ورود / ثبت نام
0

زندگی با اراده خداوند (قسمت بیست و هفتم)

زندگی با اراده خداوند
اندازه متن

در قسمت قبل درباره تجربه احساس آرامش در زندگی بر مبنای زندگی ابدی توضیح داده شد. در این قسمت درباره ایجاد ارتباط احساسی بین خود و خداوند توضیح داده می شود.

احترام خداوند را احساس کنید

خداوند بی انتهاست، نه زائیده شده و نه می میرد. بنابراین هرآنچه توسط این خداوند خلق شود، بی انتهاست. به وسعت آسمان توجه کنید، تعداد گونه های حیوانات را در نظر بگیرید، به تنوع رنگ ها فکر کنید. همه و همه نشان دهنده بی نهایت بودن قدرت اراده خداوند هستند.

نیروی اراده خداوند در هر لحظه می تواند در همه جا باشد، هیچ مفهوم خاصی از زمان درباره خداوند صدق نمی کند.

اینجا و در این لحظه همه خدا را می توان احساس کرد چون خدا محدود به مکان و زمان نیست. بنابراین در هر لحظه و در هر مکانی همه خدا را می توان احساس کرد. او تکه تکه نمی شود.

به اندازه ای که این عبارت ها را بپذیرید می توانید نامحدود بودن خود را تصور کنید.

این حقیقت است که شما بخشی از جهان نامحدود هستید و به صورت نامحدود در این جهان ظاهر شده اید.

خداوند در هر لحظه احساسی سرشار از ارزش و احترام نسبت به شما دارد. این شما هستید که خود را از آن محروم کرده اید.

به اندازه ای که باور کنید خداوند همواره احترام شما را دارد می توانید لذت واقعی سپاسگزار بودن را تجربه کنید.

زمانی که توسط فردی مورد احترام قرار می گیرید چه احساسی دارید؟

قطعا احساس خوبی در شما ایجاد می شود و با تمام وجود دوست دارید از آن فرد تشکر و قدردانی کنید و حتی ارزش و احترام او را جبران کنید.

حالا تصور کنید خداوند به صورت بی نهایت برای شما احترام قائل است.

با چه احساسی دوست دارید از او تشکر و قدردانی کنید؟

امکان پذیر ترین طریق جبران ارزش و احترام خداوند سپاسگزار بودن برای تمام زندگی است.

از زندگی خود در تمام جنبه هایش به همان شکلی که هستند راضی باشید.

احساس رضایت از زندگی داشتن بالاترین نوع سپاسگزاری عملی است. اینکه احساس نارضایتی داشته باشید اما با کلام خود به صورت عادت سپاسگزاری کنید تاثیری بر قدرت اراده خداوند نخواهد داشت.

قدم اول، احساس رضایت از تمام جنبه های زندگی است. از نشانه های راضی بودن، داشتن احساس آرامش است. به اندازه ای که احساس آرامش دارید از زندگی خود در تمام جنبه های آن رضایت دارید.

اکنون شما می توانید میزان سپاسگزار بودن واقعی خود را محک بزنید.

وقتی به معنای واقعی سپاسگزار باشید دیگر زندگی را به دو بخش خوب و بد یا خواسته و ناخواسته تقسیم نمی کنید.

در نگرش زندگی ابدی حتی اگر مساله ای بوجود آید که مورد رضایت ما نباشد با تغییر نگاه و اطمینان از اینکه این موضوع در جهت هدایت شما به سمت آنچه می خواهید رخ داده است باید به احساس سپاسگزاری و رضایت از زندگی برسید.

ذکر این نکته ضروری است:

زمانی که شما به احساس سپاسگزاری واقعی بر مبنای رضایت از تمام جنبه های زندگی می رسید، سیستم هوشمند جهان هستی بر مبنای احساس غالب شما که آرامش است اتفاقات و شرایطی که همسو با احساس آرامش است و در شما احساس رضایت و سپاسگزاری ایجاد می کند را در مسیر زندگی شما قرار می دهد.

بنابراین پذیرش تمام حنبه های زندگی به این مفهوم نیست که تا ابد در شرایط نابسامان باقی خواهید ماند اما همواره باید راضی و سپاسگزار باشید.

شرایط به اندازه ای که احساس رضایت در شما ایجاد می شود تغییر خواهد کرد.

با نگرش زندگی ابدی، فرد بخاطر نعمت هایی که دارد خوشحال و راضی است و به این شکل همواره سپاسگزار خداوند است.

راضی بودن همان شکرگزاری است و شکرگزاری رمز و راز دستیابی به هدف های شخصی است و بدون آن، حتی واقعی ترین تلاش های شما نیز بی نتیجه خواهد ماند.

سال های زیادی از زندگی ام با احساس نارضایتی و گله و شکایت گذشت. در دوران بیشتر از هر دوران دیگری تلاش می کردم تا شرایط بهتری در زندگی ام ایجاد کنم اما در نهایت اوضاع زندگی من بدتر از قبل می شد.

سلامتی من رو به زوال بود، چاقی من بیشتر می شد، بدهی های من اضافه می شدند و آرامش درونی من هر روز کمتر می شد.

این درحالی بود که هر روز ساعت های زیادی را مشغول تلاش برای کسب رزق و روزی و تغییر شرایط زندگی بودم.

به لطف خدای مهربان از زمانی که در مسیر تغییر کردن قرار گرفتم و با قدرت اراده خداوند آشنا شدم، به اندازه ای که آن را درک کرده و در زندگی به آن عمل کردم شرایط زندگی من دگرگون شد.

رفته رفته در سلامتی کامل قرار گرفتم، چاقی من کم و کمتر شد و به وضعیت تناسب اندام نزدیک شدم، بدهی های خود را پرداخت کردم و آرامش درونی را به معنای واقعی در زندگی تجربه کردم.

ساعت های کاری من شاید کمتر نشد، اما نحوه انجام آن به کلی تغییر کرد. این روزها شاید حتی بیشتر از گذشته مشغول کار کردن روی موضوعات مورد علاقه ام هستم اما عشق و احساس رضایت از انجام این کار با آنچه در گذشته انجام می دادم قابل مقایسه نیست.

آنچه در این مسیر درک کردم، داشتن احساس رضایت از تمام جنبه های زندگی است.

این احساس را همان روزهای اول که با این مسیر آشنا شدم در خودم ایجاد کردم. سعی کردم در همان شرایط با تغییر نگاه و توکل به خداوند بر ممکن بودن تغییر شرایط و رسیدن به آرزوهایم تمرکز کنم. این در حالی بود که هیچ نشانه یا وعده ای واضح از سوی خداوند برای تغییر زندگی به من داده نشده بود اما تصمیم گرفتم برای اولین بار در زندگی به آنچه نمی بینم ایمان بیاورم و اطمینان داشته باشم که خداوند خلاف وعده اش عمل نمی کند.

در همان شرایط سعی کردم احساس رضایت از جنبه های مختلف زندگی داشته باشم. به مرور گله و شکایت های من کم و کمتر شد تا جایی که نسبت به هیچ موضوعی گله و شکایت نمی کردم.

این فرایند با پذیرش مسئولیت زندگی امکانپذیر است.

اگر قبول کنید که مسئول شرایط زندگی خود هستید و در هر شرایطی که هستید، دقیقا جای درست شما همانجاست و اشتباهی رخ نداده است می توانید به جای گله و شکایت کردن از شرایط بر جنبه ممکن بودن تغییر آن تمرکز کنید و به این شکل به سادگی به جای گله و شکایت کردن با ایجاد احساس رضایت در خود، برای آنچه دارید سپاسگزار خداوند خواهید بود.

احساس رضایت داشتن، فرکانس فعال کننده قدرت اراده خداوند است که در جهت تغییر شرایط زندگی شما حرکت خود را آغاز کند.

تاکید می کنم، سپاسگزار بودن به گفتن عبارت های تاکیدی یا خاص برای نشان دادن سپاسگزار بودن به خداوند نیست بلکه به میزانی که شما احساس رضایت و در نتیجه آن آرامش در زندگی داشته باشید سپاسگزار خداوند هستید.

وقتی به احساس آیدا کوچولو (دخترم که تازه 18 ماهه شده است) توجه می کنم، معنای واقعی سپاسگزار بودن را درک می کنم.

او هیچ چیز درباره خدایی که من می شناسن و می پرستم نمی داند. هیچ عبارتی که بیان کننده سپاسگزاری کردنش باشد به کار نمی برد اما همیشه احساس رضایت و شادی دارد.

روح من، شما و آیدا کوچولو به یک صورت و از یک منبا نشات گرفته است. روح ما سن ندارد که تصور کنیم آیدا چون کوچک است نیاز به گفتن کلمات یا جملات سپاسگزاری ندارد اما من و شما بخاطر اینکه بزرگ شده ایم باید از عبارت ها یا اعمالی برای نشان دادن سپاسگزار بودن خود استفاده کنیم.

روح شما کاری به اعمال یا گفتاری که با جسم خود به نمایش می گذارید ندارد. روح شما تحت تاثیر احساس شماست.

احساس رضایت و شادی از هرآنچه هست، بالاترین تاثیر و حس رضایت و سپاسگزار بودن را برای روح شما به همراه دارد.

بنابراین اگر از کلمات یا حرکات برای نمایش سپاسگزار بودن خود استفاده می کنید باید منجر به ثبات بیشتر احساس رضایت و شادی درونی شما شود و الا در حد همان حرکات قابل نمایش در دنیای مادی باقی می ماند و هیچ تاثیری در احساس رضایت روح و به حرکت واداشتن قدرت اراده خداوند در جهت رشد و گسترش زندگی شما ندارد.

احساس رضایت (شکرگزاری) به معنای واقعی خاصیت آهنربایی به وجود می آورد و البته خاصیت آهن ربا جذب کردن است.

اگر از زندگی کردن با همه خوبی ها، نعمت ها و حتی چالش های آن راضی باشید و همواره با احساس خوب و شادی درونی شور و شوق زندگی کردن داشته باشید، خاصیت آهن ربایی وجود شما افزایش می یابد و جریان بیشتری از خوبی ها و نعمت ها را به سمت زندگی خود جذب می کنید.

احساس رضایت، شرایط و موقعیت هایی را به سمت شما جذب می کند که احساس رضایت شما تداوم بیشتری داشته باشد و احساس نارضایتی شرایط و موقعیت هایی را به سمت شما جذب می کند که احساس نارضایتی شما نداوم بیشتری داشته باشد.

نارضایتی، ناشکری و ناسپاسی جریان نامحدود فراوانی، سلامتی و زیبایی ها را متوقف می کند. نارضایتی همه درها را می بندد.

به کارگیری عبارت “راضی بودن” به جای “سپاسگزار بودن” این موضوع را واضح می کند که فقط با کلام و به کار بردن عبارت هایی که در زبان مادر ما معنای سپاسگزاری دارد نمی تواند دلیل سپاسگزار بودن ما باشد.

اغلب انسان ها از روی عادت عبارت هایی را به کار می برند که بیان کننده سپاسگزاری از خداوند است اما مشاهده شرایط آنها در زندگی میزان سپاسگزار بودن آنها را واضح می کند.

بنابراین برای محک زدن میزان سپاسگزار بودن خود به شرایط زندگی تان دقت کنید. احساس خود را ارزیابی کنید و میزان رضایت خود از جنبه های مختلف زندگی را بررسی کنید.

به راحتی میزان سپاسگزار بودن تان را محاسبه خواهید کرد.

به حساب خود رسیدگی کنید، قبل از آنکه به حساب شما رسیدگی شود.

عبارتی آشنا که اکنون بیشتر از گذشته معنا و مفهوم آن را درک می کنید.

به خداوند احترام بگذارید

به اندازه ای که خود را با قدرت اراده خداوند یکی و پیوسته بدانید میزان احترامی که خداوند برای شما قائل شده است را درک خواهید کرد. در این صورت شما هم همواره به خداوند احترام می گذارید.

زندگی کردن با نگرش دنیای ابدی سبب می شود هرگز احساس تنهایی نکنید و همواره خداوند را همراه و همدم خود بدانید. طپش قلب خود را نشانه ای از حضور و همراهی قدرت اراده خداوند بدانید.

قلب شما در یک لحظه مقدس شروع به تپیدن کرد درحالی که هیچ اطلاع یا خاطره ای از آن ندارید. آن همواره در حال تپیدن است بدون اینکه شما بدانید یا کاری انجام دهید. قلب تان باعث تداوم حیات شما در دنیای مادی می شود.

او می تپد تا زمانی که نیاز است در این دنیای مادی حضور داشته باشید. در آن لحظه مقدس که باید به او ملحق شوید دیگر نیازی به همراهی او با شما نیست. چون در آن لحظه شما همراه او خواهید شد.

برای تپش قلب خود احترام قائل شوید چون او برای شما احترام قائل است و همواره می تپد.

برای نفس کشیدن خود احترام قائل شوید چون او برای شما احترام قائل است و همواره نفس می کشد.

برای بینای خود احترام قائل شوید چون او برای شما احترام قائل سات و همواره می بیند.

برای تک تک اعضای بدن خود می توانید این عبارت ها را تکرار کنید.

در این شرایط درک خواهید کرد که موجودی محترم و باارزش هستید.

جسم شما که خانه حضور شما در دنیاست تشکیل شده از هزاران عضو است که هر کدام به احترام شما در حال فعالیت کردن هستند تا خانه حضور شما در دنیای مادی را زنده نگه دارند.

با درک این مفاهیم احساس ارزشمندی و لیاقت خود را احساس می کنید. از این لحظه می دانید برای داشتن احساس ارزشمندی نیازمند توجه و نظر دیگران نیستید. نیازمند کسب مهارت یا گرآوری اشیاء نیستید. شما بدون همه آنها در بالاترین شرایط ارزشمندی و احترام هستید.

آنچه می آموزید، جمع آوری می کنید، دریافت می کنید و هدیه می دهید همه و همه در جهت تجربه ویژگی های اراده خداوند باید باشد.

در غیر اینصورت از احساس ارزشمندی خود کاسته و برای آنچه دارید و آن را هویت خود می دانید ارزش بیشتری قائل خواهید شد.

خود را باارزش تر از همه القاب، شرایط، داشته ها و دانشی که کسب می کنید بدانید.

شادی درونی را تجربه کنید

یکی از دلایل بروز افسردگی، غم و اندوه و احساس پوچی و بیهودگی در دنیای امروز این است که نمی توانیم خودمان را در ارتباط با قدرت اراده خداوند که بسیار بزرگتر و قوی تر از اراده شخصی است ببینیم.

انسان هایی که بر دارایی ها، شهرت و اعتبار و صورت ظاهر زندگی دیگران تمرکز کرده اند خود را از همسو شدن با قدرت اراده خداوند محروم کرده و در جهت تقویت اراده شخصی فکر و عمل می کنند.

وقتی فقط به خصوصیات اراده شخصی فکر می کنید و نگران هستید که در نگاه دیگران چگونه به نظر می رسید از قدرت اراده خداوند فاصله می گیرید.

هرچه بیشتر به دنبال تایید نظر دیگران باشید کمتر آن را دریافت خواهید کرد چون تایید، احترام و ارزشمندی که خداوند برای شما قائل شده است را نادیده گرفته و در جستجوی تایید و احترام دیگران هستید.

افرادی بیشترین تایید و توجه را دریافت می کنند که هرگز به این موضوع اهمیت نمی دهند. این به معنای بی احترامی به دیگران نیست بلکه یک احساس درونی است که نیازند و محتاج توجه و تایید دیگران برای رسیدن به احساس رضایت از زندگی نیستند.

ذکر این نکته ضروری است که افرادی که به دنبال تایید دیگران هستند به این دلیل است که از خود و شرایط زندگی شان احساس رضایت ندارند. همانطور که قبلا گفته شد احساس رضایت یک طریق نگرش درونی است و هیچ فرد یا خواسته ای نمی تواند این احساس درونی را در شما ایجاد کند.

هر انسانی فقط خودش می تواند از طریق همسو شدن با قدرت اراده خداوند و توجه به آنچه هست و دارد به احساس رضایت از زندگی و خود دست پیدا کند و این رمز موفقیت افرادی است که از نظر ما انسان های موفقی هستند و ما آرزو داریم در شرایط آنها باشیم.

اگر می خواهید به معنای واقعی مورد توجه قرار بگیرید فکر کردن به خودتان و تلاش برای جلب رضایت دیگران را متوقف کنید و بر ویژگی های اراده خداوند که در وجود شما نهفته است متمرکز شوید و به اندازه ای قوی و استوار شوید که به جای نیازمند بودن، نیاز دیگران را برطرف کنید.

در این صورت شما نیازمند بودن با دیگران برای رسیدن به احساس خوب نخواهید بود اما خواهید دید دیگران تمایل دارند در حضور شما باشند و بودن با شما را مایه آرامش و احساس خوب خود می دانند.

همسو شدن با قدرت اراده خداوند سبب می شود انسانی متواضع و فروتن باشید.

در قسمت بعدی درباره تجربه های دیگر زندگی با نگرش ابدی بودن توضیح داده خواهد شد.

منتظر خواندن نوشته های شما هستم

همراه همیشگی شما: رضا عطارروشن

موزیک بی کلام
آیا این مطلب را می پسندید؟
https://tanasobefekri.com/?p=30645
برچسب ها:
5 نظر در مورد زندگی با اراده خداوند (قسمت بیست و هفتم)

دیدگاهتان را بنویسید

   پونه عدل تهرانی
   1400/08/19 05:35
   مدت عضویت: 824 روز
   اندازه متن
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 568 کلمه

   به نام خدا

   وقت بخیر عزیزان

   احترام خداوند را احساس کنید چقدر زیباست واقعا ! این همه چیزهای گوناگون انواع و اقسام گلها و حیوانات با رنگ‌های زیبا و طرحهای مختلف نمی دونم اصلا یه وقتا آدم یه چیزهایی می بینه مثلا گلی و حیوونی چیزی می گه جل الخالق واقعا همه اینه نشان دهنده بی نهایت بودن اراده خداوند هستند.نیروی اراده خدا در همه جا و هر لحظه وجود نداره محدود به زمان و مکان خاصی نیست.بنابراین در هر لحظه می تونیم خدا رو احساس کنیم.خداوند نا محدوده چون به زمان و مکان محدود نمی شه .و ما هم بخشی از جهان هستی هستیم به صورت نامحدود..با این چیزهایی که آدم می بینه دو رو برش می بینه خداوند چه ارزش و احترامی به ما گذاشته که این همه نعمت ها و وسایل آسایش برامون فراهم کرده و ما با سپاسگزار بدونمون که همون احساس رضایت هستش به خدا نشان می دیم که سپاسگزاریم . احساس رضایت داشتن از زندگی بالاترین نوع سپاسگزاریه یعنی قلبا باید از همه چیز زندگیمون راضی باشیم وقتی راضی باشیم دیگه خوب و بد نداره از چیزهایی هم که راضی نیستیم باید یه جور دیگه نگاهمان و تغییر بدیم بهشون و اطمینان از اینکه این موضوع در جهت هدایت شما به سمت آنچه می خواهید رخ داده باید به احساس سپاسگزاری و رضایت از زندگی برسین.و اولین نشانه آن آرامش داشتن در همه جنبه ها همینطور در صحبت کردن آدم براحتی از صحبت کردن افراد متوجه می شه که کی آرامش داره کی نداره حتی من از طرز تکست کردنها و پیغام گذاشتنها متوجه می شم .

   زمانی که به معنای واقعی از زندگی رضایت دارید و سپاسگزاریم جهان هستی بر مبنای احساس غالب شما اتفاقات و شرایطی همسو با احساس آرامش برای شما رقم می زند که این احساس ادامه داشته باشه .پذیرش زندگی به این معنی نیست که همواره در اون شرایط باقی بمانیم ولی باید راضی باشیم و به جلو حرکت کنیم.با نگرش ابدی به زندگی فرد به خاطر نعمت ها راضیه و شکرگذاری تنها راه رسیدن به هدف های شخصیه و بدون آن حتی واقعی ترین تلاش‌ها بی ثمر می مونه.

   مسیولیت زندگی و باید بپذیریم که این خیلی کار می خواد و تمرین چون ما همه چی رو می خوایم گردن این و اون بندازیم و بدونیم در هر جایی هستیم درسته و هیچ اشتباهی رخ نداده .سپاسگزار بودن هم الکی فقط لفظی نیست احساس آرامش داشتنه .

   به خداوند احترام بگذارید

   به اندازه ای که خود را با قدرت اراده خداوند یکی و پیوسته بدانید میزان احترامی که خداوند برای شما قایل شده را درک خواهید کرد در این صورت شما هم همواره به خداوند احترام می گذارید.زندگی کردن با نگرش ابدی سبب می شه که هرگز احساس تنهایی نکنیدو همواره خدا رو همراه خود بدونید . مثلا الان که من سر کار نمی رم همه می گن پای تنهایی چیکار می کنی ؟ یا وای تو تنهایی می ری پیاده روی تنهایی این کار و می کنی ! 

   قلب ما تک تک اعضای بدنمون این همه بهمون سرویس می دن برامون احترام قایل هستن.پس ما یه فرد ارزشمند هستیم باید قدر خودمون و تک تک اعضای بدنمون و که بهمون انقدر سرویس می دن و بدونیم و مواظبشون باشیم .

   همه ما به دنبال نظر دیگران و تایید شدن هستیم نمی دونم چه طوریه اینجوری بزرگ شدیم ولی این ما رو از همسو بودن با قدرت اراده خداوند دور می کنه .چون احترام و تایید خداوند و در نظر نگرفتیم با این کارمون.

    

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/08/14 16:00
   مدت عضویت: 256 روز
   اندازه متن
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 640 کلمه

   سلام ، خوندن این قسمت نوشته های باور ساز میتواند در تمام جنبه های زندگی ما راه گشا باشد به شرط اینکه  با نگاهی عمیق و درک بالا خونده بشه همانطور که امروز  برای من در مورد یک کد غلط راجع به چاقی کار ساز شد

   چند روز بود که ذهنم باز درگیر جسمم شده بود و اینکه چرا روند لاغریم اینقدر کند هست خلاصه خیلی مطالبی که تا الان یاد گرفتم و جستجو کردم  و مجددا  پر رنگ کردم باورهای جدید و با خودم یاد اوری کردم اما احساس لاغری من به حداقل رسیده بود

   تا اینکه امروز هدایت شدم به سمت این متن  سر شار از آگاهی که البته راجع به تناسب اندام نبود و درباره  جنبه های مختلف   زندگی بود

   اما خیلی عالی من جوابم و فرمول غلطی که تا بحال فکر نمیکردم در ذهنم وجود داشته باشه رو پیدا کردم 😌😁

   فرمولی که با پاک شدن کدهای غلط چاقی از  سطح رویی ذهنم بیرون آمد  و با احساس چاقی که این چند روزه بر من غالب شده بود داشت خودش و نشون میداد و به خواست خدای وجودیم که دايما هدایتگره منه این کد اشتباه برایم نمایان شد

   🔺🔺در این متن  از شکر گزار بودن سخن می گفت از اینکه رضایت داشتن شما حتی از شرایط فعلی زندگیتون  میتونه کلی برکت و نعمت به  زندگی شما هدایت کنه از اینکه شکر گزار بودن ما در رضایتمندی ما نشان داده میشه و در آرامش عمیقی که در ما هست

   و اصلا ربطی به اینکه ما زبانی مدام تکرار میکنیم الهی شکر و این الهی شکر هیچ حس رضایت و خشنودی نداره نیست

   به فکر فرو رفتم ،

   چاقی من سالها پیش  از عدم رضایت مندی من ایجاد شد همان وقتایی که مدام به خودم و اندامم و  سرنوشتم که چاقی بوده لعنت میفرستادم 🤭همان وقتایی که  نمی تونستم  هیچ وقت با دل سیر و با خیال راحت بخورم و لذت ببرم  ایجاد شد همان وقتایی که حسرت اندام لاغر دیگران رو میکشیدم و نا شکری میکردم.

    چاقی = عدم رضایتمندی

   وقتی از چیزی نا خوشنود باشم و مدام غر بزنم فقط جلوی گسترش خوبیها ( لاغری )  رو میگیرم  و بر عکس چیزی خلاف خواسته ( چاقی )  رو دریافت میکنم

   حتی باز این چند روز ، نارضایتی از اندام و شرایطم در من ایجاد شده بود  و با بد خلقیها و اینکه چرا لاغری در جسمم اینقدر کند در حال ایجاده   در حال گسترش بود

   پس هر جا دیدم واکنشی نا دلخواه بر من ایجاد شده یعنی در همان نقطه نا رضایتی و نا خوشنودی و  عدم سپاسگزاری بوجود آمده  و نشانه هایش هم نا آرامی و  غم و شاد نبودن است

   اگر سالها پیش خودم و اندامم را سرزنش  کردم اگر حسرت اندام دیگران را خوردم اگر به غذاها به دلیل اینکه اثر چاق کنندگی داشتند  (باور غلط )  بد و بیراه و نا سزا می دادم و هزاران اگر دیگر اینها همه  از نا سپاس بودن من بود و واکنش ش شد چاقی

   پس حالا با شناخت این فرمول در یافتم که حتی الان هم با داشتن همین اندام باز باید خشنود باشم و باید راضی باشم و لحظه ای به مسیرم شک نکنم

   باید آرام و خندان باشم و از خوردنم لذت ببرم

   باید از اینکه راه درست تناسب را پیدا کردم خوشحال باشم از اینکه چاقیم ایست کرده

   از اینکه کلی باورای مخرب و شناسایی کردم و در ذهنم کمرنگشون کردم و از همه مهمتر شاکر این همه غذاهای رنگ و وارنگ و نعمات الهی باشم و ….باید شکر گزار این موارد باشم  ✔️✔️✔️✔️

   اینهاست که جریانی از لاغری سالم را بر من می گشاید

   این خشنودی قلبی و رضایتمندی است که لاغری را در من گسترش میدهد و نا رضایتی و نا سپاسی فقط و فقط مانعیست برای لاغری و✔️گسترش چاقی ✖️

   سپاسگزارم ای مهربانم که   یک اگاهی جدید را بر من روشن کردی

   رضایتمندی = لاغری سالم رضایتمندی =  دریافت گسترده ی تمام نعمات الهی

   و عدم رضایت و خوشنودی میشود بزرگترین مانع که جلوی بارش رحمت الهی را میگیرد و نبودن خواسته را برای ما می آفریند

   متشکرم استاد که نوشته هاتون باز هم راه گشای راهم شد

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/08/13 18:35
   مدت عضویت: 823 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 292 کلمه

   زندگی  یعنی شادی 

    

   زندگی یعنی خنده

    

   زندگی یعنی عشق 

    

   زندگی یعنی آرامش

    

   زندگی یعنی لذت 

    

   زندگی یعنی آگاهی 

    

   زندگی یعنی بیداری

    

   زندگی یعنی هشیاری 

    

   زندگی یعنی نور

    

   زندگی یعنی روشنایی 

    

   زندگی یعنی بازی 

    

   زندگی یعنی تفریح 

    

   زندگی یعنی سلامتی 

    

   زندگی یعنی دویدن 

    

   زندگی یعنی پریدن 

    

   زندگی یعنی شور

    

   زندگی یعنی هیجان 

    

   زندگی یعنی خدا 

    

   زندگی یعنی ایمان 

    

   زندگی یعنی توکل 

    

   زندگی یعنی امید

    

   زندگی یعنی انگیزه 

    

   زندگی یعنی هدف

    

   زندگی یعنی تلاش 

    

   زندگی یعنی کوشش 

    

   زندگی یعنی حرکت 

    

   زندگی یعنی روییدن 

    

   زندگی یعنی بزرگ شدن 

    

   . زندگی یعنی رشد

    

   زندگی یعنی تغییر 

    

   زندگی یعنی پیشرفت 

    

   زندگی یعنی بودن 

    

   زندگی یعنی رفتن 

    

   زندگی یعنی شدن 

    

   زندگی یعنی زیبایی 

    

   زندگی یعنی شکوه 

    

   زندگی یعنی عظمت 

    

   زندگی یعنی بخشیدن

    

   زندگی یعنی گذشت 

    

   زندگی یعنی عفو 

    

   زندگی یعنی نفس کشیدن 

    

   زندگی یعنی راضی بودن 

    

   زندگی یعنی خوشحالی

    

   زندگی یعنی خوشبختی 

    

    

   زندگی یعنی ارزشمندی 

    

   زندگی یعنی سپاسگزاری 

    

   زندگی یعنی قدردانی 

    

   زندگی یعنی آگاهی 

    

   زندگی یعنی عمل 

    

   زندگی یعنی حرکت 

    

   زندگی یعنی نعمت 

    

   زندگی یعنی افریدن

    

   زندگی یعنی شادابی 

    

    

   زندگی یعنی طراوت 

    

    

    

   زندگی یعنی سر حالی 

    

    

   زندگی یعنی  سرزندگی 

    

    

   زندگی یعنی خواندن 

    

   زندگی یعنی سرودن 

    

   زندگی یعنی دیدن

    

    

   زندگی یعنی نوشتن 

    

   زندگی یعنی گفتن 

    

   زندگی یعنی گوش دادن

    

   زندگی یعنی سکوت کردن

    

   زندگی یعنی حال خوب 

    

    

   زندگی یعنی اقتدار

    

   زندگی یعنی عزم راسخ 

    

    

   زندگی یعنی فکر مثبت

    

    

   زندگی یعنی تولد دوباره 

    

    

   زندگی یعنی در لحظه بودن 

    

    

   زندگی    یعنی راضی بودن

    

    

    

   زندگی یعنی شاکر بودن

                                  

   زندگی یعنی

    

    

                                     زندگی کردن

    

   دوستانم و استاد عزیزم بعد نوشتن دیدگاه قبلیم خیلی حالم خوب شد پاشدم رقصیدن و خوندن و خندیدن 

    

    

   ناخودآگاه به ذهنم اومد زندگی یعنی شادی زندگی یعنی راضی به حالت شعر من هم تکرار کردم نیم ساعتی گفتم خیلی حالم خوب بود گفتم با خط بزرگ بنویسم بزنم رو دیوار بعد نوشتن دیدم چند صفحه نوشتم با تکرار می‌نوشتم اشک م از خوشحالی درومد خیلی احساس خوب داشتم گفتم برای شما هم بنویسم .

    

   امیدوارم حال شمارم خوب کنه فقط با اهنگ به صورت شعر آهنگین بخونین ببینید چه کار میکنه با روح و روان وذهنتون وجسمتون

    

   نزده میرقصید گفته باشم از الآن

   \"😁\"/
   \"😁\"/
   \"🌼\"/
   \"🌼\"/

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/08/13 16:28
   مدت عضویت: 823 روز
   اندازه متن
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 861 کلمه

   به نام خدای مهربان 

   سلام استاد خوبم این نوشته هم فوق العاده و تاثیر گذار بود ممنونم به نظرم بهترین نوشته بود که خیلی به دلم نشست من تو دوره خلق آرزوها 1این مطالب رو شنیدم ولی اینجا هم لذت بردم وحالم خوب شد .بچه ها حتما این نوشته هارو بخونید واقعا بی‌نهایت ارزشمند هستن در عین رایگان بودن .چون استاد رایگان میزارن فکر نکنید مهم نیست ما تو دوره خلق آرزوها این مباحث رو دنبال میکنیم وبهاپرداختیم پس سرسری نگذرین قدرشون رو بدانید.استاد ساعت‌ها میشینن و این نوشته هارو تایپ میکنن با لذت وعشق پس بهای اون رو شما هم پرداخت کنید و وقت بزارید بخونید.

    

    

   باز هم از استاد خوبم استاد اولم استاد شما رتبه درجه یک اساتیدم رو کسب کردین استاد عزیزم استاد شما رو اول دوست داشتم ولی حالا شما استاد اولم وبزرگم زلال وپاکم هستین.فیلم بازی نمی کنید شما رو خوب باور میکنم خیلی واقعی هستین برام شاید بعضی اساتید خیلی برامون دور از دسترس شدن و غیرقابل باور شدن ولی مراحل رشدو پیشرفت شمارو با چشمای خودمون میبینیم زندگی عادیتون رابطه با فرزندانتون رسیدگی به دختر نازتون رسیدگی به تکالیف بچه هاتون رابطه با همسرتون .من بیشتر با شما همزات پنداری میکنم و شما رو بیشتر باور دارم اینا رو از ته دل میگم به نظرم اساتید دیگه از موضع بالاتر از موضع برتر حرف میزنن چون مراحل رشدشون را سالها پیش طی کردن وما هنوز تازه اول راهیم اون فایل هاروگوشم کنیم زیاد فایده نداره درک نمیکنیم ما هنوز مونده تا به اونا برسیم واگاهی هارو درک کنیم  اونا شاید ده بیست ساله تو این راهن وخیلی آزمون خطا کردن تا رشد کردن و انتظار دارن ماهم مثل اونا از همین اول راه فکر کنیم وعمل کنیم شاید بعضی وقت‌ها هم به حالت تمسخر به ما نگاه کنن درحالی که من هنوز مراحل رشدم را طی نکردم و پله ی اول نردبان آگاهی و عمل هستم مونده تا خوب درک کنم و عمل کنم برای همین من کل کانال ها رو پاک کردم دیگه سایت هیچ استادی نمیرم .

   واینکه استاد خیلی به شما افتخار میکنم که هم لاغرین هم موفق در حد خودتون خیلی عالی هستین خیلی زودتر از بقیه اساتید رشد کردین شاید اونا درین مدت که شما رشد کردین سالها قبل خیلی دیرتر رشد کردن و مراحل رشد تون را با ارامش ودرست طی کردین هیجانی عمل نکردین در کارتون زندگی تون یا مثلا در مهاجرت کردن دارین زندگی می کنید ولذت میبرید وهمه اتفاقات راحت واسان با توکل وارد زندگی تون میشن تقلا نمی کنید واینکه من خیلی با فایل‌ها ی شما مسیر درست موفقیت رو دارم طی میکنم و سعی میکنم عجله نکنم وتقلا نکنم و بهتر زندگی کردن رو دارم یاد می گیرم اساتید دیگه خیلی انتظارم رو از خودم برده بودن بالا ومن کلی مسیراشتباه رفتم و دارم با دوره خلق شما با واقعیت زندگی کردن آشنا میشم وسعی میکنم تنها الآن شرائط الانم رو کمی بهبود بدم یه پله مثلآ در مسایل مالی دنبال میلیاردر شدن نیستم دوست دارم یه کاری بکنم درآمد کسب کنم تا مایحتاج ضروریم رو خودم بخرم یا اگر دارمدم صفر هست اونو به صدهزار

   برسونم برام بی اندازه رضایت بخش ولذت بخشه یا تو لاغری فکر نمیکنم چهل کیلو اضافه وزنم رو باید بیارم پایین به یک کیلو یک کیلو یا گرم به گرم فکر میکنم آرام آرام به بهبود آرام آرام وضعیت جسمیم فکر میکنم.یا تو روابط هم همینطور به تغییر فوری روابطم فکر نمیکنم هرروز یه قدم برمی دارم گله نمیکنم غرنمیزنم روابط الانم رو هم دوست دارم راضیم اگه راضی نباشم اینی هم که دارم ازدست میدم مطمئنم پس رضایت و سپاسگزاری حرف اول و آخر موفقیت و شادی هست کلید موفقیت چه در کار باشه چه در لاغری چه عشق و روابط چه خویشتن دوستی رضایت از وضعیت الانت هست و سپاسگزاری از خدا همین. جای دوری نیست موفقیت. راضی باش! همه شرائط ارام آرام رو به بهتر شدن می ره خودکار، نمی خواد تو کاری کنی 

    

   فکر نکن موفقیت سلامتی لاغری روابط خوب خیلی دوره تو راضی باش و خوب زند گی کن ببین معجزه ها میشه 

    

   افراد موفق وعالی وشاد وآرام هیچ فایل گوش ندادن فقط از همین الانشون لذت بردن و شاد بودن و راضی و خوشحال از شرایط اکنونشون وایمان داشتن که این نیز بگذرد و شرایط بهتر میشه زانوی غم بغل نگرفتن تا لاغر بشن بعد زندگی کنن شاد باشن 

    

   بچه ها پاشید برقصید بخونید سجده شکر به جا بیارید راضی باشید توکل کنید بخندید ومطمئن باشید وضعیتتون بهشت میشه

    

    

   فایل گوش بدین ناراحت باشین همش غر بزنید گله کنید به خدا موفق نمیشید لاغر نمیشید.

    

   اینا رو اول به خودم یاد آوری کردم 

   استادمن دوست داشتم جور دیگه بنویسم ولی مطالب اومد ومن نوشتم مقاومت نکردم امیدوارم تاثیر گذار باشع برای دوستانم 

    

   ذهنم همش می‌گفت برو دوره لاغری تو عقبی گوش بده زیاد وقتت هدر می ره ولی حسم می‌گفت بیا بنویس این الآن اصل کار هست این مهمه خداروشکر گوش دادم سختم بود ولی نوشتم وحس الانم عالی شد 

    

   ممنون م استاد عشق نورو آگاهی و متناسب 

    

   بقیه اساتید باید بیان دوره ی شما استاد همشون دارن چاق تر میشن رژیم میگیرن ساعتها پیاده میرن ولی استاد من می خوره همه چی لاغر میشه همش تو خونه هست بازم لاغر میشه میره مسافرت می خوره لاغر میشه 

   آفرین به استاد خودم ایول استاد 😍

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/08/12 22:01
   مدت عضویت: 592 روز
   اندازه متن
   محتوای دیدگاه: 53 کلمه

   عالی بود 

   شکر گزاری به زبان نیست به اینکه احساس رضایت در تمام جنبه های زندگی داشته باشید .

   چقدر این جمله بینظیره 

   خداوند را شاکرم که به من یاد داد دیگه گله و شکایت نکنم و در عوض از چیزهایی که دارم نهایت لذت رو ببرم و راضی باشم و ارامش دورنی داشته باشم .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم