میدهد از او بعید نیست خودم را به او می سپارم وبه قول استاد کاری به چطوری بودنش ندارم خدایا خودت میدونی و دریای سخاوتت………………….

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/09/08 02:13
   مدت عضویت: 457 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 10 کلمه

   سلام.‌چرا دیدگاه من نیست‌ .منم خواسته هامو نوشتم و فرستادم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    رضا عطارروشن
    1399/09/08 21:59
    اندازه متن
    محتوای دیدگاه: 6 کلمه

    دوست عزیز هیچ دیدگاهی حذف نمیشه

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/09/07 18:44
   مدت عضویت: 480 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 418 کلمه

   فایل زندگى با طعم خدا جلسه اول :

   من به استاد اعتماد دارم و فکر میکنم همانطور که ایشان به من اعتماد کرده اند و مطالب را در اختیارهمه ما گذاشته اند ،من هم باید اعتماد متقابل داشته باشم. من با انتخاب این دوره ، به فضل و عنایت حق اعتماد کامل کردم و مطمئن ام که خدا انچه را خیر من است برای من در این دوره فراهم میسازد. من به خدا اعتماد میکنم و تمرینهای این دوره را انجام ميدهم. قلب من به خاطر اعتماد من به حضرت یزدان و خداوند مهربان احساس راحتی و اسایش یافته و همچنان می یابد. من بر تاییدات خداوند اعتماد دارم و میدانم این دوره من را به فیوضات او متکی ساخته چون خبلی حالم خوب شده و خیلی با ارامش میخوابم.
   من میدانم که با توکل و اعتماد به اراده خداوند که مرا در این دوره قرار داده ، به حایی میرسم که با سعی و اهتمام خودم به ارزوی لاغری و تماسب اندام مورد دلخواهم میرسم. من در برابر خواست خدا ، سر تسلیم و رضا فرود میاورم. این اعتماد من به دوره و استاد تا الان برای من سرور به ارمغان اورده. من به خدا، اعتماد دارم ، من به او توکل دارم. به نظر من دعا کردن یعنی اعتماد کردن به خدا و در همه چیز تسلیم شدن به او.
   من براي کسب هدایت در مسیر خدا ، اگاهی خودم را اعلام میکنم. من احساس میکنم که ماموریت دارم که به نحو صحیح باید در راه شناسایی و پرستش ذات خداوند هدایت شوم و قدم بردارم. من میدانم که در فرایندی مستمر ، تدریجی و همیشگی ، درک و فهم هدایت لازم را برای تکامل اجتماعی و معنوی خودم در این دوره به دست میاودم. من قابلیت و ظرفیت ان را دارم، کافیست که قدم بردارم و باور کنم که میشه. من خودم را مسئول ميدانم که به اگاهی بیشتر برسم.
   من دوست دارم در این دوره ،به نوساز ی باورها ی سنتی و قدیمی که از والدین ویا محیط اطراف در ذهنم داشته ام بپردازم. من دوست دارم در این دوره ، یاد بگیرم با صداقت زندگى کنم و شریف باشم. من دوست دارم در این دوره ، به پرستش یگانگی خداوند بپردازم و در زندگی ام عادل باشم و تعادل را رعایت کنم. من دوست دارم در این دوره ، به تدریج همه جنبه های زندگى خود م را با اهدافی که خداوند برای من در نظر گرفته ، هماهنگ کنم. 😀😃😊

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   فرشته مهربانF.s
   1399/09/07 13:33
   مدت عضویت: 469 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 446 کلمه

   باسلام خدمت استاد گرامی وهمگی همراهان تناسب فکری استاد عطار روشن شخصی که میتونید بهش اعتماد کنید اونم صددرصد حالا چرا چون تنها شخصی بود که دلسوز موفقیت تک تک شاگردانش وهر راه حلی پیدا کنه برای بهتر شدن شاگردانش میان میگن من از وقتی در دوره تناسب فکری شرکت کردم کلی روحیم خوب شده کلی اعتمادبه نفسم بالارفته کلی بیشتر خودم دوست دارم ورفتارهام خیلی بهتر شده بیشتر از خودم مراقبت میکنم وبا لذت غذا میخورم واسترس ها ونگرانی ها کلی برطرف شده منکه احساسم به داشتن همچین استاد عزیزی عالیه وافتخار میکنم از داشتنشون اینم بگم که من اول دوره جز آدمهایی بودم که بشدت مخالف این بودم که استاد میتونن برای من کاری انجام بدن وخیلی از خودم ناامید بودم اما الان سرشار از امید وعلاقه واشتیاق به رسیدن به هدفم که تناسب اندام هستم
   اما دررابطه با صحبت با خداوند
   به نام خدای مهربانی ها
   سلام خداجونم از اینکه منو هدایت کردی در این مسیر فوق العاده ممنونم من دوست دارم یه حساب پر پول داشته باشم که هر لباسی دلم میخواد بخرم هر سفری دلم میخوادوهرچند روز برم به هر جای دنیا وحسابی لذت ببرم هرچیزی دلم میخواد از هر جای دنیا بتونم برای خودم بخرم وهرچقدر دلم میخوادسوغاتی بخرم برای دوستان وخانواده وعزیزانم دلم میخواد هر جای دنیا خواستم بتونم برم رستوران های عالی وهرچیزی که دلم میخواد رو بخورم وپولشو به راحتی پرداخت کنم دلم میخواد اونقدر متناسب بشه اندامم که هر لباسی رو دلم بخواد بتونم بپوشم وهر مدلی ‌ورنگی که دوست دارم بتونم بپوشم وراحت خرید کنم دلم میخواد هرچیزی دلم خواست بخرم وبخورم واز خوردنش لذت ببرم دلم میخواد هر وسیله وجواهر وماشینی که دلم میخواد وبتونم بخرم وهر کجای شهر که دلم میخواد هر خونه ای که مورد علاقم باشه رو بخرم حالا به هر قیمتی که بود خانه ای که استخر داشته باشه حیاط بزرگ وپراز گل ودرخت های میوه باشه حیاط خلوت با تاب بزرگ وباشکوه داشته باشه وپراز گل باشه با مساحت بالای ۳۰۰۰ متر وکلی اتاق وامکانات داشته باشه دلم میخواد اونقدر پول داشته باشم که بتونم خدمتکار وآشپز وباغبان وآرایشکر ومربی ورانتده خودمو داشته باشم دلم میخواد هر چقدر دلم میخواد مسافرت برم وهر جایی که دلم میخواد دردنیا خونه بخرم دلم میخواد به آدم های زیادی کمک کنم وبراشون کار درست کنم وزندگیشونو بهتر کنم دلم میخواد تا آخر عمرم ثروتمند باشم ودرکنار همسرم عاشقانه زندگی کنم تا آخرین روز زندگیم وبعدشم تمام اموالمو وقف تولید کار ورفاه مردم کنم ممنونم خدای مهربانم بابت همه نعمت هایی که تا به حال به من دادی واز این به بعد خواهی داد دوستت دارم وعاشقتم لطفا خواسته های من رو بهترین حالت ممکنه اشو بهم بده وزودم بده ممنونتم بنده شاکر تو f.s

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/09/03 12:52
   مدت عضویت: 595 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 1,296 کلمه


   به نام خدایی که زیبایی اش را به ما و جهان بخشید ….
   من از دوره ی رایگان لاغری با ذهن و فایل های نکات طلایی استاد استفاده کردم و نتایجم عالی بود من وزن کم کردم هیچ بلکه به درک بهتری از قوانین و خودم رسیدم خواسته هام واضح شد و اعتماد بنفسم بالا تر رفت . استاد شما خیلی واضح روشن و با شیوه ای راحت قوانین و نحوه بکار گیری رو بیان میکنید چیزی ک ما تقریبا نیازش داریم! من خودم دوست دارم ینفر بهم بگه چیکار کنم چه تمرینی انجام بدم تا وقتی مسلط بشم برای پیشرفت خودم و شما هم همینکارو میکنید من به شما اعتماد دارم و هزاران نفر دیگه هم اعتماد کردن و نتایج عالی گرفتن و امیدوارم بقیه هم اعتماد کنن باور کنن و برای تغیر زندگی خودشون تعهد داشته باشن ‌. با این نگاه این دوره رو شروع کنن ک هر چیزی امکان پذیره هر خواسته بدست یافتنیه و با این دید بنویسن ک حتما حتما حتما و صدرصد براشون اتفاق میافته و وقتی میتونن بفهمن به این سطح از باور رسیدن ک موقع نوشتن خواسته هاشون از ته دل خوشحال باشن ذوق کنن هیجان داشته باشن انگیزه بگیرن نه از روی ادا بلکه یک شادی و ارامش درون . یادم میاد وقتی اولین بار توی سایت کامنت گذاشتم فکر نمیکردم پاسخی دریافت کنم ولی استاد شما پاسخ منو چقدر زیبا دادید چقدر منو مشتاق به ادامه کردید من اینقدر خوشحال بودم که رفتم به دوستم گفتم نگا نگا استاد جواب داد برای من نگا چی گفته نگا وای خیلی خوشحالم .اونم خندید کلی و گفت یکم اروم بگیر استاد برای همه جواب مینویسه .. ولی برای من خاص بود برای من عزیز بود و هنوز اون پاسخ رو ذخیره کردم و نگاهش میکنم و حس خوبی میگیرم … اعتماد کنید به استاد و حرفاش و اعتماد کنید به قدرتی ک خودتون دارید زندگیتون زیبا میشه نه هر زیبایی چون هر کسی یه چیز از نظرش زیبا و ایده اله .بلکه اون زیبایی که شما دوستش دارید .. من دیروز قسمت اول رو گوش دادم و بار ها و بار ها دوباره و دوباره گوشش دادم حتی شمارش از دستم در رفت و هر دفعه قوی تر میشد باورم به تمرینم اضافه میکردم کامنت میخوندم دوباره اضافه میکردم برای همین تمرینم یکم قاطی پاتی شد حتی یه چیزیو چند بار تکرار کردم و بازم راجبش توضیح دادم حس خوبی داشت …واقعا رسیدن بهشون رو احساس کردم …. و استاد منتظر باشید منتظرم باشید تا بیام و بگم به خواستم رسیدم بیام و بگم به همشون رسیدم .. منتظرم باشید …

   من با این دوره میخوام که به خدا نزدیک باشم سپاسگذاری های واقعی از خدا همیشه توی زندگیم در جریان باشه میخوام که اینقدر به خدا نزدیک باشم که یک دوست جدا نشدنی درون من باشه صداشو درونم راحت بشنوم و اونو احساس کنم حس خوب داشته باشم من واقعا میخوام که همیشه حالم خوب باشه احساس خوبی داشته باشم از درون رازی و شاد باشم و میخوام شرایط دلخواهم رو بتونم به راحتی به دست بیارم میخوام که به استقلال مالی برسم خودم هزینه های خودم رو پرداخت کنم چیزایی نیاز دارم رو به راحتی بخرم چیزایی که دوستشون دارم رو خیلی راحت بخرم و فقط کیفیتش برام مهم باشه نه پولش به راحتی برای بقیه کادو بخرم و بتونم اینقدر استقلال مالی داشته باشم که خیلی راحت خیلییی راحت بتونم سفر های تفریحی به خارج برم و هر چیزی میخوام بخرم کلی سوغاتی برای همه بخرم و کلی اونجا گردش کنم و از امکانات تفریحی استفاده کنم میخوام اعتماد به نفس بالایی داشته باشم میخوام سرم همیشه بالا باشه از کار هایی که انجام میدم خجالت نکشم حس لیاقت حس خود ارزشی داشته باشم و عاشق خودم باشم من میخوام آزاد باشم میخوام به استقلال فردی برسم خودم انتخاب کنم و تصمیم بگیرم چه دوستانی و به چه تعداد داشته باشم با کی حرف بزنم با کی نزنم خودم تصمیم بگیرم میخوام برم خونه دوستم یا نه میخوام اجازه خودم دست خودم باشه و آزاد زندگی کنم همونجوری که میخوام و هر جایی میخوام در هر زمانی بتونم برم ‌….آزاد باشم …خودم تصمیم بگیرم و خودم احازه بدم که برم بیرون یا برم خونه دوستم کی و کجا از پول های ذخیره خودم استفاده کنم شاید دلم بخاد هر روز برم بیرون و این آزادی رو میخوام داشته باشم . میخوام به آرامش برسم آرامش درونی پایدار داشته باشم و در هر لحظه در مقابل هر اتفاقی خونسردی خودم رو حفظ کنم . میخوام سلامتی کامل از تمام جنبه ها داشته باشم سالم و پر انرژی و قوی باشم میخوام بقیه منو دوست داشته باشن برام احترام قائل باشن از بودن با من لذت ببرن و به حریم خصوصی و فضای شخصی من کامل احترام بزارن میخوام برم و در ژاپن زندگی کنم میخوام به راحتی و تنهایی در یک خونه خیلی زیبا و بزرگ در ژاپن زندگی کنم به دبیرستان برم کار کنم اونجا و بعدا به دانشگاه برم به راحتی یک زندگی شیرین و عالی اونجا داشته باشم در ژاپن زندگی کنم و میخوام که یک انیماتور و یک کارگردان انیمیشن بزرگ بشم یه کارگردان عالی یک انیماتور فوق العاده که همه آرزوشونه توی کمپانی هاشون کار کنم . میخوام اینقدر در امد داشته باشم که جت و هواپیمای شخصی داشته باشم و هر موقع خواستم ماشین جدید بخرم و پولش برام مهم نباشه کیفیت و زیبایی برام مهم باشه میخوام وقت های ازادم زیاد باشه و بتونم راحت ساعت ها بشینم و انیمه های ژاپنی رو نگاه کنم . میخوام ارزشمند باشم و این حس رو در خودم ایجاد کنم . خب من با داشتن جت و هواپیمای شخصی میتونم به راحتی هر جای دنیا هر وقت که خواستم برم و بقیه رو ببینم سفر کنم تفریح کنم اصن تو هواپیما بودن خودش خیلی اذت بخشه و ژاپن این کشور فوق العاده برای من زیبا ترین و ایده ال ترین جا توی دنیا برای زندگی کردنه دبیرستان ژاپنی دانشگاه ژاپنی خرید تو ژاپن البته من میخوام فعلا تو توکیو زندگی کنم ولی کل کشور ژاپن فوق العادس ازسنت های قدیمبشون تا معابد و حتی نوع حرف زدنشون . وقتی یاد میگیرم ژاپنی پر از ذوقم حتی زبانشون هم زیباست و اونجا اصلی ترین مکان و زادگاه انیمه هست و انیمه که یعنی عشق دیگه واقعا زندگی کرده اونجا بهترین زندگی تو جهانه … من میخوام که مردم رو قضاوت نکنم هر کسی که رو بخاطر هر چی هست تمام و کمال بپذیرمو دوست داشته باشم و رفتار و کاررهای هیچکس و هیچ چیزی رو قضاوت نکنم میخوام ک قدرت مطل رو خدا ببینم و اونو فقط باور کنم کامل و صدرصده زندگیمو به دستای اون بسپارم و خیالم راحت باشه میخوام روی ذهنم کنترل داشته باشم و فرکانس ها و احساستم رو کنترل کنم میخوام ک زیبا تر بشم تناسب اندامم کامل بشه قدم بلند تر بشه و زیبایی خداگونه رو درونم احساس کنم میخوام ک خیلی راحت افکار و تصاویر ذهنیمو روی کاغذ بیارم و با رنگ ها و لوازم ها و خط ها اون رو بکشم دقیقا همون تصویری که تو ذهنمه رو نقاشی کنم و توانایی خلق نقاشی هایی با سبک خودم رو بالاتر ببرم میخوام که ثابت کنم در سن های کم میشه مار های بزرگ انجام داد میخوام در همین سن ۱۷ سالگی کار های بزرگی رو انجام بدم میخوام در یک خونه زیبا در ژاپن زندگی کنم دقیقا یه مکان عالی در توکیو یک خونه شیک با بالکن بزرگ و اتاق خواب های زیاد با تمام امکانات و ترجیحا کنارش یه رستوران رامن فروشی باشه و من برم نودل بخورم اونجا هر وقت دلم خواست 😂 و کلی تنهایی از زندگیم لذت ببرم و حال کنم در پایان یک زندکی ایده ال سرشار از عشق سرشار از حس وجود خودت برام بیار خدای عزیز من …..
   منتظر نتایج باشید ….

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   abolhasanifarzane1@gmail.comcom
   1399/09/01 10:13
   مدت عضویت: 377 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 265 کلمه

   سلام دوستان صب بخیر من از دوری رایگان زندگی با طعم خدا ولاغری باذهن استفاده کردم والن جلسه ۸لاغری هستم تو این فایل استاد گفتن که فایلها رو بارها وبارهآ گوش کنید ومن تصمیم گرفتم فایلهارو دوباره از اول گوش کنم وادامه بدم فایل اول با اینکه قبلا بارها گوش داده بودم اما این دفعه خیلیهاش انگار اصلا نشنیده بودم خیلی عالی بود من استاد اصلا نمیشناختم ونمیشناسم ولی وقتی ی انسانی تمام دانش خودشو که انقد براش زحمت کشیده رو رایگان در اختیار مردم قرار میده حتما ادم خوبی ومن بهش اعتماد دارم وحرفاشو با جون ودل قبول میکنم وادامه میدم تمرین دوم هدفت از شرکت در این دوره چیه ومیخوای به چی برسی من میخوام اول از همه به خدا برسم خدام بشناسم باورش کنم باهاش زندگی کنم لحظه به لحظه وجودشو احساس کنم وبه خوشناسی وخداشنایی متناسب شدن برسم میخوام که سرشار از اعتماد به نفس بشم میخوام کاملا سلامت باشم میخوام رابطه خیلی خوبی با کل خانواده داشته باشم میخوام خوش اخلاق وخوش برخورد باشم میخوام ارامش داشته باشم میخوام ی زندگی عالی داشته باشم که توش پراز صفا صمیمیت ارامش دوستی ثروت احساس خوب باشه ی ماشین داشته باشم ی خونه بزرگتر از الانم باتمام وسایل نو میخوام هر وقت ی چیزی دعایی کردم همون ان خدا بهم بده میخوام دخترم تو درس وخیاطی پیشرفت کنه ومیخوام ومیخوام واز این میخواها زیاد دارم اما از حوصله شما دوره با تشکر از خدای مهربونم که منو به ای دوره هدایت کرد وبا یپاس از استادم که با تمام وجودش دانششو در اختیار من قرار داد با ارزوی بهترینا برای شما

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    رضا عطارروشن
    1399/09/02 18:56
    اندازه متن
    محتوای دیدگاه: 34 کلمه

    سلام دوست عزیز
    اگه به هر دلیل تصور کنید خواسته های شما از حوصله دیگران دور است به راحتی مانع رسیدن به خواسته های خودت میشی
    بدون توجه به حوصله و نظر دیگران افکارت رو بنویس

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/08/30 20:23
   مدت عضویت: 603 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 918 کلمه

   با سلام به خداوندی که خالق تمام زیبایی هاست. من می خوام که هر چی دلم می خواد بخورم بدون استرس و به طور اتومات ذهنم هنگام رفع نیاز من باز دارد از خوردن. دوست دارم همه منو دوست داشته باشن بچه های مدرسه عاشق من باشن. همسرم عاشق من باشه با من حرف بزنه به درد دلام گوش کنه منو نوازش کنه بخاطر من خوش تیب کنه منو حمایت کنه تشویقم کنه هر کاری که می کنم تشویقم کنه. دوست دارم اینقدر پول داشته باشم که وقتی می رم خونه مامانم کلی چیز بخرم همه چیز بخرم . دوست دارم هر موقع خواستم دعوتی بدم هر چقدر پول شد داشته باشم . دوست دارم هر جا که خواستم برم سفر به راحتی برم. دوست دارم هر مدل لباسی که می خوام داشته باشم. دوست دارم یک خدمتکار داشته باشم که خونمو برق بندازه.دوست دارم ی آشپزخانه با تمام تجهیزات داشته باشم دوست دارم با خیال راحت برم سفر لب دریا و طلوع رو آنجا تجربه کنم. دوست دارم برم کیش و هر چی دلم خواست خرید کنم. دوست دارم ی ماشین شاستی بلند داشته باشم . دوست دارم رانندگی را خیلی راحت یاد بگیرم . دوست دارم مصاحبه دکترامو به نحو احسنت انجام بدم. دوست دارم مقاله هام زود چاپ بشه . دوست دارم حس آرامش همیشه با من باشه . دوست دارم عاشق خدا بشم هر کاری می کنم فقط وفقط به خاطر اون باشه با تمام وجود حضورشو احساس کنم. دوست دارم خیلی متناسب باشم و هر مانتویی را که خواستم به تنم بره. دوست دارم کفشهای ظریف بدای خودم بخرم. دوست دارم وسایل خونه مثل فرش و یخچتل و جارو برقی و رنگ کردن اتاقا و ….را به راحتی به دست بیارم. دوست دارم خودمو خیلی زیبا ببینم دوست دارم خودم را لایق بهترینها بدانم دوست دارم همه بهم احترام بزارن اول از همه دوست دارم خودم به خودم احترام بزارم از دیدن خودم در آیینه لذت ببرم. دوست دارم از هر لحظه زندگیم لذت ببرم دوست دارم وقتی حقوقمو می گیرم اصلا قرض نداشته باشم به راحتی پول داشته باشم. دوست دارم صورتم خیلی خیلی خیلی جوان بشه مثل اولین روزی که روی تین زمین آمدم . دوست دارم ی کلبه چوبی توی ی جنگل کنار رودخانه داشته باشم تمام وستیلم چوبی باشه و یک بخاری داشته باشه که با هیزم روشن شه و من و اعضای خانواده ام کنار هم و با هم باشیم با هم بریم ماهی گیدی توی چمنهای جنگل سرمو بزارم و از بوی علفهای تازه حس زندگی کنم
   و یک اسب داشته باشم رنگش قهوه ای ومن سوارکار ماهری باشم خدایا دوست دارم حس مادری و نقش همسر بودن را به نحو احسنت فقط و فقط به خاطر خودم خوب رفتار کنم. دوست دارم دانش آموزای کلاسم فوق العاده باهوش باشن با یک بار توضیحات من مطلب را یاد بگیرن و عاشق جواب دادن به من و انجام تکالیفشان باشند . دوست دارم تمام مروم دنیا در سلامتی باشن . دوست دارم من دترو ضد کرونا را کشف کنم تا همه دوباره سلامت و با خیال راحت زندگی کنند. خدایا ما از تو فاصله گرفتیم و به دنیا چسپیدیم و تو خود گفتی هر گاه مرا از خاطر ببری گویی هیچ نداری در این دنیا ما با کرونا روبرو شدیم از کنار هم بودنها از بودن با هم می ترسیم ما آرامش را از دست دادیم چون خالق آرامش را فراموش کردیم من با تمام وجود و هر کسی که این مطلب را می خواند هم با صدا با هم از تو پوزش می طلبیم ای خالق من به من و دوستانم آرامش را برگردون خدایا من رو به سوی خوشبختی و سعادت راهنمایی کن. دوست دارم همه چیز دنیا با من از خدایم صحبت کنندو من چشم و گوش بصیرت داشته باشم. خدایا دوست دارم عاشقت باشم تو رو حس کنم هر لحظه هر ثانیه بدون فکر کردن به تو نگذره دوست دارم ذهنم فوق العاده مثبت باشه و نگاهم به چیزهای منفی همانی باشد که تو خواستی وجود بدی خود نشانگر خلقت عادلانه ی توست که اگر انسان را مخلوقی مختار است پس باید دو جنبه باشد تا این مخلوق مختار آنگونه که خود خواسته پیش برود و اجباری در کار نیست تو خواستی نشان دهی که ای انسان اگر من را می خواهی پس انتخاب کن بدون اجبار خودت و فقط خودت در این انتخاب باشی. حال توی ای مهربانم خود عاشق من هستی و من هم می خواهم عاشقت باشم زمانی اعلام عاشق بودن کردم اما در مسیر زندگی این تعهد را شکستم با ناسپاسی . خدایا در این زمان سپاسگذار تو هستم به خاطر موقعیت شغلیم شکر گذار تو هستم به خاطر همسرم که آرام و صبور است . شکر گذار تو هستم به خاطر ذهن ایده پردازم. شکر گذار تو هستم به خاطر سلامتی که دارم شکر گذار تو هستم به خاطر همسایه های خوبم به خاطر زیبایی خودم به خاطر مادر و خواهران مهربانم به خاطر عشقی که به کارم دارم. خدایا کمکم کن تو می توانی چون این رو بهم ثابت کردی اینکه افرادی در شرایط من بودند و الان زندگی کاملا متفاوتی دارند چون با تمام وجود خواستند و الان گویی اصلا در قبل وضعیت نامطلوب گذشته را نداشته اند خدایا در من هم لیاقت داشتن حس خوب ثروت فراوان داشتن اندامی متناسب داشتن روابط عالی را در من ایجاد کن اگر تو مرا یاری کنی به راحتی به مسیرها هدایت میشوم ولی اگر رهایم کنی هیچ نیرویی هیچ قدرتی نمی تواند مرا به این خوسته ها برساند. خدایا خیلی دوستت دارم عاشقتم 💓💓💖💗💞💟💙💙💜💜💓💕💝 0

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   الهام خوشبخت
   1399/08/26 20:58
   مدت عضویت: 823 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 1,505 کلمه

   null
   به نام خدای بی همتا
   من دوره لاغری با ذهن استاد رضا عطار روشن را امسال با توکل به خدای مهربان تهیه کردم البته دو سال پیش با دوره لاغری استاد آشنا بودم واز دوره ی رایگان استفاده کردم وخیلی راضی بودم. من وقتی از دوره رایگان استفاده میکردم خیلی خوب مفاهیم قانون جذب ثروت وموفقیت را درک می کردم .واقعا بیان استاد خیلی روشنگرانه واسان وراحت بود. من خیلی از مفاهیم قوانین را با مثالها ی بی نظیر استاد درک می کردم.من راستش قبل استفاده از دوره کمی ذهنیت پیدا کردم چون مدت کوتاهی بعد آشنایی با گروه تالار تناسب اندام در تلگرام گروه منحل شد وشاگردان استاد در یک گروه دیگه جمع شدند ومن به آن گروه اد شدم. در آن گروه شاگردان استاد اصلا از استاد ودوره حرف نمی زدند واحساس کردم خیلی از استاد راضی نبودند البته احساس من این بود چیزی در گروه عنوان نمی شد. ولی بعد از شرکت دردوره من عاشق استاد شدم وبرنامه های اساتید دیگر را رها کردم وروی دوره وفایلهای استاد متمرکز شدم .من همان ماه اول شرکتم در دوره آرامش خود را باز یافتم وهرروز حالم بهتر وبهتر شد واقعا حالم خوب شد وبه شادی ورضایت درونی رسیدم وعاشق خودم وزندگی ولذت بردن از دنیا شدم. من قبلا هم از فایلهای اساتید استفاده میکردم ولی اینقدر حالم خوب نبود واین احساسها وارامش عمیق درونی وسپاسگزاری درونی را تجربه نکرده بودم .راستش قبل شرکت در دوره فکر میکردم دوره استاد هم مثل بقیه دوره های اساتید قانون جذب تکراری هست وکپی هست. ولی بعد گوش دادن دوره کل مطالب به نظرم تازه می آمد مثل این که من این مطالب را برای بار اول می شنیدم واقعا استاد بیان فوق العاده وواضح ومتفاوت با مثالهای درخشان وعالی دارند ومطالب را به شیوه های مختلف بیان می کند.من دیگه واقعا اصلا تمایلی به استفاده از فایلهای اساتید دیگر ندارم به نظرم دوره استاد هم دوره عزت نفس هست هم خودشناسی هم خداشناسی هم ایمان ویقین هم دوره آرامش ذهنی هم موفقیت هم ثروت هم روابط هست اگر دوره لاغری را به خوبی گوش کنیم وعمل کنیم واستمرار داشته باشیم نیاز به دوره دیگه نداریم. از همین جا از استاد عزیزم به خاطر تمام زحمات وشور واشتیاق وانگیزه بالا تشکر میکنم واز خداوند برای ایشان شادی وسلامتی بینهایت آرزو می کنم.قسمت دوم تمرین جلسه اول زندگی با طعم خدا
   من می خواهم بعد شرکت در دوره زندگی به طعم خدا ایمان ویقینم به خدا بیشتر شود وباورهای توحیدیم تقویت شود وتنها خدا را بپرستم وتنها از خداوند یاری وکمک بطلبم وعاشق خدا بشم واورا بینهایت دوست داشته باشم وعشق او را در قلبم احساس کنم وبه او توکل کنم وهمه چیز را به دستان توانای او بسپارم وزندگی با طعم خدا را در هر لحظه تجربه کنم. دوست دارم سپاسگزار تر باشم واز خدای مهربان به خاطر تک تک نعمتهای زندگیم باتمام وجود شکر گزاری کنم وهمواره ذکر خدایا شکرت را با تمام احساسم بر زبانم جاری کنم واز دیدن نعمتهای زندگیم خوشحال وشاد بشم ولذت ببرم.دوست دارم خدا را بیشتر وبهتر بشناسم وتمام باورهای قبلیم نسبت به خدا را دور بریزم واز بودن با خدای جدیدم لذت ببرم. دوست دارم الهامات وهدایتهای خدایم را بهتر وبیشتر درک کنم وبفهمم وبه آنها عمل کنم. دوست دارم فقط وابسته ی خدای وجودم باشم وهمواره ودر هر لحظه حضور خداوند را در درونم احساس کنم. دوست دارم خودم را بیشتر بشناسم وبه ارزش وجودی خودم آگاه بشم وعاشق خودم باشم وبه خودم عشق بورزم وخودم را همینطور که هستم بپذیرم وتایید کنم وبا خودم دوست باشم وبه خودم محبت کنم وبه خودم بیشتر احترام بگذارم وبا خودم در صلح باشم .دوست دارم بینهایت آرام وصبور باشم واز وجودم آرامش وعشق وشادی را به جهان هستی ساطع کنم وهمه از بودن با من لذت ببرند وانرژی عشق را دریافت کنند. دوست دارم در هر شرایطی آرام باشم هر اتفاقی بیفتد نتواند آرامش مرا بر هم زند دوست دارم از مسائلم بزرگ تر باشم وهیچ کس وهیچ چیز نتواند آرامش مرا تحت تاثیر قرار بدهد.دوست دارم همه ی جهان هستی را دوست بدارم وبه هستی وکائنات احترام بگذارم وهیچ کس وهیچ چیز راقضاوت نکنم .دوست دارم تا می توانم به پیشرفت وگسترش جهان کمک کنم واز خودم درین دنیا یادگاری واثری شگفت انگیز برای جا بگذارم .دوست دارم همواره به آگاهی ها ومعلومات خودم عمل کنم وجز ءشخصیتم بشه .دوست دارم روابطم با همسرم وفرزندم وخانواده واطرافیانم عالی عالی وبدور از هر گونه وابستگی باشه وهمه را دوست بدارم وفقط به ویژگی های مثبت آنها توجه کنم وبا همه به صلح برسم وقدردان وسپاس گزار همه آنها باشم در قبال کارها ومحبت هایی که در حق من انجام دادند .دوست دارم باورهای قدرتمند کننده را در زمینه ی ثروت روابط معنویت لاغری زیبایی سلامتی و….در ضمیر ناخودآگاهم ثبت کنم .دوست دارم در همه ی جنبه های زندگیم رشد وپیشرفت کنم. در زمینه ثروت روابط سلامتی معنویت خودشناسی خداشناسی عزت نفس وغیره من همه چیز را با هم می خواهم. دوست دارم الگوی مناسبی وعالی برای دیگران واطرافیانم باشم وهمه از من به خوبی ونیکویی یاد کنند ومرا الگوی خود قرار بدهند. دوست دارم موفق وسربلند باشم وبه دیگران کمک کنم تا آنها هم موفق باشند ورشد وپیشرفت کنند .دوست دارم استعداد های درونیم را کشف کنم وبه خود باوری برسم واز توانایی هایم نهایت استفاده را ببرم وکاری انجام دهم که تا به امروز کسی قادر به انجام آن نشده باشه.دوست دارم یک کار آفرین موفق ونمونه باشم وبرای خودم کسب وکاری موفق را تاسیس کنم .دوست دارم یک تولید کننده ی موفق باشم وکار خانه ی درجه یک وپیشرفته داشته باشم ومحصولات درجه یک تولید کنم که در جهان زبانزد باشد محصولی تولید کنم که ارزشمند وخاص ونایاب باشد ومشکل عده ی بیشماری از مردم را حل کند
   دوست دارم همیشه خوشحال وخندان باشم وخنده همواره بر لبانم باشد .دوست دارم به بهترین کشورهای دنیا سفرکنم واز کشورم ایران به راحتی مهاجرت کنم در یک کشور زیبا وبافرهنگ وآزاد وخوش آب وهوا ساکن بشم واز زندگیم لذت ببرم. دوست دارم یک کلبه ی چوبی زیبا در وسط جنگل زیبا وسرسبز وارام در کنار رود خانه ای زیبا با وسایل تمام چوبی وبخاری هیزمی داشته باشم وزندگی در آن را تجربه کنم با عزیزانم .دوست دارم بینهایت ثروتمند باشم تا هر چیزی را اراده کردم بخرم وهر چه خرج کنم ثروتم روز به روز بیشتر بشه ویک زن ثروتمند موفق جهانی بشم وبا ثروتم به بشریت خدمت کنم. دوست دارم بهترین ماشین ها را سوار بشم در بهترین وزیباترین خانه ها زندگی کنم وبهترین وگرانترین لباسها وکیف ها وکفش ها را بپوشم. دوست دارم بهترین وسالمترین خوراکی ها را بخورم -دوست دارم متناسب وزیبا وخوش اندام باشم ومثل افراد متناسب رفتار کنم وسرحال وپر انرژی باشم واز کار کردن خسته نشوم وبا عشق کارهایم را انجام دهم ودر شبانه روز سه چهار ساعت بخوابم وپراز انرژی باشم وورزش های مورد علاقه ام را انجام دهم .دوست دارم تا آخر عمرم در سلامتی کامل باشم وزیبا وجوان بمانم وهرروز جوان تر وزیباتر بشم وعمر طولانی وبا عزت داشته باشم – دوست دارم در آرامش کامل این دنیا را ترک کنم بدون هیچ وابستگی وترس.دوست دارم گفتار وعملم یکی باشه وبه دانسته هام جامه ی عمل بپوشونم -دوست دارم سبک شخصی خودم را داشته باشم وبه سبک شخصی خودم زندگی کنم وبه نظرات دیگران اهمیت قائل نشم -دوست دارم همه خانواده ام خوشبخت وخوش حال وموفق باشند _دوست دارم یک مزرعه ی سرسبز وبزرگ داشته باشم برای پرورش حیواناتی که دوست دارم -دوست دارم همواره وهمیشه تا آخر عمرم فایلهای مثبت وزیبا وبهترین واگاهی دهنده ترین فایلها وموسیقی ها را گوش کنم وهمواره روحم را تغذیه کنم -دوست دارم گوشی آیفون آخرین مدل را داشته باشم با بهترین امکانات ویک لب تاپ با بهترین امکانات ویک هندزفری عالی وباکیفیت برای گوش کردن فایلهایم -دوست دارم وسایل زندگیم بهترین وزیباترین واخرین مدل وطرح داشته باشم -دوست دارم بهترین استادان وبهترین انسانهای روی زمین را ملاقات کنم وبا آنها همنشین باشم -دوست دارم تمرین سکوت کنم وذهنم را ساکت نگه دارم چون همه ی الهامات در آرامش وسکوت ذهن وروح وجسم گفته می شود وخداوند عاشق سکوت هست-دوست دارم بینایی کامل چشمانم را به راحتی وزیبایی بدون عمل به دست بیارم وعینکم را کنار بگذارم -دوست دارم کم کاری تیروئیدم خوب بشه وقرصم رو بزارم کنار -دوست دارم جوجه هام سالم وسلامت باشند وخوب غذا بخورند وتوپول بشن وبرای من تخم بزارن -دوست دارم جوجه هام یک لانه ی بزرگ وگرم ونرم داشته باشند.دوست دارم غذاهای عالی وبا کیفیت به جوجه هام بخرم -دوست دارم یک خانه ی زیبا ومستقل برای خودم داشته باشم تا بعضی وقتها در سکوت وارامش با خودم تنها باشم -دوست دارم گواهینامه ام را به راحتی وزیبایی بگیرم ویک راننده ی ماهر بشم -دوست دارم در رقصیدن ماهر بشم وبرای خودم جلوی آینه برقصم -دوست دارم نفخ معده وشکمم خوب بشه وشکم صاف وتخت داشته باشم -دوست دارم موهام نرم باشه وراحت بتونم شونه کنم موهامو وموهای پرپشت وسالمی داشته باشم -دوست دارم صورتم صاف وسفید وشفاف مثل سالهای اول تولدم باشه -دوست دارم همه ی خانواده ام عمر طولانی وبا عزت داشته باشند -دوست دارم چیزهای جدید یاد بگیرم ومهارت های زیادی در زندگیم بیاموزم.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/08/22 00:54
   مدت عضویت: 764 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 1,709 کلمه

   اول اینکه بگم دورهای استاد هر کدوم یه عالمه ارزشمند و ناب هستن برای من و خودم به شخصه ارادتمند استاد هستم که با این دورها آشنا شدم مرسی از شما استاد عزیز که هستین

   انسان موجودی هست که میتونه سرنوشت خودش رو رقم بزنه به شرط انتخاب راه صحیح همه راها جلوی ما هستن ولی ما باید انتخاب کنیم که از کدوم راه از راه درست یا راه علط حرکت کنیم برای خدا فرقی نداره اون هم به ما قدرت اختیار و اراده داده و هم قدرت خلق کنندگی داده پس بیایین خلق کنیم تمام لحظهای رندگیمون رو از الان تا آینده با ترسیم کرون اونها در ذهنمون با توجه کردن به اونها با خواستن از خدا و به شرط توکل و ایمان و باور به اینکه خداوند حامی و هدایت کننده ی تمام بندگانش هست طوری که در قران هم گفته بخوانید مرا تا یاد کنم شما رو
   پس من از خدایم میخواهم .

   من از خدا چی میخواهم ؟

   من میخوام به زبون ساده از خدام درخواست کنم و بخوام و میدونم کار من درخواست کردن و کار خدای من جان جانان من دادن هست پس وطیفه ای من شکر گذاری تمام داشته هایم و نعمتهایم هست و و طیفه ی خدا زیادتر کردن نعمتهام و داده هایم هست عاشقتم خدای من

   خدای من بینظبره خدای من عشقه خدای من خیر و خوبیه خدای من همیشه در کنار من و با من هست اصلا بزار یه چیزی بگم من در تمام لحظه های زندگیم دو نفری دارم زندگی میکنم من و خدای خودم اینقدر مهربون و بخشنده و عاشق من هست که من لذت میبرم و من الان به جایی رسیدم البته هنوزم میخوام بیشترش کنم که هر اتفاقی بیفته میگم حتما خدا حواسش به من هست و باید اینجوری میشده و کاملا آرامش و اسایش دارم چون فکر میکنم هر لحظه تحت حمایت خدا هستم و در پرتو الطاف الهی هستم
   دوست دارم ایمان قوی داشته باشم که در تک تک لحطهای زندگیم با خودش باشم
   دوست دارم شهود و الهام الهی رو هر لحظه در زندگیم دریافت کنم
   دوست دارم به خودشناسی بیشتر برسم و از این اشرف مخلوقات بیشتر سر در بیارم واقعا انسان موجودی شگفت انگیز هست

   دوست دارم به همه هشق بدم و همه هم به من عشق بدن و از بودن با من لذت ببرن و من هم از بودن در کنار انها لذت ببرم
   دوست دارم اعتماد به نفس بالا و عزت تفس بالا داشته باشم و به راحتی در جمع حرف بزنم حرفهای عالی و تاثیر گدار بزنم
   دوست دارم شخصیت زیبا و جدابی داشته باشم
   دوست دارم خودم و خانوادم سراسر در ارامش و شادی باشیم
   و ا ز همه ی لحظه هام و داشته هام لذت ببرم
   خودم و خانوادم در اوج کمال و سعادت و ثروت و خوشبختی و سلامتی باشیم بهترین رابطه رو با همسرم داشته باشم یعنی هم اون هم من از داشتن هم خوشحال باشیم و لذت ببریم که کنار هم هستیم و عاشقانه در کنار هم زندگی کنیم
   و همچین رابطه ای هم با فرزندانم داشته باشم که اونها و من از بودن در کنار هم خوشحال و راضی باشیم و با عشق در کنار و با هم باشیم و روابط خود فرزندانم با هم عالی باشه
   دوست دارم انسان تاثیر گذار و مثبتی باشم و جهان رو به جای بهتری تبدیل کنم حالا با هر چیزی و از هر طریقی
   فرزندان صالح و موفق در کار و زندگی الان و آیندشو ن و سلامتی و ثروت میخوام و درس که در مقطع دکترا تحصیل کنن در خارج از ایران یا داخل ایران هر جاکه موفقتر بشن
   من و همسرم در سلامتی کامل و عشق در کنار هم شاهد پیشرفت و موفقیت های فرزندانمون باشیم و زندگی موفق و سراسر خوشبختی اونها و خودمون رو ببینم و خوشحال و شاد از داشتن انها و با هم بودن خودمان
   در بهترین زمانها و مکانها و با بهترین ادم ها باشم
   خودم و خانواد ام به راه راست هدایت بشیم راهی که پر از نعمت هست و همیشه دراون راه حرکت کنیم و به تمام ارزوهای قشنگمون برسم

   دستهای خداوند بر روی زمین باشم یعنی خود خدا از طریق من جاری بشه همیشه از طریق کلامم و دستهام و … یا اصلا خودش اینجا زندگی کنه و من نگاه کنم و لذت ببرم
   ثروت زیاد میخوام از این زیادتر میخوام که روزی رسان خیلیها بشم و دوست دارم خودم هم درامد مستقل مالی ولی بدون زجر و سختی داشته باشم یعنی خیلی راحت پول به سمت من بیاد با ازادی زمانی و مکانی
   اینقدر ثروت داشته باشم که راحت خرج کنم و زندگی کنم و لاکچری زندگی کنم و اصلا نگران نبود پول نباشم و هرچی دلم میخواد خودم و خانوادم بخریم و بخوریم و بپوشیم و تمام لباسهای مارک و کفشهای برند

   هم من و هم همسرم در امد عالی در ماه داشته باشیم و پس اندازهای زیاد در حساب بانکی خودم و همسرم باشه
   کلی سکه و طلا داشته باشیم سرویس طلاهای شیک و به روز با طرح های دلخوام داشته باشم و بازم برند و شیک باشن هم خودم هم دخترم

   سفرهای فوق لاکچری داشته باشم با هتل ۵ ستاره و گشت و گدار و تفریح و خوراک های عالی و کلی خریدهای عالی برای هر ۴ نفرمون هم داخل ایران هم خارج از ایران داشته باشم

   دوتا ماشین داشته باشیم هم ماشین شاسی بلند داشته باشم و هم من ماشینی داشته باشم

   همیشه در حال تفریح و لدت و سفر به بهترین جاها با بهترین ادم ها در زمانهای مناسب باشم

   خانه ای دیگه به من بده در تهران و یا کرج که هر وقت خواستیم از شهرستان خودمون بریم ا ونجا و یه مدت اونجا باشیم

   ویلای بسیار زیبا در شمال در بهترین جای خوش اب و هوا وبا مناطر زیبا رو به جنگل و یا دریا باشه

   دکوراسیون شیک و لاکچری برای خونه هام داشته باشم دو یا سه خونه داشته باشم هم در دزفول هم تهران و هم شمال ویلا داشته باشم

   باغ بسیار زیبای در شهر خودم که هروقت خواستیم بریم اونجا و کلی لذت برییم

   من دوست دارم خیر و خوبی و برکت و رحمت و نعمت خداوند هر لحظه شامل حال من و خانوادم بشه
   تمام امکانات لازم برای یه زندگی مرفه و شاد و لدت بخش رو در کنار خانوادم داشته باشم

   بهترین روابط رو با همه دوستان و فامیل خانواده خودم و شوهرم داشته باشم و که سراسر احترام و حال خوب و لدت باشه
   باورهای بهتر و عالیتری داشته باشم و در نهایت زندگی عالیتر و بهتری داشته باشم

   خدا رو تنها نیرو و قدرت در جهان بدونم در واقع باوزهای توحیدی قوی داشته باشم و از هیچ اوصاع اقتصادی و هیچ شرایطی در جامعه نترسم حتی الان که بیماری کرونا هست من کاملا خودم و خانوادم رو در دستهای خداوند ببینم همیشه که سلامت و سالم هستیم پس خودم و خانوادم همیشه در سلامت کامل جسمی و روحی باشیم

   دوست دارم به مدارهای بالاتر در زندگیم برسم و پیشرفت کنم و به اوج و کمال برسم و قوانین جهان رو کشف کنم و فکر خدا رو بتونم بخونم
   بهترین راه که من رو به سعادت و یه انسان کامل میرسونه رو خدا از هر طریقی و به هر زبانی که میدونه نشون من بده
   همیشه توکل و امیدم به خودش باشه و هیچ وقت نا امید نشم و در حال خوب باشم

   همیشه در شادابی و زیبایی چهره و طروات و جوانی و سلامت باشم پوست صاف و عالی بدون چروک و موهای بلند وزیبا و جسم زیبایی داشته باشم
   در جسم دلخواهم باشم به راحتی و سادگی و تا اخر عمرم بمونم داخل اون وزن دلخواهم و خانواد م رو هم همیشه در تناسب ببینم
   دانا و اگاه و بخشنده و مهربان باشم مثل خود خدا رفتار کنم
   گزارشگر خوبی های خدا باشم و همیشه به او نا تو جه کنم
   دوست دارم هیچ وقت ابروی خدا رو نبرم

   دوست دارم خیلی اسون و راحت کل قران رو
   دوباره مطالعه کنم و تمام حرفهایی که خداوند به ما زده و درسهایی که برای ما در قران اومده و در کل تمام قران رو راحت و اسون درک کنم و بخونم و راه و روش درست زندگی کردن رو پیدا کنم با قرآن نه چیزی که سالها به ما گفتن و ما باور کردیم

   خودم رو عاشقانه دوست بدارم خدا رو درون خودم وبا خودم ودر کنار خودم پیدا کنم نه تو اسمونها

   اشپزی عالیتری داشته باشم که همسر و فرزندانم و اطرافیانم همیشه راصی ودر حال لدت بردن از غذاها باشن
   نگرانی و استرس و عم و ناراحتی رو راحت بتونم کنترل کنم و هیچ وقت من حالم رو خراب نکنم با توکل بر خدای خوبم
   میگن زیاد از خدا خواستن نشونه ای ایمان به خدا هست پس هیچ وقت کم نخواهیم و همیشه زیاد و زیادتر از خدا بخواهیم و امید داشته باشیم که به ما میده و میدونم خداوند هم خوشحالی و شادمانی ما رو میخواهد پس در رسیدن به خواستهامون همیشه ما رو کمک میکنه و هر چقدر بیشتر بخوام خدا میگه افرین که بیشتر میخوای و من رو بیشتر به سمت اهدافم هل میده
   وهدف از خلقت انسان این هست که در ارامش و راحتی و ثروت و سلامتی باشه پس خدا جونم منتظر دریافت تک تک ارزوهام میمونم و میدونم که از هنین لحطه داری به من میدی و هر لحطه به سمت زندگی من جاری میکنی
   میدونم هیچ وقت تنهام نمیزاری فقط میخوام که منم تو را هیچ وقت تنها نزارم

   و من یه حسی دارم موقع نوشتن خواستهام خیلی جالب انگار که همه رو دارم و اینده برای من روشن و قشنگ هست و اصلا ترسی ندارم از اینده و بلعکس منتطرم زندگیم جلوتر بره و تمام خواستهام رو به دست بیارم و مطمعنم به هر چی بخوام میرسم چون بینطیرم چون قدرتمندم و چون شایسته و ارزشمندم چون خود خدا هستم بر روی زمین پس باید در بهترینا باشم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/08/19 00:29
   مدت عضویت: 401 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 81 کلمه

   بنام خدای مهربانم .همیشه به یاد خدا بودم حضورش رو به وضوح در زندگیم حس کردم هیچوقت در هیچ شرایطی منو تنها نذاشته همیشه شکر گذارش بودم .چقدر امشب خوشحالم که اولین فایل گام به گام با خدا رو گوش دادم .ازش میخام تو مسیر درست زندگی قرار بگیرم امشب که این مطالب رو شنیدم چقدر دیدگاهم به همه چی عوض شد آرامش عجیبی دارم خودم رو به دست خدای مهربونم سپردم امیدوارم بتونم به همه اون چیزایی که میخام برسم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/08/17 13:54
   مدت عضویت: 528 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 78 کلمه

   با سلام
   خیلی خوشحالم که زندگی با طعم خدا هم به این دوره اضافه شد چون این دوره فوق العاده است و فکر کنم ماخداوند رو یه جور دیگه شناختیم و با این دوره می فهمیم که خیلی بهتر میتونیم زندگی کنیم و فقط موقعی که ناراحتی و مشکلی داریم یاد خدا نیفتیم و همیشه به یاد خدا باشیم و شکر گذار او خیلی خوشحالم که در این دوره شرکت کردم و زندگی تازه ای رو تجربه میکنم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/08/10 10:59
   مدت عضویت: 612 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 103 کلمه

   و بعد اینکه عاشق واقعی خودم باشم،جوری که در عمل نشون بدم،همه بفهمن،همه الگو بگیرن….
   دوست دارم اعتماد به نفس و عزت نفس فوق العاده بالایی داشته باشم،وتوانمندیهامو باور داشته باشم
   دوست دارم ثروتمند باشم
   دوست دارم کنترل ذهنمو بیشتر از پیش دستم بگیرم
   دوست دارم شاد شاد زندگی کنم
   درونم فوق العاده شاد باشه آدم سرزنده و انرژی بخشی باشم
   دوست دارم در تناسب اندام ایده الم باشم و تا آخر عمر بمونم
   دوست دارم در سلامتیه کامل جسمی و روحی باشم
   دوست دارم به جایی برسم که کل جهان را تو مشت خودم ببینم و واقعا درک کنم مسخر بودن جهان و در خدمت من بودن جهان را…

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/08/10 10:54
   مدت عضویت: 612 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 67 کلمه

   سلام
   خیلی خیلی خوشحالم که زندگی با طعم خدا ،هم به این دوره اضافه شد.
   من اول از همه دوست دارم خدا را بشناسم،به ایمان صددرصد برسم در مورد خدا،اینکه دستش توی زندگیم دائما در حال حرکته و چه کارها و معجزه ها که برام نمیکنه…دوست دارم خدا را واقعا حسش کنم،هر لحظه باهاش زندگی کنم ،و تو عمق وجودم بده که خدا عاشقه منه،بینهایت منو دوستم داره،پشتیبان منه،و….

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/07/23 18:41
   مدت عضویت: 411 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 64 کلمه

   سلام من از چند سال پیش با کنترل ذهن توسط یک دوست اشنا شدم ان زمان حال روحی من خیلی بد بود کم کم ازاین طریق ارامش نسبی به دست اوردم وبا تحقیق در این زمینه چیزهای تازه تری اموختم امروز خوشحالم که با این سایت اشنا شدم امید بسیاری دارم که با کمک شما بتوانم شاد تر زندگی کنم وبه خواسته هایم برسم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/07/21 23:10
   مدت عضویت: 528 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 337 کلمه

   با سلام درود
   خداوند بخشنده هست و نعمت خداونی بیشمار که خدا در اختیار بندگانش قرار داده و انسان لنده ناشکری هست که در مواقع شادی خدارو فراموش یکنه و فقط در غم و ناراحتی یاد خدا میفته و از خدا طلب کمک میکنه
   رزق و روزی دست خداست و خدا روزی رسانه اما بنده خدا اگه ناشکری کنه این رزق و روزی کم میشه
   ناشکری کردن همون جنبه منفی انسان هست که هرچی منفی بافتر و ناشکر تر باشیم کمبود نعمت رو بیشتر حس میکنیم و ما فکر میکنیم که خدا مارو دوست نداره و مارو ثروتمند نمیکنه درصورتی که این خود انسان هست که ذهن خودش میتونه ثروتمند بشه
   اگه انسان باور داشته باشه که خدا روزی رسانه و خودش حرکتی نکنه سرجاش میمونه و هیچ پیشرفتی نمیکنه
   اما اگه باور داشته باشه خدا روزی رسانه و دنبالش همت و حرکت داشته باشه صددرصد به چیزی که میخواد میرسه با این مثال که قدیما میگفتن از تو حرکت از خدا برکت
   حالا این حرکت برای هر چیزی میتونه باشه نه فقط ثروت و پول همین مسیری که توش قدم گذاشتم اگه حرکت داشته باشم و تلاش کنم ایمان دارم که به لطف خدا به هدفم میرسم

   الحمدلله من تا به این لحظه از زندگیم همه داشتم اما بازم از خدا میخوام آرامشم در زندگیم بیشتر باشه و احساس شاد بودن و خوشبختی بیشتری کنم
   از خدا میخوام که استقلال مالی داشته باشم تاهیچ دغدغه مالی نداشته باشم و بدون استرس و با خیال راحت هرچیزی بخوام رو بخرم و به همه مکان تفریحی برم .
   از خدا میخوام که سلامتی کامل به من و خانوادم و همسرم بده و اونهارو شاد و خوشحال کنه
   از خدا میخوام که به من فرزندانی سالم و صالح هدیه بده
   از خدا میخوام که در بهترین شرایط زندگی کنم و در بهترین جای دنیا که همیشه آرزوش رو دارم در کنار همسرم خوشبخت باشم
   از خدا میخوام که در کاری پر سود و درامد باشم
   از خدا میخوام بهترین اندام را داشته باشم تا از لحاظ روحی در آرامش کامل باشم .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/07/20 14:41
   مدت عضویت: 545 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 53 کلمه

   سلام استاد عزیزم وخدای مهربانم که مرا به این مسیر هدایت کردی خداجونم من ارزو دارم همیشه سلامت شادو عاقبت بخیر شم وبه ارزو دیرنه خود که به وزن ایدال برسم وهمیشه دهن روحم در ارامش باشه وخوب زندگی کنم وبرای دوستانمم همچنین ارزو دارم واز این که تو این گروه هستم خوشحالم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/07/17 14:40
   مدت عضویت: 791 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 131 کلمه

   سلام به همه دوستان
   بابت قرار دادن این فایل و دوره زندگی با طعم خدا در مسیر تکرار دوره بی‌نهایت سپاسگزارم چون در این روزها کاملا به این درک رسیدن که تنها با اعتماد به خدا هم آرامش خواهم داشت و هم به خواسته ام می‌رسم.
   من می خوام از شرکت در این دوره:
   به آرامش برسم
   به وزن ایده‌آلم برسم
   از هرلحظه از زندگیم لذت ببرم
   در حرفه ام بسیار موفق بشم
   به استقلال مالی برسم و بتونم درآمد خوبی داشته باشم تا جایی که به راحتی خرج کنم
   می‌خوام وارد دوره جدیدی از زندگیم بشم
   می‌خوام همیشه مثل حالا سلامت تندرست باشم
   می‌خوام خونه و ماشین داشته باشم
   می‌خوام هم من دیگران رو دوست داشته باشم هم دیگران از کنار من بودن لذت ببرن
   می‌خوام آینده پیش‌روم سرشار از سلامتی و عشق و موفقیت باشه
   می‌خوام وارد سرزمین فراوانی خداوند بشم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   زهرا رضاخانی
   1399/07/14 17:13
   مدت عضویت: 823 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 239 کلمه

   جلسه اول با طعم خدا
   الان نزدیک دوساله که من با دوره های ورود به سرزمین لاغرها و پاکسازی آشنا شدم
   خیلی به زندگیم امیدوار شدم در حالی که قبلش هیچ امیدی نبود
   الان خیلی حال روحی و روانی بهتری دارم و راحت
   تر با مشکلات خودم کنار میام و حرف دیگران الان ذره ای برایم مهم نیست
   الان میدانم من فقط مسئول زندگی خودم روی زمین هستم و مشکلات دیگران وزندگی دیگران به من ربطی ندارد
   من فقط میتوانم از قدرت ذهن خودم برای خودم استفاده کنم نه دیگران
   الان خیلی بیشتر به خودمم جسمم و روحم عشق می ورزم و الان خدا رو به خاطر نعمت های زیادی که به من داده شکر میکنم واز زندگیم لذت میبرم
   من خیلی روح سیاهی داشتم و الان بعد از دوسال من عاشق خودم شدم و میدونم به رودی به تناسب فکری کامل و تناسب جسمی دست پیدا میکنم وریشه های درخت چاقی رو سست میکنم
   تمرین ۲.
   من از خدا تناسب ذهنی و تناسب فکری و تناسب جسمی میخواهم ومن زیباترین و متناسب ترین جسم و اندام را از خدا میخوام
   من استقلا مالی میخواهم بهترین کار بهترین درآمد و بیشترین ثروت را میخوام که زیباترین خانه و بهترین ماشین را برای خودم بخرم
   من ثروت میخواهم که بتوانم شیک ترین لباس ها سایز ۴۰ و شیک ترین پالتوها ست های ورزشی و کفش های مارک و گرون رو بخرم
   به سفر های زیادی بروم ولذت ببرم
   داروسازی بخونم و دکتر داروساز بشم و از کار خودم لذت ببرم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/07/14 08:05
   مدت عضویت: 448 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 105 کلمه

   این دوره دوم ام هست که میخوام فایل ها رو گوش بکنم، دفعه اول خیلی بر رفتارم و نگرش ام مثبت بود و باید ادامه بدم تا به نهایت برسم، یادمه دفعه اول نمیدونستم چی از خدا بخوام خیلی برام سخت بود این تمرین… که من چی میتونم از خدا بخوام خدا خودش همه چی رو که صلاح بدونه بهم میده…
   از خدا میخوام که من را تو آرزوهام که همیشه رو در کمد لباس هام هست و هر روز میبینم و میخونم و اصلاح اش میکنم برسم😊 از خدا ممنونم که با گروهی پر از انرژی آشنا شدم و نمیخوام از این مسیر جدا بشن

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/07/13 10:40
   مدت عضویت: 419 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 36 کلمه

   با سلام وخدا قوت من تازه با این دوره آشنا شدم وکاملا اتفاقی ولی حس خوبی دارم مطمئن هستم نتیجه خوبی میگیرم.با توکل به خدا آرامش و آرامش وآرامش وتابیدن رنگ خدا به ثانیه ثانیه زندگیم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/07/11 10:51
   مدت عضویت: 728 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 61 کلمه

   با سلام
   من امروز فایل اول گوش دادم حال روحیم بهتره چون ایمان دارم توی این مسیر حالم خوب میشه
   خواستع ام در این مسیر اینکه ب آرامش روحی و جسمی برسم ذهنم آروم بشه و این هجم عصبانیت کمتر کمتر بشه
   سردرگمی توی زندگیم ازبین بره و ب زندگیم رنگ آرامش و عشق برگرده
   الهی آمین دوستان دربین دعاهای قشنگتون برای منم دعا کنید

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/07/05 18:50
   مدت عضویت: 450 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 197 کلمه

   سلام ودرود خدمت استاد عزیز ودوستان فرکانس بالا
   من ازخدا میخواهم کمکم کند تابهتر به قدرت لایتناهی پی ببرم وفقط به او اعتماد کنم ومرا به خودم بشناساند تا
   تا وجودش را بیشتر حس کنم وعاشقانه با او نجواکنم ازخدا نعمتی میخواهم که قبل از من به کسی نداده ونخواهد داد
   از خدا سلامتی مادرعزیزم وعمر باعزت برایش میخواهم سلامتی برادرم وخانوادش وخواهرانم باخانوادشون را میخواهم
   ازخدا میخواهم که ذهنم وروحم باهم یکی شوند تاکنترل ذهنم آسان باشد
   ازخدا میخواهم ی دوقلوی زیبا وصالح وسالم دختر وپسر به من عطاکند
   ازخدامیخواهم زندگی مشترکم زیباوزیباتر شود وسرتاسر عشق واحترام وصداقت وتروت وفراوانی باشد وبهترین سالهای زندگیم راتجربه کنم
   ازخدا میخواهم که عزیزانم خانواده ام را حفظ کند وبهترین زندگی را نصیبشان کند
   ازخدامیخواهم که رابطه خانواده ام وشوهرم رابطه ای زیبا سرتاسر احترام وصمیمیت راباهم داشته باشند
   ازخدامیخواهم که خانه ویلائی ولوکس ووسیع در منطقه ای خوش آب وهوا وماشینی مدرن وراحت نصیبم کند
   وبلاخره از خدامیخواهم رابطه ام بااو آنقدر عمیق وصمیمی باشد که از عشق بازی بااو سیر نشوم وبه اوج برسم ودر نهایت عشق وسلامتی ومودت وثروت را در زندگی مشترکم جاری سازد ودر زندگی خانواده ام
   وشغلی راحت وپر درآمد برای شوهرم آرزو میکنم که محقق شود

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/07/05 10:32
   مدت عضویت: 548 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 358 کلمه

   سلام و درود , استاد گرامى & دوستان سرزمين لاغرى با ذهن😊
   روز بيست و هشتم تكرار ,
   فايل زندگى با طعم خدا , سوْال , فكر كنيد و بنويسيد , مى خواهيد به چه چيزايى برسيد⁉️
   من مى خوام به خدا اعتماد كنم . من مى خوام نگرانى هامو رها كنم و به خداوند اعتماد كنم . هر آنچه پيش مى آيد براى خيريت من در كار است . من مى خوام در دوره ى تناسب فكرى و لاغرى با ذهن به هدفم برسم . من مى خوام خوش فرم , خوش اندام و لاغر عضلانى باشم . من مى خوام كاملا سلامت و تندرست باشم . من مى خوام ثروتمند باشم و رزق و روزى فراوان داشته باشم . من مى خوام در زندگيم خوشبخت و موفق باشم . من مى خوام شاد , زيبا و جوان باشم . من مى خوام در آرامش باشم .
   من مى خوام استقلال مالى داشته باشم . من مى خوام روابط عاشقانه و عالى با همسرم داشته باشم . من مى خوام همسرم كار و شغل عالى با درآمدى عالى داشته باشه . من مى خوام فرزندانم به لطف خداوند , شاد , سلامت و تندرست , موفق و ثروتمند باشند . من مى خوام روابط خوب و عالى با فرزندانم داشته باشم . من مى خوام فرزندانم ازدواج مبارك و عاشقانه و سالمى داشته باشند . من مى خوام فرزندانم كار و شغل عالى با درآمدى عالى داشته باشند .
   من مى خوام فرزندانم ثروتمند باشند . من مى خوام يك خانه بزرگ در بهترين منطقه و مكان با منظره اى روو به دريا بخريم . من مى خوام بهترين ماشين رو داشته باشم . من مى خوام از زندگيم لذت ببرم . من مى خوام ثروتمند و پولدار باشم من مى خوام هر لباسى رو كه دوست دارم بخرم و بپوشم . من از خداوند براى جهان هستى , آرامش , عشق , محبت , شادى , سلامتى و ثروت مى خواهم . خداوندا , من براى همه ى نعمتها و رحمتهاى زندگيم سپاسگزارم سپاسگزارم سپاسگزارم .
   با تشكر فراوان , شاد و پيروز باشيد💖💜

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/07/05 00:58
   مدت عضویت: 539 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 172 کلمه

   من همیشه دنبال یه روش بودم برای لاغری و الانم خیلی خیلی دلم میخواد لاغر بشم، و وقتی خواستم ثبت نام کنم بهم گفتن من با این دوره خیلی علاوه بر لاغری چیزهای بسیار خوب دیگه ای هم وارد زندگیم میشه مث ثروت، زیبایی وووووووووووو، تجربه ی تمام احساسات لذت بخش دنیوی حق من هست چون من بعنوان یک انسان از جناب خداوند اومد که تمام احساسات قشنگ رو تجربه کنم پس تا اینجا حق طبیعی من هست که هر آنچه از زیبایی های دنیا دلم میخواد رو باید طلب کنم و بدست بیارم، اما الان بیشتر از همیشه دلم میخواد علمم نسبت به خالقم بالاتر بشه و هر لحظه به یادش باشم و خودم رو از خدا جدا ندونم. من عقیده دارم من به این نقطه از آگاهی برسم و توش بمونم دیگه نعمتای دنیایی مث ثروت، مث جایگاه بالا داشتن من و فرد بسیار مطرحی بودنم در بین انسانها، عشق و دوستی بین من و بقیه، زیبایی ظاهری ووووووووو دیگه بی حد و حصر خواهد بود.
   من میخوام با خدا باشم.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/07/04 14:37
   مدت عضویت: 543 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 71 کلمه

   دلم میخواد تمام وسیله هایی که دارم بهترین باشه از لباس تا گوشی و عطر و همه چی دلم میخواد به بهترین رستوران ها برم دلم میخواد به بهترین مکان های تفریحی برم دلم میخواد بازی کنم و ورزش مورد علاقمو انجام بدم دلم میخواد ثروتمند باشم و هر موقع هر کاری دلم خواست بکنم و هرچیزی دلم خواست بخرم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/07/04 14:20
   مدت عضویت: 543 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 536 کلمه

   من در دوره لاغری باذهن شرکت کردم تغییراتم خیلیی زیاد است و کلی احساساتم تغییر کرد نگاهم به زندگی تغییر کرد شادی دورنی دارم شکر گزار شدم زندگی رو طور دیگه ای دیدم و کلی از این تغییرات داشتم رفتار عوض شد و تغییراتی در اندام ایجاد شد و خلاصه کلی تاثیر گذار بود و هست روی من و از همه مهمتر حال خوب من دیدگاه مثبتم برام باقی موند 🌸
   خیلی خوشحالم که برای اولین بار با احساس خوب میخواهم تمام خواسته هامو به خدا بگم و خوشحال ترم بابات اینکه اون الان میبینه 🌸
   من از خدا کلی خواسته دارم
   خدایا من میخواهم که آرامش داشته باشم آرامش درونی و زیاد ، دلم میخواد شادی درونی خیلی زیادی داشته باشم و دائما شاد باشم دلم میخواد اعتماد به نفس خیلی بالایی داشته باشم
   🌸
   دلم خونه بزرگ و زیبا با وسایلی زیبا میخواد در کشور کانادا و ماشین مدل بالا دوست دارم خونم تو طبیعت رو نزدیک به دریا باشه
   خونه بسیار بزرگ و زیبا باشه
   دلم میخواد به ارامش درونی و تناسب اندام دلخواهم برسم
   من دلم میخواد کلی لباسای قشنگ کیف و کفش و همه چی زیاد داشته باشم اتاقی پر از لباسای قشنگ و زیاد
   دلم میخواد همیشه شاداب باشم
   دلم میخواد به فروشگاه های لباس و لوازم ارایش در کانادا برم کلی وسیله های اصل و برند و خوشگل با کیفیت بخرم دلم میخواد دوستای زیادی داشته باشم دوستا و همکارای خیلی خوبی داشته باشم و کلی باهم خوش بگذرونیم دلم میخواد کار مورد علاقمو در کانادا پیدا کنم و هروز با اشتیاق و خوشحالی کار کنم پیش دوستام و همکارام که آدم های پایه و بسیار خوبی هستند و باهم کل کانادارو بگردیم و خوش بگذرونیم مهمونی های مختلف برم با لباس های قشنگ و اندام قشنگ بازی های مختلف انجام بدم
   ثروتمند باشم و همیشه حساب بانکیم پر پول باشه و هرر چیزی که دلم میخواد از خونه و ماشین گرفته تا لباس و کفش و لوازم ارایش بخرم
   دلم میخواد سفر های زیادی داشته باشم به کشور های مختلف و طبیعت رو زیاد ببینم دلم می خواد کنار خونم دریا باشه شغل خوب دوستای خوب خونه خوب پول خوب به راحتی داشته باشم دلم میخواد اطرافم کلی آدم خوب و مهربون دوست داشتنی باشه
   خدایا از تو میخوام همیشه پیشم باشی میخوام تو زندگیم بیشتر حست کنم
   میخوام خدا تو زندگیم باشه میخواهم اطمینان و ارامش زیادی داشته باشم
   دلم میخواد شکر گزار باشم و دلم حال خوب رو میخواد ♡پول برای انجام هرکاری ♡
   دلم زندگی پر از رقص و مهمونی و اواز میخواد
   دلم موفقیت میخواد♡من رسیدن به زیبایی رو میخوام رسیدن به زیبایی بیشتر و بیشتر دلم میخواد رشتهبه زیبایی بیشتر وبسشتر دلم میخواد به موسیقی علاقه دارم تو بهترین کلاس ها دنبالش کنم و موفق باشم توش و د

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    1399/07/04 14:25
    مدت عضویت: 543 روز
    اندازه متن
    محتوای دیدگاه: 71 کلمه

    دلم میخواد تمام وسیله هایی که دارم بهترین باشه از لباس تا گوشی و عطر و همه چی دلم میخواد به بهترین رستوران ها برم دلم میخواد به بهترین مکان های تفریحی برم دلم میخواد بازی کنم و ورزش مورد علاقمو انجام بدم دلم میخواد ثروتمند باشم و هر موقع هر کاری دلم خواست بکنم و هرچیزی دلم خواست بخرم

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/07/02 16:32
   مدت عضویت: 430 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 283 کلمه

   سلام خیلی خوشحالم که به این دوره واین سایت هدایت شدم ود کنار همه دوستان واستاد عزیز حرکت میکنم برای تغییر خودم وزندگی خودم من همیشه دنبال راهی بودم که جدا بشم از اینی که هستم از منی که چند ساله دارم حملش میکنم ولی نشد تا اینکه با این سایت واقای عطا روشن واین دوره با اسم شیرین زندگی با طعم خدا اشنا شدم در واقع فکر میکنم خدا بهم آدرس داد تا بیام اینجا وشروع کنم تا برسم به جایی که سالهاست راهش رو بلد نیستم من میخوام در این دوره برسم به خودم به خود واقعی خودم بدون نقاب بدون رنگ بدون منیت ویرانگر
   دوست دارم عشق واقعی خدارو درک کنم دوست دارم برای حرف زدن با خدا عطش داشته باشم دوست دارم آرامش از جنس خدا داشته باشم ارتباطم با خودم واطرافیانم عالی بشه دوست دارم عاشق خودم ودیگران باشم دوست دارم شرایط مال عالی داشته باشم دوست دارم تناسب اندام داشته باشم دوست دارم تا آخر عمرم سلامت کامل داشته باشم دوست دارم دست خدا باشم برای کمک به مخلوقاتش دوست دارم شرایط مالی عالی داشته باشم ماشین عالی داشته باشم پول خرید هر چیزی که دوست دارم رو به راحتی داشته باشم دوست دارم همه اطرافیانم رو دوست داشته باشم اونها هم منو دوست داشته باشن دوست دارم بچه هام موفق وشاد باشن وبه چیزی که میخوان براشون عالی هست برسن دوست دارم در کنار همسر عزیزم که خیلی دوستش دارم زندگی پر از شادی و سلامتی وبرکت وپر ازطعم خدا داشته باشم ودر اخر دوست دارم همه شما که این متنو میخونین هم به همه دوست داشتناتون برسین وبا هم با کمک خدا ودرسهای استاد برسیم به طعم شیرین وعشق دل انگیز خدا ان شاءالله.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/07/01 18:51
   مدت عضویت: 824 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 69 کلمه

   تمرین قسمت دوم ،من چی می خوام اول از همه تغییر به سمت بهتر در روابط باخدا ،همسر،فرزندان ودوستان واطرافیان ودرکم از جهان هستی بیشتربشه خدارو بهتر بشناسم وبهش نزدیک بشم ویادبگیرم خدابرای من کافیه وهمه چیز رو از اون بخوام وآرامش وسعادتی که در سایه شناخت اونه بدست بیارم یادبگیرم چطور به صورت درست خواسته هام رو عنوان کنم وبخوام وزندگی کنم به معنی کلمه ولذت ببرم ازش

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/07/01 18:41
   مدت عضویت: 824 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 198 کلمه

   باعرض سلام ،تمرین قسمت اول ،من پارسال برای اولین بار در حالی که در یو تیوب دنبال یدیوهایی برای یه رژیم خاص بودم یکی از فایل های رایگان استاد در زمینه لاغری باذهن رو دیدم برام خیلی جالب بود خیلی خوشم اومد وپیگیری کردم وارد سایت شدم هرچند غیر از ایشون اساتید دیگری هستن درباره جهان هستی ،قانون جذب و…. صحبت می کنن ولی هیچ کدامشون برام جالب نبود ولی بادیدن یک بار فایل استاد برام جالب بود وبیشتر برام لحجه شون خیلی آشنا بود وچندهفته لاغری باذهن رایگان رو انجام دادم وچهار یا پنج کیلو وزن کم کردم وتصمیم جدی گرفتم در دوره ی ورود به سرزمین لاغرها شرکت کنم واون هم جریان داره چون ایران نیستم خیلی طول کشید تاتونستم در دوره شرکت کنم واون روزی که شرکت کردم وبه استاد پیام دادم واستاد بهم زنگ زدن وبهم تبریک گفتن از خوشحالی چشمام پر از اشک شده بودمن توهمه ی زمینه های زندگیم تغییر ایجادشده نه فقط وزنم درسته هنوز به وزن ایده آلم نرسیدم ولی در روابطم با همسرم وحتی خدا خیلی بهبود ایجاد شده ونتیجه زنده ش دخترمه که الان سه ماهه است ومن خیلی خدارو شکر می کنم به خاطر این هدیه زیبا

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/06/31 09:56
   مدت عضویت: 664 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 226 کلمه

   سلام برخداوندعشق ومربانی💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖سلام بر استاد گرامی وپرانرژی۰💖💖💖💖💖من با تمام وجودم این دوره واین مسیر را باور کردم واز خداوند عزیزم میخاهم ک هر روز این عشق وشوق را در وجود من هزاران برابر کنه تا ب بهترین شکل پیش دادم’
   من از خدای عزیزم میخاهم ک ب من بالاترین آگاهی را بدهد تا بتونم یک انسان با شخصیت ‘با کمال ‘قبلا باشم’
   من میخاهم عاشق خودم باشم و خدای درونم را عاشقانه دوست داشته باشم با تمام وجودم ‘
   من میخاهم اینقدر خدای خودم را بشناسم با تک تک سلول هایم ک هیچ چیزی ب غیره هست او برام مهم نباشه’
   من میخاهم با عشق و شادی در کنار همسرم و فرزندانم سالیان سال زندگی کنم’
   من میخاهم رفتار و گفتار اطرافیانم هیچ موقع ودر هر شرایطی برام مهم نباشه ودر برابرشان بی احساس باشم تا هیچ آسیبی ب روح خودم نزنم’
   من میخاهم در سلامتی کامل ومتناسب اندام عالی و سایز ۳۸ باشم’
   من میخاهم بهترین داماد وبا خانواده عالی داشته باشم
   من میخاهم ثروت بی نهایت الهی را داشته باشم ولی آرامش درونی خودم و همسرم و فرزندانم از اون لذت ببریم
   من میخاهم کل زندگیم را تغییر دهم رفتارم کردارم از تمام جنبه ها’
   من میخاهم صبوروباحوصله باشم
   من میخاهم تا روزی ک زنده هستم از این دوره و تمام گفته های استاد استفاده کنم و نتایج عالی کسب کنم
   من میخاهم ب بالا سعود کنم ب قله خوشبختی’آرامش ‘ثروت

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/06/29 16:54
   مدت عضویت: 651 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 192 کلمه

   من میخواهم از این دوره نتایج عالی و ماندگار و پایدار در زندگیم کسب کنم.
   در زمینه ی ارتباطات : میخواهم که ارتباطم با خداوند عالی شود و اگر یک گام در این زمینه پیشرفت کنم در این دوره بسیار عالی و خوب است. میخواهم اعتماد به نفس من زیاد شود تا راحت صحبت کنم و ترسی نداشته باشم.
   در زمینه شغل و مسائل مالی :میخواهم کسب و کار اینترنتی که به تازگی وارد آن شده ام عالی پیشرفت کند و به درآمد برسد و من به راه های درست برای موفقیت در شغل برسم. تا زندگیم را بهتر کنم و بیشتر بتوانم سپاسگزاری کنم.
   در زمینه ی تحصیلات :از خداوند میخواهم که این ترم را با موفقیت و عالی به پایان برسانم و به تمام برنامه هایی که برای خودم دارم متعهد باشم و انجام بدهم.
   در زمینه تناسب اندام میخواهم ادامه بدهم و شگفتی ساز شوم و بتوانم تمام دوره های سایت تناسب فکری را تهیه کنم و به طرز عالی استفاده کنم. مخصوصا دوره ی پاکسازی و خدا هرگز دیر نمی‌کند.
   این ها انتظارات من از انجام دوره ی زندگی با طعم خدا ❤️ هستند و بسیار خوشحالم که به زودی به آنها میرسم.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/06/26 18:35
   مدت عضویت: 833 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 162 کلمه

   با سلام چیزهای خیلی زیادی من از خدای مهربانم می خوام اولش سلامتی فرزندان و همسر و خودم و پدر و مادر و همه عزیزانم و بعد نزدیک شدن بیشتر به خداوند و بیشتر ابهامات قلبی و همچنین خونه بزرگ ۲۵۰ متری و حیاط دار و همه وسایل بازی برای فرزندانم و ماشین شاسی بلند و داشتن حساب بانکی پر و بی نهایت که هر چه خرج کنم تموم نشه و یک ویلای بزرگ در شهرستانمون و داشتن طلا و جواهرات و وسایل شیک و نو و به روز و خوشبختی فرزندان و خوشحالی خانواده و شاد بودن و خوب زندگی کردن و روابط عالی با همسر و فرزندان و دیگران و داشتن روحیه ای عالی و شاد واز همه مهمتر داشتن تن اسب اندام ایده آل و چهره زیبا و کمدی پر از لباسهای شاد و قشنگ و اندامی و صورتی صاف د زیبا و درخشان و فرزندانی شاد پ خوشحال و عالی و همچنین اعتماد به نفس عالی و ……

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/06/14 23:15
   مدت عضویت: 471 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 60 کلمه

   خدای مهربانم ازت ممنونم من آرامش درونی رو میخوام دوست دارم بنده خوب خدا باشم متناسب بشم من یک خونه بزرگ و زیبا میخوام یک ماشین پژو پارس سفید میخوام برای دخترم جهیزیه عالی و لوکس میخوام دوست دارم یک حساب میلیاردی داشته باشم هر چی دلم بخواد بخرم سفره ای داخل و خارج کشور برام با عزیزانم ،خدایا شکرت

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/06/12 23:43
   مدت عضویت: 692 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 829 کلمه

   به نام خدای مهربان
   با سلام محضر استاد عزیز عطار روشن و دوستان شگفتی سازم
   من خیلی خوشحالم که استاد تصمیم گرفتن دوره ی زندگی با طعم خدا را هم با دوره ی لاغری با ذهن همراه کنن انگار شوق و اشتیاقم چندین برابر شده برای ادامه ی مسیر. سپاس استاد عزیز از ایده های عالی تون.
   من توی این دوره شرکت میکنم تا خدای واقعی را پیدا کنم و باهاش دوست بشم، خیلی دوست بشم،بهش نزدیک بشم اون به من نزدیکه ولی من همیشه ازش دور بودم، اون خدایی که همیشه همراه منه ،راهنمای منه ،دوست منه…
   دوست نزدیکتر از من به من است
   وین عجب دان که من از وی دورم

   در این دوره شرکت کردم تا خودم را بهتر بشناسم با خودم دوستتر بشم رابطه م با خدا بهتر بشه و با نقش خدا را در زندگیم بهتر آشنا بشم.
   در این دوره شرکت میکنم تا به آرامش برسم و استرس ها و اضطراب هام به آرامش تبدیل بشه…
   و بالاخره در این دوره شرکت کردم تا درست زندگی کردن را یاد بگیرم و از این به بعد برای خودم و برای رضایت خدای مهربونم زندگی کنم و فکر اینکه دیگران در مورد من چطور فکر میکنن و چی میگن را دور بریزم تا از بند همه چی آزاد بشم و شاد باشم،شادی گمشده ی همه ی عمر من بود که در این دوره پیداش کردم.

   من در دوره ی تناسب فکری شرکت کردم و فقط خدا میدونه که چقدر نتایج عالی گرفتم…
   در این دوره من با خودم دوست شدم سالها بود که از نگاه کردن در آینه متنفر بودم از دیدن خودم متنفر بودم تا جایی که میشد در آینه نگاه نمیکردم و اگرم مجبور بودم خودم را با نفرت نگاه میکردم و ی عالمه بد و بیراه به خودم میگفتم ولی از وقتی وارد این دوره شدم هر روز عاشقانه در آینه به خودم نگاه میکنم حتما به خودم لبخند میزنم و به خودم کلمات و جملات زیبا میگم و از دیدن خودم لذت میبرم و شاد میشم.
   با صحبت های عالی و آرامش بخش استاد عزیز به آرامش رسیدم دیگه خیلی کمتر اضطراب و استرس دارم خیلی کمتر عصبانی میشم و اگر هم عصبانی بشم خیلی زود می تونم خودم را کنترل کنم من خیلی از این بابت خوشحالم این برای من خیلی موفقیت بزرگیه همیشه از عصبی بودنم رنج میبردم و داروهای هیچ دکتری و راهنمایی های هیچ مشاوری نتونسته بود مشکلی منو حل کنه و توی این دوره فهمیدم که ریشه همه ی مشکلاتم خودم بودم نفرت داشتن از خودم، راضی نبودن از زندگی ام،ندیدن داشته هام و همیشه طلبکار بودن از همه و همه را جز خودم مقصر دونستن ریشه ی مشکلاتم بود و در این دوره وقتی با خودم آشتی کردم و مشکلات خودم را بعهده گرفتم دیگه خیلی آروم شدم و دیدگاهم به زندگی به خودم به خانواده و دوستانم و بطور کلی نسبت به خدا و جهان هستی عوض شد، دیدگاهم نسبت به همه چیز مثبت و روشن شد و مثبت نگری مرا به آرامش رسوند که این دستاورد را با همه لذت های دنیا عوض نمیکنم و همه ی این خوبی‌ها و آگاهی ها و لذت هایی که بدست آوردم را مدیون استاد عزیز عطار روشن هستم.

   من معتقدم خداوند بعضی از افراد را که می بینه لیاقت و ظرفیتش را دارن، برای ماموریت و رسالت خاصی انتخاب میکنه و استاد عطار روشن یکی از همین افرادی هشتند که خداوند به واسطه ی لیاقت شون انتخاب شون کرده، تا به انسان های گرفتار و اسیر و خسته و درمانده از اضافه وزن کمک کنن و استاد این مسئولیت را به بهترین شکل انجام دادن.
   ایشان بعنوان یک راهنما و همراه دلسوز با تمام سعی و تلاش عاشقانه همه را راهنمایی می کنن و در واقع خیلی بیشتر از وظیفه شون برای کمک به همه ی ما وقت میذارن، راهنمایی می کنن، همراهی میکنن و با آگاهی ها و اطلاعات ارزشمندی که در اختیار ما میذارن ما را در ادامه ی مسیر امیدوارتر و مشتاق تر میکنند… صحبت هاشون واقعا آرامش بخش و امیدوار کننده ست.خود من هر با مشکلی مواجه میشم یکی از فایل هاشون را گوش میدم و کلی آرامش میگیرم. برای استاد عزیز آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون دارم.

   من در این دوره یاد گرفتم که زندگی کردن خیلی آسونه رسیدن به موفقیت خیلی آسونه و رسیدن به تناسب اندام و همه ی خوبیها خیلی آسونه و هیچ رنج و سختی و فشاری لازم نداره به شرط اینکه راه را بلد باشی یا از کسی که راه را بلده یاد بگیری…
   مهمترین کار اینه که مسئولیت اشتباهات مون را بپذیریم و با گوش دادن به فایل ها و انجام تمرینات و فرمول های غلط ذهنی مون را با فرمول ها و باورهای صحیح جایگزین کنیم و احساس خوب و استمرار داشته باشیم. تا به هدف برسیم.
   مهم اینه که ما اولین قدم را برداریم و بذر را بکاریم و با احساس اولین نشانه ها مطمئن باشیم بذری که کاشتیم جوانه زده و تغییر در ما شروع شده و تا بی نهایت ادامه پیدا خواهد کرد و درخت تنومند و پر ثمری خواهد شد.
   به امید موفقیت همه ی دوستان عزیز

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/06/09 00:20
   مدت عضویت: 470 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 133 کلمه

   😍😍😍به نااااااامِ خداااااایِ وهاااااب
   سلااااااااااام.
   خدایا امروز اومدم توو این صفحه که مخصوصِ منه خواسته هام رو بنویسم.
   اول از همه من خودت رو میخوام.میخوام که صداتو با قلبم بشنوم.و هدایتت رو لبیک بگم.
   خدا جونم ازت میخوام که رابطه م با همسرم عااااالی بشه.با دخترایِ نازم رابطه م خیلییییی عااااالی بشه.با خونوادم رابطه م خیلی خیلی خوب بشه.
   خدا جونم ازت میخوام که از لحاظِ مالی و پولی به استقلال برسم.کِیفِ دنیا رو بکنیم.هر چیزی که میخوام رو به راحتی بخرم.بهترین خونه توو بهترین جا.بهترین ویلا توو بهترین جایل شمال.حسابِ بانکی هایِ پپپپپر از پوووووول😍 واسه همه مون.ماشینِ ماکسیما واسه همسرم.ماشینِ مزدا3 واسه خودم.طلاهایِ خوشگل واسه خودم و مامانم و آبجیام و دخترام بخرم.بهترین مسافرت ها بریم.آزادیِ مالی.آزادیِ مکانی.آزادیِ زمانی.گوشیِ نتِ ۱۰ واسه خودم.واسه همسرم و دخترام بخرم.
   خدایا ششششکرت واسه همه ی موهبت هایی که بهم دادی.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/06/04 11:05
   مدت عضویت: 666 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 224 کلمه

   با سلام
   من از استاد عز بزم بابت درسهای جدیدی که ما رو با راههای با لذت زندگی کردن رو می آموزه کمال تشکر رو دارم .هر چی از خوبی این دوره ها بگم کم گفتم اصلا پنجره متفاوتی از جهان به رویم گشوده شده واااااااقعا ممنونم.
   هر روز به امید یک فهم جدید با شنیدن صدای استاد چشمم رو باز میکنم واز خدای خوبم ممنونم که مرا به مسیر درست هدایت انداخته.
   خدایا من هیچوقت بنده خوبی برات نبودم ولی تو خدای خوبم، همیشه در کنارم بودی ودر داستانهای زندگیم در آغوشت گرفتی بودنت را با تمام وجودم حس کردم و چه کریمانه بدی هایم را ستاریت کردی و ندیدی و بازم بخشیدی.
   حالا با شرکت در این دوره ها دوست دارم بیشتر بشناسمت و راه درست بندگی کردن را بیابم .هر چه شناختم از تو بهتر باشه خودم را وزوایای وجودی انسانیم رو بیشتر می شناسم و راه بندگی کردن را یاد میگیرم.
   میدانم لذت عبادت تو آدم رو سرشار از بودن میکنه دوست دارم نمازم ونیازم فقط با تو باشه وبعد از هر نماز پر از انرژی بشم.
   خدایا میدانم که خیلی دوستم داری همینکه اجازه دادی در این دنیای قشنگت منم باشم بزرگترین لطفت به من بوده حالا هم کمکم کن تا با روش درست در این دنیا و جهان دیگر منم با بندگی درست در کنارت باشم و همه تلاشم برای خشنودی تو باشد.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/05/31 23:30
   مدت عضویت: 463 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 285 کلمه

   خداوندا من به معجزه های تو عادت دارم
   با سلام به تمام دوستان و استاد عزیز
   من دوست دارم نتایج مثبت ورود به این دوره رو سریع و ملموس در زندگیم ببینم یقین دارم که در حمایت پروردگارم هستم و دوست دارم با آگاهیهای این دوره تغییرات مثبت و بزرگ و سریع در زمینه کسب و کار و درآمدم ایجاد بشه من دوست دارم به استقلال مالی برسم و غرق در فراوانی و نعمت بشم دوست دارم که سلامتی کامل رو بدست بیارم و شادی بی دلیل و آرامش عمیق جزو بدیهیات زندگیم بشه من دوست دارم زندگیم رو از اول بر پایه توحید و قدرت درونی خودم بسازم دوست دارم به رابطه و شناختی ملموس و ساده با خداوند برسم من دوست دارم ثروتمندی آگاه به قوانین بشم و دستان خداوند باشم میخواهم کارهایی که دوست دارم رو انجام بدم و برای جهان مفید باشم و خودم هم به رضایت و احساس خوب درونی برسم خدایا سپاسگزارم بخاطر همسر و فرزندانم و روابط خوبی که داریم دوست دارم این عشق و احترام هروز بیشتر و عمیق تر بشه دوست دارم در خانه دلخواهم عشق وآرامشی عااالی رو باهاشون تجربه کنم دوست دارم با ماشین دلخواهم یه سفر عالی و بی دغدغه رو داشته باشیم دوست دارم آزادی مالی و زمانی داشته باشم دوست دارم همیشه پرانرژی و سرحال و در حال رشد و پیشرفت باشم دوست دارم یک عمل کننده به قوانین جهان باشم و خالق زندگیم بشم خداوندا سپاسگزارم که منو به این سایت هدایت کردی یقین دارم که همین حالا حاضر و ناظر هستی و تمام خواسته های منو به سادگی و عزتمندانه اجابت کردی
   از تمام دوستان و استاد عطار روشن هم ممنونم و آرامش و ثروتی فرای تصور برای همتون آرزومندم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/05/31 00:26
   مدت عضویت: 490 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 182 کلمه

   سلام به همه دوستان واستاد گرامی
   من حدودیک ماه وقتیک دنبال راه حلی برای لاغری میگشتم اتفاقی بااین سایت آشنا شدم وبرای شروع اول ازهمه دوره رایگان لاغری رو گوش کردم وتمرینهارو انجام دادم هربارک فایلارو گوش میکردم ازخوشحالی اشک میریختم استاد شما توفایلها گفته بودین اگرحست نسبت ب کاری ک داری انجام میدی خوب باشه راه وداری درست میری همش ازخدامیخاستم ی نشونه برام بفرسته ک دیگ مطمئن بشم راهم درست تااینک ی شب خواب دیدم لاغرشدم ی احساس خاصی داشتم هربارک فایلارو گوش میدم انگار ی نوری تو دلم روشن میشه راستش امروزم اولین فایل زندگی باطعم خدارو گوش کردم چه لذتی داره درباره خداشنیدن
   ازخدای مهربونم میخوام ک همواره منو درهمه مسائل زنگیم هدایت کنه
   ازخدای بینظیرم میخوام بهم قدرتی بده ک بتونم به اطرافیانم به هرطریقی ک نیاز دارن کمکشون کنم
   ازخدای قدرتمندم میخوام سلامتی رو به همه خصوصا خانواده عزیزم پایدارکنه
   ازخدای مهربان و بخشنده ام میخوام ک مهرنمازو قرآن و بخشندگی رو تودل من و همسرودخترم همیشگی کنه
   ازخدای زیبایی ها میخوام ک دنیای منو اونجوری بسازه ک من میخوام
   خداجونم دوست دارم 😍
   خداجونم عاشقتم 😍
   خداجونم سپاسگزارم 😍

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/05/29 02:09
   مدت عضویت: 615 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 1,089 کلمه

   ❤به نام او که نامش آرام بخش دلهاست❤
   سلام به خدای عزیزم به معبودم به عشقم به ربم ❤❤❤🌹🌹🌹❤❤❤
   سلام به استاد عزیز و دوستان سایت تناسب فکری🌸🌸🌸
   من تازه وارد سایت شما شدم و اولین چیزی که گوش دادم جلسه اول لاغری با ذهن رایگان و دومیش جلسه اول زندگی با طعم خدا
   من اومدم که خوب بخوام، عاشقانه بخوام، خالصانه بخوام.
   استاد عزیز و دوستان گلم خداوند میگه تو بخواه من اجابت می کنم تو هر چی زیاد بخوای نزد من محبوب تری، منم اومدم که بخوام، ممکنه ی کم طولانی بشه از شما پیشاپیش عذرخواهی می کنم.
   نمی دونید چه حس خوبی دارم و چقدر حالم خوبه احساس می کنم انگار همین الان قراره خواسته هام اجابت بشه، الله اکبر 🌹🌹🌹 نمی دونید چه حس خوبی دارم.❤❤❤
   من می خوام ارتباطم با خدام فوق العاده باشه انقدر عالی باشه که هر چه را که بخوام و درخواست کنم بگه چشم تو فقط بخواه من اجابت می کنم (ادعونی استجب لکم)
   من می خوام خدایی باشم همه کارام برای رضای او باشه من بخوام و اون اجابت کنه
   من می خوام ساعتها باهاش حرف بزنم درد و دل کنم و در آغوشش غرق بشم، می خوام وقتی با اونم هیچی رو نفهمم فقط من باشم و خودش ❤❤❤
   من از خدا می خوام فقط و فقط می خوام اجابتش و راهش و مسیرش و نتیجه اش با خودش (ایمان) ی جورایی می خوام باهاش تقسیم کار کنم خواستن از من و اجابت از او 🌹🌹🌹
   من از خدا ایمان فوق العاده محکم و قوی می خوام (ایمانی مثل حضرت ابراهیم)
   من می خوام نماز با عشق، با تمام وجود، با خلوص نیت جوری که وقتی نماز می خونم فقط و فقط حواسم به نماز و گفتگو با خدا باشه (مثل حضرت علی)
   من آرامش می خوام آرامشی درونی بدون هیچ گونه نگرانی و استرس و اضطراب، آرامشی خداگونه بدون هیچ نگرانی برای گذشته و حال و آینده
   من عشق می خوام عشقی خداگونه عشقی که عاشق خود خود خودش باشم سرشار و لبریز از وجود خودش ❤❤❤❤
   من می خوام کنترل ذهن و افکارم خیلی فوق العاده بشه و بتونم مسلط بشم در کنترل ذهن و افکارم
   من می خوام تمام الهامات الهی بهم گفته بشه کاملاً شفاف و واضح
   من می خوام به درک و فهم قرآن برسم و خوب حسش کنم و فوق العاده و قدرتمند عمل کنم.
   من می خوام به درک و فهم قوانین جهان هستی برسم و بتوانم قدرت درک زندگیم را در دستانم بگیرم.
   من می خوام هر روز و هر لحظه و هر ثانیه سپاسگزارتر و سپاسگزارتر بشم برای تمامی نعمتهای خداوند مهربانم.🙏🙏🙏🙏🌹🌹🌹🌹🌹🙏🙏🙏🙏
   من می خوام آگاهیهای الهی رو دریافت کنم و عالی درکشون کن و فوق العاده بفهمم و تو زندگیم صد در صد بهشون عمل کنم.
   من می خوام باورهای توحیدی و معنوی ام فوق العاده بشه و قدرتمند عمل کنم.
   من می خوام سعادت دنیا و آخرت رو داشته باشم.
   من می خوام به شناختن جهان درونم برسم.
   من می خوام به خودشناسی و خداشناسی در حد کمال برسم.
   من می خوام ارزشهام رو بشناسم.
   من می خوام استعدادها و تواناییهایم را بشناسم و به کار بگیرم.
   من می خوام تمام باورهای منفی و افکار منفی و محدود کننده و غیر الهی رو از زندگیم و ذهنم بیرون کنم و جاش باورهای مثبت و آگاهی های الهی و قدرتمند کننده بزارم.
   من می خوام عزت نفس و اعتماد به نفس فوق العاده داشته باشم.
   من می خوام توجه ام به نکات مثبت به خواسته هام هر روز قوی و قوی تر بشه.
   من می خوام آرامش جسمی و روحی، سلامت عقل، اراده آهنین، انگیزه بالا، شادی فراوان، قلبی پاک و مهربان و سرشار از عشق داشته باشم.
   من می خوام عاشق خودم باشم و هر روز بهتر و بهتر بشم و با بودن با خودم لذت ببرم.
   من می خوام زندگیم سراسر عشق و محبت بشه.
   من می خوام همه منو دوست داشته باشند و منم دوستشون داشته باشم.
   من می خوام روز به روز از لحاظ جسمی و روحی سالم و سالمتر و زیباتر بشم.
   من می خوام یادگیری مادام العمر و حافظه فوق العاده قوی داشته باشم.
   من می خوام تناسب اندام مادام العمری با وزن 45تا48 کیلو داشته باشم.
   من می خوام جذب کننده فوق العاده قدرتمندی بشم که همه چیز و همه کس رو به خودم جذب کنم(روابط، پول، آدمها، موجودات،اشیاء،حیوانات و…)
   من می خوام زندگیم هر روز از هر جهت بهتر و بهتر بشه.
   من آزادی زمانی،مکانی و مالی می خوام.
   من می خوام استقلال مالی داشته باشم که هر وقت و هر جا هر کاری بخوام انجام بدهم و هر چی می خوام بخرم هزینه کنم بدون هیچ گونه نگرانی برای پرداخت پولش
   من از خدا می خوام ثروتی رو بهم بده که تا حالا روی کره زمین به هیچ کس نداده (حضرت سلیمان)
   من می خوام روابط عالی و فوق العاده با خانواده(پدر و مادر و خواهر و بردرهام) و دوستان و فامیل و دیگران داشته باشم.
   من می خوام برای پدر مادرم بهترین بچه و برای خواهر و برادرهای بهترین خواهر باشم.
   من برای خانواده‌ام سلامت جسم و روح و ثروت فراوان و آرامش جسمی و روحی و درونی می خوام.
   من می خوام به دیگران کمک کنم و جزء بهترین خیرین دنیا باشم و هر کمکی از لحاظ مادی و معنوی بتوانم برای خلق الله انجام بدهم.❤❤❤❤
   من می خوام حرفهای و رفتارهای بی خودی را نه بشنوم و نه ببینم.
   من می خوام از لحاظ اخلاقی و رفتاری و کرداری و گفتاری فوق العاده نیکو باشم.(کردار نیک، گفتار نیک، پندار نیک)
   من آرامش جسمی و روحی و درونی رو برای تمام کره زمین می خوام.
   من شادی و خنده رو برای خودم و خانواده و دوستان و فامیل و تمام مردم دنیا می خوام.
   من می خوام نه برنجام و نه رنجیده بشم.
   من می خوام اونی که میگم باشم نه فقط حرف بزنم بلکه در عمل باشم.
   من می خوام توی بورس حرفه ای بشم.
   من می خوام پیانو و تیراندازی و شنا و اسب سواری و اسکیت و رقص عربی رو حرفه ای یاد بگیرم.
   من می خوام زبان انگلیسی و فرانسه و آلمانی و ایتالیایی و ترکی استانبولی و عربی رو یاد بگیرم.
   من می خوام با مرد ایده آلم با خصوصیاتی که خودم می دونم و کسی که خدا برام در نظر گرفته ازدواج کنم.
   من خونه و ماشینی که تو ذهنم هست رو می خوام.
   من رفتن به سفرهای داخلی و خارجی (سفر به دور دنیا) رو می خوام.
   من ارتباطات با آدمهای موفق دنیا رو می خوام.
   من دوستان خوب و عالی رو می خوام.
   من کسب و کار اینترنتی با درآمد میلیاردی می خوام.
   من گرین کارت آمریکا رو می خوام.
   من حساب بانکی های میلیارد دلاری می خوام.
   من فقط می خوام و می خوام و می خوام خودت گفتی زیاد بخواه من اجابت می کنم و هر چی بیشتر بخواهی نزد من عزیز تر و محبوب تری منم می خوام اجابتش با تو
   خیلی خیلی عاشقتم خدا جونم ❤❤❤❤💋💋💋💋🌹🌹🌹🌹

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/05/28 15:20
   مدت عضویت: 823 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 564 کلمه

   به نام الله همیشه مهربان
   مطمئن باش خداوند تو را عاشقانه دوست دارد. چون در هر بهار برایت گل می فرستد و هر صبح آفتاب را به تو هدیه می دهد.
   من میخواهم جزئی از جریان طبیعی این طبیعت زیبا باشم میخواهم خودم را رها کنم به هدایت خداوند.
   در مسیر هدایت خداوند باید قرار گرفت و ادامه داد و ادامه داد تا زندگیمان تغییر کند این ادامه دادن باید با اشتیاق و علاقه باشد باید با احساس خوب باشد اون موقع است که نتایج عالی از راه می رسه.
   خاصیت جهان این است که ما را پیشرفت دهد جهان به سمت بهتر شدن پیش میرود پس با هم باید سوار این جریان پیشرفت شویم.
   دل خود را به خدا می سپارم و من میخواهم مستقیما با خداوند صحبت کنم و بگویم چه میخواهم و مطمئن هستم که خداوند خواسته های مرا میخواند و اجابت میکند.
   من میخواهم باردار شوم من عاشق باردار شدن هستم و شکمم هی میاد جلو جلوتر و پسرم پارسا هم هی بزرگ و بزرگ تر میشه تا متولد بشه خدایا شکرت که پسرم عزیزم را به من دادی یه پسر سالم و باهوش و خوشکل ، من عاشق پوشک عوض کردن و حمام کردن پسرم هستم من عاشق این هستم که داره شیر میخوره، خدایا از تو ممنونم به خاطر این هدیه زیبا💜💜💜
   بعد از اینکه پسرم به دنیا اومد دوست دارم لاغر بشم و به وزن ایده آل ام برسم خدایا شکرت که در مسیر لاغری مرا یاری میدهی💝💝💝
   من دوست دارم زبان انگلیسی یاد بگیرم من عاشق یادگیری زبان انگلیسی هستم و خداوند هم ذهن عالی در یادگیری زبان انگلیسی به من داده است من دوست دارم وقتی مسافر خارجی میاد بتونم براحتی با اون صحبت کنم و دوست دارم وقتی فیلم نگاه میکنم خیلی راحت متوجه بشم و یا وقتی که موزیک انگلیسی رو پلی کنم راحت معنی اون رو درک کنم من دوست دارم به زبان انگلیسی مسلط بشویم.
   من دوست دارم اعتماد به نفس ام زیاد بشه که بتونم براحتی در هر جمعی صحبت کنم یا شغل دل خواهم رو بدست بیارم یا در هر جنبه ای از زندگیم موفق شوم خدایا شکرت که مرا یاری میدهی که روز به روز اعتماد به نفس بیشتر و بیشتر بشه.
   دوست دارم یک ماشین پژو پارس سفید یا لندکروز gxr سفید بخرم که خودم و شوهرم و بچه هام با این ماشین رویایی به هر جا که دوست دارم سفر کنم و آهنگ مورد علاقه ام رو پلی کنم و همه با هم بخونیم و از این ماشین لذت ببریم.
   دوست دارم یه خونه دوبلکس بخرم که طبقه پایین اون آشپزخانه با یک سالن بزرگ و یک اتاق مهمان با حموم و دستشویی باشه و طبقه بالا هم اتاق خودم و اتاق بچه ها باشه و از توی تراس خونه حیاط خونه رو که پر از درخت و ماشین خوشکلم هم تو حیاط رو ببینم خدایا شکرت که الان تو خونه دوبلکس ام هستم.
   من دوست دارم به عنوان کارشناس بازرگان استخدام بشم کاری که واقعا عاشق اون هستم رو انجام بدم .
   من دوست دارم که رابطه ی معنوی ام با خداوند روز به روز بهتر و بهتر شود زیرا اگر خداوند و قدرت آن را باور کنم خودش برای من همه چیز می شود.
   من از الان که جلسه اول است متعهد می شوم که تمام تمرینات این دوره زیبا را با احساس خوب و تعهد عالی انجام بدهم و مطمئن هستم که در این مسیر زیبا دستم در دست های زیبای خداوند هست.
   Thank God for everything

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/05/26 09:48
   مدت عضویت: 470 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 35 کلمه

   سلام استاد ارجمند وتشکر از اینهمه انرژی مثبتی که شمادارید واین انرژی رومنتقل مکنبد من این دوره روبا تمام توان وانرژی پی مگیرم واز خدای مهربام که بهمن منت گذاشته وراهنمایم بوده کمال تشکررو دارم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/05/26 09:31
   مدت عضویت: 474 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 139 کلمه

   سلام صب بخیر من فرزانه هستم تمرین اول زندگی با خدا ن از وقتی که با nlp اشنا شدم به چرات قسم میخورم که زندگیم تغییر کرده من تازه چلسه دوم لاغری با ذهن چلسه اول من اینو نخورم با چلسه چلسه اول زندگی با طعم خدا با ی مقدار نکات طلائ و یمقدار فایل تصویری گوش کردم ودیدم بخدا که ی ارامش خاصی در من ایجاد شده من شخصا از اقای دکتر رضا عطار روشن کمال تشکر وقدردانی دادم بخاطر اینکه این همه زحمت کشیده وتلاش کرده این برنامه ها رو ساخته واونها رو در اختیار ما گداشته تا ما هم بصورت رایگان استفاده کنیم وبه نتیجه مطلوب برسیم ومن همیشه دعا گو هستم ودعا میکنم الهی دست به خاک بزنی طلا بشه اگر فایل رایگان نبود من عمرا نمیتونستم از این فایلها استفاده کنم با تشکر فراوان

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/05/25 19:43
   مدت عضویت: 482 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 222 کلمه

   سلام مجدد خدمت تمام دوستان بنده میخواستم اهمیت تکرار فایل ها رو بهتون گوش زد کنم چون شما به ازای هر باری که این فایلهارو گوش میدید انرژی شما برای ادامه مسیر تجدید میشه اما اگر یه مدت تکرار رو رها کنید یا تمرین ها رو انجام ندید در اصل خودتون رو تغییر ندادید و فقط از این اموزش ها رد شدید من امروز بعد از یه مدت تغریبا زیاد برگشتم و دوباره این تمرین رو گوش دادم متوجه شدم جاهایی از تمرین برام تازگی داره اما همان تاثیری رو روی من گذاشت که برای بار اول گوش میکردم راجع به اعتماد به شخص مدرس هم باید بگم که شما دارید با خدا معامله میکنید ایمان شما به خداست که شما رو مشتاق میکنه در ضمن این دوره چیزی جز شادمانی و کالیبره کردن روح و روان شما و تطبیق اون با هنر ها و علایق شما چیز دیگه ای نداره اگر توی این مورد هم شک دارین باید بگم توی دام افکار منفی گیر کردید
   شما بدون نگرانی مسیرت رو روبه خوشبختی تغییر بده ببین که خدا چگونه شمارو به همون چیزی که میخواستی سوق میده من هم فکر نمیکردم ولی با این که چندی نگذشته ولی این طور بهتون بگم که از یه ادم از خود ناراضی شدم یه ادم که از اشتباهات خودم هم لذت میبرم
   به ما میگن محفل نور

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/05/20 21:49
   مدت عضویت: 474 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 78 کلمه

   سلام من فرزانه ابوالحسنی هستم آقای دکتر من تازه ثبت نام کردم تو سایت شما والانم ی فایل صوتی گوش دادم درباره زندگی با طعم خدا من با کمال میل اعلام آمادگی میکنم که تا آخر این فایلهای زندگی با خدا همراه شما باشم بلکن یخورده هم من خدا رو حس کنم تو زندگیم انقد افسرده شدم که واقعا نیازمنده ی همچین فایلی هستم و بهترین هدیه ای هست که تو عمرم گرفتم سپاسگزاری ی دنیا ممنون

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/05/13 01:13
   مدت عضویت: 482 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 321 کلمه

   سلام و درود من یه تازه کارم نه قبلا این سایت رو دیده بودم و نه راجع به شما شنیده بودم داشتم توی مرورگر کروم پرسه میزدم عکس شما رو دیدم با خودم گفتم این ادم چی داره که اینطوری تبسم روی لباشه ولی خب من هدف ها دارم همسن شما هم نیستم حتی مثل پسرتون میمونم من هم به یه اهدافی چشم دوختم و خصوصیات رفتاری خاصی دارم همیشه کنفرانس های درسیمو فلبداهه میرم حتی اگه از قبل فکر کنم که چی میخوام بگم همش یادم میره ولی فل بداهه خیییلی خوب صحبت میکنم و بعدش دیگه نمیتونم راجع بهش صحبت کنم و اینکه نظر من راجع به خدا و دین اسلام شاید با همه انسان های روی کره خاکی فرق بکنه و فرقش اینه که من متمدن ترم من خیلی سوال ها توی ذهنمه بعضی وقتا با خودم میگم من باید یه ناجی برای مردم باشم در اینده و بعضی وقتا در وضایفم نسبت به خانوادم غبطه میخورم که تحویلم نمیگیرن چیزای زیادی راجع به من هست که اگر بهتون ایمان داشتم میگفتم ولی یه چیزی که گفتید این بود که خواسته هاتون از خدا چیه میدونی خواسته من چیه ؟ خدا میگه همه چیز رو برای تو افریدم و تورو برای خودم پس من و همه کار هام برای خدا ارزشمندیم و من برای این ارزش احترام قائلم و میخوام خواستم رو تو روی اعضای سایت بگم میخوام مال خدا باشم و بس یعنی چشمم برا خدا ببینه و گوشم برای خدا بشنوه نفس کشیدنم ذکر خدا باشه و خدا وجودم رو پر از ایمان شجاعت مردانگی و اطاعت امر خودش بکنه حالا شما به من بگید این کار رو میکنه ؟ میخوام توی همه کار هام خدا فرمان بده بهم و راهنماییم کنه میخوام از نیروی بینهایتش استفاده کنم برای این که خودم رو بهش نزدیکتر کنم با تشکربرای تماس با من به جیمیلم ssmohsendr@gmail.com پیام بدید راستی تبسمتون هم خیلی قشنگ بود و بهتون میاد

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    1399/05/16 00:12
    مدت عضویت: 482 روز
    اندازه متن
    محتوای دیدگاه: 14 کلمه

    مرسیی جوابتون رو خوندم واقعا منو تشویق کرد من به تمام حرفاتون ایمان دارم

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/05/08 12:05
   مدت عضویت: 744 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 523 کلمه

   با سلام
   خدای خوبم توزندگی یه چیزهایی رو به من نشون دادی که غیراز کلمه معجزه چیز دیگه ای تو ذهن من وامثال من نمیاد خدا جون جاهایی که فکر میکردم دیگه راهی نیست وناامید بودم درهای رحمتت رو به روم باز کردی تو یه شرایطی راه رو برام هموار کردی که فکر میکردم غیر ممکنه حالا میدونم که اگه ایمان واقعی نه لفظی به قدرتت ورحمتت داشته باشم هیچ جا ناامید نمیشم ومهم نیست چقدر اون موضوع غیر ممکن به نظر بیاد وقتی ایمان وتوکل باشه هیچ چیز غیر ممکن نیست.
   قدیمیا حرف قشنگی میزدن اینکه بدون خواست خدا برگی از درخت نمیوفته این حرف رو ماهزاران بار زدیم اما زمانی که ایمان واقعی بهش داشته باشیم میبینیم که شرایط هرجور که باشه به قول استاد دلار وتورم یا هرچیز دیگه ای تاثیری تو خواسته ما واجابت خداوند نداره.
   من سالها توسختی زندگی کردم آرزوی یه دست مبل تو پذیرایی خونم داشتم یه دونه فرش نو نمیتونستم بخرم سالهایی که دلار ارزون بود ونرخ تورم پایین بود اما الان که دلار وشرایط اقتصادی به این وضعیتی هست که میبینید،ثروت ونعمت فراوانی وارد زندگی من شده توهمین وضعیت من خونه دومم رو خریدم ودرحال خرید ماشین واسه پسر بزرگم هستم فقط منتظرم به سن قانونی برسه وگواهی نامشو بگیره.میخوام بگم هیچی تغییر نکرده فقط من نگاهم به خدا ودنیا وزندگی عوض شده ثروت ونعمت از هر سمتی که فکرش رو نمیکنم به زندگیم وارد شده دیگه نمیگم خدایا این کارم جواب بده وفلان پول به دستم برسه چون اعتقاد دارم راهش رو من نمیدونم راهش رو میسپرم به خودش من فقط ازش میخوام واون از هر راهی که بهتره وارد زندگی من میکنه بارها بوده یه کاری رو شروع کردم ومنتظر پول از اون راه بودم ولی خدا همون پول رو از یه راهی که فکرشم نمیکردم به من داده پس بهتره خواستمونو بگیم وراهش رو بسپریم به خودش ولازمش اعتماد وایمان به خداوند قادره که قدرت اجابت هر خواسته ای رو در زمان خودش داره.
   خدای مهربونم ازت سلامتی خودم و همسر وفرزندان وبقیه خانوادم رو میخوام
   خدای مهربونم به من وخانوادم آرامش فکری وروحی بده
   خدای مهربونم موفقیت فرزندان رو به زودی ببینم وبه خودشون وموفقیت هاشون افتخار کنم
   خدای مهربون پسرم رو در کنکور موفق بدار وهر رشته ای که مصلحتش در اونه قبولش کن
   خدای مهربونم رزق وروزی فراونی به زندگی من وفرزندانم سرازیر کن
   خدای مهربونم ازت میخوام که من رو درمسیر تناسب اندام موفق بداری وبیش از اون چیزی که در ذهن منه در این راه نصیب من کنی
   خدای مهربانم به من این قدرت رو بده که اون کار خیری که سالهاست در ذهنم هست رو شروع کنم ومنو در این راه هدایت و حمایت کن
   خدای مهربونم من از دریای نعمت های تو زیاد میخوام .میخوام که بهترین زندگی که لیاقتش رو دارم نصیب من وفرزندانم کنی.
   خداجون میدونی که خیلی چیزا توذهنم هست که ازت میخوام مسیرشون رو هموار کنی ومنو وارد اون مسیر کنی تا بتونم توانایی های خودم در زندگی رو به خودم نشان بدم تا ذهنم به آرامش برسه.
   خدای مهربونم به من قدرت شکر نعمت هایی که بهم دادی رو بده
   خدای مهربونم ممنونم که همیشه بهترینها رو سر راه من قرار دادی و همه کارهام رو با آسونی وراحتی همراه کردی.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/05/06 19:16
   مدت عضویت: 669 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 310 کلمه

   خدای مهربونم، سلام:
   میدونم که خوبی.
   چون خدای منی و خدای من همیشه خوب خوب خوبه.
   تو خلقم کردی و خوب خالقی هستی.
   خودت گفتی: بخوانید مرا تا اجابت کنم شما را.
   من صدات میکنم و خواسته هام رو باهات در میون میذارم و ایمان دارم که همه رو نصیبم میکنی چون تو قادر و بخشنده مطلقی و همیشه بهترینها رو برام خواستی.
   پیشاپیش ازت متشکرم.
   ۱_ آرامش میخوام. آرامش واقعی. آرامش قلبی.
   عصبی نشم. حرص نخورم. نگران نباشم. حالم خوب باشه. خوب خوب خوب…
   آرام باشم و آسوده.
   ۲_ دلی بزرگ میخوام. قلبی پر مهر.
   نرنجم. کینه به دل نگیرم. بزرگوار باشم و بخشنده.
   ۳_ عشق میخوام. همه رو دوست داشته باشم،
   فارغ از افکار و سلایق و اخلاق و فرهنگ.
   فقط عشق بورزم و عشق و مهر و دوستی دریافت کنم.
   ۴_ ثروت میخوام. همون قدر که من میدونم و خودت میدونی 😊 حتی بیشتر و بیشتر و بیشتر…
   ۵_ سلامتی جسمی و روحی میخوام برای خودم، برای عزیزانم. برای همه.
   سلامتی کامل کامل کامل.
   ۶_ یک دختر داریم. شکرت خدای مهربونم.
   ولی یک پسر و یک دختر دیگه هم میخوام.
   سلامت و باهوش و زیبا و خوش طینت باشن.
   ۷_ تناسب اندام میخوام.
   طوری که از تماشای خودم لذذذذذذذذذت ببرم.
   ایده آل باشم. بهترین. زیباترین. خوش اندام ترین.
   ۸_ زبان انگلیسیم خیلی بهتر از الان باشه. عالی تر از عااااااااااااالی.
   ۹_ میدونی که چقدر رقص لزگی و رقص عربی دوست دارم خداب عزیزم.
   دلم میخواد در این دو رقص، به درجه استادی برسم. تک باشم. ستاره بی بدیل….
   ۱۰_ و از همه مهتر اینکه همیشه شاکرت باشم.
   شاکر نعماتی که بهم عنایت کردی و آفاتی که ازم دور ساختی.
   شاکرت باشم که خدای فوق العاده ای هستی.
   همیشه. همه جا. در همه حال.
   دوستت دارم خدای خوبم و میدونم که دوستم داری.
   فعلا این خواسته هام رو برآورده کن لطفا.
   میدونی که خواسته های من از تو، تمومی نداره.
   چون مهربونی و بزرگی و قدرت و سخاوت و بخشندگی تو، بی نهایته.
   متشکرم. خیلی خیلی متشکرم.
   شکرت خدای خوبم ❤
   ۱۳۹۹/۵/۶

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/04/26 19:08
   مدت عضویت: 502 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 50 کلمه

   سلام استاد عزیزم و دوستان عزیزم من تازه اومدم یه سوال از استاد گرامی داشتم من الان دوره لاغری با ذهن رایگان هستم میخواستم بدونم میشه همزمان تو این دوره هم شرکت کنم یا نه باید یکیش انتخاب کنم ممنونم میشم اگه هر چه زودتر جوابم بدید با تشکر

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/04/24 20:35
   مدت عضویت: 638 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 619 کلمه

   به نام خداوند بخشنده ی مهربان
   با سلام خدمت دوستان عزیز
   جلسه ی اول:زندگی با طعم خدا
   باید خدمت دوستان عزیر عرض کنم که در سال ٩۵من در دوره ی تناسب لاغری از طریق ذهن شرکت کردم اون موقع فقط ١ماه و نیم بیشتر نبود ولی تا جتد وقت ادامه دادم ولی هیج وقت نتونستم رهاش کنم همیشه دلم باهاش بود دلم قرص بود بخاطر این دوره با ارزش بعضی وقتها فایل هاش رو گوش میدادم و شارز میشدم خیلی عالی بود خیلی
   من فایل های پیاده روی هم شرکت کرده بودم خیلی عالی بودند خیلی
   دوره پیشرفته هم شرکت کرده بودم اون موقع رفتم مسافرت نتونستم ادامه بدم البته تا یه جایش انجام میدادم ولی جون هرروز میرفتیم بیرون برای تفریح نشد جون نت نداشتم بیرون نمیشد ا این دوره ها بهم انرزی و توان میداد هر روز شارز بودم شور و اشتیاق زیادی داشتم خیلی به این دوره و استاد اعتماد داشتم من اول خدا و بعد استاد احساس میکنم استاد عطار روشن دستانی از طرف خدا هستند خیلی برام ارزشمنده این دوره ها و به همه ی دوستان این نوید رو میدم که اکه با شور و اشتیاق این دوره ها رو دنبال کنند به نتیجه ی دلخواهشون میرسن و حتی جیزی فراتر از ارزوشون
   و بعد از مدتها باز در دوره تناسب فکری گام اول شرکت کردم و و همچنین دوره لاغری و ارامش ذهنی در رمضان که این دوره ها واقعا عالی و تاثیر گذار بودند در رمضان ارامش خاصی داشتم و با بقیه رمضون سال های قبل متفاوت بود عاشق این فایل ها هستم
   و الان در دوره لاغری با ذهن گام اول باز شرکت کردم خیلی احساس خوبی دارم امیدم بیشتر شده با شور و اشتیاق هر روز رو سپری میکنم اکه یه روزی این فایل ها رو گوش نکنم نمیتونم ،دوره های رایگان رو گوش دادم واقعا تمام دوره های استاد عالی هستن و تا زنده هستم از این دوره ها استفاده میکنم و دوست دارم دوره های هم که شرکت نکردم به زودی به لطف خدا در این دوره ها شرکت کنم 😌👌🏻👌🏻👌🏻👏🏻👏🏻👏🏻
   و دومین سوال :
   خواسته و هدفمون از خداوند مهربان
   من از خداوند میخام که در ارامش و اسایش کامل باشم و رابطه ام با خداوند نزدیک تر بشم با عشق نمازهام رو بخونم و اون حس خوبی که از نماز خوندن داره بهش برسم
   از خداوند میخام صبر و طاقت در برابر مشکلات داشته باشم که به هنکام سخت ترین مشکل دلم قرص قرص باشه و اخم به ابرو نیارم
   و همجینین استقلال مالی داشته باشم در ثروت و نعمت های خداوند غرق باشم و هر جیزی که دلم بخواد به اسونی خریداری کنم به راحتی ببخشم بدون اینکه فشاری بهم بیاد دوست دارم همه منو دوست داشته باشن و خودم هم همه رو ذوست داشته باشم
   و از خداوند میخام که قلبی پاک نصیبم کنه و هر کسی رو بی دلیل دوست بدارم
   در سلامتی کامل باشم رابطه ام با همسرم و فرزندانم اوکی بیست باشه 😍🥰👏🏻
   ادم راستگو و امانت دار خوبی باشم
   از خوبی و کمالات بهترین فرد روی کره ی زمین باشم
   بتونم به افراد در هر زمینه ی کمک کنم جز خیرین باشم هر کمکی از دستم بر بیاد برای بنده ی خدا و خلق خدا انجام بدم از لحاظ مالی
   و از خداوند میخام که خودم و خانواده ام در سلامتی و رفاه و اسایش و ارامش باشیم
   و از همه مهمتر شاکر خداوند منان باشم بخاطر تمام نعمت های که نصیبمون کرده
   خیلی خیلی ممنون استاد بخاطر این فایل باارزش و قدرتمند جه فایل قشنک و زیبای خیلی تاثیر گذار هستند ان شاالله هر جه از خداوند میخاهین خدا بهتون بده و همجینین همه ی دوستان عزیز و خودم 👌🏻🙏🏻🙏🏻👏🏻
   عالی بود عالی 🙏🏻👏🏻👌🏻

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/04/21 22:21
   مدت عضویت: 579 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 20 کلمه

   سلام من هر چی سعی میکنم که این فایل ها رو دانلود کنم نمیشه؟
   مشکل از کجاست؟
   نمیدونم سرعت سایت پایینه

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    1399/05/25 20:03
    مدت عضویت: 482 روز
    اندازه متن
    محتوای دیدگاه: 20 کلمه

    از دانلود منیجر استفاده کنید و اگر از موبایل استفاده میکنید از مرور گر کروم یا فایر فاکس وارد شوید

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/04/21 14:46
   مدت عضویت: 629 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 23 کلمه

   سلام وقت بخیر به استاد وهمه دوستان..
   خواهشی داشتم که یه کم درمورد هدف از آفرینش و دلیل خداوند از آفرینش انسان صحبت کنید..ممنونم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/04/17 15:00
   مدت عضویت: 533 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 71 کلمه

   سلام خدای خوبم خیلی حرفها دارم که باهات بزنم.‌ اول از هر چیزی نزدیکی ب خودت رو میخوام. آرامش میخوام که هیچ چیزی در زندگی بالاتر از سلامتی و آرامش نیست. خدای خوبم ممنونم که صدامو شنیدی و منو در این مسیر درست قرار دادی. چی میتونم ازت بخوام وقتی میدونم تو درد دل همه رو میدونی. خواسته هامو میدونی. خدای خوبم مراقبم باش تا این مسیر درست خارج نشم.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/04/15 17:09
   مدت عضویت: 652 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 676 کلمه

   ضمن عرض سلام آرزوی شادابی وتندرستی برای استاد عزیز وخانواده محترمشان وشما طالبان طعم زیبای خداوند در زندگی وخواسته هایتان🌺💐💐
   من قبل از هرچیز به اطلاع میرسانم که من در دوره تکرار گام اول لاغری با ذهن ،سعادت مستفیذ شدن از بیانات ارزشمند استاد عزیز والهام بخش زندگی ام که به من نشاط وشادی واحساس عالی و اعتمادبه نفس را آموخت.من در اذرماه٩٨تخت عنایت خداوند در یوتیوب یکی از فایل های رایگان لاغری باذهن را گوش دادم وآن جا شیفته حرفهایی شدم که از جان بر آمده بود وتازه فهمیدم که چرا من با وجود آن همه راه رفته باز با شکست (لاغر نماندن یا نشدن) مواجه شدم و راز موفقیتم تنها یک راه بود وآن تغییر برنامه ریزی ذهنم وباورها وررفتارهای غلط چاقی (که تحت تاثیر محیط واجتماع وآموزه هایی که ندانسته وبا شانه خالی کردن مسئولیتم نسبت به آن) بود وبس وبایستی تنها ازیک جاده وبزرگراه به مقصد رسید وبرای همیشه در آن تناسب ماند وآن تنها جاده ذهن است وبس.👌🏻👌🏻
   وامامن ابتدائا برای لاغری در این مسیر قرار گرفتم ولی در طی مسیر آن چنان حس وحالم شور وشوقم ودیدم به خودم وزندگی عوض شد که دیگر فقط با شوق واعتماد به نفس عالی وتایید ودوست داشتن خودم غرق احساس حس خوب زندگی شدم وعین یک پر سبک ورها شدم ودیدم نسبت به خودم وخدای خودم واطرافیانم وطبیعت و…عوض شد ودیگر همه چیز عشق شد وعشق ورزیدن وعاشق شدن به:
   خودم ،با هروز خواندن میثاق نامه ام جلو اینه وتایید کردنم💃👌🏻🌺
   خدای خودم با دانستن اینکه :آب در کوزه ومن گرد جهان میگشتم ،بله با شناختن فرشته درونم ، روح ملکوتی دمیده شده در من وخدا وخالق درونم که قادر به انجام خلق بهترین ها برای من تحت گوش کردنم به الهاماتش میباشد🙏🏻🌺❤️💃💃💃
   عشق وتمرکزم روی نعمات خودم (چشم بینا ، گوش شنوا، بینی بویا حافظه فعال ،دستان خلاق پاهای رونده و….)ونعمات وداشته های پیرامونم (فرزندان سالمم، همسر مهربانم،خانه واتومبیلم و…..)توجه به زیباترین وراحترین ومایه حیات نعماتی که نمی دیدم زیبایی طلوع خورشید گرمابخش زندگی آفرین وجود شب و روز و آواز پرندگان و…. که البته اینارو مدیون گوش کردن به فایل های پیاده روی میدانم ومن در تمام یک ساعت پیاده در حالیکه غرق این آموخته ها بودم با لذت طی طریق مینمودم 💃💃💃💃💃🌺🌺🦋🦋🦋👌🏻❤️
   واینها دلائل من به اعتمادم نسبت به این مرد بزرگ و پیام آور آرامش وشادی است👏👏👏👏👏👏👏👏👏👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻🌺🌺🌺
   واما دلیل وخواسته من از خدایم وخالقم جهت مشارکتم در برنامه زندگی با طعم خدا:
   با توجه به شرائط و اوضاع واحوال جهان کنونی من ناخواسته مدتی است دچار ترس واسترس این موضوع نیاز به یک شوک ودگرگونی جهت بهتر شدنم داشتم که باز پست استاد را در اینستا دیدم وعلاقمند به پیگیری شدم و با گوش دادن به مقدمه و فایل جلسه اول راه درمانش را پیدا کردم واز آن جایی که به استاد و روش ایشان ایمان دارم ،تصمیم گرفتم که در این راه باشم واز خدای خودم درخواست کنم که مرا در جریان و حلقه لایزالش قرار دهد تا باری دیگر و با توجه به الطاف همیشگی اش (بدون توجه به شکرگذاریم) دستم را بگیرد .🙏🏻🙏🏻🌺🌺👌🏻👌🏻
   خدایا از تو میخواهم وممنونم که مرا به سلامت کامل جسمانی و روحانی رساندی و من کاملا شاد وخوشحالم،
   خدایا از تو میخواهم که من وخانوده ام را به آرامش وسلامت کامل برسانی.
   خدایا از تو میخواهم درونم را ان چنان سرشار از ایمان واعتمادت کنی که حتی در مقابل سخت ترین مشکلات همه گیر دلم قرص تو باشد وآرام باشم.🌺🌺🙂😄
   خدایا از تو میخواهم که ان چنان ایمانم به تو قوی گردد که همانند یک فرزند، خودم را در دامانت رها سازم و با اطمینان یک کودک از انجام خواسته اش توسط مادر غرق در شوق آرامش کودکانه خودم رادر آغوشت پنهان سازم و از ناملایمات روزگار در امان باشم💃💃🙏🏻🙏🏻👏👏🌺🌺
   خدایا ازتو فقط خودت را میخواهم تا با نگاه کردن در اینه اول صبح هر روز به خودم بگویم و یادم باشد ” مثل خدا رفتار کن ” وبا الهامات هر روزیت هر آنچه از ثروت ،خلاقیت،سلامتی،شفابخشی،مقبولیت شهرت ،محبوبیت، وشگفت انگیزی وشادی و آرامش را به خودم وخانواده ام وفامیل ودوستانم منتقل سازم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1399/04/14 11:57
   مدت عضویت: 512 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 225 کلمه

   سلام خدمت جناب عطار روشن دوستان گل .جقر حرفای شما با این صورت خندان بیشتر به دل میشینه وتاثیر چندین برابر رو برای ما داره .یه دنیا ممنون که در همین دوره های رایگان حق مطلب رو ادا کردید وقت کمیدقت وگوش جان سپردن به صحبت های ارزندهی شما میشه به حقیقت کلام شما پی برد .در صورتیکه می‌توانستید بیشتر این مطالب و در دوره های که با هزینه هست قرار بدید،پس نوش جانتان این همه دعای خیر و خوبی که بنده تمام دوستان برای شما به درگاه خدا دارند و البته خداوند به شما لطف داشت واین مسیر به شما نشان داد وشما هم جواب محبت خدا رو دادید ومطلب اصلی رو به صورت رایگان در اختیار ما گذاشتیدباشدکه ماهم قدر دان باشیم وبه درستی دستورات شما رو انجام بدیم درآینده ای نزدیک به لطف خدا بتونم مطالب دیگه ای رو که هزینه دارهتهیه کنیمتا هم خودمون به فیض برسیم هم خدمتی به جنابعالی بابت اینهمه محبت کرده باشیم درآخر مثل تمام دوستان از خدای خوبم ممنونم که منو با شما که رنگ و بوی خدا دارید آشنا کرد تا زندگی ما هم مملو از وجود خدا شود واین نهایت خواسته و آرزوی هر انسان هست زیر بودن درزیر چتر خدا یعنی رسیدن به تمام خواسته ها و آرزوهای درست وحقیقی وسعادت دنیا و آخرت که شامل تمام آرزوهای هر انسانی است.در پناه خدا

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم