0

زندگی با اراده خداوند (قسمت سی و سوم)

زندگی با اراده خداوند
اندازه متن

در قسمت قبل درباره نقش عزت نفس در شکل گیری دنیای پیرامون توضیح داده شد. در این قسمت درباره مهمترین عامل زندگی یعنی “هدفمند بودن” توضیح داده می شود.

به لطف خدا پس از ایجاد تغییر و تحول اساسی در زندگی ام فرصت پیدا کردم تا بار دیگر پدر شدن را تجربه کنم. تجربه ای که از پدر بودن بعد از تولد آیدا کسب کردم را هرگز درباره دو فرزند دیگرم کسب نکرده بودم چون در آن زمان من در شرایط ذهنی متفاوتی بودم.

تولد آیدا و بودن با او در هر لحظه از روزهای زندگی باعث شد تا نکات بیشتری از ارتباط بین خدا و انسان و همچنین پیش فرض هایی که خداوند برای انسان قرار داده است را درک کنم.

از مهمترین ویژگی هایی که خداوند به صورت پیش فرض در انسان قرار داده است و به وضوح در آیدا و همه کودکان قابل مشاهده است، ذوق و شوق زندگی کردن است.

همه ما از ابتدای تولد ذوق و شوق بالایی برای زندگی کردن داریم اما به مرور که بزرگتر می شویم و تحت تعلیم و یادگیری بایدها و نبایدها قرار می گیریم هدف اصلی از حضور در دنیای مادی را فراموش کرده و سعی می کنیم به آنچه دیگران، جامعه، فرهنگ، دین و … برای ما تعیین کرده است دست پیدا کنیم و از آنجا که آنچه ما به دنبال تحقق آن هستیم با اصل و اساس خلقت ما هماهنگی ندارد به مرور دچار احساس پوچی و بی هدفی در زندگی می شویم.

برای تجربه خوشبختی در دنیا و آخرت نیاز به زندگی کردن داریم و برای ذوق و شوق زندگی کردن نیاز است هدفمند باشیم.

حس هدفمندی مهمترین عامل خودشکوفایی در زندگی است.

انسان هدفمند با متعالی ترین ویژگی های بشری زندگی می کند.

از زمانی که در مسیر تغییر کردن قرار گرفتم با موضوع هدفمند بودن در زندگی آشنا شدم اما هرگز درک درستی از آن نداشتم.

سوالات زیادی در ذهنم درباره هدفمند بودن وجود داشت که پاسخ مناسبی برای آنها نداشتم.

چطور می توانم هدفمند باشم؟

آیا برای زندگی کردن واقعا باید هدفمند باشم؟

چرا نمی دانم هدفم در زندگی چیست؟

چگونه هدف یا رسالتم در زندگی را پیدا کنم؟

در این باره تحقیق و مطالعه زیادی کردم اما پاسخ قطعی و قانع کننده ای برای هدفمند بودن پیدا نکردم.

استمرار و ادامه دادن همیشه پاسخ صحیح را نمایان می کند و از آنجایی که من در مسیر تغییر کردن استمرار داشتم در نهایت پاسخ مناسب برای هدفمند بودن را پیدا کردم.

حضور ما نشان از هدفمند بودن ماست

از ابتدای نوشته های باورساز درباره قدرت اراده خداوند توضیحات مفصل داده شده است. این قدرت همچون نیرویی در جهان وجود دارد و هرکس و هرچیزی به این نیروی نامرئی متصل است.

از آنجا که جهان هستی سیستمی هوشمند است اگر قرار نباشد چیزی در این دنیا باشد، پس نخواهد بود و اگر چیزی در این جهان وجود دارد پس باید وجود داشته باشد. در نهایت هیچ اشتباهی رخ نداده است.

درک این موضوع برای رسیدن به احساس هدف مندی کافی است.

اگر حضور دارید پس باید حضور داشته باشید و هرآنچه باید حضور داشته باشد حتما هدف و مقصودی از حضورش در این دنیا وجود دارد.

پس در یک عبارت ساده، حضور ما دلیل بر هدفمند بودن ما می باشد و اگر بارها با خود فکر کرده اید هدفی در زندگی ندارید، یا نمی دانید چرا و برای چه به این دنیا آمده اید به این مفهوم نیست که بی هدف خلق شده اید بلکه به این دلیل است که به دلیل جدا شدن از قدرت اراده خداوند، هدف و رسالت خود را گم کرده اید.

به این دلیل است که سوال کلیدی و مهم در ذهن انسان های زیادی این است که: “هدفم چیست؟”

این سوالی است که موجب سردرگمی و شک و تردید انسانها برای زندگی کردن و انتخاب مسیر رشد و پیشرفتشان است.

چه کاری باید انجام دهم؟

مهندس ساختمان شوم یا بهتر است پزشک شوم؟

بهتر است ادامه تحصیل دهم یا برای یادگیری حرفه ای مشغول کار شوم؟

الان وقت ازدواج کردن است یا بهتر است فعلا ازدواج نکنم؟

این شهر برای زندگی و پیشرفت کردن خوب است یا باید به شهر دیگری بروم؟

همه ما با تعداد زیادی پرسش در ذهن خود مواجه هستیم که گزینه های بی شماری را پیش روی ما قرار می دهند و باعث سردرگمی ما می شوند.

برای رهایی از احساس بی هدفی باید پرسش کردن را رها کنید و به جای دنبال پاسخ بودن به روح جهانی مشیت الهی اعتماد و توکل کنید. به خاطر داشته باشید شما از آن سرچشمه گرفته اید و در تمامی اوقات بخشی از آن هستید.

برای رهایی از احساس بی هدفی به این موضوع فکر کنید:

هیچ رویدادی به صورت تصادفی در جهان رخ نمی دهد، شما به منظور هدفی آفریده شده اید و قبل از اینکه وارد دنیای مادی شوید قرارداد همکاری خود با خداوند را امضا کرده اید.

هرچه ارتباط بین خود و قدرت اراده خداوند را جلا دهید احساس هدفمند بودن بیشتری در زندگی خواهید کرد ضمن اینکه به دو نکته مهم پی خواهید برد.

1- در ابتدا درک می کنید که هدفتان پیش از آنکه به آنچه در زندگی انجام می دهید مربوط باشد به چگونگی احساس تان مربوط می شود.

2- سپس درک می کنید که احساس هدفمندی، قدرت اراده خداوند را به جریان می اندازد تا هرآنچه با ویژگی های قدرت اراده خداوند هماهنگی دارد را خلق کند.

با زندگی ام چه کاری باید انجام دهم؟!

این سوالی است که سالها در ذهن من بود که باید با زندگی ام چه کاری انجام دهم؟ شاید برای شما هم این سوال پیش آمده باشد که هدفتان از زنده بودن و زندگی کردن در دنیا چیست و هر روز که از خواب بیدار می شوید باید چه کاری انجام دهید تا احساس هدفمند بودن یا معنوی بودن داشته باشید.

پاسخ صحیح این است:

ما دست خالی به این جهان آمده ایم و دست خالی نیز این دنیا را ترک خواهیم کرد. پس فقط می توانیم زندگی کنیم.

زمانی احساس زنده بودن و زندگی کردن خواهید داشت که زندگی خود را به دیگران هدیه کنید. در این صورت احساس هدفمندی خواهید کرد.

خداوند در قرآن کریم می فرماید:

پس آن گاه که او را به خلقت کامل بیاراستم و از روح خود در او بدمیدم بر او به سجده در افتید. (72 سوره ص)

خداوند از آنچه خود داشت در انسان دمید تا خودش را از طریق انسان تجربه کند.

آنچه هستیم را زمانی می توانیم تجربه کنیم که آن را مشاهده کنیم.

چگونه می توانیم آنچه هستیم را مشاهده کنیم؟ زمانی که واکنش یا احساسی که ارائه یا دادن آن به دیگران در آنها ایجاد می کند را مشاهده کنیم.

برای درک مهربان بودن باید به دیگران مهربانی کنید و احساسی که مهر شما در دیگران ایجاد می کند را از طریق مشاهده کردن تجربه می کنید.

زندگی فرصتی است که نه می توان آن را ذخیره کرد و نه می توان آن را مصرف کرد و به اتمام رساند.

زندگی را فقط می توان تجربه کرد از طریق هدیه کردن آن به دیگران. هدیه مهربانی، هدیه لبخند، هدیه بخشش، هدیه کمک، هدیه دستگیری، هدیه ….

پس برای هدفمند بودن فقط باید زندگی کرد و برای زندگی کردن باید به دنبال فرصت اهدا کردن آن به دیگران بود.

نقش خداوند در زندگی چیست؟

خداوند پیوسته مشغول اهدا کردن نیروی زندگی است تا چیزی را از هیچ خلق کند..

برای پیوستن به قدرت اراده خداوند باید مانند او عمل کنیم. پیوسته مشغول زندگی کردن و خلق کردن هرآنچه می توانیم از فرصت زندگی باشیم.

این بالاترین نوع احساس هدفمند بودن است.

برای تجربه احساس هدفمند بودن لازم است ابتدا در درون خود به جایگاه احساسی برسید که در آن هیچگونه ترس و نگرانی برای اموری که انجام آن برایتان مقدر شده است وجود ندارد.

من در زندگی زمانی به احساس هدفمند بودن می رسم که پیام ها و نوشته های افرادی که از آموزش های سایت تناسب فکری استفاده کرده اند و نتایج عالی گرفته اند.

ذوق و شوق زندگی کردن پیدا کرده اند و احساس هدفمندی می کنند.

مشاهده احساس رضایت و شادی افراد بالاترین تجربه احساس هدفمند بودن در زندگی برای من است.

برای تجربه احساس هدفمند بودن از هرآنچه در اختیار دارید استفاده کنید. از همین لحظه ای که در حال سپری کردن آن هستید شروع کنید.

به دیگران کمک کنید، احساس شادی را گسترش دهید، کودکی را بخندانید، تکه زباله ای را از روی زمین بردارید و ….

به این شکل زندگی خود را صرف تجربه کردن ویژی های قدرت اراده خداوند کرده اید و این بالاترین نوع هدفمند زندگی کردن است.

به دنبال هدف نباشید، هدف شما را پیدا می کند

در نوشته های قبلی به موانع ارتباط با قدرت اراده خداوند اشاره شد و یکی از مهمترین موانع، افکار و اندیشه هایی است که به طور پیوسته در ذهن ما مرور می شوند.

همه ما همان انسانی هستیم که در طول روز به آن فکر می کنیم.

چه افکاری را در ذهنتان مرور می کنید که مانع می شود در زندگی احساس هدفمندی داشته باشید؟

آن افکار را رها کنید.

اگر فکر می کنید در زندگی بی هدف هستید دقیقا همین شرایط را در زندگی جذب خواهید کرد و مانند برگی بر روی آب در جریان زندگی حرکت خواهید کرد و با هر موج بالا و پایین خواهید شد و این نوسان احساسی به شدت باعث احساس خستگی و ناامیدی خواهد شد.

من احساس بی هدف بودن را به این شکل برای خودم از طریق منطقی کردن برطرف کردم:

من اطمینان دارم که جهان هدفمند است و نیرویی بی نهایت در جهان مادی جریان دارد که همه چیز و همه کس را تحت پوشش دارد.

من بعنوان بخشی از این جهان هستم و تحت پوشش این نیروی بی نهایت قرار دارم.

حتی اگر من ندانم که هدفم از زندگی و زنده بودن چیست، خداوند (نیروی بی نهایت) حتما هدف از موجود بودن مرا می داند و از آنجایکه خداوند هرگز کار اشتباه یا بی هوده انجام نمی دهد، همواره من را به بهترین شکل در مسیر تجربه هدفم از زندگی کردن هدایت می کند.

به این شکل خودم را از شر افکار مزاحم که سعی می کنند زندگی را برای من بی معنی و مفهوم جلوه دهند خلاص می کنم و بلافاصله احساس ذوق و شوق برای زندگی کردن پیدا می کنم.

تصمیم می گیرم با احساس خوب زندگی کنم و از هر فرصتی در اختیار دارم برای لذت بردن و تجربه کردن زندگی استفاده کنم و اطمینان داشته باشم خداوند مرا به مسیر درست هدایت می کند.

فکر کردن به اینکه چرا در جهان حضور دارید باعث می شود افکارتان را به برقراری ارتباط با قدرت اراده خداوند ترغیب و تشویق کنید.

شما به قدرت بی نهایت فکر کردن مجهز شده اید. در واقع قدرت فکر کردن ما همان روح بی نهایت الهی است که در ما دمیده شده است.

شما به هر چیز و به هر شکلی می توانید فکر کنید. در واقع شما می توانید از هیچ در فکر خود چیری خلق کنید.

این همان ویژگی نامحدود بودن خداوند است.

بنابراین به هر طریق به هدف خود فکر کنید، یا به بودن خود در دنیا فکر کنید شما در حال به جریان انداختن قدرت اراده خداوند در زندگی خود هستید.

در این بین همیشه منیت به شما توصیه می کند اعتقاد داشته باشید از قدرت اراده خداوند جدا شده اید و به عنوان یک موجود سرگردان و بی سرپناه به دنبال جلب رضایت و بخشیده شدن از طرف قدرت اراده خداوند باشید.

بخششی که هرگز مطمئن نخواهید شد صورت گرفته است یا خیر.

منیت همواره در تلاش است تا احساس دور افتادگی و جدا شدن از خداوند را در قلب ما گسترش دهد و این وظیفه به عهده خودتان است که هم قدم با منیت همیشه سعی در تقویت احساس اتصال و یکی بودن با قدرت اراده خداوند داشته باشید.

متمرکز شدن بر آنچه منیت از شما می خواهد سبب می شود احساس ناکامی و درماندگی داشته باشید. اما هدف راستین زندگی، آن چیزی است که قدرت اراده خداوند در وجود شما قرار داده است تا از بودن در دنیا برای زندگی کردن و تجربه زندگی استفاده کنید.

نکته جالب توجه و آرامبخش درباره قدرت اراده خداوند این است که اگر به هر اندازه احساس بی هدفی و درماندگی در زندگی داشته باشید به محض اینکه تصمیم می گیرید به قدرت اراده خداوند ملحق شوید، او شما را پیدا می کند.

مهم نیست کجا هستید، خداوند شما را پیدا می کند و با ایجاد احساس آرامش در قلبتان، نزدیک بودنش به خودتان را احساس خواهید کرد.

هدفمندی را در درون خود چستجو کنید

همه ما در پس زمینه مبهم ذهنمان، آنچه را قرار است انجام دهیم می دانیم، اما نمی توانیم انجام آن را شروع کنیم.

هر لحظه انتظار داریم طلسم شکسته شود اما همچنان طلسم ادامه می یابد، موانع یکی پس از دیگری ظاهر می شوند و ما در آن موانع شناور می شویم.

برداشتی از نوشته ویلیام جیمز (روانشناس و فیلسوف)

جایی در اعماق درونمان برای حرکت به سمت هدف فراخوانده می شویم. این فراخوان همیشه هم کاملا منطقی، آشکار و با جزئیات کامل نیست بلکه حتی گاهی اوقات بی معنی و مضحک به نظر می رسد اما آگاهی آن در اعماق وجودمان قرار دارد.

نیروی خاموشی در درونتان وجود دارد که تشویق تان می کند خود را متجلی کنید، آن نیروی خاموش همان قدرت اراده خداوند است. اما اکثر افراد به آنچه قدرت اراده شخص شان گوشزد می کند عمل می کنند و هرگز در جهت تجلی خود و تجربه هدفمند بودن حرکت خود را آغاز نمی کنند.

آن معرفت خاموش درونی هرگز شما را رها و تنها نمی گذارد، ممکن است سعی کنید او را نادیده بگیرید یا وانمود کنید که وجود ندارد اما در لحظه هایی که با خودتان صادق هستید و خلوت می کنید صدایی را می شنوید که از شما می خواهد حرکت خود را آغاز کنید.

آنچه باعث می شود پیشنهادات معرفت خاموش را نادیده بگیریم، بررسی کردن آنها بر مبنای قدرت اراده شخصی است.

ضرورتی ندارد خداوند درباره انجام وظیفه ای خاص یا اشتغال در شغلی ویژه یا زندگی در مکانی فوق العاده با شما صحبت کند. قدرت اراده خداوند به این موضوع مربوط می شود که در کارهای ابتکاری که سرشار از عشق هستند شرکت کنید و از مهارت ها و علاقه های ذاتی خود که بخشی از وجودتان هستند استفاده کنید.

به این موضوع فکر کنید که چرا خداوند در قرآن به هیچ شغل خاص یا عمل خاصی اشاره نکرده است. همیشه صحبت از ایمان و عمل صالح شده است و هرگز توضیحی درباره عمل صالح داده نشده است چون عمل صالح هر عملی است که باعث ایجاد شادی درونی شود و برای هر فرد می تواند مختص به خودش باشد.

عمل صالح می تواند رقصیدن باشد، نوشتن کتاب باشد، شفابخشی، باغبانی، پرستاری، آهنگسازی، فیلم سازی، موج سواری، خوانندگی، آموزش لاغری یا هر عملی که باعث ایجاد شادی درونی در فرد شود باشد.

این فهرست هیچ محدودیتی ندارد.

به این نکته دقت کنید که قدرت اراده خداوند بر اساس این فهرست نامحدود به شما پیشنهاد هدفمند بودن و تجربه زندگی کردن را می دهد اما انسان ها بر اساس آنچه قدرت اراده شخصی مشخص کرده است فعالیت ها را به خوب و بد تفکیک می کند و در این میان ممکن است آنچه روح الهی درونی تان به شما پیشنهاد انجام دادنش را می دهد در لیست کارهای بد و ناشایست قدرت اراده شخصی قرار داشته باشد و در این مواقع افراد با اینکه علاقه به انجام کاری دارند که در آنها احساس شادی درونی ایجاد می کند اما از ترس مورد خطاب قرار گرفتن هرگز به سمت اجرای آن فعالیت حرکت نمی کنند.

اگر آنچه احساس می کنید باید انجام دهید در شما احساس خوب ایجاد می کند و در جهت کمک یا خدمت به دیگران است مطمئن باشید این همان عمل صالحی است که باید برای تکمیل ایمان به خداوند در دنیای مادی انجام دهید.

در این صورت سعادت و برکت یک زندگی هدفمند را احساس خواهید کرد. در این شرایط بیشتر از آنچه دوست دارید در زندگی داشته باشید را جذب خواهید کرد.

در قسمت بعدی درباره راهکارها استفاده از الهامات الهی برای حرکت در مسیر هدفمند بودن توضیح داده خواهد شد.

منتظر خواندن نوشته های شما هستم

همراه همیشگی شما: رضا عطارروشن

موزیک بی کلام
آیا این مطلب را می پسندید؟
https://tanasobefekri.com/?p=31551
برچسب ها:
2 نظر در مورد زندگی با اراده خداوند (قسمت سی و سوم)

دیدگاهتان را بنویسید

   پونه عدل تهرانی
   1400/10/16 06:38
   مدت عضویت: 875 روز
   اندازه متن
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 629 کلمه

   به نام خدا

   وقت بخیر عزیزان

    

   ااز مهمترین ویژگیهای که خدا در انسان قرار داده از ابتدا ذوق و شوق زندگی کردن است . واقعا مثل بچه ها که از همه چیز لذت می برن . من  دیشب جایی خوندم که بهترین روش احترام به خداوند همینه که با شور و شوق زندگی کنیم یه وقتها که صبح ها که حوصله ندارم اینو یاد آوری می کنم به خودم . قبلا که می رفتم سرکار خیلی ذوق و شوق داشتم اما الان یه روزایی نه ولی باز بلند می شم سرم و گرم می کنم یه وقتها چیزای جدیدی و یاد می گیرم درست می کنم .نیاز داریم که زندگی کنیم .و برای اینکه با شوق و شور زندگی کنیم باید هدفمند باشیم .و حضور ما نشان از هدفمند بودن ما است من تا حالا به این هدفمند بودن راستشو بخواین فکر نگرده بودم همینهایی که شنیده بودم بچه ها درس می خونن بزرگ می شن ازدواج می کنن و بچه دار می شن ….. ولی این خیلی جالب بود که گفتین حضور ما در این دنیا نشان از هدفمند بودن است حتما یه رسالتی داریم . همه به اون نیروی منشع متصل هستن . و آنچه باید حضور داشته باشد حتما هدف و مقصودی از حضورش در این دنیا وجود دارد.شما از آنچه سرچشمه گرفتید در تمامی اوقات بخشی از آن هستید.هیچ چیزی تصادفی نیست در این جهان .هر چه ارتباط خودمون و با خدا بیشتر کنیم احساس هدفمند بودن بیشتری در زندگی تجربه می کنیم.

   هدفمون پیش از آنچه در زندگی انجام می دهیم مربوط باشد به چگونگی احساس مربوط می شود. و احساس هدفمندی قدرت اراده خداوند و به جریان می ندازه تا هر آنچه با ویژگیهای خداوند هماهنگی دارد رو خلق کند.

   زمانی احساس زنده بودن و زندگی کردن و خواهید داشت که زندگی خود را به دیگران هدیه کنید.در این صورت احساس هدفمندی خواهید کرد .آنچه هستیم را زمانی می توانیم تجربه کنیم که اون و مشاهده کنیم مثلا مهربانی که از ویزگیل‌های خداونده رو در وجودمون بوجود بیاریم و به دیگران با مهربانی رفتار کنیم اون و تجربه می کنیم یعنی همون ویژگیهای خداوند و در خودمون ایجاد کنیم و عمل کنیم و مشاهده می کنیم .

   برای پیوستن به قدرت اراده خداوند باید مانند او عمل کنیم.پیوسته مشغول زندگی کردن و خلق هر آنچه می توانیم از فرصت زندگی باشیم .

   برای تجربه احساس هدفمند بودن لازمه که ابتدا هیچ ترس و نگرانی برای اموری که انجام اون برای شما مقرر شده نداشته باشید .

   با اینکه روی این موضوع کار می کنم و فکر می کنم هنوز نتونستم به طور کامل ترس و بیرون کنم خیلی موقع ها دلشوره می گیرم و ترس میاد به سراغم .

   خیلی دوست دارم به اون آرامش برسم دیگه از هیچی نترسم .

   حتی اگه من ندانم هدفم چیست خدا مرا هدایت می کنه در مسیر هدفم .با احساس خوب زندگی کنم و از هر فرصتی که در اختیار دارم برای لذت بردن و تجربه کردن استفاده کنم و اطمینان داشته باشم که خداوند مرا به مسیر درست هدایت می کند.

   همه ما در ذهنمان می دونیم آنچه و که باید انجام بدیم اما نمی توانیم انجام آن را شروع کنیم .به اون نیروی خاموش که همون قدرت اراده خداونده توجه نمی کنیم.

   عمل صالح هر عملی است که باعث ایجاد شادی درونی می شود .و برای هر فردی مختص به خودشه .

   یه وقتا من مثلا غذا درست می کنم یه خورده به همسایه ها می دم . برا مامانم اینا می برم . خیلی با مادر بزرگم حرف می زنم . چون شنوایش کم شده همه حوصله ندارن ولی من هر وقت می رم پروش می شینم به حرفاش گوش می دم ازش فیلم می گیرم .وقتی هم می خوام فیلم بگیرم می گم مامان جان تعریف کنین می گن اخه باید تو بپرسی بعد من بگم خلاصه داستانیه ولی من دوست دارم خیلی .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   1400/10/06 00:20
   مدت عضویت: 406 روز
   اندازه متن
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 261 کلمه

   انگاه که اورا به خلقت کامل بیاراستم وازروح خود بران بدمیدم براو به سجده بیافتید 

    

   واای وای استاد باروح من چه کردی نمیتونم بیان کنم احساسم رو از خوندن این متن وشنیدن این آهنگ بینظیر 

   استاد عزیزم منو تودل این شب وصل کردی به معبودم. فقط اشک ریختم وسپاسگذاری کردم ازاینکه خداوند منو چقدر قدرتمند خلق کرده ومنو به تمام توانایی ها ونیکی ها اراسته  وهمواره درحال هدایته منه. خدایاااا عاشفتم. وااای  چقدر خدا به من نزدیکه ومن ندیدمش چقد عاشقه منه ومن خودم رو از عشقش محروم کردم خدایاااااااا😭😭😭

   خدایا تو چقدر بزرگی. سپاسگزارم که منو بی هدف خلق نکردی ومنو به حال خودم رها نکردی متشکرم 

   که به من قدرت خلق کردن عطاکردی 

   استاد جایی که گفتین خداوند میخاد از طریق من خودش رو تجربه کنه منو دیوانه کردید بارها باخودم تکرارش کردم چقدر احساس ارزشمندی کردم چقدر به خودم افتخار کردم وخودم رو لایق دونستم حالامیتونم این جمله درک کنم که(خدایا تو همه منی ومن همه تو). میتونم وجود خدارو درون قلبم احساس کنم. خدایی که سالهای سال ازش دور بودم رومیتونم در اغوش بکشم وعشقش رو باولع نفس بکشم خدایا سپاسگزارم برای ثانیه ثانیه ی این لحظه ها که دارم زندگی رو تجربه میکنم. دارم خالقم رو تجربه میکنم وباهاش عشق بازی میکنم واشک شوق میریزم. استاد ازت متشکرم ازت متشکرم ازت متشکرم مرد خدا 

   خدایا سپاسگزارم برای وجود افراد نازنینی که در مسیرم قراردادی سپاسگزارم بابت دستان الاهیت 

    

   استاد عزیزم از خدای وهابم میخام که هرروز ریسمان اتصالت به خداوند قوی وقویتر بشه وهرروز بیشتر بدرخشی ودلت شاااد وخوشحال باشه 

   سپاسگزارم بابت این بخش از سایت هزاران بار تشکر 

   در پناه الله یکتا بدرخشید 🌸🌸🌸

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم