به نام خدای مهربان

سلام دوستان و همراهان عزیز

به لطف خدا جلسه هفتم از دوره فوق العاده ( زندگی با طعم خدا ) را شروع می کنیم


دیدگاه شادی عزیز در بخش نظرات این فایل

سلام استاد فوووووق العاااادست این فایل فوووق العادست .یچی جالب و قشنگ اینکه همش زیرلب لبخند دارم

از درون دارم میخندم وشادم و یچی جالبتر اینکه همزمان کنارم یکی داره غر میزنه من توذهنم تصویر رابطه خوبی ک ینفر با پدرش داشت رو مرور میکردم خییییییلی خوووبه چققققد این جمله ک (چقد زندگی با طعم …. لذتبخش و فوق العادست ) سریع حالمو خوب میکنه.

کلا تمام لحظات روز و شبم هرچیزی ک میبینم میگم چقد زندگی با این طعم لذتبخش و زیباست . ماشین .خونه. روابط فوق العاده . غذاهای متنوع و خوشمزه.فردی ک احساس ارامش داره .فردی ک همه دوسش دارن .فردی ک خیلی شاده. فردی ک ارتباط خوبی با خدا داره . فردی ک لباس های قشنگی داره . فردی ک زیباست. خانم هایی ک کار افرین هستند. فردی ک کسب و کارشخصی داره……

از چیزایی ک دوست دارم فایل وعکس های قشنگی گرفتم نگاشون میکنم لذتتتت میبببرم ازشون واقعا زندگی باطعمشون لذتبخشه .

صبح بیدارمیشم هنوز چشام بستست صحبت های شما مرور میشه تو ذهنم سریعا میگم چقد زنده بودن لذتبخش و زیباست ….

کلا حال دلم خیلی خوشه سپاسگذارم سپاسگذارم سپااسگذارم .

امروز داشتم فیلم تاتر میدیدم تو دلم میگفتم چقد زندگی با طعم تاتر لذتبخش و قشنگه واقعا بینظیره حس روی سن و…. امشب یکی از عزیزانم بهم گفت شادی چرا دیگه تاتر رو ادامه نمیدی برو تو استعدادشو داری مطمعنم توی یسال خیلی رشد میکنی و…. !!!!

اصن دل تو دلم نیست . منکه تو ذهنم ی مانع بود ک همیشه میگفتم من دوست دارم همچین مهارت هایی رو تجربه کنم ولی این ورزش این حرفه و…مال افراد خیلی ثروتمنده و… الان دگ ول کردم این جمله رو و ب خودم میگم اگ از فایل ها و عکس ها و افرادی رو میبینم ک این تجربه رو دارن اینقد لذت میبرم چرا ک ن!!!! ب جای اینکه حسرت نداشتن همچین شرایط رو بخورم تصمیم میگیرم افراد حرفه ای در همون زمینه ای ک دوست دارم مکان ها و تجربیاتی رو ک دوست دارم رو ببینم و لذت ببرم اصن همین لذت بردن ازشون فوق العادس نتیجه هرچی میخواد باشه من الان هم لذت میبرم:) زندگی باطعم لذت چ لذتی داره.زندگی باطعم خدا لذتبخش وزیبا و فوق العادست. خداروشکرخداروشکر خداروشکر

دیدگاه سادات عزیز در بخش نظرات همین فایل

سلام . من امروز طعم خیلی خیلی خوبی چشیدم . طعم خوش رها شدن . شما چند روز پیش به بنده فرمودید: ” احساس وابستگی به بچه دار شدن رو به حد صفر برسون ” . روی این جمله ی شما کلی فکر کردم . تک تک کلمات ، بار معنایی عمیقی داشت که باید کشفش میکردم .
احساس وابستگی چیست ؟ احساس وابستگی حس خوب و لذتبخشی است که زندگی را در کنار عزیزانمان خوشایندتر میکند به خودی خود بد نیست و احساسی است که خداوند جهت آرامش ذهن ما به ما داده است . اما مشکل از کجا شروع میشود که این احساس مارا عذاب می دهد؟ من از خودم می گویم و از سیر درون .
شروع کردم به کندو کاو ذهنم . چرا عذاب میکشم از این احساس . آیا در درون من این حس زیانبار است؟ چرا این حس برای من مانع شده است ؟ چگونه میتوانم این مانع ذهنی را بردارم . چگونه میتوانم آن را به حد صفر برسانم و مدام در خودم عمیق شدم . چند تا سایت در مورد وابستگی و دلبستگی رو مطالعه کردم و باز شروع کردم به سیر درون و از خدا خواستم که کمکم کند و ناگهان راه برایم باز شد . نه تنها وابستگی به بچه بلکه تمام وابستگیها را در نهادم به صفر رسانید . وابستگی ذهنم به پدرم مادرم همسرم خواهرانم عزیزانم .خانه ام . وسایل زندگی ام . طلاهایم . گوشی ام . زندگی ام . جسمم . جانم و…
تمام این وابستگیها به یکباره کنار رفت و راه برایم روشن شد . خداوند صفت مالک الملک و الملکوتِ خودش را جایگزین تمام وابستگیهایم کرد . وای که چه شیرین طعم این صفت خداوند را چشیدم . وابستگیهایم مانع بزرگی بود که نمیگذاشت پرواز کنم نمیتوانستم رها شوم .گاهی اوقات هم که خداوند میخواست و رهایم میکرد نمیتوانستم بفهمم چطور رها شدم و بعد از پرواز ، دوباره در پشت موانع اسیر میشدم . اما امروز علت را یافتم . مانع وابستگی مثل ریسمانی بال پرواز مرا بسته بود . خداوند فرمود بگذر و رها کن گفتم نمیتوانم گفت ببخش . آنها را به من ببخش همه ی آنها برای من هستند و من مالک تمام وابستگیهایت هستم . در لحظه ی دل کندن و بخشیدن فقط ایمان داشتم که میشود . اما ترس از دست دادن آنهارهایم نمیکرد که به یکباره کشف کردم که من با بخشیدن وابستگیهایم به خداوند در حقیقت آنها را ابقا کرده ام . آنها فنا نمیشوند . تو به خداوند آنها را سپردی . تو به صاحب اصلی سپردی . طنابها را به راحتی و با لذت باز کن و بدان که آنها همگی در امن و امان در سایه ی خداوند زندگی میکنند . تو بپر . پرواز کن و رها شو از بند . لذت ببر و بچرخ و رها باش و شاد باش در آسمان خداوند . تو وابستگیهایت را به خداوند سپردی . جسم تو در اختیار خداوند است و او خود به بهترین شکل اداره اش میکند . رها کن حس وابستگی را . پدر ومادر و تمام عزیزانت قبل از تو خدا را دارند . آنها برای خدا هستند . به آنها خدمت کن و در دلت بدون کوچکترین وابستگی همه را به خدا بسپار . او مالک الملک والملکوت است . در زیر سایه اش همه ی ما چه در این جهان و در آن جهان به خوبی زندگی میکنیم . رها کن . بخند و شاد باش . لذت ببر و امیدوار باش که تو زندگی جاوید را یافتی و همگی در پناه خداوند زندگی خواهید کرد . رها شو و همه ی زندگیت را به خدا ببخش و خودت محو یاد خداوند شاد باش و لذت ببر . نوش جانت طعم خوش رهایی .


دستور کار اجرای جلسه هفتم:

۱- تماشای فایل ویدیویی توضیحات جلسه هفتم

۲- تکرار ۵ مرتبه فایل جلسه هفتم (تصویری یا صوتی) تا قبل از ارائه قسمت بعدی

۳- انجام تمرینات مربوط به جلسه هفتم در قسمت نظرات

(مشتاق خواندن نظرات ارزشمند شما هستم)