ورود / ثبت نام
0

زندگی با اراده خداوند (قسمت بیست و چهارم)

زندگی با اراده خداوند
اندازه متن

در قسمت قبل درباره تاثیر روابط با دیگران بر زندگی شخصی توضیح داده شد. همچنین درباره نحوه عملکرد قانون جذب و واکنش خداوند به انسانها شرح داده شد.

در این قسمت درباره واکنش خداوند به انسان ها بر اساس ویژگی های قدرت اراده اش توضیح داده می شود.

خداوند چگونه به ما واکنش می دهد

درک این موضوع که واکنش خداوند نسبت به انسانها و سایر موجودات به چه صورت است به واضح کردن قدرت اراده خداوند و چگونگی همسو شدن با او کمک می کند.

 • نیروی قدرت اراده خداوند هرگز گله و شکایت نمی کند. بنابراین شما هر فکر یا عملکردی داشته باشید نمی تواند باعث ناراحتی یا برآشفته شدن خداوند شوید.

او تمام افکار و عملکردهای شما را می پذیرد و فقط آنها را تایید می کند و از طریق سیستم هوشمند جهان هستی (قانون جذب) نتایج آن را وارد زندگی شما می کند.

 • نیروی قدرت خداوند راهکارهای بی نهایت برای پاسخ دادن به افکار و عملکرد انسان ها دارد بنابراین لازم نیست نگران چگونگی رخ دادن شرایط توسط اراده خداوند باشیم. خداوند راهکارهای متفاوتی جهت برآورده کردن خواسته های ما دارد.

ذکر این نکته ضروری است که همه پاسخ هایی که از سوی خداوند به انسان داده می شد عالی هستند چون در جواب به درخواست بنده ها تنظیم می شوند. اما ممکن است پاسخ عالی خداوند موجب رخ دادن اتفاقاتی در زندگی شما شود که نتیجه آن احساس بد و ناراحتی باشد.

اطمینان داشته باشید پاسخ شما صحیح داده شده است. به جای گله و شکایت از خداوند به دنبال اصلاح درخواست های خود باشید.

اینکه خداوند به هر درخواستی پاسخ می دهد عالی ترین نوع خدمات و پشتیبانی از مخلوقات است.

 • نیروی اراده خداوند درباره هیچ کس قضاوت و داوری نمی کند. او انسان را آزاد خلق کرد و همه شرایط برای پشتیبانی و خدمت به انسان را از قبل ایجاد کرده است بنابراین نیاز به قضاوت و داوری درباره افکار و عملکرد انسان ها نیست.

افکار و عملکرد آنها به بهترن شکل از سوی این نیروی هوشمند پاسخ داده می شود

ممکن است از نظر ما افرادی در زندگی مستحق عذاب باشند درحالی که مشاهده می کنیم زندگی آنها در شرایط عالی در جریان است.

تصور ما بر اساس قضاوت و داوری است که با نیروی اراده شخصی درباره انسانها انجام می دهیم.

خداوند مانند ما فکر و عمل نمی کند. او بر اساس سیستم بی نهایت هوشمندی که خلق کرده است جهان را مدیریت می کند.

 • نیروی اراده خداوند منتظر و در آرزوی دعا و نیایش انسانها نیست و بدون توجه به افکار و رفتار آنها “بهترین شرایط” را در جهان مادی رقم می زند.

لازم به تاکید است که “بهترین شرایط” از این نظر که دقیقا مطابق با افکار و نگرش انسانها شرایط را رقم می زند و چه بسا آنچه رقم می خورد باعث رنج و اندوه انسان ها شود اما بهترین شرایط در پاسخ به افکار و نگرش آنهاست.

نیروی اراده خداوند به حدی مشغول آفرینش زیبایی است که فرصت کارهای اشتباه و نابخردانه را ندارد.

نشانه های همسو بودن با قدرت اراده خداوند

از آنجا که تمایل دارم آموزش های نوشته های باورساز مانند سایر آموزش های سایت به صورت تاثیرگذار در زندگی روزمره باشد بنابراین لازم است نشانه های تاثیرگرفتن از این آموزشها را در زندگی خود شناسایی کنید تا ضمن تقویت شدن ایمان شما نسبت به تاثیرات عالی همسو شدن با قدرت اراده خداوند با اشتیاق و انگیزه بیشتری در این مسیر به حرکت خود ادامه دهید.

وقتی سعی می کنید با قدرت اراده خداوند همسو شوید، تفاوت عمده ای را در چگونگی رفتار انسان های دیگر با خودتان مشاهده می کنید. نسبت به این رفتارها آگاه باشید چرا که بر افزایش توانایی شما تاثیرگذار هستند.

به اندازه ای که با انرژی منبع اراده خداوند همسو باشید، سطح انرژی درونی شما افزایش یافته و بر انسان های اطراف خود تاثیر می گذارید.

این تاثیر به صورت ناخودآگاه انجام می شود و نیاز به موعضه کردن برای دیگران ندارد.

با افزایش سطح انرژی درونی شما، انرژی های ضعیف بیشتری در محیط پیرامون خود را خنثی می کنید. به همین دلیل افراد بیشتری جذب شما خواهند شد در حالی که آرامش، شادی، زیبایی و فراوانی را برای شما به ارمغان می آورند.

برخی از نشانه های واضح همسو شدن با قدرت اراده خداوند تاثیر این نیرو در زندگی را جهت اطلاع شما دوستان عزیز شرح داده می شود تا به هنگام مشاهده این نشانه ها بدانید که نیروی اراده خداوند در زندگی شما وارد عمل شده است.

 • حضور شما باعث افزایش سطح انرژی دیگران می شود

وقتی با اراده خداوند هماهنگ هستید تاثیر آرامش بخشی بر دیگران می گذارید. انسانها به طور ناخودآگاه تمایل دارند آرامش بیشتری را احساس کنند و از آنجا که قدرت اراده خداوند منبع آرامش است زمانی که با این نیرو هماهنگ می شوید منبع آرامش خواهید شد و انسانها از بودن در کنار شما احساس آرامش می کنند.

انسان هایی که در هماهنگی بیشتر با قدرت اراده شخصی هستند، سطح انرژی های ضعیف در آنها بیشتر است، این افراد سرشار از قضاوت، کینه، خشم، نفرت، غم و اندوم و حسرت هستند و این افکار و نگرش باعث جذب انرژی های سطح مشابه خود می شوند.

از این رو است که انسان ها با ویژگی های تقریبا مشابه با هم در ارتباط هستند.

شاید شما در زندگی با افرادی در ارتباط باشید که باعث ناراحتی و گسترش احساس بد در شما می شوند، در بسیاری از موارد ما تصور می کنیم شانس نداشته ایم و دور و بر ما پر از انسان های بداخلاق و نامناسب است.

این شرایط به دلیل تداوم ارتعاش انرژی های پست درون خودمان ایجاد شده است. اگر ما سعی کنیم از طریق هماهنگ شدن با قدرت اراده خداوند، سطح انرژی مثبت درونی خود را افزایش دهیم رفتار متفاوتی از همان انسان ها را تجربه خواهیم کرد.

در واقع آنها عوض نمی شوند بلکه فقط رفتار متفاوت با سطح انرژی مثبت را در برخورد با ما از خود منتشر می کنند.

در موارد نادر که شما سطح انرژی شما تغییر کرده باشد اما فرد مقابل به دلایل مختلف تحت تاثیر انرژی های ضعیف باشد و نتواند با سطح انرژی شما هماهنگ شود این فرد به آسانی توسط نیروی اراده خداوند از مسیر زندگی شما حذف خواهد شد یا همزمانی زندگی شما با این فرد به گونه ای خواهد شد که او را ملاقات نمی کنید.

نکته مهم و قابل توجه این است که خداوند هرگز اشتباه نمی کند و انرژی ضعیف را در مواجه با انرژی قوی قرار نمی دهد.

قدرت اراده خداوند هرگز بر علیه چیزی واکنش نمی دهد، این نیرو مانند جاذبه زمین است که بر علیه چیزی حرکت نمی کند و خودش نیز حرکت ندارد.

همانگونه که جاذبه زمین هیچگونه حرکتی ندارد و بدون واکنش یا حمله کردن به چیزی بر آن تاثیر می گذارد قدرت اراده خداوند هم بدون واکنش دادن و حمله کردن به مخلوقات بر آنها تاثیر می گذارد.

تاثیر خداوند بر مخلوقات از طریق ایجاد همزمانی صورت می گیرد که درباره این موضوع بسیار مهم در دوره رسیدن به آرزوها با قدرت ذهن توضیحات کامل ارائه شده است.

 • در حضور شما دیگران احساس توانمندی و نشاط می کنند

وقتی با قدرت اراده خداوند همسو می شوید، افراد در مجاورت شما احساس توانمندی می کنند.

این حالت بخاطر افزایش لحظه ای توانایی یا قدرت در افراد نیست بلکه به دلیل توجه شما به توانمندی ها و نکات مثبت افراد است.

وقتی شما به صورت آگاهانه به خوبی ها، توانمندی ها و مزایای افرادی که با آنها در ارتباط هستید توجه می کنید، آنها به صورت ناخودآگاه احساس قدرت و توانمندی می کنند.

احساس نشاط در افراد شکل می گیرد و همان چیزی که شما با توجه کردنتان در آنها تقویت کردید را به شما از طریق رفتار و گفتار خود نشان می دهند.

تاکید می کنم برای این منظور مجبور نیستید در این باره برای دیگران توضیح دهید.

مجبور نیستید به شیوه ای خاص عمل کنید.

فقط کافی است از طریق افکار خود و توجه به نکات مثبت افراد، انرژی درونی آنها را تحت تاثیر قرار دهید.

تاثیر شما تا حدی می تواند باشد که آن افراد درباره تاثیر حضور شما در احساس خود برای شما توضیح خواهند داد.

به اندازه ای که بر افراد پیرامون خود تاثیر می گذارید آنها تمایل دارند به شما کمک کنند، محبت کنند و تاثیر خوب شما را از طریق گفتار و اعمال خود پاسخ دهند.

تاثیر گرفتن دیگران از حضور شما به اندازه ای می تواند باشد که موجب تعجب شما شود به گونه ای که با خود فکر خواهید کرد: من که کار خاصی انجام ندادم!

آنها در حقیقت تحت تاثیر میدان انرژی متعالی شما قرار گرفته اند و توجهی که شما آگاهانه به صورت عادت همیشگی به نکات مثبت افراد و محیط پیرامون خود گذاشته اید.

داستان های زیادی درباره تاثیر پیامبران بر اطرافیان و حتی محیطی که زندگی می کرده اند نقل شده است.

تاثیر حضرت مسیح بر مردم و محیط اطراف خود.

تاثیر حضرت سلیمان بر محیط اطراف خود که باعث جذب حیوانات و برقراری ارتباط با آنها می شد.

تاثیر حضرت یوسف بر مردمان زمان خود.

تاثیر حضرت محمد بر مردم سرزمین خود.

هماهنگی افراد با قدرت اراده خداوند می تواند باعث شکل گیری حدی از انرژی در آنها شود که حتی بعد از رحلت آنها نیز تاثیر آن تا سالیان سال ادامه پیدا می کند.

 • حضورتان سبب می شود دیگران احساس بهتری نسبت به خود داشته باشند

به این موضوع توجه کرده اید که در حضور برخی انسانها احساس بهتری درباره خودتان دارید؟

احساس شادی، سلامتی، خودارزشمندی و صحبت درباره توانایی ها و نکات مثبت خود از تاثیرات بودن با برخی افراد است.

نقطه مقابل آن را نیز تجربه کرده اید که از بودن با برخی افراد احساس یاس و ناامیدی سرتاپای شما را فرا گرفته است.

این تاثیری است که انسانها بر یکدیگر می گذارند.

به اندازه ای که شما با قدرت اراده خداوند همسو شوید به ارزشمندی، بزرگی و توانایی های خود پی می برید.

این نگرش نه تنها در مورد خودتان بلکه درباره همه انسانها در شما شکل می گیرد. در این صورت شما بیشتر از گذشته به خوبی ها و نکات مثبت دیگران توجه می کنید.

توجه شما، انرژی قدرتمند درونی شما را به سوی آن فرد منعکس می کند، گیرنده های انرژی فرد مقابل، ارتعاش شما را دریافت کرده و احساس خوب در او شکل می گیرد.

احساس خوب نسبت به خود داشتن لازمه توجه کردن به توانایی ها، داشته ها و نکات مثبت وجود خود است.

شما از طریق ارتعاش مثبت خود برای دیگران این فرصت را فراهم می کنید تا بیشتر از قبل با خودشان در هماهنگی قرار گرفته و از وجود خود احساس رضایت کنند.

برخی افراد به دنبال بهانه ای برای صحبت کردن درباره خودشان هستند، این رفتار انرژی به شدت ضعیفی را منتشر می کند. درست است که اشاره به خوبی های خود کار اشتباهی نیست اما نگرش فردی که این عمل را تکرار می کند سطح انرژی رفتار او را تعیین می کند.

شاید این تجربه را داشته باشید که فردی درباره خود صحبت می کند و شما احساس می کنید آن فرد خیلی مغرور استو همچنین ممکن است توضیحات فردی درباره خودش را بشنوید و محو صحبت های او شوید و احساس کنید چقدر انسان توانمندی است.

اگر نیت و نگرش فرد از صحبت کردن درباره خودش سرزنش یا تحقیر دیگران یا خودبزرگ بینی باشد، رفتار او سرشار از انرژی های ضعیف است و در شنونده احساس بد و تصور یک فرد مغرور و خودبزرگ بین را تداعی می کند.

اما اگر نیت فرد از صحبت کردن درباره توانایی های خود، اشاره به توانایی ها و ارزشمندی وجود انسان ها باشد، شما از شنیدن توضیحات او احساس خوب و تصویر یک انسان خودساخته و تاثیرگذار در ذهنتان تداعی می شود.

با ذکر این دو مثال به وضوح تاثیر نیت و نگرش خود بر دیگران را درک می کنید.

فردی که سعی در همسو شدن با قدرت اراده خداوند دارد هرگز درباره داشته ها، توانایی ها و نکات مثبت زندگی خود به قصد تخریب، تضعیف یا سرکوب دیگران صحبت نمی کند.

اگر درباره نکات مثبت خود و شرایط زندگی تان صحبت می کنید با نگرش تاکید بر بزرگی انسان و ترویج همسو شدن با قدرت اراده خداوند برای رشد و گسترش زندگی این کار را انجام دهید تا تاثیر مفید و سازنده ای بر دیگران داشته باشید.

 • حضور شما باعث ایجاد همبستگی می شود

در گذشته بارها این تجربه را داشتم که هر زمان در جمع دوستان خود قرار می گرفتم با صحبت کردن درباره فردی که در جمع حضور داشت یا حتی نداشت میزان نفرت و کینه افراد حاظر نسبت به آن فرد افزایش پیدا می کرد.

این از نشانه همسو بودن افراد با قدرت اراده شخصی است که حضورشان باعث ایجاد کینه، نفرت و جدایی بین انسانها می شود.

فردی که در هماهنگی با قدرت اراده خداوند است، از این رو که همواره به افراد نگاه مثبت دارد و به توانمندی ها و ارزشمندی آنها توجه می کند، حضورش در جمع انسانها باعث ایجاد اتحاد و همبستگی می شود.

ممکن است فردی با شما درباره نقطه ضعف یا رفتار ناشایست فرد دیگری صحبت کند، اما شما به صورت ناخودآگاه علاوه بر تشدید نکردن آن موضوع با بیان جملاتی که توجه فرد شاکی را به مزیت ها و نکات مثبت موضوع جلب می کند باعث ایجاد همبستگی بین آنها می شوید.

در حضور شما، افراد احساس دشمنی، قضاوت، نفرت یا حسرت نسبت به دیگران نخواهند کرد و به این ترتیب همبستگی بین افراد بیشتر خواهد شد.

 • حضورتان دیگران را متوجه زیبایی ها می کند

وقتی با قدرت اراده خداوند همسو می شوید، زیبایی را در هر کجا و هر چیزی می بینید. نگرش و درک و فهم شما تغییر بنیادین می کند.

در این شرایط شما زیبایی را در هر انسانی فارغ از جنسیت، سن، ویژگی های جسمی و … می بینید.

در این شرایط شما به جای قضاوت و داوری، هر چیزی را محترم و باارزش می شمارید.

حضور شما با این نگرش سبب می شود که دیگران نیز به زیبایی های موجود در خود و هرچیزی توجه کنند.

وقتی انسانها احساس زیبایی می کنند، به شکل زیباتری رفتار می کنند.

کلام آنها زیبا می شود، رفتار آنها زیبا می شود و حتی بر طرز فکر و نگرش آنها تاثیر می گذارد و سبب می شود دنیای پیرامون خود را زیبا ببینند.

به اندازه ای که شما هسمو با قدرت اراده خداوند می شوید، تمرکز درونی شما تغییر پیدا می کند و اجازه نمی دهد بر نازیبایی ها و رنج ها و بیماری ها تمرکز کنید و درباره آن گله و شکایت کنید. این عملکرد شما سبب می شود انسان هایی که در حضور آنها هستید نیز درباره مسائل دردناک خود گله و شکایت نکنند.

تصور کنید با حضور شما چه میزان انرژی ضعیف کمتر خواهد شد.

با توجه به نکاتی که درباره تاثیر حضور شما بر دیگران شرح داده شد، به خوبی از تاثیر همسو شدن خود با قدرت اراده خداوند آگاهی پیدا کردید.

این طریق زندگی نه تنها باعث خوشبختی شما در دنیا خواهد شد بلکه توشه ارزشمندی برای زندگی ابدی شما به حساب می آید.

در کتب دینی، انسان ها به عمل صالح داشتن سفارش شده اند، عمل صالح تضمین کننده حضور انسان در سرای ابدی بهشت است.

همسو شدن با قدرت اراده خداوند و دست برداشت از عمل کردن بر اساس اراده شخصی به نظر من صالح ترین عمل در دنیاست چراکه نه تنها باعث تغییر و تحول عظیم در زندگیمان می شود بلکه بر انسان های بیشماری تاثیر مستقیم و سازنده ای خواهد داشت.

در قسمت بعدی درباره تاثیر همسو شدن با قدرت اراده خداوند و زندگی ابدی توضیح داده می شود.

منتظر خواندن نوشته های شما هستم

همراه همیشگی شما: رضا عطارروشن

موزیک بی کلام
آیا این مطلب را می پسندید؟
https://tanasobefekri.com/?p=30438
برچسب ها:
2 نظر در مورد زندگی با اراده خداوند (قسمت بیست و چهارم)

دیدگاهتان را بنویسید

   پونه عدل تهرانی
   1400/08/05 04:07
   مدت عضویت: 832 روز
   اندازه متن
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 948 کلمه

   به نام خدا

   وقت بخیر عزیزان

    

   این موضوع جلسه قبل و انگار من خوب درک نکردم دوباره از دیشب همش بهش فکر کردم خیلی عمیقه یادم افتاد که می گفتن اگه کاری و می خوای نمی شه یعنی خدا صلاح ندانسته واست خوب نبوده حالا الان مثال به نظرم نمیاد ولی این خیلی از دیشب توی ذهن منه  و الان که این قسمت و خوندم گفتین که خدا به تمام در خواست هامون پاسخ می ده فرقی نداره همه مهر تایید می گیرن و بر اساس  افکار و احساس ما پاسخ داده می شن حالا مثلا من می خوام بدونم مثلا دخترم خواستگارش خوبه یا نه براش مناسب به دردش می خوره نمی دونم چه جوری مثلا این جواب و بگیرم  مثلا من دعا می کنم خدایا یه پسر خوب سر راه بچم قرار بده که خوب باشه دوستش داشته باشه خوشحالش کنه پس حتما اون پسر خوبه .من کلا آدم وسواسی و شکاکی نیستم بعضی ها به همه چی شک دارن .

   بهتره مثلا یه مثال دیگه بزنم مثل اینکه اونو نتونستم خوب منظورم و بگم مثلا یکی چند تا دانشگاه و زده برای کنکور بعد یکی و خیلی از همه بیشتر دوست داره ولی اونو قبول نمی شه و می ره جای دیگه بعد همه می گن عیبی نداره اونجا به صلاحت نبوده خدا نخواسته خدا خواسته اینجا قبول شی …  این چه جوریه با این نگاه الان که صلاح دیده ندیده و برداریم .ولی خوب اینجا جواب نگرفته .اهان شاید آدم خودش همسو نبوده با خدا درخواست کرده ولی  خودش همسو نبوده با اراده خدا با اراده شخصیش تصمیم گرفته .نمی دونم این جواب خودم به خودم درسته یا نه؟

   به اندازه‌ای که با انرژی منبع اراده خدا همسو باشید سطح انرژی درونی شما افزایش یافته و بر انسان‌های اطراف تاثیر می گذرآفرید.با اافزایش سطح انرژی درونی انرژی های اطراف خنثی می شن.افراد بیشتری جذب شما می شن  در حالی که آرامش ، شادی ،زیبایی و فراوانی را برای شما به ارمغان می آورند.

   الان یه چیزی یادم افتاد مخصوصا بچه ها خیلی این انرژی ها رو می گیرن یادش بخیر دخترم که کوچیک بود ما می رفتیم خونه یکی از فامیلها یکی از اعضای اون خانواده تا میامد توی اتاق یه خانمی بود این بچه شروع می کرد گریه کردن و ما هیچ وقت نفهمیدیم چرا اون خانم هم بیشتر می رفت از اتاق بیرون .نمی دونم چه جوری بود که بچه انرژی شو می گرفت . چند سال پیش هم رفته بودیم پیک نیک با همکارهای شوهرم یکی بچه کوچیک داشتن چند ماهه بغل هر کی می رفت گریه می کرد بعد من امتحان کردم بیاد بغل من این بچه با اینکه من رو اصلا ندیده بود چنان آرامشی گرفته بود که اصلا نمی خواست بره بغل مامان باباش و همه اینو به وضوح دیدن البته اون مال چند سال پیش بود که من خیلی در آرامش بودم و الانم دوست دارم دوباره به همون آرامش برسم انشالله .

   حالا شاید کسایی هم باشن ولی به هم دیگه نمی گن در کنار شما آرانشالله داریم از این چیزها .خدا انسان‌های با انرژی‌های یکسان و در کنار هم قرار می ده .

   قدرت اراده خداوند هرگز بر علیه چیزی واکنش نمی دهد.

   وقتی با قدرت اراده خداوند همسو می شوید افراد در مجاورت شما احساس توانمندی می کنند . یکی از اونها اخرین منیجرم بود که وقتی روزهایی که باهاش کار می کردم خیلی احساس خوبی داشتم  و همه کارها رو انجام می دادم و اخرش هم همیشه تشویقم می کرد خیلی . بعضی از آدم‌ها هم هستن که آدم در کنارشون احساس خوبی نداره اینها و من برای هر دو خیلی تجربه کردم. ولی خیلی من از این آدم‌ها دور و ورم نمی بینم که نکات مثبت منو فقط ببینن . منم اهل این نیستم که از خودم تعریف کنم به قول معروف مشک آن است گه خود ببو ید نه آنکه عطار بگوید. ولی یه وقتها هم لازمه که آدم این نکات مثبتشو تقویت کنه می تونه در تنهای خودش باشه و خودشو تشویق کنه  

   حالا اینجا وقتی آدم می‌خواد استخدام بشه یکی از سؤال‌هاش اینکه که می پرسه نقاط مثبت خودتون و بگین ؟

   می دونم بعضی ها هم که از خودشون تعریف می کنن همه می گن وای چه از خود راضی …. ولی من می گم این خوبه بزار بگه حالا شاید یه چیزی هم آدم یاد بگیره از حرفاش.

   حضور شما باعث ایجاد همبستگی می شود.

   ممکن است فردی با شما درباره نقاط ضعف یا رفتار ناشایست فرد دیگری صحبت کند اما شما به صورت ناخوداگاه علاوه بر تشدید نکردن آن موضوع یا بیان جملاتی که توجه به فرد شاکی را به مزیتها و نکات مثبت موضوع جلب می کند و باعث ایجاد همبستگی بین آنها می شوید.

   بارها پیش اومده که اکسانی چیزهایی می گن برای من فلانی اینطور اونطور ولی من هیچ وقت نمی رم به اون یکی بگم و دو بهم زنی کنم از اول هم از این عادت ها نداشتم بزارم کف دست اون یکی .

   اتفآقا دیروز مامانم صحبت می کرد با هام که یکی از فامیلا فوت کرده بود بعد با برادر اون خانمی که فوت کرده بود مامانم صحبت کرده بود و این آقا خبر فوت و نداده بودن مامانم از توی کامپیوتر دیده بود شاکی بود چرا با اون حرف زده نگفته بوده این اتفاق و . گفتم خوب نخواسته خبر بد بده شما رو ناراحت کنه حالا چیزی نشده خودت فهمیدی اتفاقی نیوفتاده حالا این یه مثال  کوچیک بود .

   واقعا همینطوره آدم وقتی با خدا همسو می شه زیبایی ها رو می بینه در اطراف از همه چی لذت می بره از بارون از هوای گرم از هوای سرد و علاوه بر اینکه احساس زیبایی می کنه کلامش هم زیبا می شه به شکل زیبایی رفتار می کنه .این تکه آخر رو خیلی دوست دارم و دوست دارم که تمرین کنم .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 4 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/08/03 22:05
   مدت عضویت: 816 روز
   اندازه متن
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 368 کلمه

   با سلام

   چقدر با خوندن نوشته های این قسمت حالم بهتر شد اینکه متوجه شدم که خداوند چگونه به ما واکنش میده.خداوند اهل گله وشکایت نیست و با افکار و عملکرد ما ناراحت و عصبانی نمیشه

   بلکه افکار و عملکردی که از ما سر میزنه از طریق همون قانون جذب نتیجه اش وارد زندگیمون میشه.

    

   پاسخ هایی که ما در قبال کارهامون دریافت می کنیم از ناحیه خداوند عالی هستندچون جواب خواسته های ما هستندولی ممکنه این پاسخ ها باعث اتفاقاتی در زندگی ما بشه که خیلی هم خوشایندمون نباشه و باعث ناراحتی مون بشه.

   باید علت رو بررسی کنیم و به جای گله و ناراحتی از خدا به اصلاح درخواست خودمون توجه کنیم.

    

   خیلی وقتا ما آدما را بر اساس تصورات خودمون مورد قصاوت قرار میدیم و گاهی حتی خیلیا راسزاوار عذاب می دونیم درحالی که وضعیت زندگی اونا عالی هست چون شرایط زندگی اونا را خداوند بر اساس سیستم هوشمند جهان هستی رقم میزنه.نهبه خاطر افکار و احساسات ما.

   خداوند همیشه بهترین ها را رقم میزنه و اگه برای ما اینگونه نیست باید افکار و رفتارهای خودمون را بیشتر بررسی کنیم.

    

   نشانه های همسو بودن با قدرت خداوند

    

   توی زندگی گاهی با انسان هایی برخورد می کنیم

   که بودن در کنار اونا به ما حس خوب میده، احساس رضایت از افکار واحساساتمون داریم، احساس انرژی بیشتر داریم ، به زیبایی ها توجه ویژه تری داریم، این به خاطر وجود اون آدماست.

   ادمایی که در هماهنگی با قدرت اراده خداوند هستندبه خاطر این که همیشه  به افراد نگاه مثبت دارند و به توانمندی ها و ارزشمندی آنها توجه می کند، حضورشون در جمع انسانها باعث ایجاد اتحاد و همبستگی می شود.

    برعکس  کسانی که با قدرت اراده شخصی خودشون زندگی می کنند سطح انرژی ضعیفی دارند

   این آدما پراز کینه و نفرت و غم و اندوه هستند و صد در صد این افراد انرژی مشابه همین افکار را دریافت می کنند.

   باید سعی کنیم در زندگی طوری عمل کنیم که حضورمون به دیگران انرژی مثبت بده اگه با قدرت اراده خدا همسو بشیم به ارزشمندی خودمون پی می بریم و هر چه نگرشمون نسبت به خودمون مثبت باشه همین حس مثبت را نسبت به اطرافیانمون هم داریم و اینجوری بیشتر به خوبی و نکات مثبت آدم های اطرافمون توجه می کنیم.و اون انرژی را به اونا هم منتقل می کنیم.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم